Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#350) Jinxx


Jinxx
senior tag

Úristen, de régen jártam erre, megint ki fog folyni a szemem mire mindent végigolvasok. :)

Szóval:
Hydra SR: #224: A virágokból már nekem is elegem van (fura, hogy én mondom ezt), szóval azokra nem is mondok semmit azon kívül, hogy jó képek. A gyíkos és a cinkések már jobban tetszenek, bár nekem a pad miatt már túl városias hangulata van. Nem nagy egy földimogyoró egy ilyen kis madárnak???
#323, #327: Ööö...hirtelen félrenyeltem a levegőt miattad. :DDD Egyik szebb mint a másik, azt se tudom eldönteni meik a legjobb. :R Na jó, de :DDD #323 2. sor első.
Stitch: #235: Nagyon bejönnek! Az első kettőnél nagyon tetszik, hogy olyan kuszán, el vannak mosódva az előtérben és háttérben lévő dolgok is. A feketefehérek is tettszenek, mintha nem is képeket, hanem művészi festményeket nézegetnék. :DDD
BEE: #245: A szobros-kacsást nagyon jól elkaptad, grat. hozzá, és a többi is jó lett. Csak nem Margitsziget? #266: Szintén a kacsás a nyerő.
ISZOLE: #255: Huhh, besz@rás! Ezek a színek. Naggyon ott van!
ArthurMiller: #268: Nagyon jó üvegnek tűnik! Sok sikert és jó témát a használatához.
Aram: #312: Az első kettőtől szóhoz sem jutok. :) Mintha reklámfotók lennének. Ez nekem már túl tökéletes. :( :D
delta9: #314: Nem tudok egyikbe sem belekötni. Jók lettek. Komponálva vannak, így nem unalmasak, minden ott éles ahol kell. Grat.
Marsu: #319: Hát erre nem tudom mit is lehetne mondani. (talán, hogy hülye picsa) Egyre több az ilyen. :(

Ha valamit, valakit kihagytam elnézést. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.