Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nevano


Nevano
csendes tag

Design munkát keresek! (ha megoldható saját számítógépen itthon (iskola melletti munka)

Telefonszámom privát üzenetben az érdeklődőknek megadhatom!

Korom 17
jellemzői : Szorgos, megbízható

Ha valakit komolyan érdekelne akkor esetleg egy feladattal tesztelhetné tudásom!

Üdvözlettel : Dezső Ádám

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#2) fraser87


fraser87
csendes tag

helló

weblap design is vállalsz? esetleg ha csináltál már tudnál mutatni párat?

(#3) Nevano válasza fraser87 (#2) üzenetére


Nevano
csendes tag

Csak portálos honlapjaim voltak amik mára már megszűntek! De van egy honlap ahova régebben mag manapság is szoktam beszúrni képeket! Honlap design-t is vállalok. http://nevano.deviantart.com/gallery/

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#4) Nevano válasza fraser87 (#2) üzenetére


Nevano
csendes tag

[Nem hittem volna de ez még nem szűnt meg :)] nah ezt még az extra.hu nem szüntette meg :) jah meg ez most is üzemelő keveset frissített portálos honlapom itt inkább a képek a lényegek :) meg a logo :/ [másik honlap a képek a lényeg :)]

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#5) Nevano válasza Nevano (#4) üzenetére


Nevano
csendes tag

[Bocs valamiért rosszul linkelte :S]

Havernak csináltam :) a php alatta már az ő műve meg a haverjáé

[ Szerkesztve ]

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#6) Nevano


Nevano
csendes tag


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MOST MÁR NE ÍRJON SENKI MUNKA AJÁNLATOT, MERT KAPTAM MUNKÁT...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ Szerkesztve ]

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.