Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#824) Oranos válasza VANESSZA1 (#820) üzenetére


Oranos
tag

Természetesen nem gamer gép, bár tudsz játszani rajta. Szerintem ezért jobb mint egy gamer gép. Az AW gépek meg főként a bővíthetőségükről és az ehhez tartozó hűtéstől mások, meg más a design.

A Tisztánlátás végett, NEM értem miért vesz valaki "gamer" gépet, szerintem semmi jó nincs benne. Tehát engem nem tudsz meggyőzni:)

Én inkább játszom egy precisionon, vagy ha hordozni akarok egy gépet, azt nézem milyen a súlya meddig bírja az akku ilyesmi. 17-18 colos piros sárga karácsonyfát mert gamer soha nem ajánlottam senkinek hogy az jó mert gamer és az a tuti. Szerintem az átlag felhasználóknak lett valamiféle státuszszimbólum, hogyha meg tud venni egy 300-400k-s videókártyás gépet amiben harman kardon van, akkor a világ legjobb gépéhez jut hozzá! Szerintem ez a tévhit. Az igazán prémium gépek árban is fölöttük kezdődnek, és mindenben fölöttük kezdődnek.

Mondom ezt úgy hogy a Dell alsóbb kategóriájától, Inspiron, olcsóbb XPS-ek ugyanezt gondolom, nem nagy számok. Tehát félre ne érts nem a Dell-t éltetem, egyszerűen csak rakd az előző géped mellé ezt az M6600-ot és indokold meg mitől jobb az, akár játkra. Többet hoz a 3dmark? Jobbak a gombok? Jobban szól a hangszóró bár azt egy gamer sem használja? Vagy miben jobb? Ráadásul nem vetted ezt sokkal drágábban ha jól emlékszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.