Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Stalker-2572 válasza Tom1939 (#1950) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Lehet én nem tom használni a keresőt, de nekem nem dob ki semmit :F

All Black...

(#1952) Tom1939 válasza Stalker-2572 (#1951) üzenetére


Tom1939
őstag

Itt van a hirdetés.
Oranost ésAlfát privátban kellene megkérdezni hogy mennyiért tudnának hozni ha tudnak.

(#1953) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Bluetooth működik nálatok M6600-nál?

Egy darabig nálam is megy, de egy idő után elfelejt működni..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1954) djboby1991


djboby1991
újonc

Sziasztok valakinek véletlenül nincs kézközelben egy dell Nb Inspiron 3521 driverei mert kerestem a netten csak azokkal az a baj hogy nem működik tökéletesen a gép

(#1955) DNReNTi válasza djboby1991 (#1954) üzenetére


DNReNTi
őstag

a precision topikban? :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#1956) Stalker-2572 válasza djboby1991 (#1954) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hess! ;]

All Black...

(#1957) LaptopSystem

sziasztok

mi ez az új honosítási őrület a Dell-nél? Külföldi laptopoknál?

eddig ezt sokkal rugalmasabban kezelték!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1958) Tom1939 válasza LaptopSystem (#1957) üzenetére


Tom1939
őstag

Szia!

Nem tudok semmiről... Meséld el légy szíves amit tudsz erről.

(#1959) LaptopSystem válasza Tom1939 (#1958) üzenetére

nem hajlandóak a garanciális laptopot javítani, addig ameddig a honosítás meg nem történik!

tiszta macera az egész!

addig nincs gond ameddig nincs gond a laptoppal,na de ha előjön valami, akkor a Dell hárít, eredetet kér és honosítást!

eddig humánusak voltak és korrektek,de ettől az évtől valami megváltozott

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1960) LaptopSystem

itt tudod elindítani a honosítást

de én már vagy két hete elküldtem egy Service taget, de választ még nem kaptam rá!

tehát sok sok idő és macera,aki tud rövidebb ésszerűbb megoldást az szóljon!

ha nem tudod az előző tulaj féle company name-t illetve zip kódot akkor nem is lehet honosítani sajnos!

nem is értem akkor minek az NBD?

elvileg a jó ember megfizetni az árát, amikor megveszi a laptopot!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1961) Tom1939 válasza LaptopSystem (#1960) üzenetére


Tom1939
őstag

Nekem magyar billentyűs precisionom van, de ugye innen vettem a prohardverről nem tudom mi dönti el hogy magyar e...

Ezek szerint a dell is költség hatékonyság felé lép... Kár mert ezzel kilőttek egy biztos vevőt velem...

(#1962) LaptopSystem válasza Tom1939 (#1961) üzenetére

és nem te leszel az egyetlen sajnos

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1963) Tom1939 válasza LaptopSystem (#1962) üzenetére


Tom1939
őstag

Hát a régi szép időkben üzleti kategóriában kezet csókolva kértek elnézés és javítottak. Most már a dell volt az utolsó normális. Bár most már úgy látszik ennek is vége. Ha nezetközileg csinálják ezt abból forgalomcsökkenés lesz.
De ha nem kell tőlem 1-2 év múlva fél misi környéke én nem erőszakoskodom.

(#1964) LaptopSystem válasza Tom1939 (#1963) üzenetére

bízom benne,hogy ezen változtatnak mert így ez nem korrekt :N

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1965) Tom1939 válasza LaptopSystem (#1964) üzenetére


Tom1939
őstag

Hát a remény hal meg utoljára. De én még nem igen hallottam olyat hogy a "költséghatékonyítás" után valamelyik gariztatás visszajavult volna eredeti szintre.

Ezt én egyszerűen számjátéknak gondolom, X gépet így kizárnak, Y inkább nem is strapálja magát vele így csak Z gépet kell ellátni (mely nyilván kevesebb mint az eredeti).

Mindegy, thinkpadom (bár ebből most nincs 17-es) és japán fujitsu üzleti gépem még nem volt :)

És lássuk be azért voltak gondok ezzel a precisionnal, a gari húzta fel nagyon.

(#1966) LaptopSystem válasza Tom1939 (#1965) üzenetére

a Fujitsu jó választás :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1967) Tom1939 válasza LaptopSystem (#1966) üzenetére


Tom1939
őstag

Ja, úgy tudom majd mindent kibírnak (már a japi üzleti fujik, nem a régi fujitsu simensek). Ha kijön egy 17-es ips-sel és jó videókarival :)

[ Szerkesztve ]

(#1968) LaptopSystem válasza Tom1939 (#1967) üzenetére

a Siemens-től külön váltak rájöttek,hogy jobb így külön :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1969) VANESSZA1 válasza Tom1939 (#1961) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Neked, Doser-nek, és nekem nincs miért aggódnunk. A honosítás az USA-ból harmadáron, és az Ebay-ről olcsón megvett nagy haszonnal tovább passzolt gépeket érinti. Minekünk ugyanúgy megy minden tovább. Nem kell sehol se regisztrálni.
Ha gondod van hívod a Dell-t és jönnek.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1970) Tom1939 válasza VANESSZA1 (#1969) üzenetére


Tom1939
őstag

Ez ok, és nekem jó is. Azt viszont nem szeretem ha egy cég visszamenőleges hatállyal változtat a játékszabályokon. Azaz mégsincs gari ha olcsón szerezted. Hiába hitted amikor megvetted hogy ez egy világgaris dell.

Mondjuk ez olyan gyakran megtörténik, hogy már vásárlásnál óvatos vagyok. Jogilag biztosan rendben is van ez a gyakorlat (apró betűben biztos benne van ez a feltétel, csak eddig nem kérték).

Nem mintha olyan nagy válogatási lehetőségem lenne majd a következő gépnél. Van a Hp meg a Dell 17-es workstationba. A hp meg a 8740w óta (az még nem) rosszabb szerintem.

Fujitsu 17-es meg jó régen nincs új. Lealábbis amit látnék és elérhető lenne itthon.

[ Szerkesztve ]

(#1971) VANESSZA1 válasza Tom1939 (#1970) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Szerinted miért csinálta a Dell?
Mert ha a cég szempontjából nézed nagyon is logikus, és támogatom, és helyeslem amit ezzel most csinál.
Ha a cég felépít Magyarországon egy értékesítési rendszert, azért, hogy itt is az Userek-nek ugyanolyan szolgáltatásokban legyen részük, ha Dell gépet vásárolnak, ugye azt helyesled?
Ez a cégnek komoly befektetés, és a fenntartása sem kis összegeket emészt fel. De sajnos vannak olyanok akik kijátsszák ezt a rendszert, harmadáron behozzák a gépeket USA-ból meg nem hivatalos forrásokból, és árulják teljes szolgáltatással 10-15%-al olcsóbban.
Nyilván, hogy kijátsszák a vámot és adókat nem fizetve könnyen adják olcsóbban és mindezért semmit se kockáztatnak , mert ha gond van majd a hülye Dell garanciában javítja.
Most azok fognak legjobban különböző fórumokon siránkozni akik ezzel üzleteltek. Kétszer se mondom, hogy a NAV is fel fog figyelni rájuk.
Maximálisan helyeslem a Dell álláspontját, és ha valaki vett olcsóbban Dell gépet, és garanciális, akkor minél gyorsabban kérdezze meg a Dell központi számán a Service Tag alapján, hogy van-e garanciája, ha nincs vissza az eladónak, és küzdjön Ő vele.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1972) Tom1939 válasza VANESSZA1 (#1971) üzenetére


Tom1939
őstag

Értem én amit mondasz, de ez egy globális világ.
Ha a dell valamit elad mint üzleti gép világgarival, akkor az legyen is az hiába adja el valaki az ebayen.
A dell hálózata legyen világhálozat és ne egyes országokra lebontott (hol éri és hol nem éri meg rendesen javítani).

Én a magamrészéről nagy híve vagyok a konkrét géphez kötött garinak. Ez a legyen meg mindig minden papírod mindenről nekem nem szimpatikus.

Ha valami illegális ügyeskedés van benne, akkor annak megfelelően kell eljárni. Ha adóügy akkor adóhatóság, ha egyszerű lopás akkor bűnüldüző szervek. De ez nem a dell dolga, és főleg nem így.

De megértem hogy vannak más szempontok is, úgyhogy legyen béke :)

[ Szerkesztve ]

(#1973) VANESSZA1 válasza Tom1939 (#1972) üzenetére


VANESSZA1
őstag

De Tom, te adnál valamilyen garanciát is arra a gépre amit te legyártasz, és megveszi valaki, az továbbadja, az felteszi az Ebay-re, onnan átutazik a tengeren Kis Pistához, aki megunja egy év után és eladja Jóska Pistának?
Miközben mindenhol adót csalnak?
Miközben mindenki másképp használ egy gépet, és másra?
Miközben gyorspostával szállítják, össze vissza? Láttál már rejtett kamerás DHL-UPS szállítást?

És erre adjon a Dell garanciát? Hát szerintem ráléptek kormányzati szinten a nyakukra az adócsalók miatt, és Ők is felmérték, hogy iszonyatos strapának vannak a gépeik így kitéve, és ezt így nem kell nekik bevállalni. Szerintem helyesen.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1974) Szepi1979 válasza VANESSZA1 (#1973) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Értem. Adott egy autó, amit Béla szalonból vett 3 év garanciával. Egy év után eladja Kis Jóskának, aki kiviszi Angliába. Elromlik, elviszi az ottani szalonba ahol azt mondják bocs de nincs rá garancia, mert te nem az első vevő vagy meg igen Józsi biztos széthajtottad. Na ne már. Worldwide garancia az ww garancia, géphez kötött nem tulajhoz. Ha valaki megveszi ebayről stb. akkor már használt gépet vesz, ergo olcsóbban veszi. Mi köze ennek a garanciához?

“ nem kell mindig nyerni “

(#1975) Tom1939 válasza VANESSZA1 (#1973) üzenetére


Tom1939
őstag

Igen, de éppen ezért drágábban adnám a világgaranciát. De szerintem drágábban is adják.
Világgari= amíg megfelelően van használva (gari feltételek betartva) bárkinek javítják bárhol.
Eredetileg ők drágán adták tehát benne kell legyen a világgari rendes ellenértéke.
Ha pedig náluk házon belül valaki visszaél valami kedvezményes eladási árral (alkalmazotti kedvezmény stb.) és így tudja az ebayen olcsón adni akkor a saját házuk táján kell rendet rakniuk.

Lopás az rendőrség, adócsalás meg adóhivatal és nem dell.

Szóval ez szerintem piti. Nincs mögötte más csak spórolás. Ami ok ha a jövőben eladott cuccokra vonatkozik (= olcsóbb de földrajzilag korlátozott gari vagy csak egyszerűen áremelés helyett kevesebb szolgáltatás).

(#1976) VANESSZA1 válasza Szepi1979 (#1974) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ha széthajtottad így is-úgy is el fognak hajtani.Mondván nem rendeltetésszerűen használtad. Az autót amit megvettél a Peugeot szalonban egy garanciával vetted meg, de a garancia nem egyoldalú. Tehát ha te nem úgy használod ahogy kell az saját hiba saját felelősség. Mivel te a Peugeot szolgáltatás keretében (Peugeot szalon) vásároltad, így adót is befizetted utána. Ha mindez határokon át lépett volna akkor a vámot is a szalon kifizette utána, és úgy adta el neked. A szállítás visszaellenőrizhető módon történik.
Ellenben a Dell ilyen gépeivel, amivel kijátsszák a vám és adófizetést, és a szállítás is nem biztosított úton történik.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1977) kemcso válasza VANESSZA1 (#1976) üzenetére


kemcso
Ármester

De amikor megvetted a Peugeot-ot, akkor egy bizonyos garanciális feltétellel vetted meg. A Dell is el fog hajtani, ha beleöntöd a fantát, de a Peugeot se hajthat el Németo-ban a Magyaro-ban vásárolt garanciális kocsiddal, ha rendeltetésszerűen használtad (sőt! sok szalon Mo-n helyezi forgalomba az autóit, aztán kiviszi innen mondjuk Németo-be, mert K-európának jobb árat ad a gyár, mint nyugatnak)... Itt arról van szó, hogy megvetted világgaranciával és most hirtelen mégse világgarancia. Ez nagyon unfair, és csak a spórolásról szól...

(#1978) VANESSZA1 válasza kemcso (#1977) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ha te a Dell lennél, és a vámhatóság, és az adóügy a farkadon ugrálna, hogy a szolgáltatásaid miatt sokan kijátsszák a vám és adóügyi szabályokat amivel az államnak, és a cégednek is kárt okoznak, te mit lépnél? Az állam a multikat azok nehéz eseteiben támogatja. Együttműködés mind a két félnek előnyös, és hasznos. Nem értem miért akarják egyesek bemagyarázni, hogy ha a Dell ki akarja zárni az értékesítési hálózatából a simlis szereplőket akkor miért a Dell akar spórolni, miért a Dell a nem fair ?
Akik eddig eladtak egy USA-ból behozott gépet úgy, hogy semmi felelősségük nem volt, csak nagyot kaszáltak a bulin, azok most szívjanak, és igen is akik ilyen forrásból vették tőlük a gépet vigyék vissza és tegyék le az asztalukra, mert egy garanciális gépet vettek az eladótól. Nem lennék most az ilyen eladók helyében, de nem árt nekik.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1979) Tom1939 válasza VANESSZA1 (#1978) üzenetére


Tom1939
őstag

Én elég biztos vagyok benne hogy az adóhatóság nem ugrál a dell bizonyos szervén. Hogy kifejezetten direkt nem a dell-én abban pedig majdnem teljesen biztos vagyok (általános a jelenség nem csak dell-t érinti). Nem igazán lehet gyártót betámadni további eladás miatt ha az eladás eredetileg legális volt.

Ezzel két szereplő spórolhat vagy a "nagy" dell , illetve a magyar szervízhálózat ha valamilyen általányban dolgoznak (az eladott gépek után kapnak valamit a garira). A magyar részen ez akár élet halál kérdés is lehet (ha pl 3-szor annyi "szürke" gép van mint itthon eladott).

Szóval továbbra is érteni vélem miért csinálják, csak nem elegáns. És eddig azok voltak. Oldják meg a problémáikat ilyenek nélkül.

(#1980) VANESSZA1 válasza Tom1939 (#1979) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nagyon is elegáns Tom. Ha te a vevő vagy, és gondod van a géppel bepróbálkozol a Dell-nél, hogy "jöjjenek elromlott..."
A Dell közli, hogy honosítani kell a gépet, addig nem tud szerviztechnikust küldeni, akkor mit csinálsz?
Mész akitől vetted, és leteszed az asztalára, hogy " izé, waze 350 ropiért vettem, garanciával tőled, de nincs garancia...".
Intézd el vagy vissza a lové.
Szépen aki 3x haszonnal eladta, nyerészkedett a bulin, az kutasson megoldást, vagy javíttassa a Dell-nél.
Ő nem adott semmit, nem adott garanciát, csak nyerészkedett..Mai világban minden eladott termékért felelősséget kell vállaljon az eladó, vagy megfelelő szolgáltatási háttérrel kell rendelkezzen.
Tehát szépen futhatnak sokan most a honosítást intézni az eladott gépeik után...

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1981) VANESSZA1 válasza Tom1939 (#1979) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Sőt 2x se mondom, hogy nem-e az a cél, hogy asok ilyen kétes bizniszezőről legyen egy lista, és kizárják valahogy a rendszerből..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1982) Tom1939 válasza VANESSZA1 (#1981) üzenetére


Tom1939
őstag

Ok, értelek. Nem értünk egyet, de szerintem ezt békésen kibeszéltük.

(#1983) VANESSZA1 válasza Tom1939 (#1982) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem kell egyet értenünk, hisz mindenki másképp látja. Lényeg, hogy tudunk a dologról...:)

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1984) kemcso válasza VANESSZA1 (#1978) üzenetére


kemcso
Ármester

Nézd globálisan: a Dell gyárt valamit, tökmind1, hogy hol és ki veszi meg, azt a Dell gyártotta. Akkor vállalta, hogy világ-garanciás. Haszna az eladáskor megvolt, akár amerikában akár európában. Az árban benne volt az, hogy ww-garancia, amit most meg akar vonni...
Itt nem kell a NAV-ot bekeverni, meg hogy a valaki nyerészkedett és ebay-en vette, az áruk szabad áramlása miatt ehhez bárkinek joga van (ha nem EU-ból, akkor áfa és vám fizetéssel)...

(#1985) VANESSZA1 válasza kemcso (#1984) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ti így látjátok, én nem így. Mindegy. Szerintem jó, és helyes lépés a Dell részéről, mert nem hagyta magára a vásárlót, ugyanis lehet honosítani, de ki akarja zárni azokat az eladókat akik nem tartoznak a hálózatába. (új autót te se veszel az erdő széléről valami ismeretlen alaktól ww garanciával, vagy mégis ? )

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1986) kemcso válasza VANESSZA1 (#1985) üzenetére


kemcso
Ármester

Így van, nem értünk egyet: szerintem utólag változtatott a ww-gar. feltételeken a Dell és megszívatott sok vásárlóját, akik kihasználták, hogy az internet világában más földrészen is lehet vásárolni akár szabályosan, adókkal, vámmal.

Csak egy gondolatfuttatás: kint élsz az USÁban 2 évet, veszel egy laptopot és Mo-ra költözöl, majd elromlik. Hívnád a vásárláskor tudott ww-gari feltételeknek megfelelően a Dell-t, hogy ugyan már csinálják meg és közlik, hogy jaaaa, transzportáld át, meg izé, 2-3 hónap, bocsi... mit szólnál? :)

(#1987) Oranos


Oranos
tag

Srácok!

A Dellnél a honosítás ezeknek a gépeknek az eladásakor is létezett, ezt nem most találták ki. Én honosítottam gépeket már évekkel ezelőtt is. Ennek lényege egyedül az hogy bizonyítsd a gép eredetét, és akkor oda honosítod ahova akarod. tehát ha én vettem 2 éve Amerikában magamnak névre egy gépet, és hazautazom, akkor azt minden további nélkül honosítják, és garizatatják az eredeti vállalás szerint. Maga a garanciális minőség és metódus nem változott. A gond itt egyedül akkor van ha nem tudom igazolni a vásárlást.
Az hogy ezt a honosítást most kötelezővé fogják/szándékozzák tenni az azért nem olyan váratlan szerintem, és nem is egyedi. Más Brand-eknél már rég így van.

Egyébként az itthoni szervizek természetesen súlyos eurókat számláznak 1-1 javításért nekik sem jó ez, nekik is pénzkiesés, de a Dell nyilván átlátta valamilyen adatokon keresztül melyik országokban mekkora a "mutyizás" garanciát tekintve. Sajnos ahogy az lenni szokott kis országunkban sokan jól élnek kiskapuk kijátszásából, és ezért elzárták a csapot ahogyan én látom:)

(#1990) LaptopSystem válasza Oranos (#1987) üzenetére

igen ez így van :K

a honosítás ettől az évtől a dell-nél kötelező :K

szerintem azárt is jó mert hamar kideről,hogy lopott e avagy sem az a szóban forgó laptop :)

sok lopott gép forog sajnos jóval ár alatt,és ezek kiszűrésére tökéletes :K

én futottam már bele abba,hogy behoztak hozzám Dell latitude üzleti szériát majd megnéztem a Dell oldalán mindent rendben talált,majd eszembe jutott a honosítás,felhívtam a dell-t és kiderült gázos a laptop :W

szerintem is jól van így!

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1991) somasz


somasz
addikt

Üdv!

M6600-ban mire érdemes cserélni az M8900 FirePro-t, hogy használható legyen benne a váltható grafikuskártya mód? Sokat fogyaszt üresjáratban is. (nem kell tervező kártya, gamer is jó!)

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#1992) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Gyönyörű munkagép, csak ilyet minden grafikusnak, tervezőnek.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1993) VANESSZA1 válasza Graphics (#1992) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Csaknem vettél egyet?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1994) Aske


Aske
aktív tag

Sziasztok,

valaki össze tudná nekem foglalni ezt a honosítást, illetve az ezzel járó teendőket.
Tehát ha én a legolcsóbb helyről, mondjuk az USÁ-ból szeretnék venni egy refurbished Precision venni, akkor hogy kellene rendesen megoldani, hogy a garancia megmaradjon?

Másik kérdés. Hol lehet az új konfigurációkat részletesen összeállítani? Mert pl. oldal amit én találtam, ott egy m4800-at összeállítva nem tudtam, csak i7 processzort tenni bele, stb.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1995) Peter M válasza Aske (#1994) üzenetére


Peter M
tag

Csak a Dell oldalon található formra kattintva beírod a gép előző tulaját/kereskedőjét /név cím város/ és a sajátodat majd kb nekem egy héten belül jött is a visszaigazolás.
(link)

Refurbishednél értelemszerűen az van ami éppen benn van készleten ha elereszted magad és Te teszed össze magadnak akkor dell usa oldal vagy uk oldal
(pl usa és innen customize)

Kérd bele az i7et (vagy emlékeim szerint akkor bukod a 4 memóriát is és csak 2 csatorna lesz aktív - Lenovobol kiindulva)
(jól emlékszem: "The Dual Core Processor are not compatible with more than 2 DIMM Memory. Please update your selections.")

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/marosi-peter-k

(#1996) Aske válasza Peter M (#1995) üzenetére


Aske
aktív tag

Szia,

köszönöm a gyors választ. Ha ilyen egyszerű a honosítás, akkor nem látom továbbra sem akadályát refurbished gépet venni. Azt látom, hogy az összerakósdi viszont jelentősen drágább a kész konfigoknál, nemhogy a használt gépeknél.

(#1997) VANESSZA1 válasza Aske (#1996) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Szerintem ez ami most az Outlet-ben megéri:
Precision M4700
Processor: Intel Core 3rd Generation i7-3540M Processor (3.00GHz Turbo,)
Windows 7 Professional
320 GB SATA Hard Drive (7200 RPM)
8 GB Dual Channel DDR3L 1600MHz (4GBx2) Memory
15.6 INCH UltraSharp FHD (1920x1080) Wide View Anti-Glare, Premium Panel Guarantee
8X Slot Load DVD+/-RW Drive
AMD FirePro M4000 Mobility Pro Graphics with 1GB GDDR5

Price: $1,239.00

Vagy :

Precision M4700
Processor: Intel Core 3rd Generation i7-3740QM Processor (2.7GHz, 6M cache)
Windows 7 Professional
128 GB mSATA Solid State Caching Card
750 GB 3.5-Inch SATA Hard Drive (7200RPM)
16.0GB, DDR3-1600MHz SDRAM, 4 DIMMS
15.6 INCH UltraSharp FHD (1920x1080) Wide View Anti-Glare, Premium Panel Guarantee
8X Slot Load DVD+/-RW Drive
NVIDIA Quadro K1000M with 2GB GDDR3

Price: $1,489.00

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1998) Peter M válasza VANESSZA1 (#1997) üzenetére


Peter M
tag

Második árában már M4800 at is ki lehet fogni (már ha netto és +10-15000 Ft nem számít)

https://www.behance.net/marosi-peter-k

(#1999) kemcso válasza VANESSZA1 (#1997) üzenetére


kemcso
Ármester

Második árán van az aprón is egy M4700

(#2000) VANESSZA1 válasza kemcso (#1999) üzenetére


VANESSZA1
őstag

annyiért már majdnem az én M6600-t is megkapnád, és az 17'3-as i7..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.