Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Debreceni PH!-találkozó

Hozzászólások

(#601) diablo1984


diablo1984
veterán

kellene még pár smily a ph!-ra is, legutott a téglafalba fejelős is jó ötlet volt, de itt van még egy:[kép]

hát nem gonosz?[kép]

(#602) diablo1984


diablo1984
veterán

bennt debrecenben milyen az idő? ott is záporozik? főleg a cora környékén érdekel... :U

(#603) BLiNk3r válasza diablo1984 (#602) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Nem jellemző, itt derűs idő van, ombre :D

(#604) diablo1984 válasza BLiNk3r (#603) üzenetére


diablo1984
veterán

remélem az is marad, nem szeretem slick-el az esőversenyt! :D

(#605) diablo1984


diablo1984
veterán

na megvoltak a versenyek, közülünk nagysokára én vittem a prímet, új ph!-s idő 0:37:52! antimatrix is javított a sajátjához képest, de nem tudom hanyast ment! Stratos idejére sem emlékszem.... jó volt! :))

(#606) Antimatrix válasza diablo1984 (#605) üzenetére


Antimatrix
tag

Antimatrix:
1. futam bemelegítő edzés volt mert 6-n voltunk a pályán és mindig előzni/lekörözni kellett valamit jó ha volt 3-4 tiszta köröm
sőt 1x nyomom a gáz és lassulok mondom mi a fene van még jobban nyomom gázt és + is állok pont a célegyenes végén a kör vége előtt rádióval lelőttek mindenkit
pont Palllie mögé kerültem és mutogattunk 1másnak hogy mi van
valaki a pálya másik végén benne a volt a falban de keményen a kanyarban és nem lehtett volna elmenni mellette mert pont keresztbe állt kanyar bejárati íven ami eléggé neccess

amikor ujra elrajtoltunk akkor meg hideg gumik voltak megint lehetet csuszkálni +int 1kört mire tapadóképesekké váltak
diablo a hátam mögött volt probáltam elengedni a 2.nd egyenesben de nem reagált és csak a célgörbén ment el mellettem :(
időeredményem 39:57

2. futam szintén 6 induló Stratossal kiegészülve a ''lassítók'' pályán kivűl
előtte mentek 3-4 gokkartal még a gumik is ''előmelegíteettek'' voltak
nekem a motoros haverom ment 39:44-s idejeét kellett +döntenem
diablo a rutinja révén +előzött de ez direkt jó volt mert mögötte menve láttam hogy milyen íven kereli a gépezetet a pályán és csak 1 scác pördült meg de úgy hogy a pálya olyan részén állt bele a gumifalba ami szó szerint ''holt'' tér oda kormányozi nem leht csak kipördűlni
pont én jöttem utána még szerencse hogy volt 2sec lemardásom mert olyan koppanunk hogy végleg kitiltanak mindket a pályáról
más említésre méltó nem volt 9-10 kört mehettünk tisztán és meg is látszott az edredményeken
39:39 :C - 0,05 század előny így kell ezt csinálni ;)

a többiek időeredményét is feltesszük ha Palllie felkel sexy funky fever buli után +szerezzük a hivatalos papírokat és közzéteszzük :DD


PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#607) diablo1984


diablo1984
veterán

mondjuk, hozzátartozik, hogy a 2. fordulóban benzinhiánnyal küszködtem, és egyszerűen kanyarokban kihagyott a mator....ekkor is csodák-csodájára én értem el a legjobb időt 0:38:10-el! a 3.forduló ilyen''gyiklosok csatája volt'' 2 en voltunk a pályán egy sráccal, kértem benyát is a gépbe, így már klappolt minden! igaz 2-en voltunk, de vagy 2x utol is értem, majd lemaradtam, had menjen, majd 3x-ra leköröztem és többet nem találkoztunk! így az utolsó 10 körben 8x 0:37:xx időt tudtam menni, ebből is a legjobb 0:37:52 volt! kezemet kicsit kitörte a kormány, a lábamat meg a fék(mert a csaj aki csak alapjáraton ment a pályán satut is kellett használnom)! első kör az tényleg halál volt, mert 2x-is ütköztem, leakartam körözni, de nem engedtek el, sebességkülömbség meg nagy volt....és csatt! megkaptam a sárgalapot is, hogy még 1 ütközés és ki leszek állítva....utána már nem nyomtam, 2.futamon a benzinhiány hátráltatott, 3.futam már majdnem tökéletes volt!

na majd következőnek is megyünk, kb 1 hónap mulva, addig lehet edzeni, az aktuális és hivatalos ph!-rekord: 0:37:52

(#608) Calogero


Calogero
addikt

Sziasztok
Tudja valaki hogy Oly meddig lesz távol, fogytán a lemezeim

(#609) ngabor2 válasza Calogero (#608) üzenetére


ngabor2
nagyúr

már nem sokáig. ha nagyon sürgős, van vagy 50-100 verba 16x -r lemezem, ha addig nem jelentkezik.

(#610) Calogero válasza ngabor2 (#609) üzenetére


Calogero
addikt

Köszi a felajánlást, ezt a hetet még kihúzom valahogy

(#611) simonzé


simonzé
addikt

Na, akkor helyzet van. A sors úgy akarta, hogy a HDD-s DVD-íróm a garancia lejárta előtt egy héttel összecsokizza magát. A lényeg: most van 70000Ft értékű Electroworld utalványom. Ha valakinek nagyobb összegű vásárolhatnékja van, a hétvége előtt jelezze, és megoldjuk a Ft-utalvány konverziót, hogy mindketten jól járjunk. Nagy engedményre ne számíts, de ha viszed mind a 70-et, akkor adj érte 68-at, és megegyeztünk.
Na szóval van még 2,5 napotok a jelzésre. A hétvégén MotoGP, és akkorra már másik HDD-s írónak kell itt lennie, lehetőleg nem az EW-ből...


Ja, az utalvány fél évig felhasználható.

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#612) diablo1984


diablo1984
veterán

következő paintball meccsen markert cserélek, ilyenre:
[link]



[Szerkesztve]

(#613) ngabor2 válasza diablo1984 (#612) üzenetére


ngabor2
nagyúr

oké, de miután 1.5 perc alatt kifestetted a környéket, és minden golyód elfogyott... akkor előbújok, és 1 kövésből leszedlek, mert egy ekkkkora cuccban nehéz elbújni :D

(#614) diablo1984 válasza ngabor2 (#613) üzenetére


diablo1984
veterán

van benne valami.... :U :B

(#615) Antimatrix


Antimatrix
tag

még mondják hogy a számítógépben nincs minden
[link]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#616) simonzé


simonzé
addikt

Hali!
Nem ismertek véletlenül valakit győrben, aki megtenne egy bemegyek-a-győri-boltba-átveszem-a-cuccot-elpostázom-simnzének tipusú szívességet? Mondjuk 1 sörért. Előre utalnék bankszámlára.
Egy 2000ft-os cuccot nem akarok 2400Ft-ért házhoz szállíttatni, ezért van szükségem segítségre.
Előre is köx!

I don't fit in. I fit out.

(#617) pisti666


pisti666
tag

hy all talatam egy erdekes paintball-os videot[link] mi is jatszhatnank igy nem ? ;)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#618) Borosz


Borosz
senior tag

Keresek LEGO ''tervrajzokat''. Olyanokat, amiket a dobozokban lehet találni.
Ha tudtok ilyet kérlek szóljatok. PÜ-ben ha lehet. :R

(#619) szandisas válasza Borosz (#618) üzenetére


szandisas
senior tag

ezek a tervrajzok gátolják az egyén kreativitását ( persze, ha rengeteg van belőle akkor lehet szabadon építkezni...) nagy legós voltam régen ;]

aláírás

(#620) simonzé válasza Borosz (#618) üzenetére


simonzé
addikt

A világ legjobb játéka. A Gugli nem segített? Na megyek, körülnézek.

I don't fit in. I fit out.

(#621) simonzé válasza Borosz (#618) üzenetére


simonzé
addikt

[link]
Naon szívesen. ;)

I don't fit in. I fit out.

(#622) werszomjas


werszomjas
őstag

mennyire buntete a rendor ha lejart muszakis kocsival elkap? :)

üdv

(#623) szandisas válasza werszomjas (#622) üzenetére


szandisas
senior tag

épp műszakiztatni viszed nem? :DDD ( poén volt, nehogy kipróbáld)

aláírás

(#624) werszomjas válasza szandisas (#623) üzenetére


werszomjas
őstag

:DD

nemcsak megyek ma egy autoradioert aztan akar a fene bicilizni :)
bar leeht nemerimeg nekivagni az utnak...igaz debbe meg ssoe igazoltattak...de az a szemet morfi nemalszik baszus :)

[Szerkesztve]

üdv

(#625) szandisas válasza werszomjas (#624) üzenetére


szandisas
senior tag

ja most jut eszembe, hogy van a fáradt gőzben autós, meg rendőrös topic ;)

aláírás

(#626) xuldar válasza werszomjas (#622) üzenetére


xuldar
őstag

A rendszámot a helyszínen leveszi, és nem olcsó mulatság (plusz nem kevés idő) visszaszerezni. Megéri ez neked azt a pár perc előnyt?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#627) werszomjas válasza xuldar (#626) üzenetére


werszomjas
őstag

ahh nemerimeg :)

masik tema:

vanegy rack.em...annak a hatuljan vannak ezek a kapcsolok..ezekt micelt szolgalnak?
[kép]

valamint az a 3 kis kabel (piros sarga zold) miert van..en ugylevagyok maradva...tuljart felettem a technika :) ilyetmeg rack.-ben nemis lattam :)
[kép]

nahköSZi a segicseget

üdv

(#628) Borosz válasza szandisas (#619) üzenetére


Borosz
senior tag

Van már ilyen meg olyan meg amolyan is... Egy kisebb ládával. :DDD
A középső (5 éves) szeretne új terveket mert a régieket már mind összerakta vagy ötször. (Szedrik kastélya, kínai vár, dömper, indiai vár meg ki tudja még mi gyűlt fel a szülinapok alatt.)
Rendszeresen szoktunk időnként összepakolni valamit, aztán a szintén épített gumis ''ágyúval'' szétlőjük egymást. :D

(#629) Borosz válasza simonzé (#620) üzenetére


Borosz
senior tag

Gugli.... :U Nekem először ez jut eszenbe : PH!-s ismerősök, barátok(?). A gugli idegen, ti nem annyira. :D

(#630) Borosz válasza simonzé (#621) üzenetére


Borosz
senior tag

Köszi. Megnézem.

(#631) Borosz válasza werszomjas (#627) üzenetére


Borosz
senior tag

Te is letörölted az ékezeteket, amikor tisztítottad a bill.-t? :F

(#632) xuldar válasza werszomjas (#627) üzenetére


xuldar
őstag

Nekem úgy tűnik, hogy a jumpersorra lehet kötni, így nem kell kivenni a winyót jumpereléshez. Hogy melyik mihez tartozik, biztos benne van a használatijában.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#633) ngabor2 válasza xuldar (#632) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szerinted ha meglenne a user manualja, kérdezne ilyet? :D

(#634) xuldar válasza ngabor2 (#633) üzenetére


xuldar
őstag

Lehet, már munkahelyi beidegződés, mert ott szoktak feltenni ilyen kaliberű kérdéseket :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#635) Peet210 válasza xuldar (#634) üzenetére


Peet210
őstag

;]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#636) ngabor2


ngabor2
nagyúr

péntek délután (július 6.) mindenféle idegenlégiósok lepik el kedvenc városunkat. leginkább kecskemétről, kiskunfélegyházáról és gödről fognak jönni. előferdülhet, hogy ez idővel sörözésbe fog átcsapni.

(#637) lorcsi válasza ngabor2 (#636) üzenetére


lorcsi
veterán

micsoda jó hír :DDD :C

(#638) ngabor2


ngabor2
nagyúr

van itt valaki, aki tud fémet (pl. rezet) maratni? van 2 félig kész vízhűtő blokkom, azt kellene befejezni. az egyiken hosszában megvannak a marások, csak ezeket kellene keresztbe elvagdosni. a másik, a chipset blokk meg csak 2 db rézkocka egyelőre, abba egy M-et kelle belemarni, meg furkálni. bővebb részletek pü-ben.

(#639) simonzé válasza werszomjas (#627) üzenetére


simonzé
addikt

Na akkor mondom az elsőt, mert azt tudom. Ezt asszem még az Abit találta ki, amikor még nem sz*rt gyártott. Kapcsolósorral váltotta ki a jumperek dugdosását. Amikor frekvenciát, vagy szorzót akartál állítani, a megadott táblázat szerint kellett ki-be állásba kapcsolni őket. Szóval az ott a képen 4db jumper kapcsolható kivitelben.
A madzagokról nem tudok semmit.

I don't fit in. I fit out.

(#640) werszomjas válasza xuldar (#634) üzenetére


werszomjas
őstag

kösszíí midneki

valoban nemvot hozza leirasom kigondolta hogy mar egy rackhez is kell olyan :DDD
...de szettem ezen az interneten minden van :)
es valoban jumperojja a vinyot..csakmeg ilyet nemlattam mobilrackben és azér nemtuttam..kÖSzi :)

üdv

(#641) gorlin


gorlin
őstag

Sziasztok!


Először szerettem volna egy topikot nyitni,de mivel van hasonló témájú nem kockáztattam meg hanem itt szeretném felvetni a témát.
Az Efott-ot minden évben máshol rendezik meg.Idén Debrecenben.
Én elég messze élek ettől a várostól,de nagyon érdekel,nagyon sok szép dolgot hallottam róla.Most kivételesen nem csak az Efott érdekel hanem a város is ahol megrendezik.
Az Efott alatt éjszaka az ember bulizik,nappal viszont (már aki) nekivág és felfedezi a környéket.
Azt szeretném, hogy aki Debreceni,vagy ismeri Debrecent, elmonadaná hogy szerinte melyik a legjobb hely kirándulásra,étkezésre,kikapcsolódásra stb.
Mert például.
-Tényleg csak olyan étterembe menni az illető (jelen esetben én :DDD ) ami egy tőzsgyökeres Debreceni szerint nagyon jó hely mert nagyon jól főznek és nem is olyan drágán.
-Vagy ismerne egy kirándulós helyet ami nem annyira ismert mondjuk egy ''idegennek'' de nagyon szép.
-Múzeumok érdekességek,látnivalók amik nem jutnának az eszembe,mert annyira nem hirdetik őket.
Ezzel nagyon sokat segítene,minden Debrecenbe látogatónak(Nem csak Efottosnak:) )
Jelenleg annyit tudok hogy Debrecenben lesz az Efott a Vekeri tónál.
Ha jól tudom ez a központól 15 kilóméternyire van


A válaszokat előre is köszönöm minden túrista nevében aki ebbe a szép városba ellátogat:)

Köszönettel:
Gorlin

(#642) lorcsi válasza gorlin (#641) üzenetére


lorcsi
veterán

Először is szeretettel várunk az EFOTT-ra és Debrecenbe is :)

én is kint leszek az EFOTT-on talán pénteken :)
nagy valószínűséggel megint a vonatállomástól fognak buszokat indítani a vekeri felé (eddig a vekeri-feszteken ez volt a bevállt szokás és ide is szokott visszaérkezni a busz)
szerintem a legegyszerűbb, ha az állomás elől induló villamostra felszállsz és végig mész a Főtéren a Nagyerdőig(könnyen megismerhető dúsabb fás rész). ez a villamos végig visz színte az összes fontosabb és látványosabb dolgon Debrecenbe, ahol tetszik leszállsz és meg lehet nézni. a Nagyerdőn simán el tudtok tölteni egy egész napot is
a Nagyedrő rész tele van éttermekkel, csónakázó tónál legalább 3-4

(#643) Oly válasza lorcsi (#642) üzenetére


Oly
senior tag

Te áruló...
Miért nem a PH-táborba jössz? :(((

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#644) xuldar válasza gorlin (#641) üzenetére


xuldar
őstag

Üdv Debrecenben! :)

Amit kihagyott lorcsi:

-étterem: nem a belvárosban van, de nincs messze, a neve Casablanca, elfogadható árak, jó kiszolgálás, nagyon jól főznek. Oda járunk ebédelni a kollégámmal, nem a menzánkra :)
Cím: Debrecen, Ótemető u. 3.

-kirándulás: Ha majdnem egész napos erdei túrára gondoltál, akkor tudok ajánlani egy ~20-22km-es túrát. A Zsuzsi-vonattal (a Faraktár utcáról indul) ki lehet menni Hármashegyre, onnan pedig gyalog a Vekeri-tóhoz. Gyönyörű környék, én is arra szoktam biciklizni. Útközben kilátók is vannak, bár már nem olyan alacsonyak a fák, mint 15 éve...
Útba esik a Halápi csárda (nem voltam még benne), illetve másik útvonalra esik a Panoráma étterem. Az út egy tó mellett is elhalad, ami közel esik a Vekeri-tóhoz.

-ha autóval jöttök, akkor a Panoráma Utat javaslom, az arborétummal, ott is van egy kilátó.

-múzeum: Déri Múzeum, mellette a posta múzeum (Delizsánsz Kiállítóterem), Medgyessy Ferenc Emlékmúzeum.

-egyéb: állatkert.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#645) lorcsi válasza Oly (#643) üzenetére


lorcsi
veterán

basszus, nem is tudtam hogy ugyanakkor lesz :(
EFOTT-on még nem voltam és azon a héten sem érek rá péntek délutánig :(








gorlin: mivel jösztök?



[Szerkesztve]

(#646) gorlin válasza lorcsi (#642) üzenetére


gorlin
őstag

Köszönöm:)!!
Erre sem gondoltam volna hogy lehet csónakázni,biztosan nem hagyjuk ki a barátnőmmel:)

Oly : Ez nem ''árulás'' ha kinéz Efoot-ra,esetleg Egy Ph tábor,helyett/mellett.Főleg úgy hogy abban a városban lakik ahol megrendezik.
Ilyen egyszer van egy ember életében:) hogy a kényelmetlen sátor helyett csak kilép a házából és ott van az Efott.

(#647) gorlin válasza lorcsi (#645) üzenetére


gorlin
őstag

Szia!


Vonattal az igazi,azon lehet Unicummal bemelegíteni:) (bár nem tudom mit szól majd a szervezetem hogy 350 km-en keresztül unicumot iszok :DDD )
A dorcas Campingbe ahol az Efott lesz úgy néz ki sikerült faházat foglalni,és elméletileg az ott van a fesztivál területén.
Úgyhogy idén nem lesz sátorozás(szerencsére)


xuldarKöszönöm szépen a részletes ismertetést,mindenképpen kipróbáljuk azt az éttermet.

Az előbb elfelejtettem megkérdezni hogy van e Debrecenben valahol szauna?
Az lenne a terv,hogy másnaposan jóvá tegyük alkohol okozta fájdalmainkat és elmennénk szaunázni.
Nem feltétlenül uszodába szeretnénk menni,hanem Hotel,panzió,vagy egyébb fittnes szalon ahol nincsenek olyan sokan és külön lehet fizetni a szaunáért(tehát ne csak a szállóvendégeknek legyen fenntartva)
Van ilyen nyugodt kúlturált hely valahol?(különben veszélybe kerül a buli,én a 3. napon már csak csökkentett üzemmódban tudok elindulni szauna nélkül :D )


Köszönettel:Gorlin

[Szerkesztve]

(#648) Oly válasza gorlin (#646) üzenetére


Oly
senior tag

Nem ott lesz a tábor...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#649) lorcsi válasza gorlin (#647) üzenetére


lorcsi
veterán

azt konkrétan nem ismerem, de jók az árak hozzá :)

ha vonattal jösztök a villamos tök jó lesz. ha nem vagyotok nagyon fáradtak a villamos vonalán ameddig jól esik gyalog is lehet menni


hány napra jösztök?


szauna a Termálban van, a csónakázóval épp szemben :D

[Szerkesztve]

(#650) Peet210 válasza gorlin (#647) üzenetére


Peet210
őstag

Termal and Welness Hotel
[kép]
Néha mi is szoktunk ide járni. Jó kis hely.

A xuldar által ajánlott étteremtől nem messze egy gyorskjáldát is találhatsz ahol nagyon finom gzrost adnak (szerintem az egyik legfinomabb a városban). Ez az Oly Gyros a Víztorony utcán.

Today's record, is tomorrow's motivation

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Debreceni PH!-találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.