Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Debreceni PH!-találkozó

Hozzászólások

(#1) ngabor2


ngabor2
nagyúr

itt a nagysikerű debreceni találkozós és beszélgetős topik folytatása.

előzmény: Debreceni PH!-találkozó & beszélgetés [legyen ingyen sör!] [link]

Következő találkozó:

Június 7 - Rézi néni kifőzdéje, Debrecen, Miklós u. 8
Közös sörkorcsolya (ropi, pogácsa, sósmogyoró) miatt a "beugró" 200Ft, amit ngabor-nak kell átadni.

résztvevők:
ngabor2
vágányzár
lorcsi
Endru.Boy
(Kolombusz)
EQMontoya
bobace
Kephamos
lakisoft
venember83
dvdbackuper
Esmein
feedoo
Slax
simondr és barátnője

Utoljára szerkesztve 2008-06-07

[ Módosította: Thrawn ]

(#2) Whaskes válasza ngabor2 (#1) üzenetére


Whaskes
senior tag

te követsz engem? az utóbbi 3 topicba mind írtál ahol én megfordultam. Ja! és igen! az 1 pont az veszélyes. menj orvoshoz.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#3) ngabor2 válasza Whaskes (#2) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor te követsz engem...

(#4) Whaskes válasza ngabor2 (#3) üzenetére


Whaskes
senior tag

kocka! még az ebédszünetben is ph-zik.... ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#5) Calogero


Calogero
addikt

Sziasztok
Debrecenben hol fóliáznak autóüveget, jó minőségben de nem csillagos árat kérnek érte.?
A válaszokat előre köszönöm.

(#6) xuldar


xuldar
őstag

Ide is belinkelem, akit érdekel, és még nem látta a PH!-találkozón készített képeimet: [link]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7) szandisas válasza Calogero (#5) üzenetére


szandisas
senior tag

megkérdeztem egyik haveromat, adott egy telefonszámot, azt mondta, hogy fel kell hívni, és egyeztetés alapján megy :U elküldöm privibe a számot ;)

aláírás

(#8) Borosz válasza Whaskes (#4) üzenetére


Borosz
senior tag

én lelkiismeretem tiszta szerintem ezt nem itt kéne kitárgyalni hogy
jujj! a sok ph-s úgy berúgott és ez csúnya volt és most milesz szegény ph sokal! meg kell mentenem őket.
próbálkoz itt: [link] nagyobb sikered lesz


Az a hsz Oly esetére vonatkozott. De egyébként felőlem mindenki úgy piál ahogy és amennyit akar. Mindenki úgy rontja el az életét ahogy jónak látja azt a saját felelősségére. Én elmondtam a véleményemet erről. Ennyi. Egyébként baromira nem értesz engem. Mindegy. A topik címe meg ''...& beszélgetés''. Nem megyek az alkoholizálás topikba, nem a sikerre vágyom. Jó tökös csávó lehetsz... Jujjj... :U

[Szerkesztve]

(#9) xuldar válasza Borosz (#8) üzenetére


xuldar
őstag

Én egy-két berúgásra nem húznám rá az ''úgy rontja el az életét, ahogy akarja'' lepedőt. Te magad írtad, hogy rúgtál be fiatalkorodban (nem úgy értem, hogy most öreg lennél). Akkor te is elrontottad az életedet? Ugye, hogy nem? Ne sarkítsunk már. Alkoholista szandisas? Ha nem, akkor miről beszélünk? Te is láttad - amíg ott voltál - ki mennyit ivott. Én is vittem két üveg Tokajit, egyiket se bontottam fel. Majdnem 40 emberből egy rúgott be, szerintem ez jó arány, különösen, hogy nem randalírozás volt a vége.
Jobb lenne befejezni a témát.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#10) szandisas válasza xuldar (#9) üzenetére


szandisas
senior tag

''Alkoholista szandisas?'' már lassan azt lehet mondani igen... de épp abbahagytam mielőtt komolyra fordultak volna a dolgok... ebből a szempontból igazat adok Borosznak, viszont 1-2 berúgás tényleg nem gáz, és ezt mindketten tudjátok.
mod: helyesírás


[Szerkesztve]

aláírás

(#11) Zethepolee


Zethepolee
tag

Köszönöm a szombat délutáni élményeket a szervezőknek és a résztvevőknek. Legközelebb is el fogok látogatni egy ilyen talira.

(#12) Oly válasza Borosz (#8) üzenetére


Oly
senior tag

Én nem csak az alkoholról beszélek...
Sok mindenben túlzásba viszed a szemléleteddel!
Pl a Paintball! Röhögsz rajtunk, hogy ez milyen gyerekes... :F

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#13) szandisas válasza Oly (#12) üzenetére


szandisas
senior tag

igaza van xuldarnak, hogy legyen vége a témának... más szemléletébe meg megint túlzás belemenni... mindenkinek lehet saját véleménye, saját gondolatai, ezeket általában tiszteletbentartják a többiek. Azért vagyunk itt, hogy beszélgessünk, és ne vitatkozzunk szerintem. ezt nem csak neked mondom, hanem mindenkinek...
egyszer inkább majd verekedjünk egyet :DDD



témaváltás...

aláírás

(#14) Oly válasza szandisas (#13) üzenetére


Oly
senior tag

Felőlem!
Bár nem tudom miről beszélhetünk még...
Ez most jó témának tűnt! ;)

És igazad van, hogy mindenkinek van véleménye...
Valakinek az aláírásában olvasatam:
'' A vélemény olyan mint a végbélnyílás... Mindenkinek van sajátja, de senki sem kíváncsi a máséra...''
Persze én ezt nem osztom, csak jól hangzik!
BorosZ-ra sem haragszom, mert ilyen... csak leírtam a véleményem az álláspontjáról! :R

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#15) .:Kristian:. válasza Oly (#14) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

TriackFerinek [link]

(#16) Borosz válasza xuldar (#9) üzenetére


Borosz
senior tag

Lehet kisarkítom. Ezért is bocsánat. Tényleg befejezem...lassan. Nem alkoholista szandi, de a veszélye annak, hogy azzá váljon megvan. Nem is kicsi. Ismerve a hátterét mert nemrég váltottunk pár ''szót'', de tényleg ne lovagoljunk a dolgon továb csak nem szeretem, ha egyrészt elküldenek melegebb éghajlatra és félre értenek, hogy ''jujj így meg jujj úgy...''. Nem vagyok sem anyám asszony katonája sem pedig kiscserkész aki fejébe vette, hogy megmenti a világot. Tudom miről beszélek, tudom kiben hiszek ezért féltem az embereket - pláne akit kicsit is ismerek - a rossztól. Ez nem gógyiság vagy mánia, hanem részemről komoly dolog.
No ennyi.

(#17) Borosz válasza Oly (#12) üzenetére


Borosz
senior tag

Röhögök...? Kérlek keress erre utaló hsz-t. :U Ott is csak vélemény nyilvánítás volt részemről. A szemléletem... az tényleg más, nagyon is.
Sokszor még a személyes beszélgetések során is elmennek az emberek egymás mellett, hát még egy fórumon. :(

(#18) pisti666


pisti666
tag

Ide is eljutottam kovi tali mikor lessz?:D

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#19) beencee válasza pisti666 (#18) üzenetére


beencee
senior tag

Nem hiszem, hogy itt valaki tudná ezt, de sztem a www.luxx.hu-n meg tudod kérdezni magától Kovitól.

(#20) ngabor2 válasza pisti666 (#18) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az írásjelek az írást lényegesen olvashatóbbá teszik. hidd el, próbáld ki. nekem bejött...

(#21) kovy79


kovy79
őstag

Tud vki Debrecenben (vagy viszonylag közel) zászlókészítőt?
Vagy esetleg zászlókat hol lehet kapni?

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#22) szandisas válasza kovy79 (#21) üzenetére


szandisas
senior tag

a Széchenyi elején a Halközzel szemben láttam, illetve azthiszem a Rákóczi utcában...
attól függ miylen zászló kell, pl nemzeti színű, ill árpádsávos a szkítia könyvesboltban is van ;)

aláírás

(#23) xuldar válasza szandisas (#22) üzenetére


xuldar
őstag

A Halköz meg a Rákóczi u. olyan 500m-re van egymástól. A Rákóczi utca a Burgundia folytása a Csapó utcától.
A Szkítia meg a Batthyányin van.

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#24) szandisas válasza xuldar (#23) üzenetére


szandisas
senior tag

tudom, ez 3 bolt... csak nem tudom mihez kell közel lennie :)

aláírás

(#25) doktor úr válasza szandisas (#24) üzenetére


doktor úr
tag

Szerintem ingyen sör-ös zászlót akar varratni :DDD

(#26) bobace


bobace
őstag

Nimá új topic. Na akkor további kúltúrát mindenkinek.
xul: Na végre találtam képet magamról ami bizonyítja hogy ott jártam :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#27) Feedoo


Feedoo
csendes tag

Hi all!

A taliről fenn van már minden kép?

(#28) Oly válasza Feedoo (#27) üzenetére


Oly
senior tag

Amiket feltöltöttek, az mind! ;]
Paintball-os még tuti nincs fent mind...
Talis asszem igen

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#29) xuldar válasza szandisas (#24) üzenetére


xuldar
őstag

Szelektív látás rulez. Nem láttam az ''illetve'' szót :B

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#30) Feedoo válasza Oly (#28) üzenetére


Feedoo
csendes tag

A paintballost sztem megtudom majd szerezni csak még nekem sem küldte a Julis aki csinálta a csoportképet de nemtom hogy más csinált volna ott képeket.

(#31) beencee válasza Feedoo (#27) üzenetére


beencee
senior tag

Sztem a Boroszé még nincs fenn... Jól tudom?

(#32) simonzé válasza szandisas (#22) üzenetére


simonzé
addikt

Pont ezt a kettőt akartam mondani én is zászlóügyben.

Egyébként mindenkitől kérdem: a paintball milyen volt? Az egyik képen láttam valakinek az alkarján egy nagy pirosat. :) Az az volt? Feedo, te voltál?

I don't fit in. I fit out.

(#33) Hunci


Hunci
aktív tag

(#5501) beencee : Nem gyenge a szöveg
1. Hunci PH! poló --> PHunci poló, bár ezt már nem én sütöm el először, tudom, leülök.
2. Hunci, nálad ül valaki a monitor másik oldalán is Valamelyikőtöknek baromira nehéz lehet
+ a Próbaszopás sem volt gyenge szöveg

Idézem :

Ezt a próbaszopást a leírás alapján simán be lehetne vezetni bármely munkahelyi szakzsargonba

S ott a pont :DD

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#34) Hunci


Hunci
aktív tag

(#5505) beencee : :C
+ (#5504) Stavi : :DD

Csak eléggé vizuális alkat vagyok és elképzeltem: Hunci rendkívül komoly arccal és és természetesen fekete bőrkesztyűben ül a gépe előtt, gépeli a postokat a PH-ra és közben ül valaki a monitor másik oldalán


Békén lehet mostmár hagyni a bőrkesztyűvel :DDD
Kapom Móka marsutól egyfolytában , s a Debrecen Topikban is :P ;]

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#35) diablo1984 válasza simonzé (#32) üzenetére


diablo1984
veterán

az én bicepszemen meg egy tyúktojásnagyságú mostmár feketébe hajló folt van, aminek a széle sárgás-zöldes színben pompázik! :DDD

de élvezem! ;] :C

a seggemen is van ilyen és a combjaimon is, de egyik másik sem érzékeny! :DD

(#36) Hunci


Hunci
aktív tag

Srácok .
Olyan jó hely ez a topik .
Ne vitatkozzatok .
Szerintem Borosznak annyi a véleménye , hogy érnünk kell , mert adott dolgokat Ő már végignézett , s tudja , hogy mi a véglecsengése , s azt egyáltalán nem tenné ki semelyikünk az ablakába .
Oly : Szerintem az hogy ki mit élvez , s mit nem az egy subjektív dolog.
Neki a Paintball egy játék , s nem szimpatizál vele .
Szerintem a paintball egy olyan játék ( s ezt már tárgyaltuk is '' játék '' közben ) ami által megismered a másik egyéniségét --> csapatjátékos , Hit + Go játékos vagy éppen Camp-elős ;] .

Ui.: Tényleg nagyon szép , s egyszerű dolgokat ír Borosz , de az a baj , hogy az élet sajnos nem mindenkinek adta meg azt a rálátást , s józaneszet mint amilyen neki van . :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#37) diablo1984 válasza Hunci (#36) üzenetére


diablo1984
veterán

egyetértek veled a paintball-al kapcsolatban, úgy mint a háborús játékok sem gyerekeknek szólnap, mert az erőszak(mármint kilőnek fáj, de legalább tanulsz belőle) mellett fontos a taktika, az ügyesség, az adrenalin! és ez jó! :R

(#38) szandisas


szandisas
senior tag

valaki tud turbó pászkálozni? kellene nekem egy kis segítség :R

aláírás

(#39) Hunci


Hunci
aktív tag

Srácok .
Valaki ismer kutyaiskolákat ?
Debrecen / Hajdúszoboszló lenne a legjobb :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#40) Borosz


Borosz
senior tag

Borosz képei a PH! találkozóról (átméretezve 1600*1200-ra és kiselejtezve):[link]

(#41) xuldar válasza Hunci (#34) üzenetére


xuldar
őstag

Igazad van, legközelebb fehér cérnából készült munkavédelmi kesztyűben gyere :DDD
Köszönöm a szót, leülök magamtól is.


[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#42) Hunci válasza Borosz (#40) üzenetére


Hunci
aktív tag

Azt hogycsináljátok , hogy így egyben le lehet szedni a képeket :U
Vágom , hogy tömörítve , de hova töltitek fel .
Azért többesszám , mert teis , s Beencee is így tette fel a képeket :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#43) Hunci válasza xuldar (#41) üzenetére


Hunci
aktív tag

:C :DD :B Ez yoo volt .

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#44) xuldar


xuldar
őstag

Hubazz, ps2k 324-es képén olyan fejem van, hogy egy csöves elbújhat mellettem.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#45) BLiNk3r válasza xuldar (#44) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Az összes 324-es. Tudod, március 24 (03.24) ;)

(#46) diablo1984 válasza BLiNk3r (#45) üzenetére


diablo1984
veterán

:C

(#47) ngabor2 válasza BLiNk3r (#45) üzenetére


ngabor2
nagyúr

lehet, hogy az összesen olyan a feje :DDD

(#48) Borosz válasza Hunci (#42) üzenetére


Borosz
senior tag

FTP-vel felteszem a T-Online-os tárhelyemre. Közelítőleg 50MB fér rá. Nevetséges méret... :O

(#49) doktor úr válasza Borosz (#40) üzenetére


doktor úr
tag

Köszönjük, köszönjük :R
Főleg én, mert kissé felülreprezentált vagyok a sorozatban :)

(#50) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

/me felajanlast tesz a debreceni PH soknak

''korlatlan'' tarhely (fenykepeknek), 100 megabiten, php es mysql futtatasi lehetoseg a webgaleriaknak

Tisztelettel:

JB

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Debreceni PH!-találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.