Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Debreceni PH!-találkozó

Hozzászólások

(#1301) simonzé válasza simondr (#1300) üzenetére


simonzé
addikt

Hát én már nézegettem az áraikat többször is, de szerintem messze nem a legolcsóbbak. Szerintem próbálkozz Senseinél ha jó árakra vágysz. Vagy nézz körül a cégek oldalain, a szgház választéka és árszintje sem rossz.
Tényleg ki melyik boltra esküszik? Az én álláspontom itt van fentebb.

I don't fit in. I fit out.

(#1302) ngabor2 válasza simonzé (#1301) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha nem túl sürgős, akkor Sensei. ha raktárról mármindjárt kell, akkor mmt.

(#1303) diablo1984 válasza ngabor2 (#1302) üzenetére


diablo1984
veterán

én is ezen a véleményen vagyok, de Chesterfield árai sem rosszak!

(#1304) ngabor2 válasza ngabor2 (#1283) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ma egyéb okokból a miklós utcára kellett mennem, és beugrottam a Rézi néni kifőzdéjébe (akció volt: ha valaki min. 500ft értékben szerencsejátszik, akkor választhat egy korsó sör és 2 palacsinta között :D). hangulatos kis hely, félig kocsma, a kultúráltabb fajtából, félig étterem, a normálisabbak közül. a palacsintát kipróbáltam, nem rossz, bár nem az a típus, amit én szeretek/csináltam. rákérdeztem, hogy baráti összejövetelek szoktak-e itt lenni, vagy megoldható-e. mondta a csávóka, hogy igen, előtte szóljunk, mert 15-20 főre a la carte elég macerás lenne. lenne sülttál, meg esetleg egy szűkített menü. bérleti díj nincs, csak helyben fogyasztás és némi előleg. konkrétumokról érthető okokból nem beszéltünk.

december túl közel van, és túl sok ünnep van. januárban a hagyomány szerint a nép erősen le van égve, úgyhogy emiatt a legkorábbi időpont a február eleje. ha valaki tud/nézett jobb helyet, akkor szóljon.

[ Szerkesztve ]

(#1305) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Hali!
Fura kérdésem lenne. Nincs meg véletlenül valakinek a Lord of the Rings Online Eu trial?
Megígértem valakinek, hogy letöltöm neki. Sőt én is kipróbálnám, de olyan lassan jön, hogy a zinternet már a fasorban sem lesz, mire lejön.
Szóval keresek valakit, aki hozzámvágná azt a csekély 7 gigás adathalmazt megfelelő juttatásér cserébe (csoki, sör...) természetesen.
Köszi.

Oly: Jó lett a hajad. Sapkád ugye azért van?:D Bocsi

(#1306) Borosz válasza Oly (#1262) üzenetére


Borosz
senior tag

Ááááááááááá....

(#1307) Borosz válasza ngabor2 (#1266) üzenetére


Borosz
senior tag

:C
Betojok... :DD

(#1308) Antimatrix válasza ngabor2 (#1304) üzenetére


Antimatrix
tag

akkor kajára fel

december közepe miért van közel még 4kerek 7?

szeintem szavazzuk meg demokratikus módon
legyen 3 időpontajánlat: mondjuk
december 14-21-ig
január 14-21 között
és február 14 Bálint nap előtt

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#1309) Feedoo


Feedoo
csendes tag

Hi all!

Nos előkerültem :) A tábor után nem voltam valami aktív a PH-n csak olvasgattam hallom jól sikerült a Pesti tali is! Szal akkor nem lesz az idén decemberben debreceni tali? A tavalyi elég jól sikerült :P de tényleg nem is baj hisz mindenki rendesen kifog iöltekezni ahogy azt NG2 is mondta!

(#1310) Oly válasza Feedoo (#1309) üzenetére


Oly
senior tag

Decemberi debreceni PH-tali?
Jó lenne pedig, de biztos kevesen lennénk...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1311) simonzé válasza Oly (#1310) üzenetére


simonzé
addikt

Vagy még összekevernék, hogy Decemberi, vagy Debreceni. 'szt a végén vagy rossz helyre mennének, vagy rosszkor.

I don't fit in. I fit out.

(#1312) xuldar válasza simonzé (#1311) üzenetére


xuldar
őstag

Szó sincs erről Zoli bátsi, ne magadból indulj ki.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1313) bobace


bobace
őstag

Tavaly is pont decemberben volt, és egy csomóan voltunk. Én adok egy szavazatot neki :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1314) Oly válasza bobace (#1313) üzenetére


Oly
senior tag

És majd énekeljük a csüngő belszt...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1315) ngabor2


ngabor2
nagyúr

keresem a szakállas kék szarvas avatart! eddig elég kevés sikerrel. aki megtalálja, az szójjon, lécci. köszi.

(#1316) Oly válasza ngabor2 (#1315) üzenetére


Oly
senior tag

Itten volt

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1317) xuldar válasza ngabor2 (#1315) üzenetére


xuldar
őstag

Á, jól emlékeztem, hogy Borosz volt az elkövető. Csak nem meggondoltad magad, és mégis ez lenne az új avatarod? :DDD Ez még épp témába illő, tehát beleférne az egyszeri változtatásba ;]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1318) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Üdv mindenki kellene egy kis segítség mert egyedül nem boldogulok. Az alsó linken említet filmet keresném magyar szöveggel vagy az 1493M .avi változathoz feliratot de esetleg meg van a DL DVD változat is de szintén angolul. Ha valakinek esetleg meg van olyan formában hogy magyar ember is megértse kérem jelezze bármilyen formában.
:R THX :R

Info

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#1319) ngabor2 válasza xuldar (#1317) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, nem gondoltam meg magam, csak kerestem :D

(#1320) xuldar válasza ngabor2 (#1319) üzenetére


xuldar
őstag

Kár :P

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1321) Borosz válasza Oly (#1316) üzenetére


Borosz
senior tag

Remélem veresre röhögtétek magatokat amikor megláttátok. Alkotás közben én végig röhögtem. :DDD

(#1322) Borosz válasza Oly (#1310) üzenetére


Borosz
senior tag

A Brian életét volnál szives nekem idemanifesztálni a kezembe? Valamikor... vagy egy linket ahonnan letölthetném... :)
1000 thanks.

(#1323) Oly válasza Borosz (#1322) üzenetére


Oly
senior tag

Ne varezkodj már.... ;]
Nekem megvan eredeti Verbatim lemezen :D

Ha hamarabb írtad volna, akkor ma megkapod! Így csak köv hétvégén.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1324) ngabor2 válasza Borosz (#1322) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mi a fontosabb neked:
- Oly legyen, aki adja
- Gábor legyen, aki adja
- legyen, aki adja?
ha nem feltétel az 1. pont, akkor megkereshetem otthon.

(#1325) Borosz válasza ngabor2 (#1324) üzenetére


Borosz
senior tag

- legyen, aki adja :)

(#1326) Borosz válasza Oly (#1323) üzenetére


Borosz
senior tag

Oh, pardon. Apropó...erről már lejárt a licensz mert olyan régi film. :DDD

(#1327) simonzé


simonzé
addikt

Vegyetek gépet, meg többféle madzagmentes egeret, mert az jó nektek! Részletek az adokveszekben.
Más: valaki el tudna nekem hozni egy gépet Bp-ről a héten?

Mármint közületek valaki...

I don't fit in. I fit out.

(#1328) Borosz válasza simonzé (#1327) üzenetére


Borosz
senior tag

Akadt egy érdeklődő csak tessék szépen topikot figyelni mert az meg neked jó. :D

(#1329) pisti666


pisti666
tag

Hy emberek hirtelen felindulásból kis sörözés Jazz ben 19.00 tól akit érdekel és van rá ideje jöjjön el :DDD

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#1330) pisti666 válasza pisti666 (#1329) üzenetére


pisti666
tag

kimaradt aki jön pls jelezze 2 emebrrel nem lessz tali :R

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#1331) Zethepolee válasza ngabor2 (#1324) üzenetére


Zethepolee
tag

PÜ lenne!

[ Szerkesztve ]

(#1332) simonzé válasza Borosz (#1328) üzenetére


simonzé
addikt

Ahol egy van, akad ott több is. ;)

I don't fit in. I fit out.

(#1333) simonzé válasza simonzé (#1332) üzenetére


simonzé
addikt

Waz! olyat mondtam, hogy két napja senki sem mer mexólalni?!?!

I don't fit in. I fit out.

(#1334) xuldar válasza simonzé (#1333) üzenetére


xuldar
őstag

Egy túrót, csak mindenki figyel.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1335) SAMYka válasza simonzé (#1332) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Ezt a mondatot Záhonynál hallottam utóljára az ukrán vámtiszttől miután megkérdezte hogy mennyi cigi van a kocsiba. :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#1336) simonzé válasza SAMYka (#1335) üzenetére


simonzé
addikt

:D Látod, milyen univerzális ez a mondat.

De az a wireless Logitech bill+egér még mindig megvan 4k-ért dobozában, két hónaposan.

I don't fit in. I fit out.

(#1337) xuldar válasza simonzé (#1336) üzenetére


xuldar
őstag

Ejj, ha lenne feketében, elgondolkodnék rajta.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1338) diablo1984 válasza simonzé (#1336) üzenetére


diablo1984
veterán

milyen billről van szó? :F

(#1339) simonzé válasza diablo1984 (#1338) üzenetére


simonzé
addikt

Logitech wireless bill+egér szett 4k-ért. Képeket küldök mailben, mert innen nem tudom feltölteni sehová. (céges noti...)

Xul - van fekete alkoholos filcem...

I don't fit in. I fit out.

(#1340) xuldar válasza simonzé (#1339) üzenetére


xuldar
őstag

Ha befested úgy feketére, hogy nem látszik, hogy filccel van, elviszem. De ha látszik, akkor nem kell ;]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1341) ngabor2 válasza xuldar (#1340) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hassználd fekete fénynél, és akkor nem tűnik fel a színe :P

a fekete fény olyan, hogyha nappal kapcsolják fel a szobában, sötét lesz.

(#1342) werszomjas


werszomjas
őstag

Tudja valaki mikor lesz debbe a főtéren a fények gyújtása meg a karácsonyfa avatása szoval Kosa mikor nyitja meg a telet??

most szombaton lesz ez??

üdv

(#1343) pisti666 válasza werszomjas (#1342) üzenetére


pisti666
tag

december 1-jén valamikor de hogy mikor az passz :F

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#1344) lorcsi válasza ngabor2 (#1304) üzenetére


lorcsi
veterán

én is benne lennék :)
és nem bánnám ha néhány idegenlégiós barátunk is tudna jönni :))
időpontot viszont nem tudok anynira zsúfolt minden :(

fú...milyen bazi nagy talik voltak az Ilzerbe :DD

(#1345) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

mod: nokomment

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#1346) ngabor2 válasza VoDaFoNe (#1345) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mi történt, picilány? eltévedtél? :)

zoli: legalább 2 idegenlégiós (Rezi + Kata) látatlanban kb. 100%-ra mondta, hogy jön, ha tud róla. whaskes úgyis jön, az ellen nincs mit tenni, a többieket meg meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#1347) SAMYka válasza ngabor2 (#1346) üzenetére


SAMYka
aktív tag

whaskes: az ellen nem véd ;]
lehet én is benézek ha minden jól megy

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#1348) _seth_


_seth_
veterán

Debrecenben hol van olyan ajándékbolt ahol lehet venni kicsi mackót szivecskével? :) Hol van a legnagyobb ajándékbolt? :D

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1349) xuldar válasza _seth_ (#1348) üzenetére


xuldar
őstag

A nagyobb bevásárlóközpontokat ajánlom, ott van plüssállat minden mennyiségben, illetve van egy nagy játékbolt a Metro mellett, Db-ből menet pont a sarkán fordulsz be. A másik sarkon van a Jet benzinkút.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1350) Oly válasza xuldar (#1349) üzenetére


Oly
senior tag

A REGIO játék nagykerre gondolsz?
attól még a Pláza is olcsóbb! :Y

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Debreceni PH!-találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.