Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  dc hub csak chello-soknak (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) gorgi


gorgi
csendes tag

Még annyit, hogy ne legyen félreértés, természetesen mint közösség jó volt a Zenész és emiatt biztosan érdemes folytatni, csak arra akartam az előbb utalni hogy az adatforgalmi korlát - mint a hub létrejöttét kiváltó ok - megszűnésével egy új helyzet áll elő. Szóval majd Borz eldönti a jogi procedúra végeztével, hogy érdemes-e és ha igen milyen formában tovább vinni a hubot. Köszönöm a figyelmet. :)

(#702) 1323 válasza Drizzt (#153) üzenetére


1323
csendes tag

:Y :)) :)) akarok tölteni dc++
:O :O :O :O ;)

fgdfdsf fgdsgdf

(#703) Chili7


Chili7
őstag

Tök jó! A Chello Network hubon 20 GB lesz a min megosztás! Fasza! Vegyek új notebookot? :(((

(#704) Chili7 válasza 1323 (#702) üzenetére


Chili7
őstag

töltsél, csak ki ne folyjon.

(#705) KisApám


KisApám
addikt

Szasztok!

Nektek a chellon normális sebességgel jön lefele a témakör?
Nekem a StrongDC-vel mostanság nagyon gyászos...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#706) BéGé válasza gorgi (#701) üzenetére


BéGé
csendes tag

Maga a Zeneszhub szerintem jó ötlet volt, így a közösség hiányozni fog. Azt, hogy Borz mit kezd a jogi procedúrával, lesz@rom, mert az OP-ok csak rontották ott a levegőt (Borz, Csanal, RepAttila, és a többi paraszt), mindenki utálta őket, csak senki nem merte egyenesen megmondani a véleményét...
Már várom nagyon, hogy eltűnjön a forgalomkorlát.

(Ezer boccs a moderátortól!)

If you do not have a sense of humor, - you may not have sense for anything...

(#707) gobe26


gobe26
csendes tag

Van egy nagy problémám:
Most kezdeném használni a CZDC 0.699 verziót, eddig 0.666M-et használtam. Átmásoltam a dcplusplus és queue és user xml fileokat, de amikor megnyitom a 0.699 verziót, belépegetek az eddig is használt hubokra, az összes letöltés alatt álló filomra nem talál embert: no user to download from. Hogy lehet megoldani, hogy a userek is átjöjjenek az előző verzióból, és ne kelljen egyenként mindegyik letöltésfélben levő file esetében újra usereket találni rá?
Segítséget előre is köszi! :F

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  dc hub csak chello-soknak (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.