Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Most hallgatom a Danubius Rádiót, éjfélig van adás, sajnálom hogy vége lesz :(

Üdv: Csabee.

(#2) macikos válasza Csabee. (#1) üzenetére


macikos
addikt

Én is sajnálom, hogy vége lesz a topiknak :D

Éljen a Juventus Rádió! ;]

(#3) grabber válasza Csabee. (#1) üzenetére


grabber
addikt

Már untam ugyanazokat a zenéket.Most is online radiót hallgatók és külföldit.Ég és föld,kevesebb reklám,több zene és a legjobb,hogy jobb zenék amiket még nem is ismertem.

Danubiust azért szerettem,mert játszott régi számokat,de csak néha,ATB,Sylver...

(#4) Móci


Móci
addikt

Na végre, legalább ez sem lesz...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Kar, hogy vege lessz.Romaniaban lakom es sajnos ez a 2 magyar ado foghato a radion!Es egy ennyire kozkedvelt radio szunik meg, itt azert buzlik valami!Mondhat akarki akarmit a legjobb radio volt!(Szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#6) Kicker


Kicker
senior tag

Szerintem nem kell félteni, így vagy úgy de szeretett műsoraink előfognak kerülni, legkésőbb dec 1-el, valamint a zeneirepertoár ma pl a danubiuson jó, amúgy egy átlag nem "halál közeli" napon ugyanazokat a szennyeket ismétlik, illetve unalomig játszott jó slágereket.

A Juventus szerintem kiváló rádió, jó zenék csendülnek fel, de néha sajnos beleszaladunk a fenn említett kategóriába...

Szerintem jó tett ez a cirkusz, nem ártana az RTL - TV2 duónál is ez...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#7) Csabee. válasza Móci (#4) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De gonosz.. :) Sokan hallgatták

Üdv: Csabee.

(#8) Móci válasza Csabee. (#7) üzenetére


Móci
addikt

Úgyis lesz másik, más néven. Én nem aggódok ezen. A Sláger esetében is hasonló lehet majd a téma.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) Csabee. válasza Móci (#8) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Gondolod?? :) bár mondják hogy találkozunk még..:D

Üdv: Csabee.

(#10) Móci válasza Csabee. (#9) üzenetére


Móci
addikt

Naná! Ennyi ismert, jó pénzt hozó műsorvezetőt nem lehet csak úgy kirakni, aztán mehetsz öcsém, amerre akarsz. A Boros-Bochkor páros egész szép hallgatóságot vonz reggelente, de szerintem a Danubius sem szégyenkezhet. Ha meg őket valaki felveszi, máris nyert ügye van. A zene meg majd alakul valahogy.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Sokan szerettek ezt a 2 radiot a nemcsak Magyarorszagon hanem a hatarokon tulrol!Egy biztos a kocsimbol torlom a 2 frekvenciat holnaptol.Jo volt hallgatni a Danubiust mikor nem volt szamitogep es a tv be is kb 8 csatorna ment!!!!!

(#12) tibi666 válasza Ice_Man22 (#11) üzenetére


tibi666
senior tag

törlöd a fenéket. ugyanaz fog menni mint eddig, csak más néven.

(#13) Integra


Integra
titán

jézus...
erre topicot nyitni.. nagy a baj..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) Ice_Man22 válasza tibi666 (#12) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

He he.Ebbe igazad van.Anno igy volt a Tv3 al.Manapsag mar tvt se nezek:D.Csak hirek es persze a Csillagkapu.De azer szomoru, hogy a 2 radio megszunik.Az elet megy tovabb van ennel nagyobb tragedia is sajnos.

(#15) Csabee. válasza Móci (#10) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jah kíváncsi leszek az új névre :DD

Üdv: Csabee.

(#16) Louro válasza Csabee. (#15) üzenetére


Louro
őstag

Tisza....na jó, nem viccelek....(vagy lehet a Tisza latin neve :DDD )

Mess with the best / Die like the rest

(#17) nyunyu


nyunyu
félisten

Ki nem sz...ja le?

Eddig se hallgattam radiot, most se fogok.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18) Csabee. válasza nyunyu (#17) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:D Jó az új avatarod :)
Én hallgattam azért régebben elég sokszor a Danubiust, meg mégis csak ennek a frekvenciának van a legnagyobb lefedettsége M.o-on..

Üdv: Csabee.

(#19) bajuszati


bajuszati
tag

nekem csa a danubius reggeli műsora fog hiányozni..amúgy elég fos volt a rádió 3-4éve már...

(#20) dave93 válasza Csabee. (#18) üzenetére


dave93
őstag

Így van, ez a két rádió volt amit akár úton egy Balatoni nyaralás felé is lehetett hallgatni :K

(#21) Psychonaut válasza nyunyu (#17) üzenetére


Psychonaut
addikt

+1

(#22) MaciG


MaciG
addikt

Nagy kár ,hogy a mai az utolsó nap, én sokat hallgattam a Danubiust, főleg a reggeli pirítóst. (nah jó 1-2 óra után már nekem is sok volt agyilag :)) ).

És igen, ha itthon vagyok én is inkább online rádiót hallgatok, mert vannak elég jók, de pl. munka közben vagy kocsiban szívesen hallgattam a Danubiust.

BANZAII

(#23) tibi666 válasza nyunyu (#17) üzenetére


tibi666
senior tag

én sem, de van aki hallgatta, és ők sajnálják. pedig lesz helyettük más, nagyjából ugyanaz, mint eddig, mert minőségi műsorból nem lehet megélni (lásd a megboldogult petőfi rádió esete), és még frekvenciát se kell majd változtatniuk.

(#25) sagesz93


sagesz93
addikt

Klassz rádió és Neo FM lesz a 2 új adó.
Fater siratja a danubiust, reggel a balázsékon sokat szokott röhögni, néha én is :D

(#26) Armahun


Armahun
addikt

Azt azért szeretném hallani, hogy milyen telefonokat fognak kapni az újak az első időkben.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#27) Ice_Man22 válasza Armahun (#26) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Az biztos, hogy szivatni fogjak oket ezerrel.

(#28) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

En a Jakshown szoktam rohogni ezerrel, annyira idiota a gyerek.....

[ Szerkesztve ]

(#29) Motion_Blur válasza nyunyu (#17) üzenetére


Motion_Blur
félisten

+2

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#30) Bibby válasza nyunyu (#17) üzenetére


Bibby
addikt

Ki nem sz**ja le a kutya topikot, neked nincs kutyád... ki nem sz**ja le a gyúrós topikot, te nem gyúrsz, ki nem sz**ja le a póker topikot, te nem pókerezel, ki nem sz**ja le a japán kristálygomba topikot, hisz neked nincs, ki nem sz**ja le az NBA topikot, hisz téged nem érdekel...

Ελευθερια η θανατος

(#31) eastsider válasza Motion_Blur (#29) üzenetére


eastsider
nagyúr

+9
jót tesz a média politikai eloszlásának is legalább egy picit..
és igen hallgatok rádiót, de az az MR2

(#32) Csabee. válasza Bibby (#30) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kb :DD

Érdekes a mostani danubius adás, mindenki vidám :)

Üdv: Csabee.

(#33) Ice_Man22 válasza Csabee. (#32) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

A jakshow Hot20 mindig ilyen vidam volt:(.Egy nagyon jo musor volt.

[ Szerkesztve ]

(#34) Face8814


Face8814
őstag

Mind a két rádió által sugárzott zenei kínálat kritikán aluli agyonismételt fos volt.
Nem kár egyikért sem.
Naponta kétszer hallgattam vagy az egyiket, vagy a másikat összesen kb 10-15 percben ( be a munkába, ki a munkából ), de ezt is inkább háttérzajnak.
A reggeli műsor még úgy ahogy jó volt ( lehetett rajtuk röhögni ), de egyébként egy kalap sz...t sem ért egyik sem.
Amit meg mostanában műveltek, meg ahogy sajnáltatták magukat ..... pfff! :(((
Olyanok ezek mint a "bumeráng"!
Úgy is visszajön mind!

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#35) Móci válasza sagesz93 (#25) üzenetére


Móci
addikt

Azon lehetett röhögni? Mostanság, hogy járok vezetni tanulni, néha a kocsiban az szólt. Hát... szerintem fos. Humor zéró, csak pár idióta arcoskodik, meg próbál nevettetni. A Bumerángon néha tényleg lehetett röhögni, de legtöbbször csak tahóskodtak azok is.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#36) dave93


dave93
őstag

Szvsz Bibby kolléga mondott valamit... Mindenkinek megvan a véleménye, de az első hsz-ből ítélve ez a topic elsősorban arról szól, hogy sajnáljuk hogy vége. Mindenki aki lesz*rja beleírhatja, hogy "és? én lesz*rom" csak nem biztos hogy ezt kéne. Vagy ha szeretnéd kifejteni, hogy téged túlzottan nem érdekel akkor valahogy máshogy kellene kifejezni. Szvsz... :) :R

(#37) Wolverine


Wolverine
félisten

/sóhaj

A Klassz FM gyakorlatilag mindenkit átvett a Danubiustól. Balázsék reggel nem lesznek azonnal, de Jáksó tudtommal igen. A Sláger meg épp elkezdett helyi frekvenciákra vadászni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38) aphra2 válasza Wolverine (#37) üzenetére


aphra2
aktív tag

Akkor hagytam fel végleg a Danubius hallgatásával (nagyon-nagyon régen) mikor a Jáksó odakerült, marhára nem bírtam azt a fazont.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#39) Ice_Man22 válasza Wolverine (#37) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Hat igen!Probalnak megelni.Itt nem is az a baj, hogy 2 radio megszunik, hanem az, hogy 23 eves radio!Es orszagos radio!!!!Nekem itt Romaniaba csak a Danubius volt foghato.Es persze, hogy anyanyelvu rasiot hallgatok nem ezeket a bugyuta roman adokat.Szoval emlekek kotodnek a radiohoz.Delutanonkent mindig ezt hallgattam.

(#40) tibi666 válasza Ice_Man22 (#39) üzenetére


tibi666
senior tag

de ugyanazon a frekvencián ugyanúgy lesz másik magyar rádió. plusz neten azt hallgatsz, amit akarsz.

(#41) Ice_Man22 válasza tibi666 (#40) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Jah.Csak a szivemhez nott a DAnubius az en RAdiom:).Nah meglatjuk mit tudnak az ujak.
De ezert biztos nem leszek depreszios es kocsi ele ugrok:).

[ Szerkesztve ]

(#42) Dr. Romano válasza nyunyu (#17) üzenetére


Dr. Romano
veterán

+sok

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#43) Bocaa


Bocaa
senior tag

Petőfi rádiót a népnek!
szerintem reggel jobb zenét hallgatni mint 3 ill. 2szerncsétlent hallgatni ahogy sokpénzért nevetgélnek hülye híreken stb.
Engem idegesítenek mert arról szól ,hogy ki tud hülyébb hírt keríteni reggelente :W

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#44) eziskamu válasza tibi666 (#40) üzenetére


eziskamu
addikt

Én a Baló Gyurit, nagyon trendi ;] Slágert is csak az Olimpia idején halgattam, meg ma reggel. Danubius meg nagyon leamortizálódott, már az alapján, amikor néha oda kapcsoltam, bár azért a Rádió1-nél jobb a színvonala, meg a zenei választéka, de nem sokkal :) .
Mondjuk öt éve én meg még a Bumerángos táborba voltam, meg kértem még Voga verést is 2000-ben a tanáraimra, de azóta felnőttem :) . Már nem szeretem a csak zenei rádióadókat, a reggeli műsorokban levő dumáknak meg nem volt sok értelme.

(#45) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Éjféltől a Danubius streamen szerintetek a neo rádiót lehet hallgatni?:D

Üdv: Csabee.

(#46) Ice_Man22 válasza Csabee. (#45) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

A Danubius helyett a Klassz Fm lessz nem?

(#47) petrelli86 válasza Csabee. (#45) üzenetére


petrelli86
aktív tag

tutira..
a reggeli műsorukra viszont nagyon kiváncsi leszek..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#48) leeate


leeate
senior tag

Szerintem csináljunk kalózrádiót, és takarjuk le az új rádiók frekvenciáit.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#49) LOTR válasza Csabee. (#45) üzenetére


LOTR
addikt

a streamnek mi köze is van a frekvenciasávhoz? (...)

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#50) Ice_Man22 válasza leeate (#48) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Veled vagyok!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.