Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) danesz17


danesz17
csendes tag

Elindult a nap...kicsit későn keltem(11), és elég lassan indult a nap is, de a reggeli szarakodás, a jó kis chilis bab ebédre, és két szál cigi életet lehelt belém :D
Elvileg ma lenne dolgom bőven, hisz holnap progalap pót zh-t írok(aminek számomra nincs tétje, de van két nagyon jó szaktársam, akiknek -maybe- szüksége lehet a segítségemre), és emellett lehet, hogy pót zh-zom inflogból(ajjjajjj), aminek viszont 4 kredites tétje van.
Na erre nem tudom, hogy fogok tanulni, keresek a neten valamilyen jegyzeteket, és remélem hogy elég tudást tudok szerezni belőlük, a 6 pont megszerzéséhez.
Kemény hetek, hónapok állnak előttem, melyek meghatározhatják a jövőm...para, mert néha egyszerűen nem érdekel az egész, máshol jár az eszem, máshol a szívem...a múltban, tudom nem jó dolog, meg is próbálom lefoglalni magam, eddig egész jól ment, hisz csak néha jut eszembe, ilyenkor elszívok egy két cigit, ez persze nem rak helyre, de annyi baj legyen :D
Na még kicsit lötyögök, aztán neki állok tanulni...majd még jelentkezem

"Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur" "A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.