Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Cubot x9

Hozzászólások

(#301) retesz147 válasza kmarci25 (#300) üzenetére


retesz147
addikt

köszi!!

igen én is ilyet rendeltem, csak másik kínai oldalról....

az univerzálisnak elkérhetem a linkjét? mert van egy teló, amire nem találok sehol...és hátha az jó lesz.....

köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#302) kmarci25 válasza retesz147 (#301) üzenetére


kmarci25
veterán

Na, nem volt egyszerű, de megtaláltam... Ez pont ebay, de szerintem, ha beírod a kulcsszavakat Alin is lesz találat: universal tempered glass.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#303) retesz147 válasza kmarci25 (#302) üzenetére


retesz147
addikt

:R :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#304) Yakhead


Yakhead
csendes tag

Srácok, van valakinek rálátása erre az új Cubot X15-re? Sikerült már valakinek tesztelni? Árban elég jó, és azt írják, hogy tudja a 4G-t. Videókat is néztem róla, de azért csak jobban örülnék, ha valaki innen is tesztelte volna. Csodát nem várnék a telefontól ennyiért, csak gondoltam utánajárok mielőtt vennék egyet :D
[link]

Miért ütközik össze két repülőgép??? Mert egy nem tud:)))

(#305) retesz147 válasza Yakhead (#304) üzenetére


retesz147
addikt

nem ismerem sajnos....

4 magos 1.3GHz proci ?? igaz 64 bites....

arra figyelj, hogy mint a X9-nél, itt is vagy 1SIM+1 microSD vagy dualSIM.....de dualSIM és microSD nem működik.....

itt barátibb az ára, és elvileg EU-ból jön....
banggood
de nem akarlak erre az oldalra rábeszélni, csak a google ezt dobta ki....

Xiaomi 13 eu dev...

(#306) johnmilton válasza retesz147 (#305) üzenetére


johnmilton
csendes tag

Nem hiszen hogy az EU-ból jön.
Mostanában rendeltem egy telot az eud.dx.com-ról (amit EU direct-ként hirdetnek) és az is kínából jött. Pont ma ért ide. Csak úgy néz ki a csomagolás mintha hollandiában adták volna fel. Így vámot sem kellett fizetni.
Úgy ontják magukból ezek a kínaiak a telefonokat, hogy már nem is lehet követni őket. :DD
Januárban vettem az X9-t, azóta van már X10, X11, X12, X15, X16 stb.

(#307) retesz147 válasza johnmilton (#306) üzenetére


retesz147
addikt

igen, így szoktak trükközni, hogy hollandiát kamuznak....ezt már én is tapasztaltam...

és a szállítási időd mennyi volt így kamu európaiként?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#308) johnmilton válasza retesz147 (#307) üzenetére


johnmilton
csendes tag

Szeptember 29-én adtam le a rendelést, ma jött meg. Nem rossz a trükközés, viszont kíváncsi lennék, hogyan csinálják. A holland hatóságok nem vámolják le a csomagokat? Volt tracking number-em a csomaghoz, az első bejegyzés október 13-ai.

(#309) retesz147 válasza johnmilton (#308) üzenetére


retesz147
addikt

valami lehet Hollandiában, mert haver tinydealről rendelt, ott a termék helyét kínának írta, mégis hollandián keresztül jött és nem is fizetett rá vámot....valamit tudnak kínában.....

és az első bejegyzés kínai volt vagy holland?

Xiaomi 13 eu dev...

(#310) johnmilton válasza retesz147 (#309) üzenetére


johnmilton
csendes tag

Ez volt: (gondolom akkor már Hollandiában volt)

[ Szerkesztve ]

(#311) szlibud


szlibud
tag

Sziasztok,
x10-et vett már valaki? Én nagyon szemezek vele, elég jónak tűnik az ár/érték aránya, de a márkát sem ismerem, most 2 éve egy lenovo s750-et nyúzok, tehát ahhoz képest ill általában a lenovohoz képest érdekelne ezeknek a telefonoknak a minősége.

(#312) Beebeebee


Beebeebee
csendes újonc

Sziasztok!
Hát megvettem az x10et... Nagy boldogság...1 napig.
Lefagyott, de nagyon. Nem kikapcsolt, mert villogott az értesítést jelző világítás.
Nagy nehezen akkor sikerült egy reset... hát ma reggel se kép, se hang. Direkt este még a wifit is kikapcsoltam, ne merítse.. 50akárhány százalékkal tettem le. Azóta semmi. Lóg a töltőn, s már már kényszeresen próbálom resetelni. :)
A gearbest természetesen nem válaszol, de ugye a remény hal meg utoljára?
Tippek? ( A földhözvágás nem jó tipp. ;) )

(#313) szlibud válasza Beebeebee (#312) üzenetére


szlibud
tag

Basszus :( Én nem tudok nyilatkozni, én is vettem, de fél napig nyomkodtam, azóta pihen, mert karácsonyi ajándék lenne.
Remélem nem egy ilyen meglepetés lesz a ajándék mint Neked :Y

Majd számolj be kérlek, hogy hogy alakul a dolog, ha máshogy nem privátban.

(#314) Beebeebee válasza szlibud (#313) üzenetére


Beebeebee
csendes újonc

Nos, nekem is a Jézuska hozta volna...most csak abban bízok, hogy visszaviszi, vagy kicseréli.
Kész szerencse, hogy türelmetlen vagyok, s nem tettem félre a "fa alá". Mert akkor tuti szuper jó kedvű karácsonyom lett volna. :(
Tegnap óta: Olvastam itt a fórumon egy hozzászólást hasonló panasszal. Ő hagyta lemerülni. Hát levettem én is a töltőről, hagytam.. néha hardreset próba...semmi.
Majd egyszer a sima bekapcsológomb nyomására felvillant a képernyő. Hohóóó! Akkor töltőre, s újra volt "szívhang"... az öröm épp reggelig tartott, amikor megint beállt az agya.
Irgum-burgum lett.. gyári beállítás vissza.
Most hagyom, hogy így csinálja-e... ha nem, akkor egyesével elkezdem visszatenni az appokat. Én amúgy
a messengerre gyanakszom..
GB azóta is néma, hogy ( ide ronda szót tessék képzelni. )
Türelem tornaterem.
Szerintem, nyomkodd..bár a párom szerint az én telefonom lehet az 1000ből 1 tipikus esete ( általában ilyen a formám :P ), de ne adj Isten, mi van, ha a tied egy másik 1000ből 1.

(#315) szlibud válasza Beebeebee (#314) üzenetére


szlibud
tag

Messenger-t én is feltettem, ez volt a nyomkodás, hogy amit tesóm használ (mert neki lesz) telepítgettem, meg hagytam menni pár napig magában, pittyegett ha jött üzenet stb.

Nincs már kedvem nyomkodni, mert egyébként rám is vár egy másik telo karácsonyra, de azt is eltettem, igazából jobban szeretem a régi lenovot, csak annyit dobáltam h 2 év után nem bírta.

Annál voltak egyébként ilyen lefagyások, olyankor kivettem az aksit, kivettem a két SIM-et, és életre kelt, aggódtam is kicsit ennél az x10-nél, hogy a SIM-et se egyszerű kivenni, aksit nem is nagyon lehet, hogy mi lesz ha ilyen lesz.

Most így visszaállítva gyárira jó Neked? És hány kártyával használod? Mert én próbának 1-et tettem bele, de 2 kártya + micro SD-t szerintem beletenni se egyszerű.

(#316) Beebeebee válasza szlibud (#315) üzenetére


Beebeebee
csendes újonc

Egy napot csak volt kártya nélkül, wifi nélkül. Nem fagyott.
Ma már benne van a sim ( eggyel használom, s nincs benne memóriakártya se plusszba), egyelőre még oké.
Holnap wifi... ha jó lesz, akkor holnapután fb...stb... Karácsonyig csak rákerül minden, amit akarok, illetve kiderül, mitől lett bolond...vagy jobb esetben nem. :) Ez egy ilyen mobiltelefonos adventi naptár..minden napra egy új alkalmazás. :D
Annyira nem figyeltem meg, de nem úgy van, hogy vagy 2 sim, vagy 1 sim+ 1 mem.kártya?

Ja igen: Nekem is ez volt az egyik negatívum, hogy nem lehet csak úgy kikapni az aksit. ( illetve a simet is elsőre nem kis idő után tudtam beletenni, el is törtem a gyári kiszedő vacakot :) ) A régi telefonom is sokat fagyott a vége felé, de annak ugye kikaptam az aksit, s go tovább.

(#317) szlibud válasza Beebeebee (#316) üzenetére


szlibud
tag

Nekem magának a SLOT-nak a keretét sikerült elgörbítenem, mivel azzal próbáltam kifeszegetni, mivel nem volt leírva hogy kéne... a videón meg a pasi pont a kezével takarta a lényeget :(

Hát ha tudom ezt a két dolgot, nem biztos hogy megveszem a telefont :(

Elvileg lehet bele tenni mindhármat, gyakorlatilag az egy kártyával is alig tudtuk betolni, két kártyával meg az sd-vel érdekes lesz, meg kivenni is...

(#318) tszalka


tszalka
újonc

Sziasztok,

Februárba vettem az X9-esemet. Teljesen megvagyok vele elégedve.
Viszont most van egy óriási problémám: A akku szint 70-80% körül van, amikor is a telefon kikapcsol. Vissza akarom kapcsolni de nem tudom, mert a PIN kódnál kikapcsol. Illetve akkor is kikapcsol ha egy kisebb nyomás éri a telefont. Csak úgy tudom bekapcsolni ha ráteszem töltőre.
Na most én két esetre gondolok:
1. Aksi probléma
2.Ez akkor kezdődött el amikor frissítettem a v22-re.

Ti mit gondoltok?

Megj. Már megrendeltem az új aksit.

(#319) szlibud válasza tszalka (#318) üzenetére


szlibud
tag

Hát ha akkor kezdődött amikor frissítettél, akkor sztem ott lehet a gond, nem csináltál előtte mentést, hogy vissza tudjad állítani?
Vagy esetleg én megpróbálnám a gyári visszaállítást.

(#320) tszalka


tszalka
újonc

Köszi a választ. Nem csináltam mentést, mert mikor a telefon felkínálja az új frissítést simán elfogadom, sose volt vele gond. De köszi a tippet, megpróbálom a gyári visszaállítást.

(#321) szlibud válasza Beebeebee (#314) üzenetére


szlibud
tag

Szia, jó a telefonod mostanság?

(#322) tszalka


tszalka
újonc

Szia. Olvasgattam a gyári visszaállításokról és úgy látom, hogy sok minden elveszne ha csak nem alkalmazok valami speckó megoldást. Úgy döntöttem, hogy megvárom az új aksit hát ha ez lesz a probléma. Viszont amíg megjön az legalább két hét. Ha ez nem segít akkor jöhet a gyári visszaállítás.

(#323) Beebeebee válasza szlibud (#321) üzenetére


Beebeebee
csendes újonc

Szia! Bocs, hogy csak most. Sajnos, azóta sem 100℅os, 2* kikapcsolt ...de legalább "csak" kikapcsolt. Az árának majdnem harmadát sikerült készülékvisszaküldés nélkül kicirkuszolnom...s teljesen vissza, nem csak gb walletra. Vissza is jött már. Tervezem, hogy rendelek bele egy aksit, 9 dolcsiért már láttam. Olvastam olyat, hogy az megoldotta...
Tieddel mizu?

(#324) ADS24


ADS24
újonc

Készülékcsere miatt (ezért Csere Nem Érdekel) eladóvá vált szeretett telefonom. Februárban lesz egy éve, hogy megvásároltam, és még nem okozott csalódást, mindent tud amit tudnia kell :)
Egyszer se fagyott még le Ami pozitiv!!! :)

Sajnos a Kijelzőjén lett keresztben egy nem észrevehető Karc vagy Repedés de működik rendesen!! minden rajta!! Illetve a gyári töltöje a kábel elszakadt de helyettesitettem egy feketével!!

Töltöje megvan törlőkezdő is van hozzá!

Remélem, hogy sok szép élményt okoz még valakinek második tulajdonosaként. :)

Típus: Kártyafüggetlen
SIM: DUAL-SIM (dual standby - 1 micro és 1 nano SIM foglalat)
OS: Android 4.4
Chipset: MTK6592
CPU: Octa-core 1,4GHz
Memória: 2GB
Kijelző: 5 inch, IPS kapacitív érintőkijelző
Felbontás: HD 1280x720 pixel
Kamera: 13MP hátlapi (LED vakuval) és 8MP előlapi kamera
Egyéb: Bluetooth 4.0 / microusb csatlakozó / 3,5mm jack fülhallgató csatlakozó
Méret: 143.5 x 72.5 x 6.9mm
Akkumulátor: 2200mAh

Ár:35000-30000 Ft Között!! Postazni tudom!!!

Érdeklődni lehet Facebookon!!

https://www.facebook.com/adam.pinter.5876

(#325) szlibud válasza Beebeebee (#323) üzenetére


szlibud
tag

Hát most nem tudom igazán, ugye ez nem az enyém hanem kari ajándék volt, és mikor írtam, szólt az illető, h nem lehet bekapcsolni, bármit csinál. Ideadta, hazahoztam, töltőre tettem, teljesen le volt merülve, ahogy töltődött pár percet már bekapcsolt, és azóta egy hete jó.

Szval nem tudom h ő cseszett el valamit töltésnél, vagy mire hozzám került, a kocsiban helyrerázódott.

Remélem hogy nem lesz többet gond vele. De az tuti h én senkinek soha többet semmit se rendelek, csak magamnak.

(#326) ans1980


ans1980
tag

Tud valaki olyan edzett üveg fóliát, ami tutira jó cubot x9-re? Aliexpressen van sok, de a visszajelzésekben mindegyikről azt írják hogy vagy kicsi, vagy túl nagy.

(#327) retesz147 válasza ans1980 (#326) üzenetére


retesz147
addikt

Én innen rendeltem... everbuy.
Sajnos törötten érkezett, mert csak egy sima bubis borítékban volt... Ezért sose került fel a telóra, de hozzá mérve jónak tűnik.... De nem vállalom érte a garanciát.
2 hónapos procedúra után vissza is utalták a pénzt, simán arra hivatkozva, hogy törötten érkezett....
Gondolkodom egy új rendelésén, de ha megint csak bubisba lesz, tuti hogy ismét törött lesz.

Bocs a késői válaszért!

Xiaomi 13 eu dev...

(#328) tszalka


tszalka
újonc

Jelentem megérkezett az új aksim. Tökéletesen működik a telóm tőle.

(#329) szlibud válasza tszalka (#328) üzenetére


szlibud
tag

Hm, akkor igazad volt hogy vártál :)

De azért kevesebb mint egy év alatt nem kellett volna tönkremennie :(

(#330) retesz147 válasza szlibud (#329) üzenetére


retesz147
addikt

Samsung S3 mini akksim 1év 1hónap után ment tönkre... Hibás gyártás mindig van és lesz is.... Nem meglepő.... Örüljünk, hogy a teló jó!

Xiaomi 13 eu dev...

(#331) balintx99 válasza retesz147 (#330) üzenetére


balintx99
újonc

Sziasztok! Ketto kissebb nagyobb segitsegre lenne szuksegem. az egyik (talan a fontosabb) az lenne hogy a google billentyuzet nem hajlando felkinalni illetve automatan javitani szavakat. Pedig be van allitva es le is van toltve a magyar szotar. (Fel ajanlja azokat amiket eddig beirtam de a szotarbol egyet sem. Valaki tud erre megoldast? Nagyon halas lennek. A masik pedig azzal kapcsolatos hogy a zenelejatszoban kinai betuk jelennek meg s zene cimeben. Csak magyar cimeknel. Azert furcsa az egesz mert van olyan hogy egy zene 2x van neg es az egyiknel kinai a masiknal meg nem ... Koszonom a segitsegetek!

(#332) balintx99


balintx99
újonc

Sziasztok! Ketto kissebb nagyobb segitsegre lenne szuksegem. az egyik (talan a fontosabb) az lenne hogy a google billentyuzet nem hajlando felkinalni illetve automatan javitani szavakat. Pedig be van allitva es le is van toltve a magyar szotar. (Fel ajanlja azokat amiket eddig beirtam de a szotarbol egyet sem. Valaki tud erre megoldast? Nagyon halas lennek. A masik pedig azzal kapcsolatos hogy a zenelejatszoban kinai betuk jelennek meg s zene cimeben. Csak magyar cimeknel. Azert furcsa az egesz mert van olyan hogy egy zene 2x van neg es az egyiknel kinai a masiknal meg nem ... Koszonom a segitsegetek!

(#333) kmarci25 válasza balintx99 (#332) üzenetére


kmarci25
veterán

Az első kérdésedet itt tedd fel: Android alkalmazások kibeszélő topik.
A másik gond valami kódolás lesz az biztos, de passz, hogy mitől.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#334) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok!

Használt, arany színű Cubot X9 hibás (nem működő) beszédhangszóróval eladó. Alkatrésznek is akár.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#335) zozzo698


zozzo698
tag

Sziasztok, Valaki találkozott már olyannal, hogy ghost touch-ol a készüléke?? ezzel szopok folyamatosan....
valami ötlet valakinek?

tel.:0630 942 (79) 13

(#336) noorb93


noorb93
újonc

Sziasztok!

Tudtok olyan szervizt vagy valakit ki foglalkozik Cubot telefonok softwarevel? (Cubot X10)

Üdv.
Norbi

(#337) Szaraz válasza kmarci25 (#334) üzenetére


Szaraz
tag

Szia!
Kijelzője ép? Az egyik ismerősömnek berepedt a kijelzője.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#338) Szaraz


Szaraz
tag

Sziasztok!
Valaki cserélt már kijelzőt X9-en?
Ismerősömnek sikerült berepesztenie. Tökéletesen működik, csak hát pókhálós kicsit.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#339) kmarci25 válasza Szaraz (#337) üzenetére


kmarci25
veterán

Teljesen ép, itt ellenőrizheted. Ha érdekel, küldj privátot. Köszi!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#340) zoollerman


zoollerman
csendes tag

Sziasztok! Cubot x9 telefonhoz keresek rossz kijelzőt érintővel. Ha valaki esetleg cserélte a kijelzőjét, megvenném a rosszat. Tehát LCD+ touchscreen kellene nekem, annyi a lényeg hogy az érintő üveg legyen hibátlan, ha kép nincs az nem baj. Az enyém elrepedt, cserélni szeretném, és az olcsóbb, de nehezebb módszerrel próbálkoznék. Szétválasztom az LCD t, és az üveget, majd ráragasztom az új üveget. Kinában nem lehet kapni, gondoltam hátha van valakinek a fiókban. Köszi!

(#341) travis84


travis84
csendes tag

Sziasztok! Elég jó akcióban lehet most kapni a Banggood európai áruházából az Cubot X9-es telefont. 20%-os kuponnal kb. 27-28ezer körül jön ki az ára. A kupon kód, amit a rendeléskor meg kell adni: d57bdf
Van még néhány telefon, ami akciós ugyanezzel a kuponnal.

(#342) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok.

Én már a kezdetektől fogva küzdök a proci beakadással. Azaz kikapcsolom a kijelzőt és a proci szinte maximumon pörög és zabálja az akksit.
Volt már minden, fr, programok monitorozása, de semmi. Újraindítás megoldotta a problémát. Kb 2 hetenként jött elő a probléma. Szinte mindig észrevettem, újraindítottam és kész. Ha beakad a proci, 100%-ról 5-6 óra alatt lezabálja au akksit.
De most kb 3 hete minden nap beakad. Egész hétvégén ezzel szívtam. Sztem nem telepített progi okozza, hanem valami más (ötletem sincs, hogy mi).
Most azt játsza, hogy bekapcsolás után kb 1 órát bír, majd beakad és onnantól csak a kövi kikapcsolás segít. Majd bír megint 1 órát és újra beakad.
Már bánom,hogy amikor új volt, nem küldtem vissza.

Valaki szenved ilyen problémával? Esetleg valami ötlet?

Kis torx csavarhúzót honnan szereztetek, aki már szedte azét a telót? Méretét tudja valaki?

Köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#343) ans1980 válasza retesz147 (#342) üzenetére


ans1980
tag

A párom x9-e csinálja ezt, de mindig csak azután, ha lehúzza töltőről. Ha nem kapcsolja ki töltés után, kb 6 óra alatt lemerül. Viszont ha kikapcsolja és vissza, akkor kibírja napokig. Lehet neked az akksi ment tönkre és azért merül gyorsan. Mi lecseréltük a gyári lockert, hátha az pörgeti. Neked a gyári Londonos van?

(#344) kmarci25 válasza ans1980 (#343) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha rootolt a teló akkor a WakeLock Detectorral hamar kideríthető, hogy mi nem hagyja deep sleep-be menni a telefont, és így nem kell találgatni. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#345) retesz147 válasza ans1980 (#343) üzenetére


retesz147
addikt

Igen, jellemzően akkor csinálta, amikor töltőről lehúztuk, de most kb 2 hete már nem, most bekapcsolás után 1 órával tuti beakad (néha 40 percet sem bírja ki), úgy hogy nem nyúlok hozzá. Bekapcsolom, leteszem, semmilyen progit nem indítok...kibír 50 percet deep sleepbe, majd bevesz egy tabit és uccu neki 1140Mhz-n a végtelenbe és túl... :))
A londonos képernyőt lecseréltem, de magát a "feloldási programot" nem, csak a képernyőre gondolsz, vagy a progira? Sima feloldás van, azaz gomb nyomás, majd elhúzom (se minta, se kód, semmi)

Egyébként az a fura, hogy ha be van kapcsolva a kijelző, akkor nem pörög a proci, csak akkor, ha kikapcsoljuk a kijelzőt.
CPU Z progival monitorozom.

Akksi tuti jó, mert a gondot a magas frekvencia okozza.....jobban merül, mint bekapcsolt kijelzővel (na jó nem, de majdnem :D)

@kmarci25: köszi! tudsz segíteni root-ba? a legújabb soft van rajta V22.

köszi egyébként mindkettőtöknek!! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#346) ans1980 válasza retesz147 (#345) üzenetére


ans1980
tag

Mi nem csak a londonos háttérképet cseréltük, hanem felraktunk egy locker programot, hátha a gyári lezáró pörgeti fel, végülis gondolom az fut mikor lezárod a telót. Jobb szerintem nem lett :) de nálunk kizárólag töltőről
lehúzás után pörög fel. Egy gyors ki-be kapcs. és napokig jó. Így elmegy 4-4,5 óra kijelző időt. És igen, ha felpörög és közben használva van akkor nem merül gyorsan, de ha képernyő kikapcs, pár óra és üres. Nem hiszem hogy valami program okozza, mert új kora óta ilyen, pedig akkor még semmilyen programot nem tettünk fel. Viszont mi nem frissítettük, a V16 van rajt. Valamit változtatnak amúgy a frissítések? Érdemes lenne? Több fórumon olvastam hogy néha kifekszik a frissítéstől.

(#347) retesz147 válasza ans1980 (#346) üzenetére


retesz147
addikt

Szia!

Köszi a tapasztalatokat!
Igen, nekünk is új kora óta csinálja és igen jellemzően töltőről való leválasztás után szokta ezt, de mostanában már mindig beakad (eddig el is voltunk vele, egy újraindítás és 2-3 hétig gondtalan volt a dolog). Olyat vettem észre most, hogy ha néha kikapcsolom a wifit, megszakad a beakadása, de csak néha.

Köszönöm a tippet, kipróbálok valamilyen lockert.

Mi végiglépkedtük az összes frissítést, érdemleges változást nem vettem észre, szerencsére nem feküdt ki, mindig azért frissítettem, hátha megoldják a messenger kis elöl ugró bubi bug-ot és ezt a beakadást, de ez a mai napig nem lett kiküszöbölve, egyik sem. Ha használható és megfelel szerintem felesleges frissíteni (üzemidőn se változtatott sokat, max 1-2 %-ot)

Kösz mindent!

Üdv

Xiaomi 13 eu dev...

(#348) retesz147 válasza ans1980 (#346) üzenetére


retesz147
addikt

Sajnos a lock csere se segített.....tettem fel rá egy újat....majd újraindítottam, beütöttem a PIN kódot és letettem a telót kb 1,5 órára, hozzá se nyúltam, nem jött értesítés semmi......bírt 51 percet deepbe, majd vége, felpörgött.....

na mind1, többet nem fárasztok itt senkit....

következik egy root, esetleg egy szétszedés, majd ha ezek se segítenek ROM csere, csak nem akarok belenyúlni, mert a custom romok mindig több sebből véreznek...

Ha rájöttem a megoldásra, jelentkezem!

egyébként találtam egy forrást, ahol kicsit foglalkoznak ezekkel a telókkal, ennek átbogarászása következik:

custom ROM,cm12,cm13

Xiaomi 13 eu dev...

(#349) witya83


witya83
csendes tag

Sziasztok.
Ha valakinek lenne olcsón eladó,törött cubot x9,
az megkereshetne hátha meg tudnánk egyezni.
Kösz.

(#350) johnmilton válasza retesz147 (#348) üzenetére


johnmilton
csendes tag

Üdv.

Úgy néz ki hogy nekem is sikerült beleesnem a wakelock problémába.
Ami úgy nézett ki hogy, naponta kétszer töltöttem a telefont. Voltak más egyéb problémák a telefonnal: gamelés közben kikapcsolt, majd visszakapcsoltam és a pin kód beírásnál lekapcsolt.
Kb 1 hónapja kezdődött nem is értettem hogy milyen programmal, mert semmilyen újdonságot nem raktam fel, csak a meglévő programjaimat frissítettem a play áruházból. Az összes naplózó program a google play szolgáltatásokat hozta ki, hogy az ébreszti fel a telefont. Így hát csináltam egy rendszer visszaállítást. Amíg nem telepítettem fel semmilyen progit addig jó volt. Majd felraktam a keep-et. Amihez kellett a legfrissebb google-play szolgáltatások. Na azután folyamatos volt az ébrentartás.
Nlpcollectorwakelock, illetve az nlpwakelock , (ami google helyszolgáltatása) tartja ébren a telefont.
Majd feltelepítettem az xposed framework-öt, és a hozzá tartozó amplify plugin-t. Az amplify kikapcsolja wakelockot. Ez a megoldás eddig működik nálam. Ehhez viszont root jog kell. Ami a telefon reset után hálistennek megmaradt.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Cubot x9
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.