Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Cubot x9

Hozzászólások

(#117) retesz147 válasza feco96 (#115) üzenetére


retesz147
addikt

az az egy óra az egész nap összejött kis netezés kis facebookozásból adódott.....game 0 perc...csak mindennapi használat és netezés,meg kis facebook....
wifi volt végig bekapcsolva.....mobilnettel még nem igazán volt tesztelve....
a fényerő automata és a toolboxhoz nem kell root....

Viszont....tegnap visszaállítottam a gyári beállításokat, mert úgy volt, hogy az egyik napon megjavult és bírt 2 napot a teló és produkált 3 óra kijelzőidőt....majd fogta magát és ismét visszaesett a drasztikus merülős állapotba.....
ami azt takarja, hogy folyamat 75% vagy afölött pörgeti egész nap a procit....ezt a spy cpu progival figyeljük....a telót valami nem engedi deep sleep-be....csak nem bírtunk rájönni, hogy mi, mert 1 progi se mutatja, hogy mi zabálná a procit....ezért döntöttem úgy hogy gyári visszaállítás....

most 1 nap után azt tudom mondani, hogy eddig jó....kibírt 23 órát a teló....abból 20 óra deep sleep, 1óra kijelzőidő és 4 óra ébren tartás....a 4 óra még mindig sok.....de majd meglátjuk....eddig meg úgy alakult, hogy mondjuk 19 órából 17 órát ébren volt a teló.....szóval a 20 óra deep sleep már haladás...

most csak egyesével rakom vissza a progikat és figyeljük melyik fogja megbolondítani.....a nagy zabálók (facebóók,messenger, viber) még nincsenek fent.....

holnap felkerül a messenger.....kíváncsi vagyok....következő nap meg ismét egy....és ha rájövök, hogy melyik a ludas, jelzem nektek is, hogy más tudja elkerülni ezt a problémát....

amikor jól működöt, akkor kibírt 2 napot és 3 óra kijelző időd, ami szerény véleményem szerint manapság közepesnek, vagy inkább jónak mondható....

Xiaomi 13 eu dev...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Cubot x9
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.