Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Messa


Messa
tag

Péntek

Este baromi nagy vihar volt,de átaludtam,mintha nem is lett volna :))
Reggel tünt csak fel, azzal 1ütt,hogy a fél albérletben nem volt áram :F a villanytűzhely működött(tudtam kvt inni :R ), ezenkívül a TV és az ébresztő óra is köszönte szépen jólvan,de a gázkazán pl és az albi mindel villanya és konektora azt mondta,hogy ők bizony nem kapnak áramot. Érdekes jelenség.

Beértem időbem és alig várom,hogy vége legyen a munkaidőnek és rohanhassak haza összerakni a gépem ;) A táp remélem megjön időben. 2kor oda is csörgök a boltba,hogy mivan és ha odaért szólok havernak,hogy szedje össze :C

Még 4 óra munkaidő,de ebből lejön az ebédszünet, amit ma különösen el fogok nyújtani :C ,mert a főnök vidékre ment és nem liheg a nyakamban :P

Aztán uzsgyi vissza albiba,összepakolni,nomeg fel kell mosnom a lépcsőházat is :((( ,de utána tűűűűűűűűűűűűűűz hazaaaaa. Alig várom :DDD

Hugomat tegnap írdatlanul lebasztam,mert nem vette fel a telefont. Utána 20 percre rá visszahívtam,hogy ne haragudjon,mert kicsit túl dramatizáltam a helyzetet :O Néha atom balf@sz módon tudok viselkedni,erről újból tanubizonyságot tettem :(((

Inkább örülnék,hogy van egy testvérem és nem baxogatnám állandóan. Kezedek kicsit antiszociálissá válni :(

Na összekapom magam és fordítgatok 1 kicsit aztán jön a hosszú ebédszünet és menekülhetek haza megdolgoztatni az X800GTO-t :R :C

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.