Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Messa


Messa
tag

Kedd

X1950GT egyenlőre jegelve a tegnapi emberke akitől vettem volna nem tűnt korrektnek :( Így megrendeltem kiskerben olcsóbban. Tegnap beszereztem a TV-t a főbérlőtöl. Így este tudtam TVzni is elégedettséggel nyugtáztam,hogy szinte minden csatorna fogható. Tegnap megnéztem a Film+-on a 17-es csapdája című filmet. Imádom azt a filmet. Olyan jó pofára sikeredett és nagyon régen láttam.

Estére feltalál anyum is ha minden igaz és akkor kezdhetünk rendesen takarítani és rendetrakni. Pénteken Recall Day a suliban így nem dolgozom. A szombatot meg megpróbálom lebeszélni a főnökkel így lesz egy normál hétvégém és haza is tudok majd utazni. Jövő hét végén meg 4 napos szünet. Alig várom.

Folytatódik a jóidő. Nem is bánom jó végre elvezni a napsütést ha az ember kimozdul a lakásból/munkahelyről. Arról nem is beszélve,hogy még világos van mikor lejár a munkaidő.

Ideje valami hasznosat csinálni....

Time is the fire in which you'll burn.

(#102) Messa


Messa
tag

Szerda

Ma valahogy bal lábbal keltem. Dühöngök egész nap minden apróságon. Reggel pl beakadt a papucsom a lépcsőbe és majdnem letaknyoltam 1 szintet. Ezekután kivágtam az udvarra a papucsom :DDD Aztán még el is késtem a melóból,mert nem jött az a *#@& busz. Beérve munkába keztem kicsit megnyugodni.

Egyik kolega megkért,hogy fénymásoljak le neki egy anyagot és utána spirálozzam össze. Fénymásolás kész indulok spirálozni. Mivel a mi osztályunkon nincs spirálozó gép (pedig már rég megrendeltük) egy másik osztályra mentem és megkértem egy koleginát,hogy had spirálozzam össze ezt az egy anyagot itt. Kedvesen mosolyogva rábólintott. El is kezdtem spirálozni. Kb a felénél tarhattam ekkor az előbb említett kedves kolegina közölte,hogy kimegy rágyulytani,gondoltam menjek csak úgy sem volt rá szükségem a spirálozáshoz. Kiment,kb 2perc telt el és jön be egy 40 körüli kolegina. Elkezd mögöttem fénymásolni és pofákat vágni, mondom magamban ezt is biztos régen k@rták meg az a baja. Utána ahogy jött el is tünt. Kisvártatva megjelenik az ajtóban az adott osztály titkárnője és irgalmatlanul lebasz,hogy hogy gondolom én,hogy az ő osztályukon az ő gépükkel az ő spiráljukkal spirálozom az én osztályom anyagát. Na itt nagyon felment a pumpa,de mosolyogva elnézést kértem és közöltem,hogy az elhasznált 1db spirált pótolni fogom(megjegyzem a szekrényükből ott figyelt még 4db 500spirálos doboz). Ezek után majd felrobbantam olyan ideges voltam.

Az a r@hes k&rva még arra is képtelen,hogy a t#tves pofáját odatolja és a szemembe mondja ha baja van. E helyett odaküldi a titkárnőt és mindez egy 5Ft os műanyagdarabért amit egyébbként is a bank fizet. :W :W Ilyenkor szoktam mindíg azt mondani,hogy a zsidók helyett az ilyeneket gázosítottam volna el. Bár a példa morbid és az emberiség nagy tragédiája a népirtás,de az ilyen férgeknek(mint a storymban említett 40 feletti kolegina) tényleg az járna. Remélem jobb lesz hogy ezt leírtam,de az ilyen emberektől hényi tudnék. Azt hiszi,hogy ő itt a nagy felsőbbrendű és szóba se áll egy gyakornokkal(én),pedig tuti hogy 4ig sem tud elszámolni, nem hogy 2 nyelvet beszélni és megkülömböztetni az alaplapot a monitortól :W :W

Egyre jobban úgy érzem,hogy el kell menekülnöm ebből az országból,mert a sok ocsmány féreg módjára viselkedő ember közelsége fojtogató a számomra. Még 1 év suli és utána ''disszidálok'' valahova jó messze és csak látogatóba fogok visszajönni ebbe az országba. Elgem van a politikai szarságokból és az állandó nyivákolásból,hogy az embereknek így rossz meg úgy rossz. Más is szenved mégse sír éjjel nappal élő adásban hanem helyette inkább dolgozik,húzza az igát és egy jobb világot remél vagy csak ösztönzi a felnövekvő generálciót a szél látokörűségre , nyelvtanulásra és az ország elhagyására. ''Szeretem a hazámat,de ki kéne már takarítani,mert én nem tudok mocsokban élni.''

Ezt jól esett leírni, jobban érzem magam,de eltántoríthatatlan vagyok a külföldi munkavállalástól.Amint lediplomáztam már pattanok is ebből az országból legalább 2-3 évre utána meglátjuk,hogy lesz-e értelme hazajönni.

A másik dolog ami zavar az a BP-Paks egy távolabb kerülése. Értsd: kb 2 hát múlva felköltözik a hugom is BPre. A paksi 220nmes ház ott marad üresen és a kuty miadt tuti nem fognak sűrűn hazajárni anyumék. Nem akarok felköltözni végleg BPre,de nem látok más megoldást. Szar ez a nap,de lehet, hogy a héttel van baj. Pénteken be kell mennem a suliba,mert Recall Day lesz. A szombati munkanapot pedig kiveszem szabinak és hazamegyek pénteken este. Utána 1 hét akár fél lábon is és a 4 napos szünetben végigondolom a problémáim,rangsorolok és elkezdem megoldani őket,mert egyre több dolog bánt és zavar.

Most pedig ideje visszazökkenni a ''való világba'' és egy cigi elszívása után a munkára koncentrálni......

Time is the fire in which you'll burn.

(#103) Messa


Messa
tag

Csütörtök

Ma egyik ismerősöm meggyőzött ész érvekkel,hogy ne költsek többet a gépemre egyenlőre. Így X1950GT 5let =kuka. Úgysem használtam volna ki.

Más: Anyum reggel nem volt túl jól így ma az albiban maradt és pihent. Rá is fér szvsz.

Holnap nemtudom,hogy bejöjjek-e dolgozni. Elkértem magam,de jött egy E-mail,hogy a holnapi sulis program elmarad. Majd este megbeszélem anyummal,hogy mi legyen legkésöbb pénteken este úgyis haza megyek. Ebéd is megvolt. Fokhagymakrém levest és valami spagettit ettem,majd ezt mind leszorítottam egy jófajta almás rétessel. Kezdek is álmosodni rendesen. Lassan be kell iktatnom egy KV szünetet. Bankban is voltam: elrendeztem a számlámon pár dolgot amit már régóta akartam.+Tegnap bevittem a suli rendszerébe a Neptunra az OEP felé kötelező adatszolgáltatáshoz a megfelelő számokat.

Előbb kimentem cigizni és a huzat segítségével kivégeztem egyy fali órát :DDD (Értsd a huzat bevágta utánam az ajtót az óra meg fejest ugrott a falról és ripityára tört. Ez van:Made in China :P

Még 2,5 óra és a mai napot is elkönyvelhetjük szinte eseménytelennek. Jah EX-em felhívott és mindenféle marhaságot kérdezett így gyorsba lerátzam :DD Most őszintén: Mit kellene arra a kérdésre válaszolnom,hogy milyen ember ő?(Ha azért váltak el útjaink,mert ő félre k#&t) No comment.

Azért kárpótol,hogy gyönyörű szép az idő,míg a bankos dolgaim intéztem sétáltam 1 kicsit. Jól esett.

KVra fel :))

Time is the fire in which you'll burn.

(#104) Messa


Messa
tag

Hétfő

Tegnap éjjel fél 12kor értünk fel BP-re anyummal. Így ma reggel 9re értem be és teljesen el voltam pilledve egész nap. Elég uncsi lesz a hét. Egyedül leszek holnap és csüt,pénteken. Utána viszont 4 nap otthon. WOWban meglett a LVL 66. Fáradt vagyok pedig lenne dolgom, na még 30perc munkaidő utána megyek az IKEA-ba állólámpát nézni az albérletbe. Ma szerintem időben ágya kerülök,mert a 4-6 óra alvás nem túl kifizetődő.

Time is the fire in which you'll burn.

(#105) Messa


Messa
tag

Kedd

Tegnap megvettem a lámpát az IKEA-ban. Jó kis darab 2000 local creditért meg főleg. Lassan de biztosan fogy a hét. Ma tök egyedül vagyok az irodában. Kezdek becsavarodni :( még a főnök se jön piszkálni,semmi. Ülök és netezek várom a nap végét. Ma elviszik a régi gépházam is. Valószinűleg fennmaradok péntekig. Olyan lehangoló bent ülni az irodában és látni,hogy kint süt a nap.

Estére még lesz egy rohangászós programom anyummal valahol Budán. Lassan ebéd, ami után kitágítom kicsit az ebédidőt és megyek egy kört a környéken. Csak a mai napot kell kibírnom,holnap már lesz a gyakornok kolega és nem fog megölni az unalom egyedül.

Hol van még a péntek...... :O

Time is the fire in which you'll burn.

(#106) Messa


Messa
tag

Szerda

Hát érdekesen indult ez a nap. Ma kivételesen időben beértem volna dolgozni, de mire az Örsre értem kiderült,hogy valaki megint nem bírt magával és a 2es metroval laposra vasaltatta magát. Így no metro. Elsétáltam a Stadionokig ott fel az 1es vilire az Árpád hídig ott halottam ,hogy újraindult a 2es metro, na mondom most már mind1 így arany János utcáig lementem onnan meg besétáltam a bankba. 9re értem be :(((

Az egészhez pluszban hozzájárult,hogy ma a másik cipőmben jöttem aminek mint utóbb kiderült félig le van kopva a sarka :W ezért szar benne menni+kopogok,mint 1 tűsarkúval patkolt hülye picsa :DDD Lényeg a lényeg beértem!

Nyakamba is öntöttek egyböl mindenféle melót,de legalább így nem fogok unatkozni ma. Tegnap elvittem és átadtam a régi codegen házam új tulajának 3K local creditért.

Irány kivonatolni.... :W

Time is the fire in which you'll burn.

(#107) Messa


Messa
tag

Csütörtök

Csak nem halad magától ez a szemét kivonatolás. Ma este szeretnék hazamenni,de ennek a munkának kész kéne lennie+adnom kéne valakinek iroda kulcsot,hogy ha ma elhúzok haza,holnap hozzáférjenek a kolegák a fénymásolóhoz. Elegem van már a 7ből. Utálok 1edül lenni, de ki kéne bírnom még a holnapi napot. Meglátjuk :U

Hétvégére bazi meleget mond, izgi lesz füvet nyírni :((( +kellene egy fodrászt is kerítenem. Nem tudom magam rávenni,hogy dolgozzak teljesen ellustultam.

Kezdek rászokni a reggel rádió hallgatásra. Ez a Boros,Bocskor duó nem semmi. Ma előjöttek ezzel az ''IQbozótharcos'' kifejezéssel. Szakadtam a röhögéstől a buszon rendesen. :D

Tegnap vettem egy X1950GT-t. Csak nem bírtam ki :W Ez van,holnap beszerelem és örülök :))

Irány valami szellemei munkának látszó tevékenységet folytatni......

Time is the fire in which you'll burn.

(#108) Messa


Messa
tag

Szerda

Gyorsan eltel a hosszú hétvége. Csütörtök este hazamentem és tegnap este jöttem vissza. Elég ramatyul érzem magam. Valami bujkál bennem, remélem csak 1 megfázás. Rövidnek ígérkezik a hét. A hugomat tegnap felköltöztettük a kutyájával 1ütt. Nem vagyok túl boldog,de lagalább otthon nem bont tovább az a dög. Egy életre megutáltatják velem anyumék az állatokat. A kivonatolás még mindíg várja,hogy elkészüljön. Meg kellene már csinálnom,mert a főnök nem lesz túl boldog így se,mert már van 4 napja ülök rajta és érdemi munkát nem tudtam felmutatni. Remélem ebéd után valamivel javul a közérzetem,mert most csak szenvedek. 2nap és mehetek haza. Egyedül fogom otthon tölteni a hétvégét teljes nyugalomban.

Meglett WOWban a lvl 70 ,többiek nem nagyon fejlődnek(guildtagok) így magamra maradtam. Remélem nem fog elmenni a kedvem az egésztől.

Megyek próbálok valamit csinálni magammal,mert elég szarul vagyok....

Time is the fire in which you'll burn.

(#109) Messa


Messa
tag

Csütörtök

Még leírni is üdítő érzés :R
Holnap megyek haza,nem igazán bánom,hogy ilyen rövid volt ez a hét. Igazából meg tudnám szokni. Reggel elaludtam,így elég sietősen indult a reggel KVzni is csak a metróban tudtam amit sikeresen ráöntöttem a táskámra :((( Még jó,hogy bőr és így vizes ruhával le tudtam törölni.

Net úgy néz ki még 1 hónapig nem lesz BPen az albiban,mert a szomszéd buta mint az anyaföld(húú,de lightosan fogalmaztam:)) Hugom gépe valószinűleg beszívott egy bootvírust. Ma ha végeztem a melóval rendbe rakom.

Jobban érzem magam,mint tegnap talán ebbebn az is szerepet játszik,hogy rendesen kialudtam magam. Rám fért már. Ha meg hétvégén tényleg egyedül leszek otthon akkor lesz alkalmam aludni nyugiban és nem kell attól félnem,hogy az a rohadt kutya hajnalban felébreszt.

Holnapig be kell fejeznem a kivonatolást,de be kell,hogy valljam,hogy eddig érdemben nem nagyon foglalkoztam a dologgal.Elolvastam az anyagot kb 2X oszt ennyi. Hogy lesz ebből holnapra bármi is? :(

Nah dologra...

Time is the fire in which you'll burn.

(#110) Messa


Messa
tag

Péntek

A kivonatolást félre rakhattam hál' istennek,mert kaptam megint egy fordítós feladatot. Nem is bánom. Ma megyek haza,alig várom. Teljesen egyedül leszek otthon,baromi jó lesz :)) Szét wowozom meg alszom a fejem. 2kor végzek itt melóban utána irány haza. 3 1/2 4 körül szvsz el is tudok indulni,remélem nem lesz nagy közlekedési káosz BP-ről kifelé.

Tegnap kivittem a hugom gépét ismerősnek,hogy fejtse meg,hogy mi hibádzik benne. Ott is kelett hagynom,mert nem jöttünk rá. Ő memóriára gyanakszik, azt mondta,hogy ma kideríti. Meglátjuk.

Megyek fordítani,hogy teljen a nap.

Time is the fire in which you'll burn.

(#111) Messa


Messa
tag

Hétfő

Gyorsan eltelt a hétvége,nem is csináltam semmi hasznosat. Tegnap időben felértem Budapestre,hogy ma újra vissza ülhessek a mókuskerékbe. Meglepően gyorsan felért a busz és végig egy volt osztálytársammal beszélgettem. Így azért ki lehet bírni a buszozást, mondjuk a 886 HUF-os buszjegy kicsit durva. Ennyiért 3 emberrel már megérne autózni is. Nagyon felment a jegyár és a diák kedvezmény is 67.5%ról 50%ra csökkent. A teljes árú menetjegyet nem is merem említeni :(

A hét elég átlagosan indult és valószinűleg az is marad végig. A kivonatolás nem akar haladni,de ma le kéne adnom. Csak tolom magam előtt mint a ganajtúró bogár azt a bizonyost. Ilyen az élet. Hugom gépe készlett, tegnap el is hoztam. Legalább nem nyaggat miadta többet.

A héten le kéne adnom,hogy mire akarok specializálódni a főiskolában 4 évben. Nem igazán tudok dönteni,de a bankos vonalra nem mondhatnám,hogy vonz. Marad a marketing a logisztika és a HR. Nem is tudom, remélem a héten azért kialakul valami. Egy biztos: nekem nem fekszik ez a lefelé köpünk,felfelé nyalunk elv. Nem az én stílusom. Ma szerválnom kellene egy normális pendrive-ot. Egy 2 GBosra gondoltam. Szerintem Kingston lesz 5.000 Local Creditért. Nem adok +2000-et a ''High Speed'' -ért. Ráérek másolgatni. Kajaszünetben el is megyek veszek egyet és munka után beugrok haverhoz pár filmért meg progiért.

Lassan kaja, valami munka félét kellene alkotni.......

Time is the fire in which you'll burn.

(#112) Messa


Messa
tag

Kedd

Ma eldöntöttem, hogy a főiskolán 4ed évben Logisztikára fogok specializálódni, ha nem indulna szak akkor jöhet a marketing. A logisztika szimpinek tűnik, ott kiélhetném a rend és precízitás mániám. Egy biztos: a gazdasági páylát és a bank szektort ezután messze el fogom kerülni. Ma kaptunk új kolegát akiről kiderült, hogy igazgató helyettesi pozícióban fog tevékenykedni az osztályon. Ebben az a fő vicc,hogy itt fog ülni velem szemben, már előre félek a hátralévő 3 és fél hónap itt tartózkodásomtól. Sebaj ha fél lábon is,de most már akkor is kibírom.

El kellene kezdenem írni a gyakornoki naplómat, mer gázban leszek ha tovább halogatom, már így sem lesz egyszerű rendesen visszatekinteni szeptemberig, nah majd bekamuzok valamit :DDD csak arra kell ügyelni, hogy nehogy beírjam ünnepnapra, hogy dolgoztam:)

Tegnap megvettem a pendriveot. Végülis az A-data RB1-es lett, a gumi borításos és 2 GB,mert az elég bőven így 4.2XX-et hizettem és elégedett vagyok. Kicsit lassú az írás, de az olvasás eléggé elviselhető. Ennyi pénzért nem is voltak átlagon felüli elvárásaim. Végülis amiért fizettem azt megkaptam: egy strapabíró 2GB-os pendrive.

Kivonatolás csigatempóval,de halad, most kaptam közben sok más kisebb feledatot, így még tovább lassultam vele.

Na belevetem magam a melóba.......

Time is the fire in which you'll burn.

(#113) Messa


Messa
tag

Csütörtök

A tegnapi nap kiesett munka szempontjából,mert rosszul lettem a metrón a keleti magasságában,de annyira hogy se kép se hang úgy szédültem +izomgyengeség és iszonyatos hányinger. Mint utólag kiderült leesett a vércukrom. Kimentem anyumhoz Pomázra ott ettem és aludtam 4 órát és utána jól is lettem. Nagyon megilyedtem,hogy valami komolyabb bajom van,mivel ilyen még sohasem történt velem pedig volt már nem 1X,hogy a 7órás kelés után az első étkezés délután 2re esett. No mind1 lényeg,hogy semmi komoly. Tegnap délután 5 re értem vissza az albiba Pomázról. Utána este fél 9ig kerítést építettem a hugom marha kutyájának. Egész jól sikerült :)

Ma hosszú idő után újra pontosan 8ra értem a bankba, ma sem volt 100% os a gyomrom,de legalább a szédülés meg a komolyabb hányinger elmaradt. Asszem holnap reggel kihagyom a KVt azt gyanítom,hogy az is közrejátszhatott a rosszullétben, bár eddig is minden reggel KVztam csak egy másik márkát ittam. Nem tudom, holnap kipróbálom,hogy milyen a reggel KV nékül.

Úgy néz ki ha nem jövök dolgozni lelép egy új kolega:) Az igazgató helyettes aki kedden kezdett tegnap már le is lépett,mert bevallása szerint nem erre számított. Lehet elrémisztettem a 3db A3-as méretű táblázattal amit kedden bogarásztam? :DDD Tudja a fene, lényeg a lényeg továbbra is 2en vagyunk a koleganőmmel és már-már nem is számítunk erősítésre. Fel se nagyon kapjuk a fejünket ha elrobog az ajtó előtt főfőnök Ő méltósága és beböffenti,hogy ma új ember jön.

Ilyen az élet, délután megyek haverhoz elhozom a Death Note pár új részét. Az egy anime sorozat(Japán rajzfilm) egész megtetszett jó a story,szépek a rajzok + tele van jó poénnal mégha a címe nem is azt tükrözi :) Dióhéjban: Egy démon leejti a földre a Death Note-ját,mert unatkozik . Hősünk megtalálja és a használati utasítást elolvasva rájön,hogy akinek a nevét a ''Halál Füzet''-be írja az a következő 30mp alatt meghal. Emelett az illető arcára kell gondolni,hogy ne haljon meg minden ugyanolyan nevű ember. Ezután kezdetét veszik a bűnözők tömeges rejtélyes halálesetei. Tetszik nagyon a sorozat. 36 részes és 25perc 1 rész.

Munka landolt, megyek dolgozni. Holnap már indulhatok haza :))

Time is the fire in which you'll burn.

(#114) Messa


Messa
tag

Péntek

Ma reggel sem voltam az igazi. Direkt nem ittam KV-t hátha az borítja meg a gyomrom, ígyis volt kb 2 perc amíg nem voltam túl jól. Valami vírus lehet vagy mittomén.

Valószinűleg a 16:20as busszal megyek ma haza azzal olyan este 7re haza is érek. Hétvégén döglés, WOWozás, fűnyírás és végül de nem utolsósorban Death Note-nézés. Teljesen rákattantam arra a sorozatra. A 9.részig láttam még van vissza 25rész. Kezd megint előtörni az Anime mániám:)

Csak teljen el ez a mai nap. Mennék már haza, semmi kedvem nem volt ma bejönni. Még 5 óra munkának látszó tevékenység aztán futás az albiba átöltözni, majd irány a népliget. Hazafele meg szunyálok 1 nagyot a buszon :)) Remélem hétvégén teljesen elmúlik ez a rosszullétes baszás, ha nem akkor kénytelen leszek benézni egy dokihoz, bár ezt elkerülném Budapesten.

Na 1 cigi és lefoglalom magam 2ig......

Time is the fire in which you'll burn.

(#115) Messa


Messa
tag

Hétfő

Hétvégén nem volt semmi bajom,tegnap visszaúton megint rosszult voltam+reggel óta hányingerem van és szédülök. Hazamegyek ma és holnap elmegyek a háziorvosomhoz, hogy végigjárjam a teljes diagnosztikai láncot( vérvétel,labor stb,stb). Foggalmam sincs,hogy mi bajom van. Soha nem történt még velem ilyen. Asszem mindenképp meg kell várnom az estét a buszozással,mert baromi meleg van és az csak rátenne még 1 lapáttal. Remélem kibírom a buszutat hazafele.

Utálok beteg lenni... :(((

Time is the fire in which you'll burn.

(#116) Messa


Messa
tag

Szerda

Tegnap megint hányingerrel keltem így az albérletben maradtam és egész nap feküdtem meg Death Note-ot néztem. Ma bejöttem dolgozni,bár nem volt 100%ig sima a beút. Attól félek,hogy már semmi bajom csak a múlt szerdai rossz élmény miadt pszihésem bemagyarázom magamnak, hogy ha reggel BKVra ülök rosszul leszek. Nem tudom,nem is érdekel csak múljon már el......

Ma egyedül leszek,koleganő nem jött be. Szerintem unalmas nap lesz,de ki tudja. Holnap után irány haza. Elegem van már ebből a bankos vonalból. Lassan jó lesz már kiszakadni belőle. Még 3 és fél hónapom van vissza itt minusz a szabik amiket még ki fogok könyörögni a nyár folyamán.

Remélem a logisztikában meg fogom találni azt amit keresek egy munkában, hogy lekössön és érdekes legyen. Remélem csupa jó dolgot tartogat számomra a jövő.

Ettől a marha B6 vitamintól(hányinger csillapító) tök fáradtnak érzem magam,de nézzük a jó oldalát: ez nem gyógyszer=nincs mellékhatás és nem lehet túladagolni. Na jó a fáradtság az 1etlen mellékhatása.

Na irány valami hasznosnak látszó tevékenységet folytatni,hogy teljen a nap.......

Time is the fire in which you'll burn.

(#117) Messa válasza Messa (#116) üzenetére


Messa
tag

UPDATE

Ebédnél megint rosszul lettem így ma hazamegyek, terveim szerint a 15:50es busszal. Holnap pedig elkezdem végigjárni az összes diagnosztikai szarságot. Már csak egy zacskót némi zsebkendőt és a hányingercsillapítómat kell beizzítani a 2és fél órás útra, már előre félek :O

Time is the fire in which you'll burn.

(#118) Messa


Messa
tag

Hétfő

Hát ide se ma írtam utoljára :B

Tehát majd 3 hetet töltöttem otthon. Túl vagyok egy Kalcid+Augmentin kúrán,de továbbra sem múlt el a hányinger meg a rosszullét. A doki szerint be volt gyulladva a mandulám és az okozta a rosszul létet. Érdekes pedig a torkom nem is fájt,na mind1. Lényeg a lényeg voltam kontrollon és mondta az orvos,hogy a torkom+a manduláim meggyógyultak,de ma reggel megint iszonyúan megszenvedtem a beúton. Erre az még rá is tett 1 lapáttal,hogy a szétbontották a 2es metrot és pótlóbuszok járnak. Alig értem be a bankba. Gondolom már itt is tele lehet a töke az embereknek azzal,hogy nem jöttem dolgozni. Biztos azt gondolják,hogy csak megjátszom vagy valami,de sajnos nem így van. Még az is jobb lenne ha csak megjátszanám. Szarul vagyok és kész.+atom meleg van és az öltöny ilyenkor nem a legkényelmesebb viselet.

Nemtudom mi lesz jó lenne ha rendbejönnék és minden visszatérne a normális kerékvágásba. A suliba is be kell vinnem pár dolgot péntekig vagy nem kapok kreditet :(

Nyűgös vagyok,nem kicsit,NAGYON!!

Time is the fire in which you'll burn.

(#119) Messa


Messa
tag

Újabb hétfő

Múlthét szerdán leautóztam Komlóra anyum csoda dokijához,hogy ugyan mondja már meg,hogy mi a bajom. Szerinte pánikbeteg vagyok ami túlzott gyomorsav termelést eredményez ami meg szétmar mindent amit nem kéne.

Megint bejöttem dolgozni. A gyógyszerek amit anyum dokija írt fel beváltak,de mellékhatásként iszonyú álmos vagyok állandóan tőlük,de végülis a hányingernél még ez is jobb.

3 és fél hete nem voltam rendesen dolgozni így most vagy így,vagy úgy de vissza kell zökkennem. Suliba is le kell adnom pár dolgot azokkal is elmaradtam a rosszullétek miadt. Tehát van egy kis gubanc,de a héten rendbe rakom ha isten is úgy akarja. Szívem szerint hazamennék aludni 1et. KV kizárva,mert rosszul lennék tőle,tehát szép az élet. Össze kell kapnom magam,mert elalszom.........

Time is the fire in which you'll burn.

(#120) Messa


Messa
tag

Szerda

Már majd 1 hónapja nem írtam. Otthon voltam és külömböző vizsgálatokra rohangáltam, hogy kiderítség a rosszulléteim okát. Megvolt a vérvétel (2X is), szemészet, fül orr gégészet, gasztroenterológia (gyomortükrözés nem jó élmény), ideggyógyászat és még sorolhatnám. A végeredmény mindenhol negatív lett ami szerint nincs szervi bajom. Ennek örültem,de a hányingeres, rosszullétes problémám csak nem akart múlni. Az ideggyógyászaton azt tanácsolták,hogy keresses fel egy szak-pszihoterapeutát. Így múlt hét óta szakemberhez járok terápiára és hányingercsillapítót és Xanaxot szedek. Sokat javult az állapotom. A szakember szerint túlságosan érzelmi típus vagyok és nem vagyok képes megfelelően lekezelni a problémáimat. Pavlovi(nemtudom,hogy így kell-e írni) relfex szerűen magamnak egy önrontásként generálom a rosszullétet lelki alapon. Ettől kell megszabadulnom, ha nem akarok belőle a jövőben is temérdek problémát.

Másfél hónapom van vissza itt a bankban amit nem is igazán bánok,mert véleményem szerint ez is hozzájárult a problémám elfajulásához. Aztán lesz 2 hetem és kezdhetem a negyedévem és felkészülhetem az életemre.

Ismerkednem kell, barátkozni és elterelni a figyelmemet a mindennapokról. Ez a kulcsa a mielőbbi gyógyulásomnak. A legjobb lenne, ha találnék egy barátnőt magamnak és elkezdenék valamit sportolni, magyarul változtatnék a mostani életvitelemen. Ez egyenlőre elérhetetlennek tűnik,de meg kell tanulnom újra optimistán állni a dolgokhoz ha nem akarok elveszni a világban. 22 éves létemre kicsit korai lenne bedobni a törölközőt.

A hétvégén felhozom BPre a gépemet,mert otthon kiköttette anyum a netet, hogy BPen be tudjuk köttetni.

Ha esetleg valaki olvassa a blogom és magányosnak érzi magát és szívesen barátkozna, levelezne, ismerkedne velem jelezze bátran. Néha a legtöbb bajra a legjobb gyógyszer ha az ember ismerkedik és kapcsolatokat alakít ki a kortásaival,mert a legtöbb problémát velük tudja csak megtárgyalni. A szülők szerepe egyre csökken és áttevődik a környezetre és az ember saját önállóságára.

Kívánjatok szerencsét és kitartást,hogy minél előbb meggyógyuljak.

Time is the fire in which you'll burn.

(#121) Messa


Messa
tag

Péntek

Tegnap elmentem a dilidokimhoz. Augusztus 13-ig nyaralni ment, tehát most kiderült ért-e valamit a kezelés,bár már láthatóan és érezhetően is javultam. Ma este vagy holnap reggel irány haza. A fodrászhoz is beprotezsáltam magam holnapra,mert már igazi szenvedés ez a buda a fejemen.

Jövő hétre felhozom a gépem. Minőségi javulást feltételezek ettől a lépéstől,de majd kiderül. T-Com kezd kiborítani a ramaty szolgáltatásával. Megpróbálok egy modemcserét,de ha továbbra is szakadozni fog a net elküldöm őket melegebb éghajlatra. Jövő hónap elején átállok 4Mbites csomagra,mert ez az 1 Mbit eléggé rabszódikus. Hozzászoktam,hogy 100Mb letöltése 4 perc nem 15.

Ma már jól ébredtem szinte nem is volt semmi rosszullét bár a metrón 1 percig gondolkodtam,hogy : Ugye neem,de utána el is múlt.

Nah dologra. Érzem,hogy valami jó fog velem történni a közeljövőben :)

Time is the fire in which you'll burn.

(#122) Messa


Messa
tag

Csütörtök

A hét első 3 napját kihagytam. Hétfőn otthon voltam és festettem. Mikor befejeztem a létráról lemászás közben becsípődött egy ideg a hátamban és a földetérés után kb 30 percig nem tudtam lábraállni. Azóta javulgat,de ülni még mindíg kellemetlen. Ha minden igaz jövő hétre elmúlik.

Ezenkívül a régi hütőgép megbosszulta magát,mikor az újjat a helyére tettük és a régit ki kelett volna vinni rosszul fogtam meg és a hátulján a rács becsúszott a körmöm alá. Mit is mondjak nem volt kellemes érzés,de legalább a körmöm nem szakadt le csak részlegesen, tehát jó hétvégém volt :)

Kedden felhoztam a gépem BPre, ami már nagyon hiányzott, bár tegnap elment az internet,de a T-com mára ígérte a javítást. Nagyából ennyi történt ebben a pár napban. Ma bejöttem dolgozni,bár már nagyon utálom a bankot :(

Össze kell szednem magam,bár annak örülök,hogy a psyhés rosszulléteim elmúltak(kopp-kopp). Érdekes lesz mondjuk a mai 8 órát végigülni ilyen háttal,de holnap már hétvége és panaszra nincs okom,mert ''ellógtam'' ezt a hetet. Doctor House első évadot majdnem végignézem(még 2 rész van), imádom azt a sorozatot:)

Hétvégén lehet haza kell mennem Paksra,mert ki akarunk pakolni pár dolgot olyan lomtalanítás féle, bár lehet, hogy az inkább kövi hétre tolódik. Mindenesetre kezdek visszatérni a régi kerékvágásba amit cseppet sem bánok.

Kiváncsi leszek a negyedévre+hiányoznak már az évfolyamtársak.

Előreláthatólag nem sok dolgom lesz ma sem,de megpróbálom valamivel elütni az 5ig tartó munkaidőt. Az egyetlen pozitívum,hogy itt megy a légkondi és nem kell elviselnem a kinti 40 fokot. Utálom a meleget,most ez a marha nyár meg direkt rákontrázik.

Kelett nekem rágondolni,most dobtak ide nekem egy anyagot áttekintésre,hurrá:)

Time is the fire in which you'll burn.

(#123) Messa


Messa
tag

Péntek

Tovább szenvedek a nagy magenta színű T betűvel. Tegnap előtt este elment az albiban a net. Felhívtam őket és bejelentettem a hibát azt mondták 24óra alatt javítják ehez képest se tegnap este se ma reggel nem volt szolgáltatás. Így ma reggel újra kezdtem a baszogatást. Azt ígérték,hogy ma kijönnek és megnézik a helyszínen. 2ig dolgozom remélem mire hazaérek méltóztatnak kifáradni és megcsinálni,mert idegrohamot kapok :)

WOW elvonási tüneteim vannak.

A melóhelyen éppen a légkondin megy a vita. Én 20-22 fokban érzem jól magam a kolegák meg arra panaszkodnak,hogy ők bizony fáznak :((( Asszem átülök a légkondi mellé és akkor megegyezés születhet végre.

Hétvégét Pesten töltöm, jön a hugom barátja. Egész türhető srác képes normális dolgokról is dumálni.

Ha minden igaz 1 hónap múlva el lesz paterolva a kutya. Hugom úgy néz ki ráunt,de nem is sajnálom,mert amióta megvan a f@szom televan vele, pedig ezelőtt állatbarát voltam. Lényeg a lényeg egy Dobbermant ki kell mozgatni,mert ha nincs kimozgatva akkor mindent szétrág és össze-vissza hisztizik.

Még 4 óra és kiszabadulok innen az 5000 fokba. Kegyetlen ez a forróság. Hétvégére remélem javul. Hazafele benézek a Media Marktba egy álló ventillátorért. Remélem javít kicsit a közérzetemen.

Time is the fire in which you'll burn.

(#124) Messa


Messa
tag

Hétfő

A magenta T betű továbbra is ki akar b@szni velem. Tegnap 3 percenként szakadt a net. Ma felhív a szerelő,hogy ez 1 szereld magad csomag volt és nekem kelett volna megoldani a problémát. No comment szt hittem elküldön a jó édes anyukájába kb. Ha minden igaz ma délelőtt méltóztatik kifáradni és megcsinálja. Nem ártana,mert WOWoznék. A hétvége gyorsan eltelt. Nagyon meleg volt. Játszogattam,főzőcskéztem meg veszekedtem a családdal. Gondolom a meleg miadt volt mindenki ingerült.

Egy régi ismerősöm felhívott,hogy megkérdezze leugrok e velük 3 hét múlva Szarvasra egy kicsit nyarlani. Jól hangzik lehet lemegyek 1 hétre velük.

Szerdára igérik a hidegebb időt. Remélem meg is jön,mert ez a meleg kikészít.

Nah meló van irány dolgozni.......

Time is the fire in which you'll burn.

(#125) Messa


Messa
tag

Kedd

Tegnap sikerült megtalálnom a T-Com ingerküszöbét,mert addig b@szogattam őket,hogy délután kijöttek és újra vezetékelték a házat. Így már használható a net hál istennek.

Eléggé punnyadt vagyok reggel 9 óra van és mindjárt elalszom. Érdekes lesz ez a mai nap így,de ha minden igaz ma estefele megjön a jobb idő. Hétvégén úgy fest haza kell mennem Paksra kicsit pakolni meg rendet rakni a házban,mert anyum jövő héten meg akarja hirdetni és ha jönnek az érdeklődők ki kell néznie valahogy.

Úgy döntöttem, hogy elmegyek a Köves Petiékkel szarvasra 3 hét múlva 1 hétre. Már csak a főnöknek kell beadni,hogy engedjen el szabira. Asszem iszom 1 KVt,mert nem bírom ezt a hülye álmosságot.

Time is the fire in which you'll burn.

(#126) Messa


Messa
tag

Csütörtök

Tegnap nem írtam,mert nem volt hozzá túl sok kedvem meg nem is volt semmi különösebb atrocitás. A T-Com küldött egy új modemet,de a probléma nem látszik megoldottnak. Este voltam Gruul raiden WOWban, jó volt, de 1kor tudtam csak lefeküdni,mert benéztünk Tempest Keepbe is. Szombaton hivatalos vagyok haverom nővérének esküvőjére. Haza kell vinnem az egyik öltönyöm. Szerintem péntek este valami késői busszal indulok haza.

Tegnap ajándék idő volt,de úgy fest ma már kezd visszatérni a meleg. Pedig el tudtam volna viselni még pár olyan szeles nyári napot mint a tegnapi.

Alig várom már augusztus végét,hogy letehessem itt a bankban a lantot. Valahogy fura ez,de hiányzik a fősuli. Nagyon elegem lett a bankból, de ez szerintem látszik is rajtam. Hál istennek jövő hét már augusztus eleje. Egy hét szabit majd még kikönyökölök magamnak a szarvasi kiruccanás miadt. Tehát ha jól számolom még 4 hetem van itt. Ha eddig kibírtam akkor a maradéknak már kibírhatónak kell lennie. :U

Holnap péntek, ez a tudat némileg feldob. Remélem gyorsan eltelik a mai nap. Nah dologra...

Time is the fire in which you'll burn.

(#127) Messa


Messa
tag

Péntek

Végre.
Ma este megyek haza paksra. Hétvégén esküvőre megyek meg pakolászni kell kicsit otthon. Tegnap hajnal 2 ig wowoztam. Kicsit fáradt vagyok. El se hiszem még 3 hét meló +1 hét szabadság van vissza a gyakornoki időmből. Elegem is van már belőle rendesen. Remélem jól alakul a jövőm.

Tegnap újból rádöbbentem,hogy milyen szürke is az életem. Valami hasznosba kellene fognom. Sport vagy haverok vagy bármi,de nem érzem, hogy most jó irányba haladnék.

Ahoz képest,hogy fél 10re értem be és még csak alig több mint 1 órája vagyok bent már húznék innen a fenébe. Lehet,hogy az öltönyt is megutálom egy életre? :U

Úgy teszek mint ha dolgoznék és csendben félálomban nyugton ülök 2ig........

Time is the fire in which you'll burn.

(#128) Messa


Messa
tag

Hétfő

Borongós idő van, de nem is bánom jóel esik ez a kis hüvös. Szombaton elmentem esküvőre. Nem volt rossz,de 9 körül leléptem,mert kezdett leülni a hangulat a nagy meleg miadt. A szervezés is kicsit gáz volt helyenként,de ez az egész herce-hurca csak jelképes véleményem szerint. Egy papír arról,hogy a jog zserint ezentúl így meg úgy nomeg a név felvétel aztán kész. Ennek tetejébe egy vagyonba kerül.

A hétvége főleg takarítással telt. Rendbe raktuk pakson az aló szintet meg a felső szint egy részét. Így utólag jó érzés,mert rend van,de csinálni az 1000 fokban nem volt túl üdítő.

Lehet,hogy az időjárás miadt te mindjárt elalszom, bár az is lehet,hogy az az oka,hogy alig tudtam elaludni az este egy rohadt szúnyog nem hagyott élni. Utálom a bogarakat főleg ha kispécéznek maguknak.

Összekaparom magam és ma este időben lefekszem aludni.

Time is the fire in which you'll burn.

(#129) Messa


Messa
tag

Kedd

Kegyetlen módon elaludtam reggel. Negyed 10re értem be. Elegem van már nagyon a bankos időszakomból. Ezen kívül még 4 hét van vissza. Ebből 1 hetet le kellene csípnem. 3 hetet meg ha kell csukott szemmel kibírom. Ma reggel nagyon jó idő volt. Sütött a nap,de nem volt gatyarohasztó meleg. Remélem nem ér ide a 35 fok délutánra.

Anyum elkezdett angolt tanulni intenzív kurzuson. Tegnap volt az 1. órán. Kíváncsi vagyok,hogy mire jut a dologgal,de lelkesnek tünt.

Tegnap wowoztam kicsit meg Full Metal Panicot néztem. Szörnyű ez az időbeosztás reggeltől 5ig meló aztán BKV és kaja, majd olyan fél 7 körül oda is jutok a gép elé. Aztán még 10ig bármikor ugráltathatnak. Aztán megg ott az éjfél, 1 óra és bár nem vagyok álmos menni kell aludni,mert ha nem másnap használhatatlan vagyok. Elegem lett ebből az életstílusból. Ha itt vége a gyakornoki időmnek kicsit átstruktúrálom az életem.

Még csak 10 óra,de már most elegem van a napból és mennék haza, de még :Y 7 :Y órát itt kell ülnöm nagy semmittevés közepette. Asszem ebbe őrültem bele...

Time is the fire in which you'll burn.

(#130) Messa


Messa
tag

Szerda

Megjött a fizum. A betegség miadt levontak belőle rendesen (-40%). Ez parasztság, de mint mondtam lassan elhúzhatok innen, amit egyre nagyobb örömmel fogok megtenni.

Semmi különös nem történt. Tegnap WOW haverokkal ma raid lesz a guilddel, hétvégén meg irány haza lomtalanítani.

Kedvem lenne világgá menni és még csak szerda van. Nehéz beállni a sorba. Megöl a monotonítás. Egy hét szabit ki is veszek amint befejeztem még 1-2 dolgot itt a bankban.

Time is the fire in which you'll burn.

(#131) Messa


Messa
tag

Csütörtök

Ma megpróbálom átköttetni a netet 4mbit/sec-esre,mert ez az 1 Mbit kicsit kiakasztóan lassú. Tegnap wowoztam. Leöltük Void Reavert Tempest Keep: The Eye-ban. Elég necces volt ,de meglett és imádom mikor mindenki üvölt ventrin,hogy WAAAAAA YES meg hasonlók :D

Hétvégét lehet mégis BP-en töltöm. Nem is bánnám,este kiderül. Megvan a dátum: Augusztus 13-tól 1 hét amikor mennénk haverokkal,de mint utólag kiderült Szarvas helyett Kalstrompusztára. 1500 Huf egy éjszaka így 7 napra számolva 6 éjszakával 9000Huf csak a szállás. Egy 20-as alatt tuti nem úszom meg. Na ezt még ki kell találni. Szeretnék autóval menni,mindjárt meg is nézem a neten,hogy mekkora távolság benzinköltség szempontjából.

Még a mai napot kell kibírnom és gyakorlatilag vége a hétnek. A péntek mindíg laza,mert 2 kor le lehet lépni.

Akkor el is kezdem kiszámolni az 1 hetes tervezett kiruccanás költségeit.

Time is the fire in which you'll burn.

(#132) Messa


Messa
tag

Péntek

Tegnap éjfél körül volt egy 10%os Magtheridon próbánk. Azt hittem beesek az asztal mögé mikor wipe lett :O De ma nem ússza meg az a nyomi túlméretezett büdös szájú démon :C

Hétvégét végülis BP-en fogom tölteni így WOW lesz meg anime nézés (Végre végignézhetem a Full Metal Panicot). Ma nap jól elkéstem elkeveredtem a BKV-n mint béka a centrifugában. Legalább annyival is rövidebb ez a nap.

Gyors cigi aztán PH!zgatok 2ig és irány vissza az albiba.....

Time is the fire in which you'll burn.

(#133) Messa


Messa
tag

Kedd

Tegnap nem jöttem be melózni,mert elég nyomorultul éreztem magam. Az albiban maradtam és aludtam+ máskáltam mint 1 zombi. Kaptam levelet a suliból miszerint szeptember 10 az 1. tanítási nap. Ez azt jelent,hogy a gyakornoki baszás után lesz egy hét tiszta szünetem. Király :W

Bár jó lesz visszamenni a suliba, talán segít visszatérni a normál kerékvágásba. Szerintem lassan minden jó lesz csak szabaduljak meg az MFB-től. Wowozgattam is kicsit Magtheridon meg Lord Kazzak down. Tegnap este elkezdtük SSC-t. Nemtudom,hogy ma lesz-e kedvem raidelni.

Nemsokára átültetnek egy másik asztalhoz a gyakornoki időm végéig. Nem is bánom,mert ott nem fognak legalább rálátni az emberek a monitoromra és ha unom magam tudok legalább pasziánszozni.

Szokáshoz híven semmi dolgom,tuti ebbe szürkültem bele. De holnap már legalább szerda, viszont csütörtökön jön a hugomnak egyik barátnője látogatóba. Utálom azt a csajt egy tipikus hülye önelégült picsa. Na majd elkerülöm valahogy.

Rágyulytok aztán próbálom elütni a napom.

Time is the fire in which you'll burn.

(#134) Messa


Messa
tag

Szerda

Nagyon elegem van már a bankból, szabadulnék innen. Megkérdezem a sulim,hogy mi van ha jövő héten abbahagyon a dolgot,mert úgyis 8 órásba voltam tehát elméletileg megvan a gyakornoki időm. Otthon festeni kéne meg összeszedni a lelkem iskolakezdésre.

Depis vagyok kicsit és melegem van+még csak szerda van. Biztos úgy tűnik,hogy imádok nyavajogni.

Na megyek rágyulytok hátha jobb lesz....

Time is the fire in which you'll burn.

(#135) Messa


Messa
tag

Csütörtök

Egy újabb nap a paradicsomban :W Asszem holnap nem jövök be melóba. Jövő héten fel kéne itt mondani miután kiderítettem,hogy megadják-e a gyakornoki időmet. Tegnap megint wow volt este. The lurker from below down végre:[link]

Tervek szerint ma jött volna hugom egyik legidegesítőbb barátnője 4 napra látogatóba. Hál istennek le reggel anyum felhívta,hogy ne most jöljön. Ezzel megspórolva mind magának mind nekem egy adag idegeskedést.

Hétvége nyugisnak igérkezik. Nem is bánom igazán arra vágyom,hogy kialudjam magam. Jó lesz már visszamenni a suliba. Kellene kerítenem egy barátnőt is,mert nem túl jó egyedül :O Ezúton is felhívom a blogomat olvasó 18-22 év közötti egyedülálló lányokat,hogy privizzenek rám ;] Back to reality :(

Hétvégére be kéne iktatnom valami mászkálós programot,mert kicsit fárasztó egész héten a monitor előtt gubbasztani.Remélem az időjárás is egyet fog érteni velem, bár lehet,hogy anime nézés lesz a dologból. Lassan azt se csodálnám ha eltünnének a lábaim amennyit használom őket :U

Na irány semmit tenni.....

Time is the fire in which you'll burn.

(#136) Messa


Messa
tag

Hétfő

A pénteket kihagytam meló szemponjából és elmentem a sulimba leadtam pár dolgot. A héten meg kellene írnom a gyakornoki naplóm és akkor fel is mondhatnék itt 2 héttel a vége előtt. Ezzel 3 hét nyugit tudhatnék magamnak sulikezdésig. Meglátom,hogy hogy alakul ez a hét.

Ma reggel megint rosszul léttel kínlódtam,de bejöttem. Itt elmúlt hál istennek. Ma egész jó idő van. Élvezem,hogy nincs 40 fok. Hétvége főzőcskézéssel meg WOW-ozással telt. Keveset aludtam,mert mindíg fel kelett kelni valamiért. Érzem is a hatását. Kicsit bágyadt vagyok. Megyek elszívok egy cigit és felhívom a humános emberkét,hogy milyen formátumban szeretné a gyakornoki naplót.

Time is the fire in which you'll burn.

(#137) Messa


Messa
tag

Kedd

Még csak? :Y
Unalom hegyek. Terveim szerint a héten csütörtökig tartózkodom itt a bankban utána 4 napos hétvége. Az igazat megvallva nem igazán van kedvem visszajönni. El kéne intézni itt mindent és eldobni a lapátot. Szeptember 10-től suli+le kell adni egy ilyen munkahelyi reportot is. Erősen gondolkodom,hogy el kéne menni idén az erotika kiállításra. Évek óta tervezem már,de valahogy mindíg elmaradt. Szeptember 7-8-9,pont sulikezdés előtti hétvége,de ez még a jövő zenéje.

Szinte minden szabadidőm a WOWnak szentelem. Kicsit le kellene lassítanom e téren,de ha egyszer most olyan jól halad a guild. :U

Elszívok egy cigit aztán felhívom a HR-est,hogy hogyan áljak neki ennek a napló írásnak...

Time is the fire in which you'll burn.

(#138) Messa


Messa
tag

Szerda

Tegnap fél 4 kor leléptem a bankból,mert el kelett mennem egy CD-ért anyumnak. Egész gyorsan végeztem és 1 órával előbb hazaértem :C Tegnapi esti wow elmaradt helyette animát néztem. A címét akkor se tudnám ha az életem múlna most rajta,de atom jó. Elég komoly röhögő görcsöt kaphat rajta az ember ha nem tart néha egy kis szünetet. :D

Story röviden:
Adott egy lány aki szerelmes egy fiúba. Amikor szerelmet akar vallani a fiú elutasítja arra hivatkozva,hogy a lány ronda(ami egyébbként baromira nem igaz). A lány összeomlik és úgy dönt,hogy magányosan a sötétségbe burkolózva fogja leélni az életét. Ekkor lép a képbe a nagynénje aki egy hatalmas ház tulajdonosa a szomszéd városban. Ezt a házat kiadta 4 olyan srácnak akik ha végigmennek az utcán a lányoknak elered az orra vére a gyünyörűségükben :) Viszont adódik egy probléma. A 4 srác nem tudja rendesen fizetni a bérleti díjat. A főbérlő közli velük,hogy odaköltözteti az unokahúgát és ha újra nőt csinálnak belőle---> értsd kirángatják a depressziójából, akkor nem kell többet lakbért fizetniük, viszont ha ez nem sikerül 3Xos lakbért kötelesek fizetni. A 4 srác látatlanba elfogadja az ajánlatot(előtte még nem találkoztak a lánnyal). A kis hölgy meg is érkezik hozzájuk és innentől kezdve szakadtam a röhögéstől. A kiscsaj úgy befordult,hogy belső szerveket és csontvázakat gyülyt és minden érdekli ami a sötétséggel vagy a halállal kapcsolatos. Lényeg a lényeg 25 részes az anime és ha hazaérek nézem a 6. részt,de eddig nagyon jó a story. Teljesen vígjáték stílusú az egész.

Most jött egy levél a sulimból. Telefonálnom kell 1et......

Time is the fire in which you'll burn.

(#139) Messa


Messa
tag

Csütörtök

Ma nem mentem be dolgozni, hanem itt maradtam az albiban és végignéztem a Perfect Girl Evolution című animét aminek tegnap nem jutott eszembe a címe :U Tetszett nagyon bár a befejező résztől nagyobb happy endet vártam....

Szerintem holnap se nagyon megyek be. Jövőhéten viszont el kell intéznem ami kötelességem maradt a munkahelyel szemben aztán bye bye.

Nam megyek tolok kis wowot. Este raid.

Time is the fire in which you'll burn.

(#140) Messa


Messa
tag

Szerda

Kicsit megint elmaradtam a blogommal. Talán azért,mert nem voltam melóban otthon meg lusta vagyok írogatni. Leöltük tegnap este Hydrosst WOWban. Végignéztem a Vandread című animét és a Trinity Bloodot is. Mindkettő nagyon tetszett. Ma elkezdem az Ergo Proxy-t. Ígéretesnek tűnik. 2006os így a rajzolása páratlan jó az intro zenéjéről nem is beszélve.

A héten megpróbálom letudni a bankos maradék kötelezettségemet + péntekig be kell iratkozni a suliba. Jövőhéten tárgyfelvétel utána következő héten meg indul a suli. Várom is meg nem is. Várom,mert megszabadít a banktól. Nem várom,mert ez lesz az utolsó évem és kicsit tartok a dologtól.

Kiderül.....
Felhívom a HRt,hogy mit kell még tennem,hogy elszabadulhassak.

Time is the fire in which you'll burn.

(#141) Messa


Messa
tag

Péntek

Ma végleg itthagyom a bankot végre. Most fogom elintézni a HR-es dolgokat és bye. Tegnap felvettem a tantárgyaimat. Laza lesz az első félévem,bár a diplomához le kell tennem egy középfokú német nyelvvizsgát. Ma este irány haza Paks. Nem lesz net így kicsit összeszedhetem a gondolataimat iskolakezdésre.

A blogom a bankban született,de szeretném majd folytatni,hogy milyen rendszerességel az majd kiderül.

Addig is mindenkinek köszönet aki engem olvasott,olvas és olvasni fog :)

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.