Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laja


laja
tag

Sziasztok, tudtok-e olyan házat (minőségi és drágább is lehet) ami viszonylag jól hangszigetel, nem vibrál, és emellett még jó légáramlás is van benne? A www.overclock.hu-n van több érdekes ház, de nem tudok választani... köszi.

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#2) frasz válasza laja (#1) üzenetére


frasz
tag

Szevasz,
talán egy iglu valahol az északi sark környékén, ott csak a szél fúj, annyira csendes, és hűvös is van!:)
F

-Ez ki ez?- Mi a ... közöd hozá?- Csak kérdeztem csak!

(#3) emvy válasza laja (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Nekem ilyen téren a toronyház nagyon bejött, de csak Codegenre volt pénzem.
Viszont ha nem akarsz olyan nagyot, és túl drágát sem, akkor ajánlom a Feel szériát, volt olyanom, és a vastag falak (ezek a codegenek nagyon szutykok anyagminőség szempontjából) nagyon megfogják a rezgéseket, a méretük pedig nem olyan nagy. A legjobban az hiányzik a régi gépemből.

while (!sleep) sheep++;

(#4) laja válasza frasz (#2) üzenetére


laja
tag

Hogy a viccre viccel válaszoljak: nagy Frasz vagy...

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#5) karyo válasza laja (#1) üzenetére


karyo
senior tag

Azonat érdemes megnézned

Enjoy the silence.

(#6) laja válasza karyo (#5) üzenetére


laja
tag

Az Azonánál jobban tetszik a Thermaltake vagy a Lian-Li ház, ami az overclock.hu-n kapható, mert azokban már alapból benne van négy venti, a Lian-Liben ráadásul kettőnek a fordulata állitható... hajlandó lennék viszonylag nagyobb összeget beleölni, amennyiben tényleg nem vibrál és jó a légszállitása.

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#7) Den válasza laja (#6) üzenetére


Den
veterán

Hehe, viszont az azona és a lian li árkülönbözetéből kiapétázod a szobát ventilátorral :)

www.simson4t.hu

(#8) HEBI válasza laja (#6) üzenetére


HEBI
senior tag

Hát a Lian-Li ház minőségre jónak tűnt nekem a talin. A márkásabb kategóriából meg mást még nem is igen vizsgálgattam. Az olcsóbb kategóriából az acorp (feel IV,V) házak szerintem elég jók. A másik fontos dolog, hogy a Lian-Li házhoz nem kapsz tápot. Ami lehet, hogy neked jó dolog, mert úgyis van egy jó tápod, vagy veszel bele egyet.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#9) laja válasza HEBI (#8) üzenetére


laja
tag

Köszi Hebi, azt hiszem, a Lian-Lit veszem meg, azért is, mert az amerikai fórumon, ahol oszlopos tag vagyok, sokan használják.

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#10) casenoid


casenoid
tag


a többi házról mi a vélemény? én is épp ház vásárláson töröm a fejem.
Mondjuk pártolom a fekete színt, és nem vagyok benne biztos, hogy alu a ház,
annyival jobb is.
Chieftec DX-01BD?
Coolermaster ATC-201-SX1? 39000+áfa-ért meg tudnám szerezni. (overclock.hu-n 55+fa!! húú) többi nagyon drága.
Lian Li is ok.

Milyen tápot javasoltok? típus? teljesítmény?

(#11) Ahhoj


Ahhoj
aktív tag

bazz, nektek honnan van ennyi pénzetek házra? :))
vagy csak én vagyok ilyen csóró? :DD

(#12) CharlieDrop válasza Ahhoj (#11) üzenetére


CharlieDrop
veterán

áh, nem is tudom 40 rugó plusz fa nem olcsóság, úgyhogy ne érezd csórónak magad, inkább ők gazddagok :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#13) Ahhoj


Ahhoj
aktív tag

Amennyiért ezek házat akarnak venni, abból én majdnem fel tudnám újítani a gépem normáslisra :DDD

(#14) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Nekem Azona van. és nagyon korrekt. De miért is kellene ventikkel telepakolni? Attól csak hangosabb lesz, a jó hűtést 2 ventivel is ki lehet alakítani+tápventi. De te tudod. Ha Lianli, hát lianli. A csíftek házakról mi a véleményed? Azok sem olyan szarok!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#15) CharlieDrop válasza Ahhoj (#13) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Naja, én is tudnék még vinyót, DVD-t és RAMot venni a gépembe :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#16) casenoid


casenoid
tag

Srácok, szerintem ne OFFoljuk a topicot.
Én baromi régóta gyűjtök, és sok-sok év alatt tele volt a ***-öm
a pocsék házakkal.
Azonkívűl, ha bármi fájna Nektek, ha valakinek van pénze arra, amire Neked,Nektek nem, akkor egyszerűbb az utcán menni egy baseballütővel, és mérgedben sorban csapkodhatod a 10-30 milliós autókat szét. Na abból milyen gépet lehetne venni!!

(#17) Cathfaern válasza casenoid (#16) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem ez csak egészséges irígykedés: vagy te sose gondoltál arra, hogy egyeseknek milyen jó, hogy van pénzük 120ezer< Ft-s videókártyára/procira/stb.-re? ;]
Ja, bocs az OFF-ért.

(#18) Dalai Láma válasza Dalai Láma (#14) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ja, bocs, látom már volt szó előttem csíftekről...

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#19) Ahhoj válasza casenoid (#16) üzenetére


Ahhoj
aktív tag

mindennel teljesen egyetértek
megyek, és szétzúzok pár kocsit
na, tényleg hagyjuk abba az off-olást

szerintetek codegen házak közül melyik éri meg e legjobban?
lényeg: dizájn, pl. legyen fekete, legyen min. 4db 5,25''-ös bővíítőhely
két-három venti, és olcsó legyen
melyiket?

(#20) casenoid válasza Cathfaern (#17) üzenetére


casenoid
tag

itt nem 100-120ezres cuccról van szó, hanem a normál házak áránál 2-3szor, kb 30-40ezer forintról. semmi nem mindegy, ahogy 20-30ezer sem, de mikor miért szán rá az ember valamire többet, mert .... és ide jön a szubjektív ok.
Ha valakit bosszant, akkor lapáttal rá, veszek DVD írót is! Hogyan? többen vesszük meg, és két-két hétig lesz a másiknál. Így nem lesz lehetetlen, ami talan annak tűnik.

(#21) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Naja (utolsó offos hozzászólás becszó )

A minőségnek ára van, mi meg most a minőségről cserélünk tapasztalatot :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#22) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Én is éppen házvásárlás előtt vagyok, és az eddigi házak közül nekem a Chieftech Dragon széria jött be leginkább (bár én sajna biztosan nem veszek ilyet, kb. 35-40k). Nagyon ütős külső, és kapható hozzá ablakolt oldallemez +15k-ért, ha valaki nem akar otthon fűrészelgetni.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#23) MaTT


MaTT
aktív tag

Pár hete vettem új házat: Codegen CAT-8011. Nem bántam meg. Sok cucc fér bele, meg szép is, meg usb meg mikrofon ill. fejhallgató kimenet van a tetején.Csavarmentes PCI rögzítés és 400W-os táppal adják. Mindez 20e HUF
http://www.codegengroup.com/proddetail.asp?id=158
Üdv

Keep the rubber side down!!

(#24) laja válasza MaTT (#23) üzenetére


laja
tag

Azért akarok akár több pénzért is igen jó házat venni, mert nekem a gép egyben munka-, információs és szorakoztató eszköz is. Sok időt töltök előtte, hobbim a túlhúzás, de nagyon nem szeretem a zajt. A mostani házam Codegen, az eredeti táp is az volt benne. Na az alapból hibás volt. (A mostani Enermax működik és csendes is.) A ház se igazán jó, mint mondtam, vibrál és légáramlás sincs sok benne.

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#25) laja válasza laja (#24) üzenetére


laja
tag

Napi hülye szóvicc:

Mi is csífünk. Ti is Chieftech?

HA HA HA :)

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#26) Ahhoj válasza MaTT (#23) üzenetére


Ahhoj
aktív tag

tetszik a házad, én is valami állat nagy házat szeretnék :)

(#27) Ahhoj válasza MaTT (#23) üzenetére


Ahhoj
aktív tag

hol vetted?

(#28) Hacked_3996


Hacked_3996
csendes tag

Csendes, hüvös ház. Szerntem valamelyik rozsadombi megteszi :) amúgy érdekes, hogy mindenki akkor akarja lehüteni a gépét mikor itt a tél. :) a gépednek fabrikálj egy dobozt és rakd ki az erkélyre :)

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#29) Ahhoj válasza Hacked_3996 (#28) üzenetére


Ahhoj
aktív tag

Hozzászólásoddal azonos szinten lévő válaszom: Kac kac...
:DD

(#30) MaTT


MaTT
aktív tag

Én meg vagyok elégedve a házammal, ez a lényeg :) Ezért is mertem ajánlani. De mindenki olyat vesz, amilyet akar.
Ahhoj: Szombathelyen az el*ndernél. Amugy a kép ne tévesszen meg; nem fekete a ház, hanem sötét szürke.Az elején a kék rész meg olyan mint a tükör :D
Üdv

Keep the rubber side down!!

(#31) Ahhoj válasza MaTT (#30) üzenetére


Ahhoj
aktív tag

A lényeg, hogy jó nagy :)

(#32) Ahhoj


Ahhoj
aktív tag

gondolom a kék az elején az katódcső által kibocsátott fény

(#33) MaTT válasza Ahhoj (#32) üzenetére


MaTT
aktív tag

Nem olyan nagy..mármint nem toronyház méretű, de tény és való hogy sok 5.25''ös hely van.Ezért orrventit nem is lehet belerakni (gyárilag:) ) A tetőn viszont van egy venti ami szívja ki a levegőt.A kék az elején az csak műanyag.Nem átlátszó, de látom magam benne ugy tükröződik :)

Keep the rubber side down!!

(#34) emvy válasza MaTT (#33) üzenetére


emvy
nagyúr

szerintem elég randa...giccses.
nekem szimpla egyszerű codegen 7002esem van...:

while (!sleep) sheep++;

(#35) Hacked_3891 válasza MaTT (#23) üzenetére


Hacked_3891
tag

Hol vetted?
Milyen vastag lemezből van az oldala?
Én nemrég vettem 6055-öst, aminek az oldala elég vékony lemezből van. Jó viszont benne, hogy sok 3.5-ös hely van benne, egészen a ház aljáig. Az elejét persze ki kellett fűrészelni, hogy hűthessem a HDD-ket.

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#36) MaTT válasza Hacked_3891 (#35) üzenetére


MaTT
aktív tag

Hello
''Hol vetted?''
lásd #30 hozzászólás
Hogy milyen vastag az oldala? Hát olyan 2mili körül lehet.
Üdv

Keep the rubber side down!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.