Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Kiara


Kiara
újonc

Ma végre sikerült eljutnom egy allergia vizsgálatra. A párom egyik kedves ismerőse bevitt a munkahelyére és ott megcsinálták a karcolásos tesztet, meg vettek vért és abból is csinálnak allergia vizsgálatot. Az Andi nagyon ari volt, egész nap körülöttem sürgött forgott szegény, nem is tudom hogy háláljam meg neki. Szóval mindenki nagyon aranyos volt és megcsinálták a tesztet. Kiderül, hogy semmire az ég adta világon nem vagyok allergiás. Még a parlagfűre sem. Ennek mindenki nagyon örült, csak én voltam egy kicsit szomorú. Azt hittem, hogy ha majd megcsinálják a tesztet végre tudni fogom, hogy mondjuk a mosogatásra vagyok allergiás, és ha azt ezentúl elkerülöm, akkor megoldódik minden gondom. Hát nem így lett. Továbbra is rejtély, hogy miért hasonlítok inkább egy pirospettyes túrórudira, sem mint egy fiatal nőre. Utolsó reményem a vérvizsgálat, aminek az eredményét kb. 2 hét múlva tudjuk meg. Ha az sem mutat ki semmit, akkor vissza kell mennem az ottani bőrdokinénihez és folytatódik a találgatás. A legjobban annak örülnék, ha hipp-hopp eltűnne, úgy ahogy kialakult. Bár ehhez legalábbis egy csodára lenne szükség. Azt hiszem már tudom mit kérek karácsonyra a Jézuskától. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.