Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Garada


Garada
őstag

S23 Ultra mellett nem igen tudna labdába rúgni egyébként sem itthoni piacon szerintem, brutál sok érte az 1500 euró, főleg amennyi támogatást kapnak manapság a kínai telefonok.

[ Szerkesztve ]

(#2) C64


C64
őstag

Erőszakkal sem tudnának rávenni, hogy saomi telefont vegyek a kezembe :(

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Csúcstelefon = Csúcs ár.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#4) LurkerSheik válasza Elit3Zotya (#3) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

=csúcs support

ja nem ;]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#5) Elit3Zotya válasza LurkerSheik (#4) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Abban nem éppen a legjobbak, de hardveresen verik a legtöbb kategória társat. :B

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#6) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Így már nem is tűnik olyan eszméletlen drágának az iPhone. :B

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#3) üzenetére


Aryon87
félisten

:K
Remélem a Németeknél sok helyen kapható lesz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8) Viktor0610 válasza LurkerSheik (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valószínűleg 3 főverzió, 4 év biztonsági frissítés érkezik majd rá.
Most láttam a Pixel 7A tesztjét, ahol Tech2 Laci 3 főverziót és 5 év biztonsági frissítést mondott arra. Nem vészes szerintem az a mínusz egy év.

Samsung Galaxy A54

(#9) Postas99


Postas99
senior tag

Biztos jó lesz valamire.
[Ebben a video-ban] 6.30-nál jön az érdekes rész amikor előveszi a beállításokat és a kép bal oldalán a házon egyértelműen látszik hogy a kamera erőlködik mert folyton elveszti a fókuszt. A régi jó ugrálós sajomi kamera kezelés itt is megvan.
Ez azért gáz.

[ Szerkesztve ]

(#10) Viktor0610 válasza Postas99 (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ajtótámasznak. :))

Samsung Galaxy A54

(#11) drivan


drivan
csendes tag

Kurvaronda.

(#12) Elit3Zotya válasza Aryon87 (#7) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ott szerintem sok helyen lesz, elég erős lett kamerában az biztos. :K
[link]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#13) janeszgol válasza LurkerSheik (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

A Redmik is kapnak 2 fő verziót, a Xiaomi telók meg hármat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) janeszgol válasza C64 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor minek jössz ide? :U

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Lajmund válasza Garada (#1) üzenetére


Lajmund
senior tag

4 évig xiaomim volt. Mi 9t pro. Semmi bajom nem volt vele. Harmad áron csúcs hardver volt benne még most is megvan hibátlanul működik. Most s23 ultrám van és ez más világ. Egyértelmű hogy az samsung sokkal jobb vétel. Rengeteg beállitási lehetőség rendes támogatás. Gyári garancia stb. Ez akkor lenne jó ha minimum fele annyi lenne mint a samsung. Akkor lenne igazi konkurencia. Annyiért már sokan elgondolkodnának rajta. De ennyiért? Hahaha vicces :D

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#16) janeszgol válasza Lajmund (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

A 9T Pro-t ne hasonlítsd az S23U-hoz. Ez ugyan az, mint amikor valaki egy 200k huf alatti droidról vált 3-4 százezres ájfónra és ajnározza, hogy mennyivel jobb. Nevetséges.

A Xiaomin is rengeteg beállítási lehetőség van.

A Xiaomira is gyári gari van, ha normális helyről veszed.

Rendes támogatás is van a Xiaomira. Fentebb már írtam.

Minimum a fele a Samsungnak, mivel nem kerül kevesebbe a felénél.

Normális fórumozó nem jön már erre?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Elit3Zotya válasza janeszgol (#16) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Engedd el, soha nem volt a kezükben igazi csúcs xiaomi.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#18) Lajmund válasza janeszgol (#16) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nem a 9t prot hasonlitom a samsunghoz.. Olvasd el mégegyszer mit irtam és probáld meg értelmezni a mondanivalom. Sehol sincs a xiaomi beállitásai egy samsunghoz. Rutinok, goodlock és társai. Esetleg ha romolgatsz akkor lesznek hasonlok rengeteg szarakodás árán.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#19) Lajmund válasza Elit3Zotya (#17) üzenetére


Lajmund
senior tag

Akkor ez volt a csúcs. Ismeretségi körbe van uj xiaomi is. Sehol sincs a samsunghoz.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#20) ArN!


ArN!
csendes tag

Nekem nagyon bejön ez a telefon, de ennyi pénzt nem adok ki érte (de ha már itt tartunk, inkább ez, mint egy Samsung S23U :K ) kár ezen vitatkozni! Kinek mi... :)

[ Szerkesztve ]

(#21) janeszgol válasza Elit3Zotya (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem már a Xiaomi Mi 10 is egy nagyon jól megépített, frankó telefon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) Lajmund válasza ArN! (#20) üzenetére


Lajmund
senior tag

Első samsungom. Bennem is évekig élt ez a sztereotípia de a logika győzött nálam. Végig nyomogattam mindenből a krémjét és az alapján amit személyesen láttam és teszetekben ez volt a legmeggyőzőbb. A végén már csak i14 pro maxon meg a 23 ultrán gondolkodtam. Az iPhone kiesett a kerekített, kameraszigetes kijelzőjével meg a zárt rendszerével. Nincs ezen a szinten még a xiaomi hiába fényezitek. És a statisztika is engem igazol. Ha jobb lenne vagy ugyanilyen jó mint a samsung az emberek jobban vennék akkor is ha ősi kínai betűvel lenne leírva a neve. De nem jó annyira. Ez van. Árba voltak erősek de már ez az előnyük sincs meg.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#25) GreatL válasza Lajmund (#24) üzenetére


GreatL
őstag

Ez így igaz.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#28) Aryon87 válasza Lajmund (#24) üzenetére


Aryon87
félisten

Uj telo, rozsaszin kod. Majd elmulik.
9T Pro fasorban sincs a 23Ultraval. 13Pro/Ultrat tegyel melle. Akkor mar nem ezeket a sorokat irnad.
Jol sikerult a 23Ultra valo igaz, de nem a legjobb.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#12) üzenetére


Aryon87
félisten

:K
Remelem is. Plane ha a szolgaltatomnal lenne....

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#30) TODI1111 válasza Aryon87 (#28) üzenetére


TODI1111
addikt

"Jol sikerult a 23Ultra valo igaz, de nem a legjobb."
Szerintem olyan, hogy legjobb nem lesz sosem. Valami mindig lesz ami a konkurenciánál jobb. Viszont néhány topikban itt is többször több fórumtárstól olvastam, hogy a kamerán volna mit csiszolni az S23 ultránál, de összességében viszont a "legjobb" androidos készülék jelenleg. :R

(#31) Aryon87 válasza TODI1111 (#30) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#32) himpike


himpike
aktív tag

Telefonnal max a plebejusok fényképeznek :B

(#33) TODI1111 válasza himpike (#32) üzenetére


TODI1111
addikt

"az ókori Rómában a korlátozott jogú polgárságot alkották"
Tehát 100 emberből kb. 80-90, korlátozott jogú polgár? :F

[ Szerkesztve ]

(#34) joey04


joey04
titán

az 560k még emészthető lenne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.