Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Crysis: Warhead

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
A Crysis-hez fog érkezni eme kiegészítő, amit - nem kis meglepetésre - a nem rég nyílt budapesti stúdió csapata hegeszt majd. A tervek szerint idén ősszel kerül a boltokba az expanzió, mely a Crysis-ban megismert cselekményszálat követi majd nyomon, csak ezúttal nem Nomad szemszögéből, hanem csapattársa, Sykes őrmester, azaz Psycho nézőpontjából élhetjük át a kalandokat. (Mekkora flash lenne már találkozni "magunkkal", azaz Nomad-dal a játékban. :DDD ) Természetesen a kiegészítő annak rendje és módja szerint rengeteg új fegyvert és járművet ígér, ezenkívül az ígéretek szerint a CryEngine 2.0 egy továbbfejlesztett változata dübörög majd a játék alatt , mely a részletgazdagabb megjelenítés mellett a sokkal jobb optimalizáltságával szeretné magát ismét a rajongók szívébe lopni.

Mivel nemrég bejelentették, hogy nem készül új javítócsomag az alapjátékhoz, könnyen elképzelhető, hogy az eredeti játékot birtoklók csak olymódon juthatnak hozzá a fejlesztésekhez, hogy megveszegetik a soron következő kiegészítőket. Legalábbis az, hogy az eredeti játék nem kell majd hozzá, ezt sugallja. (És még így sem biztos, hogy az alapjátékra rá lehet majd telepíteni a kiegészítőt, így feljavítva a régi motort.) Az előzetes hírek szerint a hónap végén, vagy július elején érkezik az első hivatalos kép a PC-exkluzív játékról, mely a Games for Windows család tagjaként kerül fel a boltok polcaira, így biztosan lesz majd benne Games for Windows Live szolgáltatás is.

Hivatalos Honlap.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Nem rossz.Bár még az alap Crysist sem vittem végig mert nincs időm a sok Cod2-4 multizás miatt de rajta vagyok a dolgon.
Valóban szép csak hát igen az optimalizáció az tényleg problémás eset. :(
Hát reménykedjünk benne,hogy most tényleg teljes munkát végeznek a fejlesztők.
Az ,hogy BP-p-en varják el a szálakat szerintem mindannyiunkat örömmel kel eltöltsön mert ez valamiféle elismerés is a magyar infós társadalomra nézve. :R
De vannak fenntartásaim a optim. kapcsolatban az említett új motor miatt.
Remélem nem úgy kell majd befejeznie egy anyagi szempontból nem túlzottan elersztett gamernek ,hogy egyszer majd egy távoli galaxisban lesz egy olyan gépe ami maradéktalanul képes kihajtani a játékot jó graffal. :W
Addig is reménykedjünk :C

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#3) feka007


feka007
nagyúr

Csak tudjanak érdekesebb missziókat belerakni. Bízom a magyarokban, hogy kicsit ötletesebbek lesznek, mint a CryTek az első résznél.

(#4) illusiON


illusiON
őstag

szeirntem ez lesz maga a játék, és előtte egy évvel kb kiadtak egy techdemot simán crysis néven :DDD

( : no woman no cry : )

(#5) feka007 válasza illusiON (#4) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát remélem az egynél normálisabb játékmenetet találnak ki ehhez. :U

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

"Miután a Crytek lelepleződött, már nem látták értelmét, hogy tovább titkolják a Crysis folytatását, így most megérkezett a hivatalos bejelentés is. A Crysis Warhead pedig a Crytek budapesti stúdiójának első munkája, amelyben nem csak új történeti szálra, hanem az optimalizált és fejlesztett CryEngine 2-re is számíthatunk. A történet amúgy párhuzamos síkon játszódik majd az első rész sztorijával, az ott "Psycho"-ként megismert őrmester bőrébe bújhatunk bele, aki a sziget másik oldalán ténykedik - s a fejlesztők ígérete szerint a Warheadben gyorsan le fog esni, hogy ez az oldal jóval veszélyesebb, mint az előző. Éppen ezért egy újfajta személyre szabható fegyver áll majd rendelkezésünkre, de új járművek, tárgyak, és multiplayer módok is készülnek a kiegészítőhöz."
Forrás: PC Dome.

A játék hivatalos fórumán a Crytek azt is bejelentette, hogy a Warhead készítése miatt vonták vissza az 1.3-as patch elkészítését a Crysis-hoz. Ugyanakkor azt is elárulták, hogy mégsem szüntetik meg a Crysis támogatását, a www.crymod.com oldalt folyamatosan frissítik majd hivatalos mod-okkal.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) Calibos


Calibos
addikt

ezt sem fogom megvenni ;]

(#8) fpeter07 válasza illusiON (#4) üzenetére


fpeter07
veterán

akkor én jól jártam, mert azt nem vettem meg, talán ezt :) de jó lenne ha lenne ß. :U

(#9) Fáraó


Fáraó
őstag

Sztem ezt is megveszem. Szégyen-nem szégyen nekem a látványvilág nagyon tetszett, s vhol egy kicsit kárpótolt a tartalmi hiányosságokért. :B

VIGYORRRGAZMUS.....

(#10) feka007 válasza Vistaboy (#6) üzenetére


feka007
nagyúr

Csak ne legyen olyan száraz, egysíkú játékmenete már mint a Crysisnek volt. Ha egy Far Cry színvonalú játékmenetet összetudnának hozni hozzá 9-10 órában, akkor nagyon elégedett lennék.

(#11) west válasza feka007 (#10) üzenetére


west
őstag

felejtős...a farcry jobb lesz szerintem...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#12) feka007 válasza west (#11) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem az is elég lenne, ha az FC1 hangulatát elérnék, kettőét énse gondolom hogy elfogják, ahhoz már a címét is megkéne változtatni, mert kb az egész játékot kikéne dobni hozzá.

(#13) Vistaboy válasza feka007 (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jó volt a Crysis egyszer (Többször már nem), és ott is addig, amíg el nem jutottam a Core-ig. Onnan érezhetően ellaposodott a játék.

Mondjuk az biztató, hogy nem a Crysis eseményei után játszódik a játék, hanem vele párhuzamosan. Így legalább az elején nem lesz fagyott a sziget... :DDD :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A Crysis Warhead lesz az utolsó a sorozatból, amely még PC-exkluzív lesz.
A többi rész már Next-Gen konzolokra is érkezik majd.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) aya válasza Vistaboy (#14) üzenetére


aya
addikt

Gondolom addig még optimalizálnak eleget, hogy fusson konzolon is, bár a 720p megjelenitésel nem lesz nagy probléma 360 és ps3-on.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#16) Gyusz válasza aya (#15) üzenetére


Gyusz
őstag

A 720p nem egy fejlesztőnek gondot okozott mindkét konzolon, bár lesz idejük a motort optimalizálni, de szerintem várjuk ki a végét.

(#17) aya válasza Gyusz (#16) üzenetére


aya
addikt

Épp ezért irtam hogy optimalizáljanak, de addig is ide vele pc-n :DDD

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#18) rolko válasza aya (#15) üzenetére


rolko
őstag

360-ra nem nagyon kell optilmaizálni, mert a vga jó benne :K ;) de a PS3-ra lesznek gondok a szutyok vga-ja miatt :U (lásd pl.: GTA4)

(#19) Vistaboy válasza aya (#15) üzenetére


Vistaboy
veterán

Vagy csak szimplán arról van szó, hogy nem akarják, hogy a hosszú és fáradtságos melóval elkészült CryEngine2 keserű szájízt hagyjon az emberekben. :D Viszont nemrég bejelentették, hogy nem készítenek hozzá több patch-et. Vagyis már most a következő részre akarnak koncentrálni, ami már minden platformon lesz. :U De hogy addig ne süllyedjen el a játék (és a motor) a süllyesztőben, inkább kiadják ezt a kiegészítőt. Ezzel egyúttal optimalizálnak a motoron, és az eredeti játékhoz is elkészítik majd a kiegészítő által optimalizált patchet (Hátha így ismét megveszik egy páran).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Bemutatják a Crysis: Warhead-et a 2008-as E3-on!

A Santa Monica-ban ma kezdődő show-n többek között az alábbi játékokat mutatja be az EA:

- Command & Conquer: Red Alert 3 (PC, PS3, X360),
- Crysis Warhead (PC),
- Dead Space (PC, PS3, X360),
- Mercenaries 2: World in Flames (PC, PS3, X360),
- Mirror's Edge (PC, PS3, X360),
- Skate It (Wii),
- Spore (PC),
- The Lord of the Rings: Conquest (PC, PS3, X360),
- Warhammer Online: Age of Reckoning (PC).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#21) fpeter07 válasza Vistaboy (#20) üzenetére


fpeter07
veterán

Az E3 július közepén lesz nem?

(#22) Vistaboy válasza fpeter07 (#21) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bocs, kevertem a July-t a Június-sal... :B :U

MOD: De a 14.-e az stimmel... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) fpeter07


fpeter07
veterán

Új fegyverre (esetleg fegyverekre) kiváncsi leszek :) remélem nem az a kispityu a borítón :D Új játékmód meg nehogy a tdm legyen :(((
Sp meg érdekes lesz

(#24) feka007


feka007
nagyúr

Na hát ha már most bemutatják majd akkor biztos nem tegnap kezdték el fejleszteni... Szvsz már egy jó éve minimum fejlesztik, kb akkor dönthettek a kiegről, amikor már közeledett a határidő, és látszott hogy ezt már csak összecsapni tudják, és hogy ne süllyedjen el a név, így kiadnak egy kieget. De remélem az imidzsükön is javítani fog azzal, hgogy jó lesz

(#25) west válasza feka007 (#24) üzenetére


west
őstag

remelem nem is lesz tul rovid,mert a teljestol kibuktam,hogy 2-3ora alatt vegig lehet nyomni....

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#26) aya válasza west (#25) üzenetére


aya
addikt

A sunyitásra épitettek, ha bokortol bokorig lopakodsz, akkor van az 4 óra is :DDD

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#27) fpeter07 válasza aya (#26) üzenetére


fpeter07
veterán

Allítólag psyhonak keményebb harcai voltak/lesznek. Kemény csávó :D

[ Szerkesztve ]

(#28) Fáraó válasza fpeter07 (#23) üzenetére


Fáraó
őstag

Új fegyverre (esetleg fegyverekre) kiváncsi leszek :) remélem nem az a kispityu a borítón :D
Emlékszel a Men in Black I-re? Kispisztoly? Zajos Tücsök? :DDD

VIGYORRRGAZMUS.....

(#29) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Megjöttek az első képek a Crysis Warhead-ból.

"Ha jól sejtjük, akkor a képek egy videóból lettek print screenezve, úgyhogy igencsak nagy rá az esély, hogy hamarosan mozgásba kerül a tavalyi év egyik nagy PC exkluzív játékának első kiegészítőlemeze. Amíg ez nem történik meg, addig érjük be ezekkel!"
Forrás: Gamekapocs.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#30) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Jobb minőségű screenshot-ok.

A múltkori rossz minőségű képlopatok után újabb, ezúttal már jobb minőségű screenshotok érkeztek a CryTek budapesti stúdiójában készülő Crysis Warheadből.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#31) fpeter07 válasza Vistaboy (#30) üzenetére


fpeter07
veterán

asszem a borítón nem kispistoly van, inkább vmi üzi szerűség :)

(#32) aya


aya
addikt

A kép alapján pár járművet, tereptárgyat tettek a játékba.
A grafikán nem nagyon kellett csiszolni semmit.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#33) Vistaboy


Vistaboy
veterán

"A Crysis kapcsán sokan, sokszor említik meg azt, hogy ez nem egy játék, sokkal inkább csak egy techdemo, méghozzá egy olyan, amit még a komoly erőművek sem tudnak tökéletesen futtatni maximális beállításnál. Utóbbi tényt maguk a fejlesztők sem tagadják, hiszen a Crytek igazgatója ma arról beszélt, hogy a most készített kiegészítőnél szeretnék elkerülni az első rész hibáit, amelyeket a fizikai motor okozott. Cevat Yerli elsőként elismerte, hogy a Crysisnál több olyan probléma is felmerült, ami miatt még a csúcskategóriás kártyák is leizzadtak a futtatása közben. Örömmel jelentette viszont be, hogy a budapesti stúdió, amely már a CryEngine 2 is foltozgatta, felülemelkedett a problémán, dolgoznak az optimalizáláson, így a Warheadnek kisebb lesz a gépigénye, mint az alapjátéknak, és nem csak a csúcskategóriás gépeken lesz hajlandó normálisan futni high fokozaton. A német alapító-tulajdonos végül elismerte, valószínűleg egy új patch-csel a sima Crysist is helyre tudnák tenni, de mivel az expansion ezt megoldja, így új frissítést már nem fognak készíteni az első részhez."
Forrás: PC Dome.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#34) feka007


feka007
nagyúr

[link] Betekintés (az ugye Bp.-i) CryTek hedkvótörékhez

(#35) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A PC Gamer magazin szellőztette meg az alábbiakat a Crytek Budapest büszkeségéről:

Új infók a játékról.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) Vistaboy válasza Vistaboy (#35) üzenetére


Vistaboy
veterán

Közben belinkelték a hírbe, megjött az első movie a játékból.

És itt van egy részletes előzetes a Gamekapocs-ról. (Katt a képre!)

"Mikor a CryTek tavaly nyáron stúdiót alapított Budapesten, el se tudtuk képzelni, vajon milyen feladattal bízzák meg a derék magyar programozókat. Talán a konzolos átiratok készülnek majd itt? Vagy egy teljesen új CryTek játék szülőföldje lehet fővárosunk? Több ilyen találgatás is napvilágot látott az utóbbi hónapokban, most viszont már tudjuk jól. Mi fejlesztjük a Crysis kiegészítőlemezét!"
Forrás: Gamekapocs.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#37) nike_ válasza Vistaboy (#36) üzenetére


nike_
addikt

Jó lesz ez kérem szépen!

(#38) feka007 válasza Vistaboy (#36) üzenetére


feka007
nagyúr

Jó lesz ez :K

(#39) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Amennyiben jól sikerül optimalizálniuk végre a motort is, akkor van esély rá, hogy visszaszerzik a Crysis becsületét a magyar srácok. :R

Ettől már csak az lenne a jobb, ha kiadnák az eredeti játékhoz is a Warhead-ben lévő javításokat egy patch-ben. :DDD Persze már kijelentették hogy nem lesz több patch, de ezzel szerintem sokkal több új vásárlót is nyernének.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#40) feka007


feka007
nagyúr





(#41) nsrking


nsrking
senior tag

Héhé emberek TEASER!

ITT!!!!!!!!

(#42) fpeter07 válasza nsrking (#41) üzenetére


fpeter07
veterán

(#43) csaabz válasza Fáraó (#9) üzenetére


csaabz
őstag

Nem szégyen egyáltalán.
Klassz játék minden szempontból.

Csak volt az a nagy fikázási hullám, a sok hiszigép meg pont arra úszott... :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#44) illusiON


illusiON
őstag

azért kiváncsi vagyok így többet tudnak-e eladni belőle hogy kezdenek beérni a hardverek alá :DDD

( : no woman no cry : )

(#45) feka007 válasza illusiON (#44) üzenetére


feka007
nagyúr

Szvsz az első eladásai is messze jobb lett volna ha vártak volna a kiadással pár hónapot, amikor megjöttek az olcsó árú erős vga-k És valóban, mostmár lassan 20ezerért kapsz majd olyan vga-t, amin highon simán fut.
Nézzük csak, amikor megjelent, a legolcsóbb highra alkalmas kari is min 70k volt (88GTS 640), de még azon se ment úgy, ahogy azt szerették volna egy akkor még felsőkatis vga-tól, ezért is volt az a nagy elégedetlenség. Mostmeg lassan tényleg már alsókategóriás kártyák is jól viszik, tehát ha vártak volna 4 hónapot, tuti jobban járnak, de így sikerült a legrosszabbkor kiadniuk (tavaly novemberben már jóideje állt a vga-piac, mire meg jöttek az olcsó erős karik amiken jól fut addigra már legtöbb embert nem érdekelte/csalódtak benne). Szóval véleményem szerint ez teljesen az EA hülyesége volt kiadni novemberben, mert azt csak tudhatták, hogy jön a 9600GT, ha már az nV-nek fejlesztették a játékot. Tuti, hogy az EA azthitte, hogy mivel karácsony van, így biztosan ötször annyi fog fogyni mint máskor, de azzal nem számoltak, hogy ez nem NFS, amit a szülők megvesznek az ötéves gyereknek anélkül hogy megnézné a gépigényt...
Egyébként az EA így is elégedett jelentéseket közölt a Crysis eladásairól, tehát nekik megérte ezekszerint, csak CryTekék a Far Cry sikerein felbuzdulva túl sokat vártak tőle, aztán meg nem hozta a várt eladásokat (csak azt nem értem, hogy akkor konzolra mértnem dobták össze, ha annyira számít a profit nekik, régóta tény, hogy pc-re nehéz eladni játékot marha nagy haszonnal). A legjobban a kalózkodáson vannak kiakadva, állítólag 20 Crysisből csak 1 volt eredeti. Viszont ezt nekik kellett volna tudni előre, hogy aki letölti netről, és látja hogy szarul fut a gépén az utána nem fog szaladni az első boltba érte, tehát ez teljes mértékben az ő hibájuk, nincs miért sajnálni őket ezért (Rám még nem is szólhatnak, mert én megvettem, de csakis a multi miatt... ami amúgy még meg is érte volna, ha normálisan befejezték volna, de így örülhetnek hogy egyáltalán ennyien megvették). Az meg, hogy már sok volt a fejlesztési költség és ki kellett adni tiszta hülyeség, ha már rááldoznak ennyi pénzt a motorra, simán megkellett volna hogy érje nekik rendesen befejezni. Ráadásul Warheadben elvileg már ki is lesznek küszöbölve a hibák, tehát arról sincs szó, hogy nem tudták kijavítani a motort. Szerintem tuti, hogy az EA volt rájuk ennyire rossz hatással a hülye üzletpolitikájával, mindenesetre most itt lesz a Warhead, hogy jóvá tegyék a tetteiket.

[ Szerkesztve ]

(#46) west


west
őstag

kivancsi leszek milyen hosszu lesz.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#47) Vistaboy válasza feka007 (#45) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jaja... :K
Az biztos, hogy ha nem kellett volna gépt fejleszteni a játék miatt, akkor sokkal többen is megvették volna. De reméljük, tanultak a hibákból, és a Crysis 2.részét is a magyarokkal csináltatják majd. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#48) MaciG válasza Vistaboy (#47) üzenetére


MaciG
addikt

Szerintem nem azért volt kevesebb az eladott játékok száma mert sokan azért nem vették meg mert nem bírta a gépük. Biztos voltak olyanok is, de a legtöbben inkább leszedték egyéb oldalakról

BANZAII

(#49) feka007 válasza MaciG (#48) üzenetére


feka007
nagyúr

És akkor a CoD4-et mért vették meg többen? Akiknek nem futott jól a gépén a demó, az nem valószínű, hogy rohant a boltba a fullért, hanem leszedte netről, azt a 12k-t meg elköltötte a gépre. Persze akkor se döntötte volna meg az eladásokat, hogyha 100fps-sel fut 20k-s vga-n, ezért nem kellett volna csak PC-re kiadni.

(#50) fpeter07 válasza feka007 (#49) üzenetére


fpeter07
veterán

A CoD4-nek volt neve, de a Crysis-től sokat vártak és a végén pofára estek. Ha szép csendben lett volna a fejlesztés, többen vették volna.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Crysis: Warhead
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.