Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Crysis: Warhead

Hozzászólások

(#3001) mad1 válasza dunc (#3000) üzenetére


mad1
veterán

Nah ezt en is mentettem,thx :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#3002) dunc


dunc
nagyúr

Nagyon off de itt van sok faxa kép

Hogy ne legyen off de faxa ez a lap :)

(#3003) dunc


dunc
nagyúr

DX10 be is jól megy,de kiprobáltam dx9 be,dx10 be eszméletlen szép,ez az első játék ami dx10 mutat valami pluszt,gyönyörű.

(#3004) pityeszka


pityeszka
őstag

Hali

valahogy meg lehet oldani, hogy a textúrák ne előttem pár méterre töltődjenek be?Vagy ez vmi bug?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3005) szilva01 válasza dunc (#3000) üzenetére


szilva01
őstag

:R

(#3006) dunc válasza pityeszka (#3004) üzenetére


dunc
nagyúr

BUG nállam is olyan beállitástól függetlenül.

(#3007) pityeszka válasza dunc (#3006) üzenetére


pityeszka
őstag

Ez így elég csúnya!Na mindegy, majd nem nézek oda. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3008) zolee.szabo


zolee.szabo
csendes tag

Sziasztok! Az én vasamon 1280x1024-ben "játékos" beállítás már túl sok AA nélkül? Csak mert exe hibával leállt többször is, 8xAA-val meg mindenre "átlagos" beállítással elég stabil volt. Egyébként, ha a monitor natív felbontásán játszom, van-e egyáltalán értelme az élelmosásnak (AA?), vagy inkább a grafikai beállításokkal sakkozzak. Mert most közel sem vagyok elégedett, letöltöttem hogy kipróbáljam, de ha ilyen instabil (korábban Catalyst többször kivágott, VPU recover meg ilyenek), akkor nem fogok pénzt adni érte.

(#3009) Csabahun válasza zolee.szabo (#3008) üzenetére


Csabahun
senior tag

A gépeddel semmi probléma,az én gépemen nagyon szépen megy a játék és a tiéd azért sokkal jobb.Én driver hibára gyanakszom,bár nekem semmi problémám nem volt vele igaz nekem eredeti van.
Esetleg próbálj meg drivert cserélni.
Nativ felbontásban is van értelme az AA-nak.

(#3010) fpeter07 válasza zolee.szabo (#3008) üzenetére


fpeter07
veterán

8xaa sztem halál :D miért nem csúcs-on játszol 0xaa-val?

(#3011) MiB


MiB
tag

Hogy lehet ezt magyarositani, mert nekem csak kinai meg angol van :(((

(#3012) pityeszka válasza MiB (#3011) üzenetére


pityeszka
őstag

Hát én nem tudom tesó,de ez a játék alap magyar!!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3013) dunc válasza pityeszka (#3012) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem is Magyar verzióm van.

(#3014) raczger


raczger
őstag

Üdv!

Szokott valaki játszani a wars-al neten? Ha igen szóljon, jövök én is:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3015) MiB


MiB
tag

Hogy lehet allitani a ver mennyiseget es minoseget es hogy azellen ne tunjon el egybol?

(#3016) Laraxior válasza raczger (#3014) üzenetére


Laraxior
titán

naná..én..mindennap..Battleground mapokon megtalálsz :C
nem is olyan keveset ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3017) fpeter07 válasza Laraxior (#3016) üzenetére


fpeter07
veterán

Én 83 órát játszottam volna? :Y [link]

(#3018) Laraxior válasza fpeter07 (#3017) üzenetére


Laraxior
titán

sok? :D ez csak a Wars

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3019) raczger válasza Laraxior (#3016) üzenetére


raczger
őstag

Esetleg valami server név vagy ip vagy nem tudom, hogy itt mi is van:) egyébként próbáltam egy magyar szerverhez csatizni és kiírta, hogy nem támogatja a kliens a dx10-et, gondolom kéne dx10-es vga, nem?

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3020) Laraxior válasza raczger (#3019) üzenetére


Laraxior
titán

VGA is kellene,Vista is kellene.
Ha sorba teszed a szervereket játékosok száma szerint csökkenőbe (felül legyen a legtöbb)
Akkor mindig azon a Battlegroundon vagyok ahol a legtöbben vannak :)
Bár mostanában nem nyomom már annyit. Lehúzok egy-egy menetet és kilépek..nem bírja az én szervezetem a háborút..inkább ótókázok egy kicsit NFSUval :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3021) raczger válasza Laraxior (#3020) üzenetére


raczger
őstag

Vistát nem rakok fel, isten ments...
Majd este felnézek egy szerverre
NFSU az egy kalap sz*r, ha jó autóssal akarsz játszani próbáld ki az lfs-t:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3022) fpeter07 válasza Laraxior (#3020) üzenetére


fpeter07
veterán

hát az nfsuc szvsz eléggé tré, egyetlen jo autos játék mostanába a trackmania nations forever

(#3023) raczger válasza Laraxior (#3020) üzenetére


raczger
őstag

Nah, játszottam pár órát azon a pályán, nagyon bejön. Csak sokszor van olyan, hogy beakad az egész game 5 másodpercre (hang is beakad), de ez csak akkor van, ha sok ember van a pályán. Gyenge a procim hozzá, vagy esetleg ti nem tapasztaltatok ilyet? (sokszor emiatt haltam meg:D)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3024) Laraxior válasza raczger (#3023) üzenetére


Laraxior
titán

hehe...senkinek sem tetszik az NFSU...én meg vagyok vele elégedve komolyan :B

A Battlegroung eléggé gépigényes pálya,tekintve a nagyságát és a 32es létszámot,jól megdolgoztatja a gépet. Pont fpeter volt az aki mondta hogy a kisbb mapok mennek nála is,de a Battleground beszaggat. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3025) raczger válasza Laraxior (#3024) üzenetére


raczger
őstag

Az újat ki sem próbáltam, majd ha szimulátor játékot csinálnak, ami jó is, akkor azzal játszok. Szerintem ezeknél sokkal jobb pl porsche unjleasched is.

Lenne egy láma kérdésem, nem találtam hol kellene beállítanom a nevemet, ami ugye game-ban megjelenik. A beállításoknál kerestem egyértelműen, de nem láttam (lehet pont kiszúrta a szemem).
A gamespy pontosan mire jó, olyasmi mint pl a steam? (Tudom, hogy ismert progi, de még nem volt vele dolgom, nem sokat multizok csén kívül más játékkal.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3026) fpeter07 válasza Laraxior (#3024) üzenetére


fpeter07
veterán

A Terminalhoz hasolnó kis mapok jol mennek, bg-n van 10 fps kb :DDD Elfelejtettem a map neveket :B

(#3027) raczger válasza fpeter07 (#3026) üzenetére


raczger
őstag

De nálam nem az fps-el van gond, mert az van elég a játszhatósághoz, hanem beakad (megnéztem egyedül a pályát úgy is), esetleg lehet hogy msn+skype miatt van, mert azok zabálni tudják néha a procit.

Egyébként a névváltoztatás meglett. Anubis HUN a nevem :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3028) zolee.szabo válasza Csabahun (#3009) üzenetére


zolee.szabo
csendes tag

Köszi! A kezdetekhez képest már elég konszolidált, az elején 8.8-as catalyst volt fent a VGA lemezéről, aztán egyre frissebbeket próbáltam, de volt hogy 2 perc után kidobott, kezdtem is begőzölni, hogy nehogy már ez a konfig ne bírja! Persze bújtam a netet, és rájöttem, ezreknek van gondja az ATI driver-támogatással, tehát ne a vasban keressem a hibát. Mostanra pucolás után csak 8.11 driver van fent, még nem 100%-os, de már jobb.

(#3029) law007


law007
aktív tag

sziasztok!

kérlek próbáljátok ki ezt a szervert, mert megcsináltam, de foggalmam sincs hogy működik-e, mert még nincs eredeti gémem.

[bitfarm crysis wars public server]

jó lenne ha igény esetén tudnék futtatni egy public szerót.

üdv mindenkinek.

kérlek privátot is küldj!

(#3030) snoopy válasza law007 (#3029) üzenetére


snoopy
aktív tag

listában nem találtam, ip alapján azért tudtam csatizni.
bár máshol is 8-10-es pingem lenne :DDD

(#3031) snoopy


snoopy
aktív tag

feltettem a cs:s-t meg gta4-eztem az elmúlt napokban és most azok után ebben játszottam picit.
hát oda és vissza és megont oda vagyok a látványától. :))

(#3032) law007 válasza snoopy (#3030) üzenetére


law007
aktív tag

karaj, eszerint nem qrtunk el semmit.
igen erőforrásigényes alkalmazás ahogy elnézem, de jó lenne egy terheléses teszt.
a szeró ebben a pillanatban 32 slotos.

tehát hajrá....

kérlek privátot is küldj!

(#3033) law007 válasza law007 (#3032) üzenetére


law007
aktív tag

ja, és ha minden karaj lesz vele továbbra is, felvesszük a palettára, hogy ilyet is hostolunk

kérlek privátot is küldj!

(#3034) snoopy válasza law007 (#3032) üzenetére


snoopy
aktív tag

hát nem tudod mit kérsz :) sztem írd be a crysis.hu-ra. ott több esélyed van rá hogy normálisan leterhelik neked majd. klánok is vannak ottan.

(#3035) law007 válasza snoopy (#3034) üzenetére


law007
aktív tag

köszi, asszem betesztelem őket.

kérlek privátot is küldj!

(#3036) gabber01


gabber01
addikt

Újra feltettem a Warheadet de nincs hang! Pedig már egyszer végignyomtam, és akkor is ez volt, de akkor vhogy megoldódott, csak már nem tudom hogy. :S Vmi ötlet?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#3037) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azért néha eszméletlenül nehéz tud lenni a játék, legelőször normalon vittem végig, az se volt túl egyszerű, mert nem egy helyről jönnek, hanem bekerítenek, most elkezdtem a legdurvábbon, le a kalappal, iszonyú cselesek. :R

(#3038) snoopy


snoopy
aktív tag

hmm, nagy a csend.

akkor meg töröm.

10 nap-ig megint ingyenes lesz a cucc.
December 19-től December 29-ig.

(#3039) Laraxior


Laraxior
titán

1.3as patch tölthető...új mapok... 211MB :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3040) fpeter07 válasza Laraxior (#3039) üzenetére


fpeter07
veterán

savanna jónak tűnik, majd holnap felrakom :)

(#3041) mad1 válasza Laraxior (#3039) üzenetére


mad1
veterán

Wars vagy warhed? :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#3042) snoopy


snoopy
aktív tag

wars természetesen. ajándék tőlük, nekünk. 2 map

(#3043) mad1 válasza snoopy (#3042) üzenetére


mad1
veterán

Remeltem hogy a warhed hez jott,mert meg arra nem jott.Ezert nekem annyira nem termeszetes. :O
Azert kosz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#3044) snoopy válasza mad1 (#3043) üzenetére


snoopy
aktív tag

oda egy 1.1-es kellene először :)

(#3045) Beowulf_78 válasza Laraxior (#3039) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Esetleg link? :U Mert a crysis.hu egy kalap meleg fingot se ér. :(

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3046) OnSeT válasza Beowulf_78 (#3045) üzenetére


OnSeT
őstag

Innen elég jól jön:
[link]

(#3047) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Lengyel oldalról nekem maxxal jött le: [link]
Ki kell csomagolni még. Avast szerint tiszta volt úgyhogy no para.

(#3048) OnSeT


OnSeT
őstag

Ha van rá igény , este indítok egy TDM szerót.
Bízok benne, hogy most nagyobb lesz az érdeklődés a trial verziónak köszönhetően.
Aki jönne az jelezzen itt.

(#3049) Laraxior válasza OnSeT (#3048) üzenetére


Laraxior
titán

menek...ha lesz Battleground is ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3050) ZFD


ZFD
tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy letöltöttem a Crysis Wars trial verzióját, de sajnos mikor elindítom a játékot, akkor Kiadási dátum ellenőrzése sikertelen szöveget ír ki . Pedig van netem is :(

Légyszíves ha tudtok segítsetek!!! :O :O

TDU Nick: [HUN]ZFD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Crysis: Warhead
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.