Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Crysis: Warhead

Hozzászólások

(#51) feka007 válasza fpeter07 (#50) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát azért biztos pozitív hatással volt a sok reklám az eladásokra. :) Viszont ha legalább nem ígértek volna annyit, legalább a jóhírüket kevésbé rontották volna
Azért abból is látni, hogy használt a marketing, hogy hány hozzászólás születetta Crysis topicba :D

(#52) MaciG válasza feka007 (#49) üzenetére


MaciG
addikt

CoD4-et a neve miatt és a nagyon jó multiplayer része miatt vették meg ,nem a single miatt... DE ha megnézed minden olyan játékból többet adnak el aminek jó a multija. ( Én pl. már régg nem játszom gép ellen, ha van valami játék amit felteszek akkor egyből azt nézem hogy tudok online menni.)

BANZAII

(#53) Csabahun válasza fpeter07 (#50) üzenetére


Csabahun
senior tag

Az igaz,hogy a Crysis-t nagyon nyomatták..Ezért is vártunk nagyon sokat tőle.Csak éppen nem úgy sült el a dolog ahogy tervezték.

(#54) MaciG válasza Csabahun (#53) üzenetére


MaciG
addikt

EA mindig nagyon reklámoz aztán meg pofára esnek... Annyi pézből amennyit elbaxnak reklámra, lehetne normális játékokat is csinálni.

BANZAII

(#55) Csabahun válasza MaciG (#54) üzenetére


Csabahun
senior tag

Na igen van benne valami,inkább kevesebb reklám és legyen meglepetés,de ütős!.

(#56) feka007 válasza MaciG (#54) üzenetére


feka007
nagyúr

Ezt a részt állítólag kevésbé fogják reklámozni.
Egyébként nem tudom, hogy a Far Cry 2 vagy ez lesz-e a jobb, nekem az se tűnik most olyan szupernek, de majd kiderül...

(#57) Vistaboy válasza feka007 (#56) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem lehet bízni mind a kettőben, de remélem, nem kerülök olyan helyzetbe, hogy választanom kelljen közöttük. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#58) nsrking válasza Csabahun (#53) üzenetére


nsrking
senior tag

Nállam pedig úgy sült el a dolog ahogy vártam! Pedig nem volt akkor még vmi jó gépem(P4 3 Ghz, 7300 GT, 1 GB ram) de nem érdekelt először így játszottam végig LOW grafikán és mégis tetszett.

(#59) Sirandrish válasza MaciG (#54) üzenetére


Sirandrish
legenda

de ha ütős gamet akarnának akkor felkéne hagyni a 6 hónapos játékfejlesztéssel..és milyen lenne már hogy az EA nem ad ki évi 10gamet? fuuj:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#60) west válasza nsrking (#58) üzenetére


west
őstag

hat igen!a jatszhatosag nagyonott van.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#61) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Kijött két, nagyobb felbontású kép a játékból.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#62) Sirandrish válasza Vistaboy (#61) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem értem...minden szép..a robbanás gyönyörü..de az a k*rva kocsi ami felrobban mé ugy néz ki MÉG MINDIG mintha egy 5 évvel ezelőtti gameból lenne átollózva?
kocka kerék stb meg azt se birom felfogni hogy robban fel ugy valami hogy maga az alakja sértetlen marad...annyi a kül felrobbanás előtti és utánni verdán hogy amikor felrobban már nincs rajta gumi meg nem lehet menni vele:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63) fpeter07 válasza Sirandrish (#62) üzenetére


fpeter07
veterán

ezt videóban nem fogod látni
szerk: mármint azta kocka izét :D

[ Szerkesztve ]

(#64) Sirandrish válasza fpeter07 (#63) üzenetére


Sirandrish
legenda

milyen videóban?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65) fpeter07 válasza Sirandrish (#64) üzenetére


fpeter07
veterán

mozgásban :B :)

(#66) Sirandrish válasza fpeter07 (#65) üzenetére


Sirandrish
legenda

az lehet de a kocsi előbb utóbb földet ér és ugyanugy kocka kereke lesz mint az állóképen :B :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67) feka007 válasza Sirandrish (#59) üzenetére


feka007
nagyúr

Bőven nem 6 hónapja fejlesztik, mivel tavaly májusban nyílt meg a budapesti CryTek headquarters, így szvsz már egy jó éve fejlesztik :)

(#68) nsrking válasza Vistaboy (#61) üzenetére


nsrking
senior tag

Ez alapból úgy néz ki szerintem mint ha a sima crysis-hoz raknád fel az ultra high cfg-ket. És ha ilyen kinézet mellett megoldják h kisebb legyen a gépigény akkor tényleg tudnaK! :R

(#69) Sirandrish válasza feka007 (#67) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem kontkrétan erre gopndoltam hanem ugy alapba az EA-re..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70) Sirandrish válasza nsrking (#68) üzenetére


Sirandrish
legenda

az alap Crysisnél se tertott volna sokból megoldani....csak hagyni kelett volna még kis időt a Crytek-nek az optimalizációra...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#71) feka007 válasza Sirandrish (#70) üzenetére


feka007
nagyúr

Vagy ha csak simán vártak volna egy fél évet, már akkor is sokkal többen tudták volna highon játszani. November óta nagyon sokat fejlődött a vga piac, amit akkor 70k alatt nem kaptál, azt most megkapod 20-ért.

(#72) Sirandrish válasza feka007 (#71) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah jah..akkoriban a GTS-ek meg a GTX-ek milyen árban voltak..mostmeg a 8800GT 30K-ért nem kiadás ujonnan és viszi HIGH-on a gamet...hát EA...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#73) west válasza Sirandrish (#72) üzenetére


west
őstag

tyah,nem épp ubi.
a fc2 re leszek kivancsi

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#74) Sirandrish válasza west (#73) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem bizony..nah arra énis kivi leszek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75) feka007


feka007
nagyúr

[link] "Release Date: September 16, 2008" Jó lenne, de szerintem úgyis csúszni fog novemberig :)

(#76) Csabahun válasza nsrking (#58) üzenetére


Csabahun
senior tag

Persze ez érthető kinek mi tetszik!
Csak mind sok esetben a többség szava a döntő.És a többségnek nem jött be annyira.
De persze nálam is van úgy ,hogy mindenki leszólja a játékot nekem meg istencsászár..

(#77) feka007 válasza Csabahun (#76) üzenetére


feka007
nagyúr

Én a Warheadnek úgy akarok majd nekiülni, hogy ha megjelenik, akkor addig nem nézem meg a fórumot, amíg ki nem játszottam, mert tavaly is elolvastam sok véleményt, mielőtt elkezdtem, aztán már eleve úgy álltam neki, hogy csalódni fogok, pedig a demó tökre tetszett. Úgyhogy ezúttal nem hagyom előre befolyásolni magam :U

(#78) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre normális minőségű képek is jelentek meg a Warhead-ból.

"Szép nagyfelbontású galériát kaptunk a Warheadhez. Az új részben felturbózták az ember és az idegen AI-t, így most már csoportokba verődve okosabban szambáznak ellenfeleink. Beépítették a hirtelen divattá vált ZugÁrnyék(tm), azaz Global Ambient Lighting rendszert. A 3D motort pedig Turbó Pascalról átírták gepikódra ((c) Commodore Világ), így most már a lassabb gépeken is fürgébben szalad."
Forrás: Hardwired.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#79) fpeter07 válasza Vistaboy (#78) üzenetére


fpeter07
veterán

Ugyan az mint a crysis kinézetre

(#80) Sirandrish válasza Vistaboy (#78) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt a kockakerekü robbanást hányszor látjuk még?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#81) Sirandrish válasza feka007 (#77) üzenetére


Sirandrish
legenda

a demo nekem is tetszett...meg az utánna lévő 6 pálya is...de nem kelett más véleménye hogy a hányinger kapjon el az utolsó néhány pályától:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82) Vistaboy válasza Sirandrish (#80) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mit csináljak, ha csak ugyanazt ismételik? ;]

fpeter07: Nekem sem tűnik szebbnek az alapjátéktól. Bár az nem baj, a sebességre leszek majd kíváncsi. Odarakhattak volna egy FRAPS-számot a sarokba. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#83) feka007 válasza Vistaboy (#78) üzenetére


feka007
nagyúr

Az első kocsirobbantós képen nagyon jól néz ki a robbanás, meg a tengerpartos képek is nagyon rendbevannak (amiket amúgy már linkeltem egyszer), de a második meg az utolsó előtti nem egy jól sikerült képek, de a többi szép

(#84) Sirandrish válasza Vistaboy (#82) üzenetére


Sirandrish
legenda

lehet arra várnak hogy egyszer nem jegyzem meg és akkor már jönne is a game:DDD

Fraps szám: 5:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85) feka007 válasza Sirandrish (#84) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért csak nem. :U
Nem tudom, de szerintem némelyik képen vagy levan butítva a grafika, vagy csak még hiányos grafikailag a pálya, de nem vmi szép azokon a képeken. :(

(#86) Gyusz válasza Vistaboy (#78) üzenetére


Gyusz
őstag

Jók a képek, főleg az utolsó, de eddig sem a grafikával volt gond.

(#87) feka007 válasza Gyusz (#86) üzenetére


feka007
nagyúr

Jah, képekkel nincs gond, látni, hogy változatosabb lesz a játék, de a textúrázás nem vmi szép az új képeken...

(#88) Sirandrish válasza feka007 (#85) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát reméljük legalább nekik fut 40fps-el:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#89) Vistaboy válasza Sirandrish (#84) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát, ha 5, akkor már csak a gépre vagyok kíváncsi, amin elérte ezt az álomhatárt. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#90) feka007


feka007
nagyúr

Vhol Szept. 16 van kiírva megjelenési dátumnak. Bár egy éve a Crysist is akkorra ígérték, aztán csúszott két hónapot, szerintem ez se jön novembernél előbb, de inkább legyen jó, minthogy elkapkodják. :)

(#91) Sirandrish válasza Vistaboy (#89) üzenetére


Sirandrish
legenda

p2:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#92) Gyusz


Gyusz
őstag

(#93) feka007 válasza Gyusz (#92) üzenetére


feka007
nagyúr

Pre-Alpha és szeptemberben adják ki Amazon.com szerint? Ezek se százasak...
Egyébként jó vidik, de remélem a graf csak a videókban ilyen...

(#94) Gyusz válasza feka007 (#93) üzenetére


Gyusz
őstag

A szeptember elviekben reális lehetne, ha nem kellett az alapjáték végső munkálataiba is besegíteniük a budapestieknek. A pre-alpha felirat viszont nem túl biztató, de lehet, hogy ennél előrébb tartanak már.

Egyébként mi baj a grafikával? Én semmi kivetnivalót nem látok benne, bár a videók minősége nem túl jó.

[ Szerkesztve ]

(#95) feka007 válasza Gyusz (#94) üzenetére


feka007
nagyúr

Nemtom, nekem az alaphoz képest rondábbnak tűnik. Ez már nem tűnik fotorealisztikusnak.
Azért én többet vártam egy egyszerű pályacsomagnál. :F
MoD: De remélem az E3-on jobbakat mutatnak

[ Szerkesztve ]

(#96) Gyusz válasza feka007 (#95) üzenetére


Gyusz
őstag

Én azt mondom várjuk meg a nagyfelbontású videókat, de a képek is elég korrektek voltak. Az emlékek biztos megszépítették az alapjátékot ;]

Egyébként ígérnek valami meglepetést a nanoruhával kapcsolatban, jobb MI, meg új járművek is lesznek állítólag. Én még új fegyvereket szeretnék, mert a testreszabhatóság ellenére nekem nem volt elég változatos az alapjáték kínálata.

Szerk.: E3 alkalmával tényleg mutatniuk kéne valamit.

[ Szerkesztve ]

(#97) feka007 válasza Gyusz (#96) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát én leginkább azt szeretném látni amit ígértek, tehát hogy pörgősebb és szabadabb a játékmenet, grafikát végülis úgyis megoldjuk majd egy kis tweakeléssel, hogyha esetleg nem tetszene.
MoD: Viszont az jó, hogy pörgősebb zene megy akció alatt, az elsőben kicsit furcsa volt a véletlenszerűen szóló háttérzene

Bár gondolom, most csak azért mutatnak ilyen keveset, mert majd az E3-on lesz több róla

[ Szerkesztve ]

(#98) west válasza feka007 (#97) üzenetére


west
őstag

ez most kieg lesz?vagy nem kell alá a régi crysis?

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#99) athomi válasza west (#98) üzenetére


athomi
veterán

Nem kell alá a régi Crysis.

(#100) west válasza athomi (#99) üzenetére


west
őstag

akkor gondolom plusz 10k.
de azert remelem hosszabb lesz. ;]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Crysis: Warhead
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.