Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Hunmugli válasza sutyesz96 (#5250) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ezek szerint mégis csak egyik rosszabb mint a másik :DDD ;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5252) sutyesz96 válasza Hunmugli (#5251) üzenetére


sutyesz96
őstag

A mondat első felével egyetértek. ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5253) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Kezdhetnének végre valamit azzal, hogy th12-ként titán ligában elmegy a kedvem a játéktól azért, mert 2-5 perc egy-egy ellenfél falu keresése. :W

Ha meg még event vagy CG is van, simán főzök egy kávét, holott 10 percig melegítem a főzőt.
Siralmas.

Ugyanekkor th9-en championban 5 mp..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5254) sutyesz96 válasza MrCsiT (#5253) üzenetére


sutyesz96
őstag

Akkor ne menj fel legendbe. :N

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5255) MrCsiT válasza sutyesz96 (#5254) üzenetére


MrCsiT
addikt

A koncepciót nem értem: elvileg megéri fentebb menni: erősebb kihívások, több pajzs és magasabb win/star bónusz.. erre egy hulladék keresési algoritmussal szétcseszik az egészet? Ennek mi értelme? :F

Nem hiszem, hogy akkora mágia lenne a keresést úgy programozni, hogy a magasabb szinten játszóknak is legyen/megmaradjon a kedve a jatékhoz..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5256) pcnet válasza MrCsiT (#5255) üzenetére


pcnet
addikt

SZERINTEM jobban megéri 1500-2200 kupa közt ingázni. Mindig dob be max 3 mp keresés után ellenfelet, ha kisebb is a loot (max 500-600e gold+elixir/2-3e dark) többet tudsz támadni, több loot, pörgősebb játék. Én eventekkor mászok fel 2200 kupa környékére, két event közt meg goblins+jump spell kombóval vissza megyek 1500 környékére. Nekem ez vált be. Így nem unok rá a játékra. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5257) MrCsiT válasza pcnet (#5256) üzenetére


MrCsiT
addikt

Továbbra sem hiszem, hogy ennek az iszonyat lassú keresésnek a programozói hibán túl lenne bármilyen racionális értelme: a cél az lenne, hogy előrébb juss a játékban, ne hátrébb?! 2014-ben a Supercell fórumon 1,5 órás keresési időket emlegettek Legendben. Ez gondolom csak javult azóta, mégis, ez oda vezet, hogy sokan abbahagyják, ami nem hiszem, hogy reális célja a Supercellnek- vagy igen? Végül is, sok gemet az fog venni, aki előrébb akar jutni gyorsan, és a th11-12-k már nemigen van hová előre jussanak, akkor tehát rommá lassítjuk őket?! :C

Én az utolsó frissítés után azt tapasztalom, hogy titán 1-2-ben nagyon szép 800-850.000 napi star bónusz van, ami nyersit szintén be kell valahonnan húzni, ha lentebb vagy. Egy földi sereg akciók nélkül 400e elixír körül van, azt Masterben szerintem csak minden 80. falunál kapnám meg, és akkor a fejlődés még sehol nincs. Darkos sereg nem pálya, mikor 150e dark 1 szint hős(és még csak lvl40 körüli hősökre gondolok) és th11-12-n elvileg szinte csak a hősök maxolása ami nehézkes, a 12M egy épületre egész hamar összejön.
Aki nem napi kettőt-hármat támad, ilyen kis lootokkal hogyan tudna hatékonyan fejlődni? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5258) sztanozs válasza MrCsiT (#5257) üzenetére


sztanozs
veterán

Túl kevesen vannak abban a magasságban, és a nagy része folyamatosan nyomja. Egyszerűen nincs elég szabad játékos (várnod kell, míg egy falu felszabadul).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5259) _Szasza_


_Szasza_
tag

Üdv,

TH9 - ben vagyok, az épületek szinte mind maxosak (4 hiányzik), falak vannak hátra és pár fejlesztés, főképp spellek és dark egységek. Ami a hősöket illeti, azok eléggé le vannak maradva lvl 10 és lvl 13 - asok. A lényeg, hogy borzasztó lassan jön a dark elixir és már most látom, hogy a hősök lesznek a szűk keresztmetszet.

Nyilván mindent ki akarok maxolni TH10 előtt, de nem lesz valami jó látvány, hogy a fullos elixir és gold tárolókat semmire se fogom tudni használni. Érdemes hősök maxolása előtt szintet lépni, vagy szorítsam össze a fogam és maxoljak hősöket?

(#5260) szabolcs77 válasza _Szasza_ (#5259) üzenetére


szabolcs77
tag

ajánlott a maxos hősök. én azt csináltam hogy 0 darkos sereggel támadtam mindig és a falakat meg addig húztam amíg nem lettek maxosak a hősök. Az a gond, hogy nagyon megnehezíted a dolgod, ha alacsony szintűek a hősök

(#5261) zeorsdfd válasza _Szasza_ (#5259) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Goblin knife-ot tanuld meg és "azonnal" tele leszel dark elixirrel.

[ Szerkesztve ]

(#5262) _Szasza_ válasza zeorsdfd (#5261) üzenetére


_Szasza_
tag

Köszi, megpróbálom!

(#5263) 7Heads Drago válasza pcnet (#5233) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem havidíjas. Jön gem már a bányából is, meg ugye fákból, bokrokból, event rewardból.
Ez esetben nem is nagyon haladsz egyről a kettőre. És a legtöbb helyen csak a szívás vár rád. De persze lehet így is.
_Szasza_: Én anno mindent maxoltam, Th8-tól felfelé. Ha nem így csinálod a saját játékodat teszed tönkre. A kis hősökkel nem fogsz tudni támadni, és védekezni se. Gyenge falakkal, hősökkel rád járnak csemegézni azok akik maxolták. Persze nagyon szar érzés, mert sokáig olyan mintha egy helyben topognál, de később megtérül.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#5264) Zéti09


Zéti09
újonc

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni, hogy a régi telefonról hogy lehet az új telefonra a clash of clans játékot áttenni, vagyis az új telefonon folytatni...

Köszi!

Zéti :)

(#5265) Hunmugli válasza Zéti09 (#5264) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Supercell IDhoz [egy emailcím, azt hiszem] kötöd az accountodat. Amíg van hozzáférésed ehhez a címhez, addig bármilyen eszközön, amin fut a coc, be tudsz lépni a faludba. Részletes leírást és videókat találsz a játékon belül (jobb lent ill. a FAQ-ban), a YT-on, a neten vagy a SC honlapján. Sok sikert.

Szerk.: Bár lehet hogy Gplay account [gmailes cím] kell, és nem jó egy ukmukfukk emailcím. Nem nagy limitáció.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5266) Zéti09 válasza Hunmugli (#5265) üzenetére


Zéti09
újonc

:DD

köszönöm szépen!

(#5267) sztanozs válasza Zéti09 (#5264) üzenetére


sztanozs
veterán

Söt különböző accountok között is lehetett költöztetni (old device - new device), ekkor valami azonosítószámot generált, amivel lehetett migrálni (de ez már rég volt, lehet, hogy ezt a funkciót már törölték).
Most néztem meg, tényleg törölték. Supercell ID-val vagy FB linkkel lehet költöztetni. Ha a régi eszközön bármelyik be volt állítva és az újon is bekattintod, akkor rá fog kérdezni, hogy melyik falut akarod megtartani.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5268) Dani9855


Dani9855
újonc

Helló mindenki :D Valaki esetleg tudna segíteni a Shield dologba mert nem világos minden...

(#5269) MrCsiT válasza Dani9855 (#5268) üzenetére


MrCsiT
addikt

inkább azt kellett volna leírnod, hogy pontosan mi is az, ami nem világos?

1., Ha beütnek, akkor a %-tól függően kapsz valamennyi shield-időt.
2, a liga szintedtől függően (nyilván a magasabbnál több) nő az a plusz idő, amit akkor kapsz, mikor a fehár pajzs lejárt : ez a lila jelű pajzs. pl. Titán ligában ez már órák.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5270) LemonHorse


LemonHorse
tag

Sziasztok! Nem tudom mennyire illetlen itt, ebben a topikban ilyet kiírni (Ha igen kérlek bocsássatok meg érte).
Klánunk igen kevés aktív taggal rendelkezik, csak 10-en warozunk. Régi csapat vagyunk, élvezetből játszunk, semmi kényszer és elvárásunk nincsen. Ha lenne rá lehetőség toboroznék még itt, ha van akit érdekel egy ilyen kis régről megmaradt és kedves klán. A neve: Hungarian Band (12-es szintű a klánunk). Nagyon szívesen fogadnánk akárkit aki egy picit is aktívabb warokban és magában a játékban! :) Mégegyszer elnézést, ha illetlen voltam.

[ Szerkesztve ]

- Maxi

(#5271) Hunmugli válasza LemonHorse (#5270) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nem számít már az illem. Ez szimplán egy reménytelen feladat. Próbáljatok meg fuzionálni valamelyik másik klánnal, mert amint a 10 aktív ember sem lesz meg, még 3-an-4-en abbahagyják. Jó játékot, clash on!

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5272) B.Gaboo válasza MrCsiT (#5198) üzenetére


B.Gaboo
tag

Note 9en játszok. Nincs semmi gond. A Samu sokat fejlődött e téren. S7edgen még nekem is volt bajom ezzel.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#5273) MrCsiT válasza B.Gaboo (#5272) üzenetére


MrCsiT
addikt

köszönöm szépen a választ. :R

Más kérdés:

Androidon tudom, hogy ha több google acc-hoz van 1-1 hősöm(falum) regelve, akkor tudok köztük a Google Play Játékok telepítését követően egyszerűen falut váltani.

Amit nem tudok: ha valaki az 50 gemért rányomott a Supercell ID-ra, és elmondása szerint, az semmilyen felhasználónév/jelszót nem kért tőle, akkor
1., MIBŐL fogja tudni a szerver egy játék reinstall/telócsere után,hogy kit is töltsön vissza??
2., hogyan lehet - inkább: lehet-e?? - több karit kezdeni, és azok közt váltani? :F

Van valakinek ezzel tapasztalata, használ valaki 2 (vagy több) karit, Supercell ID-val? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5274) MrCsiT válasza MrCsiT (#5273) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nos, az alábbit találtam a kérdésemre, és HA valóban így működik, akkor az rendben van:

"If we connect our coc account to supercell ID ,we can't use Google play.If we connect it once,we can't remove it.But Supercell ID is very useful too.If you are having multiple accounts,you can log in your accounts easily and quicker. For quick access you should connect all of your coc accounts to Supercell ID. For your first log in the verification code will be asked. When your type your email in Supercell Id you can see the “Remember me in this device” option.Click that option.Your account will be saved in your phone.And then if you have multiple accounts,log out from your Supercell ID then Enter email and don’t forget to click “Remember me in this device” option .They will ask codes everytime when you save your Supercell ID to your device.If you logged in all your accounts in Supercell ID,You can access your Account quickly.But you shouldn't forget to click “Remember me in this device” option in all of your Supercell ID accounts.If you have done everything,You can access your accounts quickly in Supercell ID. If you want to log in any other accounts from your current account then click log out and select “Play with Supercell ID” There you can see the lists of your saved accounts in Supercell ID. You can click any of your account"

forrás itt

..és elvileg, az alábbi hivatalos linken a 2. videó épp ezt mutatja be.

Meg tudja ezt valaki erősíteni, aki használ több acc-ot Supercell ID-vel? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5275) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

A véleményetelet/segítségetelet szeretném kérni. TH11-en vagyok, minden épületem, spellem, elixir alapú labor fejlesztésem kész. 160 falam van még amit tudnék fejleszteni, valamint AQ és BK 44-42-es szintüek. Megvettem gold pass-t, ami adna egy book of building-et, de már van egy belőle.

Kérdés: Adjam el 50 gem-ért (sajnálnám, mert többet ér) vagy fejlesszem TH-t vele? Nagyon nem akarok TH szintet lépni, amíg nem maxoltam ki mindent. Gondolom a magasabb TH szint miatt combosabb ellenfeleket is sorsolna a rendszer. Builder basenél hasonló a helyzet, ott is csak a falakat tudom már húzni. Esetleg érdemes lenne arra ellőni a book of building-et?

Köszi szépen a segítséget! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5276) B.Gaboo válasza MrCsiT (#5274) üzenetére


B.Gaboo
tag

simán tudsz karit váltani supercell accountok között, nekem is 2 van.

2 gombnyomás kb átváltani.

teló újratelepítés / váltás után az első bejelentkezéskor küld egy megerősítő emailt mind2 accountodra egy kóddal, amit be kell pötyögni.

ha nem találsz vmit, írj privibe nyugodtan.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#5277) MrCsiT válasza pcnet (#5275) üzenetére


MrCsiT
addikt

pcnet: a th11 jelenleg a wall wrecker hiánya miatt egy holtpont szerintem: a building bookkal tolj th-t, és a kocsigyárat tedd le mihamarabb: ha lesz minden támadáshoz, simán kompenzálja a magasabb th okozta kihívást.

BH falut rushba maxolni kell, mert a termelés maxot BH 8-on éred el, és ott a termelés nagyon fontos nyersielem. Majd azUTÁN ráérsz maxolni.
B.Gaboo: :R

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5278) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Van itt még valaki? Segítségre lenne szükségem. Builder Hall és Labor is L9-en van, mégsem tudom unlockolni a boszikat. Mit kellene fejlesztenem még?

[kép]

Köszi! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5279) ggeleven válasza pcnet (#5278) üzenetére


ggeleven
őstag

Persze, mindenki itt van! ;]
Amúgy builder barackot kellene húzni szerintem. Az hányas?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5280) pcnet válasza ggeleven (#5279) üzenetére


pcnet
addikt

A Builder Hall lvl9-es, nem tudom tovább fejleszteni. Labor is maxra van húzva, nem lehet tovább fejleszteni. Tanácstalam vagyok. :(

[kép]

A falu elrendezését ne tessék nézni, csak leszórtam mindent, mert boszik lettek volna a cél.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5281) ggeleven válasza pcnet (#5280) üzenetére


ggeleven
őstag

Mi a player taged? Akkor rá tudok nézni a faludra. :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5282) pcnet válasza ggeleven (#5281) üzenetére


pcnet
addikt

Rájöttem mi a probléma. Builder Barracksban is unlockolni kell a boszikat. A labor csak a szintjüket fejleszti. User error tipikus erete. :)

A tagem amúgy: #9YRPCCRQJ

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5283) ggeleven válasza pcnet (#5282) üzenetére


ggeleven
őstag

Nem hiába írtam ezt pár hsz-szel ezelőtt. :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5284) pcnet válasza ggeleven (#5283) üzenetére


pcnet
addikt

Valóban! :D Én meg rávágtam, hogy a builder hall L9es. Nem tudom miért kevertem össze a kettőt. Öregszem! :D Valamiért abban a tudatban voltam, hogy a laborban meg fog jelenni. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5285) MrCsiT válasza Hunmugli (#5247) üzenetére


MrCsiT
addikt

Szia!

Tudsz kérlek linkelni egy vonatkozó ÁSZF-et, vagy Supercell fórum moderátor általi megerősítést arra a kérdésre, hogy használható emulátor? :F :R
Amikor pár éve körbejártam a kérdést, határozott nem volt a válasz olyannyira, hogy az emulátor használat miatt ban opció volt feldobva. :Y

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5286) Hunmugli válasza MrCsiT (#5285) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nem tudom, mi most az álláspont.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5287) Entonik


Entonik
junior tag

Hello, érdemes a játékot elkezdeni kezdőként?

(#5288) ggeleven válasza Entonik (#5287) üzenetére


ggeleven
őstag

Most már sokkal könnyebb gyorsan haladni, mint régen. Havi game pass rendszerben pedig rengeteg extrát meg lehet kapni. Egyébként nagyon sok időt rá kell áldozni, hogy ha jól akarsz haladni. Időnként vettem ezt-azt és párszor game passt, de változó intenzitású játék mellett még 7 év után sem értem el a maxos szintet mindenből. Perzse ha több időt fordítanék rá, akkor meglenne, de család és munka mellett nincs rá elég (valamint 1,5-2 évig egyáltalán nem támadtam a nagy faluban, csak builder base-zel bohóckodtam, olykor magyar top10ben tanyázva). Viszont még ennyi idő után is tudom élvezni és ez a fontos. :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5289) Entonik válasza ggeleven (#5288) üzenetére


Entonik
junior tag

7 év :Y . Egy közepes szint elérése akkor mennyi idő pass nélkül kb?

(#5290) ggeleven válasza Entonik (#5289) üzenetére


ggeleven
őstag

2013 októberben kaptam az első Google Play jutalmat, de maga a játék már előtte is fent volt és nyomtam, csak akkor még ezek a szinkronizálós dolgok nagyon gyerekcipőben jártak. :D Egy jó közösség egyébként ki tud alakulni és úgy repül az idő. Az évek alatt ez a 3. klánom ha jól emlékszem (elsőből fele banda kivált a hülye vezetés miatt és csináltunk egy újat, de ott meg idővel elkoptak a rendszeresen online tagok, köztük a leader is és tovább kellett állni).

Attól függ, hogy naponta mennyit nyomod. Ha folyamatosan napi több órát játszol (kinek van annyi ideje?), akkor egy erős közepes szint is több hónap. Limitálva vannak az rendelkezésre álló építőmunkások, szóval mindig csak vársz és vársz (miközben az nyersanyag lehet már kifolyik a tárolókból). A falazásról akkor még nem is ejtettem szót, van, hogy az lazábban játszós napokkal simán hónapokat vesz igénybe. Persze lehet anélkül is haladni, de akkor nem lesz egyensúlyban a falud, azaz nem lesz hatékony a védekezésben és nem is szívesen vesznek be nagyon rusholt falukat a klánok. Azt mondom, hogy szedd le és nézdd meg, hogy egyáltalán tetszik-e.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5291) Entonik válasza ggeleven (#5290) üzenetére


Entonik
junior tag

Köszi az infókat :)

(#5292) Entonik


Entonik
junior tag

BUÉK mindenkinek.

(#5293) Frozzy


Frozzy
őstag

Hosszú kihagyás után folytattam a kis TH8-amat. most stabil TH9nél tartok de eléggé megváltozott a játék 4-5 év alatt. Hihetetlen, hogy multinál mennyire sokáig kell keresni mire találok egy normális lootot, állandóan dobálja a stabil th10-eket ellenem :F annó teli volt fun basekkal a multi meg rusholt antipistikékkel.. Most meg rendesen izzaszto egy norm oppontentet találni.. és még clan gamesban is van quest, hogy earn 3 star against th10 :F :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#5294) ggeleven válasza Frozzy (#5293) üzenetére


ggeleven
őstag

Kapott mostanában könnyítést th8-th10 is, szóval élvezd. :P Fentebb sem sokkal jobb a loot keresés, a telóim szerintem már kikopnak a next gomb helyén Gorilla Glass és társai ellenére. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5295) Frozzy válasza ggeleven (#5294) üzenetére


Frozzy
őstag

Az szép akkor. úgy érzem th9-en ez a master 3 az abszolut amit el lehet érni, itt a fullos th10 er kb 25-30 kupát, barmilyen th9 meg mindig 10 alatt van, iszonyatosan kéne farmolni h tovább jussak, talán ezt megtartom míg felhozom magam th10-ig. Amúgy sincs már sok hátra. :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#5296) ggeleven válasza Frozzy (#5295) üzenetére


ggeleven
őstag

Hajrá, hajrá! Muszáj nyomni folyamatosan, ha haladni akar az ember. :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5297) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Változik a Clan Games:
Clan Games Changes | Clash of Clans

röviden:könnyebb lesz pontot szerezni
• több pontot adnak a küldetések
• megszűnnek a boosted task-ok
amit mondjuk eddig sem értettem mire jók 😀
• és ha lejár egy task olcsóbb lesz gemmel újranyitni

ergo: clan reward mindenkinek

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5298) ggeleven válasza l.skywalker (#5297) üzenetére


ggeleven
őstag

Pedig eddig sem volt nehéz összeszedni a max pontot egy közepesen aktív játékosnak. Mindennel tuningolnak, csak játszon az ember. Persze egyáltalán nem bánom! :N

ui: ez egy teszt hsz volt részedről, hogy megnézd él-e itt valaki? :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5299) l.skywalker válasza ggeleven (#5298) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem sem volt nehéz, csak ugye klán szinten nem mindenkinek jön össze a max reward szint.

ps.: nem, nem teszt volt. Be van követve a topik, csak eddig nem posztoltam ide :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5300) mrfire


mrfire
őstag

Sziasztok!

Csillezős, kezdőbarát klán kezdő alapítói keresnek kezdő vagy nem kezdő tagokat :D
Most kezdtem el játszani egy barátommal holnaphoz pont két hete. Zabáljuk és komolyan is toljuk. TH lvl7-et tapossuk épp.

Ha valakinek van kedve egy fiatal felnőtt társasághoz csapódni, szívesen látjuk. Nincsenek elvárások, csak legyél kedves, szolid, normális, szociális, alkalmazkodó, csapatjátékos stb. stb. és tudj/szeress 30+ éves tagokkal játszani együtt.

A klán neve Árnyék Légió. Írj egy privátot, ha csatlakoznál!

Üdv! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.