Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Lootolok válasza MrCsiT (#5048) üzenetére


Lootolok
tag

Én 2014. július 31-én kezdtem. Ezt ugye meg lehet nézni, onnan tudom.
A kivágott fák száma egyébként 2748.
Mostani fejlettségemet gem vásárlása nélkül értem el, egy fityinget sem költöttem a játékra :)

(#5052) jack474 válasza MrCsiT (#5046) üzenetére


jack474
tag

Mutatsz egy képet a profilodról és a faludról? Sose értettem, hogy hogy lesz valakinek ennyire felborult faluja. Az ilyenhez kb Dark Elixirből kell aranyat farmolni, de ki csinál ilyet?

(#5053) MrCsiT válasza Lootolok (#5051) üzenetére


MrCsiT
addikt

Hol lehet megnézni, hogy mikor kezdted? :F

Jack474: nem tartom "felborult" -nak, és rush-oltnak sem. Este teszek majd fel képet. Az alábbiakat követtem mindig is:
- A lehető legdrágább fejlesztést indítottam;
- Ha adott TH szinten minden, használt támadóm maxos lett, és nem tudtam a sereggel erősödni, TH-t nyomtam.
A hősök ez alól kivétel, mert csak a dark gyűjtés miatt a hősökre, nem akartam beragadni pl. Th9-en úgy, hogy álljon a laborom, mert minden használtat megnyomtam már.

CW-t nem indítunk pár hétig most, mert a klánomban - Hunriders, 5-ös klán - sok lesarizást kaptak a résztvevők, így most "klánparancs" lett az airdef fejlesztés, mert megírtam, hogy akinek th8-ig nem maxos minden airdef, nem fog CW-zni. Persze, ez sem feltétlen véd meg mindenkit, de megnehezíti a sarik dolgát.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5054) MrCsiT válasza MrCsiT (#5053) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha valaki addig is megnézné a profilom, rám tud keresni a 8YUQGJUUY azonosítón. :R

jack474: amúgy mit is értesz pontosan, felborult falun? :F

Jellemzően, sokat támadtam mindig is.Abból gyártottam sereget , amiből épp tudtam. Ha pl. elixírt farmoltam laborhoz, akkor nyilván darkos sereget csináltam..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5055) MrCsiT


MrCsiT
addikt

A falum most:

A kicsi védőtornyok azért "lógnak ki a sorból", mert azokat ugye TH11-ként kaptam, és még nem volt időm felhúzni őket.

Az adataim:

Azt ne felejtsétek el az esetleges véleményezés során, hogy
- Lootolok kb. 3x, kovimester kb. 2x annyi ideje építi a faluját, mint én;
- alapvetően, nem az a problémám most, TH11-ként, hogy beütnek, vagy hogy ne tudnék (még sikeresen is :) ) támadni, hanem a "next"-ekre kapott, kb. 50-70 db 40-80.000 elixíres, bőven fejlett TH11 ellenfél egy-egy értelmesebb elixírtartalmú falu előtt az, ami kicsit érthetetlen: TH10-ként max. 20-30 next-re már csak-csak volt valami 300e nyersis falu - most meg nincs.

Arra nem voltam felkészülve szintlépés előtt, hogy a játék 70%-a a "next" nyomkodásából fog állni ahelyett, hogy lenne értelme megtámadnom 1-1 falut! :(((

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5056) MrCsiT válasza MrCsiT (#5055) üzenetére


MrCsiT
addikt

elnézést, nem akarok blogot csinálni a topicból, csak lemaradt:
Ti mennyit támadtatok ebben a hónapban? (mármint, sikeresen, ugye, az látszik a 2. képen, a profilnál.)
Azt hiszem, az aktivitásom rendben van a képen látható értékkel. ..és a Defense Won-nál is látszik, hogy nagy probléma nincs a védelmemmel. :F

Lootolok: én már vettem párszor gemet, főleg, mióta van a 290 Ft-os 80 db-os pakk, az nagyon jól jött, mikor 3 órát vártam valamire, és közben tudtam boost-olni, de nagyon eseti, hogy költenék rá.
A dolog másik oldala, hogy ha megnézed, egy mozi 1 főre is olyan 2500 Ft, ami 2 óra szórakozást ad, ez a játék meg jóval hosszabb ideig szórakoztat(elvileg), tehát én nem sajnálok néha ennyit tőlük.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5057) dragonfx


dragonfx
veterán

milyne darab fás számolásról van szó?
amugy asszem nekem novemberbe volt 3 éve.
th11 max.

mr csit hát hogy is mondjam elég nehéz lezs innen :C
nehéz tanácsot adni.
falat sast wizitoweereket hagyd.
archertowert ágyut huzd meg az infit irto gyorsan 4re.mindkettőt.
közbe az elixirből a gw.t 5ig.
darkból meg +1 az aq.ra. és utána a bk 15ig. de még így is baxott nehéz lesz.
laborba meg a ribit rakd be 5re.utána a freeze 5ig.
ha kész a gw akkor a bowlerre csináld meg a gyárat és 2 és 3ra.
a laloon kifejlesztése hosszabb lenne.
szerintme pár hónapig ezzel elleszel.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5058) kovimester válasza MrCsiT (#5055) üzenetére


kovimester
aktív tag

Jó az ne is törödj senkivel!
Th10en anno nekem arany fal volt :D
Ahoz képest jó ez!

U.I.

Irtad mennyit támadunk.
Az itt sajnos már lényegtelen, mivel is. Amig te mondjuk lopsz 250e+a win bonus addig én pl 350-450 plusz a win bnus ami több.
Én pl inkább a pénz mennyiségre (most a fekete) megyek nem a támadásra. Igy sajnos az hogy 100 vagy 100+ attack 1 honapban ne msoakt mond nekem. De azért a 100 fele már jó.
+Meg attol is függ mennyit keres a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#5059) dragonfx válasza kovimester (#5058) üzenetére


dragonfx
veterán

jöjjön lejjebb ligában.
de th lépés utána legyen az th8,9,10,11 mindig érdekes mód szopat egy kicsit a rendszer kislootos falukat ad.

én is th9ként kezdtem összeszedni magam :C
mondjuk ugy addig elég hiányós volt a falu :))

mr csit: +1 ötlet a freeze kifejlesztése helyett a cc.t húzd fel és ugy tudsz kérni fagyi5öt,bízok abbana klánodban vannak fejletebb maxos th10-11ek. ;) .
szóval én így csinálónám>> infi 2-3-4 aranyból, utána archerek maxig, darkból>>ribi5 utána aq+1 szint utána bk +4 szint, elixirből gw 5ig minimum, utána gyár bowlerre.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5060) MrCsiT válasza dragonfx (#5059) üzenetére


MrCsiT
addikt

Szia!

Köszönöm szépen a tanácsokat, :R

"bízok abbana klánodban vannak fejletebb maxos th10-11ek" - :C :DD ..hát nincsenek. Mi kicsik vagyunk, a Hunriders.. még akitől átvettem a Leadert, mert kevesebb ideje lett játszani, Ő is csak TH10, és tegnap jutottam el oda, hogy átugrottam szintben, mert 125-ös lettem, Ő pedig "csak" 124-es. :K
Másik TH10 talán 1 van a klánban, így nálunk Pioneer vagyok a tekintetben, hogy mit érdemes és mit nem fejleszteni, bár nyilván mindenki azzal boldogul, amivel tud.

Itt kérdezném meg, hogy
- a ribi5 az gondolom a valky..
- a laloon miért annyira "divatos"? Top 20-nál kb. csak az van, ahogy néztem. Arra gondolok, a wizzel kb. egy árban van a ballon, és hasonló a sebzése is, de jobb élettel. Ez áll mögötte? :F
- miért írod, hogy a wiztowert hagyjam egyelőre? Ahogy nézem, annak az épületnek rendesen nő az élete, tehát általánosan nehezebbé válik leverni a falut. (többek között, emiatt is húzok tárolókat most, mert +400 (2100 vs 2500) életet kapnak, tehát több idő leverni azokat.) Az igaz, hogy az íjász és a cannon hamarabb kész van..

Az infi érdekes dolog: nyilván nem azért nem nyomtam meg eddig, mert nem volt rá aranyam. :N Azért nem nyomtam meg, mert arra gondoltam, AMINT elkezdem azt fejleszteni, rám ugrálnak majd.
Van egy másik hősöm (karakterem) Trier, amit 1 hónappal a Patricius hős előtt kezdtem, és ott ezt az elméletem ki is próbáltam: 2 db 1-es infi visszatartotta a "plebs"-et (persze, OP játékos megpróbált leütni, az rendben is van), nos Trier-nél megnyomtam az egyik infit - és valóban, ilyen th9-ek azt érezték, hogy eljött az Ő idejük! :Y ...én meg csak azt éreztem, hogy 2 naponta lépek egy ligát felfelé, mert nem eszik annyira forrón azt a bizonyos kását.
..és ezt akartam elkerülni: arra gondoltam, megerősítem egyébként a védelmeket, az infitől félnek úgyis "natívan", majd a végén foglalkozok azzal. Ez sem a legjobb, mert ugye ha nem fejlesztem, akkor meg nem nő a sebzése sem, így, vagy 2 napja megnyomtam az egyiket 2-re ( azonnal rám ugráltak, természetesen), így most azon tanakodok, hogy megvárjam-e a 2. infi fejlesztésével, hogy az első kész legyen, vagy nyomjam egyszerre, legalább hamarabb készen leszek? :F meglátom..

update: Trier hősöm TH10-es, és figyelembe véve a TH11-nél tapasztalt kezdeti elixír nehézségeket, nála már egy erősebb faluval fogok TH11-re lépni (majd), igaz, ott már a 2. infi lesz 3-as kb. 10 nap múlva. Szintén ott próbáltam még TH9-en 5-ös hoggal menni valamire, hát, kidobott darknak tűnik amit költöttem rá, annyira nem működtek a támadások vele. Nem tudom, más használ-e hétköznapi rabláshoz hogot? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5061) kovimester


kovimester
aktív tag

Itt kérdezném meg, hogy
- a ribi5 az gondolom a valky..
- a laloon miért annyira "divatos"? Top 20-nál kb. csak az van, ahogy néztem. Arra gondolok, a wizzel kb. egy árban van a ballon, és hasonló a sebzése is, de jobb élettel. Ez áll mögötte?

TH11 az ilyne egységeket sajnos elkell felejteni én nem használok.
Na de itt Attol függ mit szeretnél gyüjteni vagy lopni.
Ha fekete Ballon Ha eliyir bojler.
A ballon most nagyon jó lett (ezt ugy irom ugy utáltam!)
fent azért használják mert azzal az 1 csillag tutti de a 2. De ők ezzel nem ériik mert 3 szeretnének (itt ne felejtsük el kellenek a 40es hösök meg a 20 as vagy+) és ballonal ezt meg leeht csinálni.
egy kicsit rosszabb falu kialakitás és rossz Cc és meg is va na 3. (tapasztalat).

(#5062) kovimester


kovimester
aktív tag

[link]
[link]
[link]

Az első 2 az war az utolsó az egy no Aq simple attack.

(#5063) jack474 válasza MrCsiT (#5055) üzenetére


jack474
tag

Azért van felborulva a falud, mert a támadóerőd a közelében sincs a védelmi szintednek. A CoC-ban gyakorlatilag 3 játékmód van (Clan War, Farm és Trophy Push), amiből te CSAK az egyiket (Farm) űzöd, és ez most erősen visszaütött rád. War-hoz eddig is kellettek volna a az erős egységek és hősök, ezeket viszont hanyagoltad, mert csak azt húztad, amit használsz. Most viszont már lavahoundot balloont és bowlert kellene használnod, meg 30+ hősöket, csak ezeknek a közelében sem vagy. Több okból is érdemes felhúzni mindent, amit lehet az adott TH szinten. Egyrészt a következő TH szinten általában teljesen más egységeket fogsz használni, másrészt meg bármelyik updateben egy tollvonással használhatatlanná tehetik azt, amit épp használsz.

Ha nem akarod megutálni a játékot, akkor 2600 környékén próbálkozz este 8-11 között és reggel 9 körül, akkor 10-30 nextenként kapsz valami 400e/400e/4000 halott falut, de annak is baromi erős a védelme, csak nincsenek csapdái, meg töltős fegyverei (inferno, x-bow, sas). GiWiPe sereggel le lehet verni szerintem.

(#5064) MrCsiT válasza jack474 (#5063) üzenetére


MrCsiT
addikt

Mivel eddig max. TH10-eket kellett támadnom CW-ben, amire a gólem+pekka+wiz jó kombó volt, ezeket meg maxoltam szintlépés előtt, továbbá eszem ágában sem volt pl. ballonozni, ez a "támadóerőd a közelében sincs a védelmednek" kijelentesed több mint furcsa számomra?!
Csak a hősökkel van relatív elmaradásom, de CSAK a hősök miatt, nem akartam pl. Th9-re ragadni, ahol nem egy 20-as vagy nagyobb hőst látok - kérdezd meg, az 5-ös pekkám hányat ver rá, mire meghal? Max. 3-at. Akkor EZÉRT maradtam volna újabb fél evet pl. Th9-en?!
Az igaz és pontos meglátás, hogy farmolásból építkeztem/fejlesztettem eddig is, és ez a további tervem is. Ezzel együtt, nem egy, hozzám képest dupla ideje játszó játékost tudok, akinek kevesebb sikeres védése van a falujára, mint nekem.
Tehát akkor:
- a védelmem nem elégtelen;
- a hősöket kivéve, a használt egységek maxosak vagy közel maxosak voltak a szintlépéskor;
- eddig MINDIG megfelelt a köv. TH szintre az előzőleg használt támadási forma;

Miből kellett volna tudjam, hogy malmozzak még th10-en, és majd a szintlépést követően 30-40.000 nyersis, full közeli th11-ekkel fog szívatni a szerver?!

A korábbi hozzászólásommal ellentétben, kezdem megtanulni, hogy melyik th11 üthető be a mostani egységeimmel. Erre bizonyíték, hogy el tudtam indítani a tervezetten hátráltatott infi fejlesztést, illetve, hogy ha ma nem szabadulna fel építőm, akkor ma vélhetően tele lenne a 9,5M-s aranytárolóm annak ellenére, hogy kb.50.000 volt benne az előző fejlesztésem indításakor. :) ..plusz, hogy lassan 200 levert Artillery-nél járok.

Azt, hogy - ha ugyanazzal akarok támadni, mint eddig (és egy ideig még ez a tervem) - csak a hősök pl. +20 szintjével th11-re lépve, máris "2x" könnyebb lett volna a kezdés, nem igazán hiszem. :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5065) Hunmugli válasza MrCsiT (#5064) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Most felsoroltál egy csomó indokot, hogy milyen jó a bázisod, meg minden... De mégis szívsz a lootolással.... Ennek nem sok értelme volt. De nem hiába írták le, hogy nekik mi vált be. Jó hősökkel tényleg jobb az élet ;)

A szerver random ellenfelet ad, ott fent mindenkinek gond az elixír, ezért nincs senkinek.

Ja és a profik laloon sereggel támadnak, A top játékosoknál azért van laloon, mert a pusherek, akik régen modoztak, azt tudják a legjobban használni. Az arab meg heti egyszer megnézi a foteljéből, hogy na, az ahmed al attar 1-20 karakteréből éppen melyik a világelső. SC meg a laloon minden egységére nyomott új szintet, van új cc szint, gyakorlatilag ez a legerősebb létező stratégia. (Neten van csomó videó, igazából nem olyan nehéz. De biztos 2*ra sok minden megteszi. Ez viszont 100% 1*, 99% 2*, 80% 3* egy profinál)

Szerintem nyugodtan menj le. Lentebb 2 lehetőséged van:
-massvalky: dark az 0-(+1000) tartományban jön / támadás, a többi az +500-500k. Előnye hogy gyorsan találsz. Kristály 1-master3-at javasolnám (~tam volna fél éve)
-valami kis loot sereg, barch, ilyesmi. Olcsó, sok a profit, de sokat is kell keresni.

Fentebb azok a lehetőségeid, amiket tapasztaltál.

OFF: Elkészült a th11-em :)) :)) :))
2 és fél hónap után kész :DD :C
A téli frissítésnél valamit mókoltak, a szerver azt hitte, beléptem, így elkészült :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5066) dragonfx válasza MrCsiT (#5060) üzenetére


dragonfx
veterán

amig az infiket fejleszted állandóan rommá fognak gyalulni de jbob túllenni rajtad minnél előbb védjen minnél angyobbat.
bocsid e az 1es inf nem visszatartó erő sőt yupijéézek ha az lenne mindenhol.
a laloon a légisége miatt nyerő csomo egység kakukkos így ágyuk mortár....
lalloon nekem nem emgy th11ként th9ként már igen.
a trofihajhászást felejtsd el ilyne falu.én uyg fejlsztneék ahogy leírtam.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5067) Lootolok válasza MrCsiT (#5064) üzenetére


Lootolok
tag

GOWIPE sereggel nem tudom, hogy tudtál 3 csillagozni TH10 falukat, de akkor valamit nagyon tudhatsz :)

TH11-re pedig már ez édeskevés.

Erősebb hős nem feltétlen a védelem miatt kell, hanem a támadás miatt. MAxos hős nélkül a 3 csillagot azonos szinten gyakorlatilag el kell felejteni, TH11-en meg az 1 is kétséges sokszor, a 2 meg gyakorlatilag lehetetlen erős hősök nélkül.

A védés darabszám pedig csalóka. Akiket te nézel, olyan ligában tanyáznak (titán, legend, esetleg champion felső fele), ahol bármilyen falud van, 1 csillagot biztos hoznak rajta a támadók.
Te viszont olyan helyen tanyázol, ahol sok a szerencsevadász amatőr, akik mindenre rámennek, ami mozog, sok esetben kevés sikerrel.

Minden TH szint lépéskor csökken a loot az alacsonyabb szintekről. Azaz, amikor TH10 voltál, TH10-től 100%-ot elhozhattál, TH9-től 90%-ot.
Most TH11-esként TH10-től elhozhatsz 90%-ot, TH9-től 50%-ot. És egyre több TH11-es falut dob be, többet, mint TH10 és TH9 együttvéve. De te még olyan helyen vagy, ahol nem maxos falukat dob be 10-ből 9 alkalommal, mint mondjuk titánban, így könnyebb válogatnod.

Abból a 200 sas leverésből mennyi volt max TH11 falu, és mennyi halott? Erre kíváncsi lennék azért :)

Mert anno kristály-master környékén én is láttam olyan falukat, hogy TH8-TH9 deff szintek, meg LV1 inferno mellet volt valakinek sas lerakva. Az nem is igazi kihívás, hiszen az ovis deffek mellett könnyű eljutni a sasig, és lecsapni.
Ennél nehezebb egy olyan falu, amiben nincs se inferno, de sas, de fullosak az egyéb védelmi épületei. Mert ha egyszerre övi a sereget több erős ágyú és archer, többet sebez összességébne, mint a sas lassú, de erős lövése, főleg, ha rádob az ember egy fagyit, mert akkor aztán tényleg csak csiklandozzák a sereget a gyenge deffek, mire odaérnek a közelébe.

De ne kioktatásnak vedd, amit írok, írunk, csak ugye nem ma kezdtük a játékot, láttunk már ezt-azt. Én is konkrétan támadtam sok 0 csillagot, mire sok mindent megtanultam.

Legyen sok lootod, és sok war csillagod a többi nemzet ellen, ezt kívánom minden magyar játékosnak amúgy is :)

(#5068) MrCsiT válasza Lootolok (#5067) üzenetére


MrCsiT
addikt

Erősebb th10 nem ment 3 csillagra, természetesen :)
Mindenkinek köszönöm szépen a tanácsait, kritikáit :R , hiszen - ahogy írod is - jóval nagyobb tapasztalat van "nálatok".

A 200 körüli sasból egyre több a működőnek a lecsapása. Kb. 100 körül járt jellemzően holt faluból, mire TH11 lettem. Most már, ha szélen van, és látok benne 1 vagy 2 csillagot, de méginkább : elhozható lootot, ami több a sereg költségénél, ráugrok a falura, így mostanában ezekből gyűlik ez a szám.

Nekem csak és kizárólag a TH szintlépés előtt nem, utána iszonyat sokszor kapott 40-80.000 elixíres falukkal van "bajom", mert a játeknak nem a 40-80 next-ről kellene szólnia szerintem.

Az, hogy nem 3 csillagra megy le valami, nem érdekelt sosem. Most már a min. 1 csillag kicsit érdekel, mert a loot bónusz itt már erősen tervezett része a támadásoknak ahhoz, hogy bejöjjön annyi elixír amiből fejlesztések is indíthatók a sereg fenntartása, gyártása mellett. Jelenleg az 1-2 csillag a jellemző nálam, de ez érthető is. (Volt már egy sorban 8 db sikeres támadásom is, amik közt Artillery-s falu is volt.)
Mivel ugye aranyból nem lehet sereget gyártani, a legrosszabb esetben (mint aktív támadó), legfeljebb addig kell türelmesnek lennem, míg a védelmeim erősödése miatt többen next-elik el a falum, és akkor a különféle bónuszokkal tuti, hogy tudok fejleszteni is majd.
Miközben ezt írom is, a TH szint lépéstől majdnem folyamatosan megy a laborom, az 5 építő viszont tényleg egyfolytában dolgozik, így van előre lépés.

Teljesen igaz, hogy jó az erősebb hős, de mint írtam, pl. Th9-en sem akartam beragadni, miután a használt seregem fejlesztését adott TH szinten korlátozta a labor.

Azt gondolom, ha olyan nagy gond lenne a fejlettségi/haderő szintemmel, nem gyűlne az arany, nem fejlesztenék - de ezzel semmi gond. A TH11 erős beütesekhez még lesz mit fejlesztenem,de legalább TH-ra egy ideig nem kell költenem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5069) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Kb 1 hete kezdtem el játszani. Szeretnék belépni 1 klánba napi szinten aktív vagyok. Esetleg ha kaphatnék pár tanácsot így az elejére azt is örömmel venném.

(#5070) Hunmugli válasza Dinasti (#5069) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ne költsd el a gemeket
Mentsd el a játékállást
Ne változtass nevet, ha nem muszáj.
A mentésre biztosan van az elmúlt 100 hszben tutorial, de kikeresem/válaszolok, ha kell. Nem egy nagy was ist das, csak fontos, és mindig hosszan írom le :D

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5071) dragonfx válasza MrCsiT (#5068) üzenetére


dragonfx
veterán

ha érdekela trofi és a bonusz kapaszkodj feljebb champioba.
jo ám a guard +2-3 attack.
titánba már hiába van 50-80k loot amint lejár a cucc azonnal rámugranak laloonnal :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5072) Lootolok válasza dragonfx (#5071) üzenetére


Lootolok
tag

Azt nem tudja valaki, hogy legendben mennyi a loot bónusz?
Illetve ott mennyi a guard?

Megéri oda felmenni, milyen pluszt ad azon kívül, hogy jól mutat a bizonyítványban? :)

(#5073) MrCsiT válasza dragonfx (#5071) üzenetére


MrCsiT
addikt

Durván hangzik a rádugrós rész. :Y

A guard-ok is nőnek a ligákkal? Erre nem figyeltem eddig. :U

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5074) Lootolok válasza MrCsiT (#5073) üzenetére


Lootolok
tag

Igen.

Titan2-ben 3 óra a guard.
Titan3-ban 2 óra
Csampion teljes liga 1 óra
Master 1 alatt 30 perc

Itt a leírás:
http://clashofclans.wikia.com/wiki/Village_Guard

Titán1-bez ezek alapján már 4 óra jár.

Én titán2 fölé egyelőre nem megyek, mert még hősöket maxolok 45-re, és 2 hőssel durva TH11-et már nehéz 1-re is beverni, legalább is nekem sokszor.
Kb. 7 hét múlva meglesz a 45/45/20-as hős család, aztán brahibol megindulok felfelé, meglátjuk, összejön e a legend.

De érdekes módon leírás szerint legendben nincs extra guard, illetve arról sem találtam infót, hogy a loot bónusz is emelkedne legendben.

(#5075) kovimester válasza Lootolok (#5074) üzenetére


kovimester
aktív tag

A legendás ligát felejsd el xD
4920 kupam van. Olyan felhő szimulátor van hogy sírsz 5-10 perceket keres egy falut.
Én is felmegyek azt jövök le.
Az a vicc hogy fent is néha olyan tré falukat látni hogy az enyém sírva fakadna ha olyan lenne; pedig az enyém se hu de jó.

A loot bonus 340e és 2400 fekete. A guard 4 óra a ☆ bonus ugyan az mint titan1be

[ Szerkesztve ]

(#5076) kovimester


kovimester
aktív tag

Na helyzet!
4900+-nál meguntam.
Akkora egy gané már ott fent hogy semmi értelme 45-60 perc között keres nem vicc annyi!
Akinek kell a "legandás" keresős li"b"a az rakjon félre pénzt is, mert hogy a kijelző madj besül egy akumáltor meg a villanyszámla xD.

(#5077) dragonfx válasza Lootolok (#5072) üzenetére


dragonfx
veterán

semmit. 4 óra guard asszem. mert titán 2től van 3.
bonusz talán 400 környéke.

Alex elszáll az önbizalom? 2 hőssel nem emgy 1* ne már.... :C
nekem megy én nem laloonozok pedig.
titán1 be még marad a 3 óra asszem.

csodálkoztam is 5-10 perceket ias felhőre.
már titán3 végén ennyi volt nekem. ....
én mostmár mesterségesen 4000-4100 között tartom magam.4200igy felmegyek már huzom lefele.
titánjelvény megvan a 2 guard is. és mivel közel vagyok champi 1hez alig kell 5-10 másodperc kapjak falut.
így lehet játszani amugy csak egy nyüglődés.
a max def miatt meg mert néha xarul indulnak mostmár több védés van szóval sokszor okozok a trofipushozoknak örömet. bk lerak out. :C

lassan elkezdem raknia 4 millás falat elég ltáványos.
3 hőssel tolom mert a hogra gyüjtök.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5078) Lootolok


Lootolok
tag

Holnaptól 4x star bonus event jön.
Mindenki felment már e miatt titánba....? :)

(#5079) kovimester válasza Lootolok (#5078) üzenetére


kovimester
aktív tag

Olyan jó lesz! Igy egy 5 csillag után egy 3 millás fal xD

(#5080) Lootolok válasza kovimester (#5079) üzenetére


Lootolok
tag

Én már az új 4 millás falakat rakom, nekem kell majd 2 bónusz is hozzá :)

(#5081) kovimester válasza Lootolok (#5080) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ott még nem tartok.
Majd egyszer az rá ér. Most a hősök vannak az AQ már kész most BK jön, de közben war

(#5082) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Én már beleuntam ebbe a játékba.
Elmúlt a varázsa...

(#5083) dragonfx válasza Lootolok (#5080) üzenetére


dragonfx
veterán

én is.megyeget.
én titánba voltma eddig is a 2 ór aguard miatt.
huncutul tegnap este megálltma mind2 falun 4* nál :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5084) sutyesz96 válasza MrCsiT (#5055) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ne haragudj, de ez a falu még th10-nek is harmatgyenge.

Nem csoda hogy nem találsz szintedhez méltó ellenfelet.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5085) dragonfx válasza sutyesz96 (#5084) üzenetére


dragonfx
veterán

:C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5086) Gross


Gross
csendes tag

Sziasztok!
Klánt keresnék.
Amit rólam tudni kell:
Kor 30+
Kb 3 hete játszom
Friss Th7
Nagyon aktív játékos vagyok.

Nekem csak annyi igényem lenne hogy a klán lehetőleg 40+ aktív taggal rendelkezzen. Donate legyen 0/24ben. És a chaten lehessen beszélgetni is a játék mellett.
Kezdő vagyok de lelkes...
Pm_et írjatok!

(#5087) yimm válasza Gross (#5086) üzenetére


yimm
aktív tag

Üdv.

Hozzánk jöhetsz, de előtte olvasni kell [link]
HUN MKI AKTIV

(#5088) Gross


Gross
csendes tag

Lehet sejteni hogy mit tartalmaz a valentin napi event? Így első ránézésre olcsóbb gemhasználatra tippelnék... Amúgy mik voltak az elmúlt években a legjobb eventek?

(#5089) kovimester válasza Gross (#5088) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.

A 2 hőst (vagy 3at) lehet majd 1 gemért boostolni.
Az eventeket nem rég vezeték be a játékba igy olyan hogy legjobbak hát talán a 2x star bonus és ami most volt 4x star bonus amire azt mondom hogy elég jó volt.

(#5090) Gross válasza kovimester (#5089) üzenetére


Gross
csendes tag

Köszi

(#5091) Lootolok


Lootolok
tag

Tegnap klánunk elérte az új rekord WS-t a 12-es számmal.
Rengetegszer volt már, hogy 8-9 WS után kaptunk valami nagyon durva ellent, vagy nagyon sok algo faluval, ami miatt kikaptunk, ha szoros csatában is, de most pl. elég hasonló klánt kaptunk 12. ellennek, és meglepő módon a végére feladták.
Reméljük most már menetelünk 100-is :)

(#5092) sutyesz96 válasza Lootolok (#5091) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nálunk folyamatosan aránytalanul nehéz ellen van, főleg fentebbi szinteken, pedig csak 1-2 rusholtunk van ők se annyira vészesen. De ezek szerint nem mindenkinek csak az ellensége a játék. :)

Egyébként grat!

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5093) Lootolok válasza sutyesz96 (#5092) üzenetére


Lootolok
tag

Mivel sokáig mi is szívtunk ezzel, algo karikat vetettünk be. Van néhány tag, akik szinte 0 deffel rendelkező falukat üzemeltetnek pont emiatt, miközben a támadó erő erős TH8-TH9-et képvisel.
Fent is sok nálunk a TH9.5, vagy 10.5 (azaz TH10-es falu infernok nélkül, max támadó erővel, vagyx TH11-es Sas, és 4. xbow nélkül).
Így nagyjából kiegyenlített ellenfeleket kapunk, hol picit erre, vagy arra dől a mérleg, mert ahogy látjuk, nagyon sokan élnek ezzel a lehetőséggel.
Sokszor kaptunk korábban olyan ellenfelet, hogy nálunk TH10 volt max, mégis volt odaát 2db TH11-es, sas nélkül, 3 hőssel, akik le tudták 3-ra nyomni a top faluinkat (TH11 sereggel ugye könnyű TH10-est lenyomni 3-ra, ha nem b@ssza el az ember), míg mi az ő TH10.5-öseiket max 2re, így ők nyertek, csak ez miatt (minden más maxolva volt támadás szempontjából). Mai napig is kapunk néha olyan ellent, ahol TH11-es falut a mi TH8-as szintünkre rak, mert nincs sok erős deff, de a támadó ereje majdnem maxos TH11 (vagy 6-os sárkány, vagy 3-as bojler, erős 3 hőssel).
Sajnos emiatt "okoskodni" kell nekünk is.
Ilyen ez a COC :D

(#5094) kovimester válasza Lootolok (#5093) üzenetére


kovimester
aktív tag

Sajnos pont ez a baj, hogy nem a tudás a lényeg hanem.az hogy hogy játszunk ki.
Sajnos ha nem alkalmazuk akkor bukta.
Ezt kéne megoldaniuk nem pedig uj hitvány troopokat dobálni.

Amúgy Gratulálok.

(#5095) dragonfx válasza kovimester (#5094) üzenetére


dragonfx
veterán

hát igen mert egyre többen abbahagyják és a végén leállitják majd a szervereket mert nem értelme.
magut alatt vágják.
én már 3 éve azt mondom azt kéne elérniük ne legyne 1 domináns sereg adott th szintne hanem legyen 4 alternatíva mondjuk midnenhol amivle ha jol cisnálód 3* a vége.
th11 szinte mindenki laloonnal dolgozik.
én nem maradtama ribi bojler duonál.
2* megvan
3* ritka.
a de lalonnal se megy ám 3*. csak max a hősők.
nagyobb létszámú cw.t kell inditani ott arányosakat ad.
irto faxa volt 50es cw.t nyomni. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5096) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Srácok, szerintetek hányas szinttől érdemes th10-re lépni?

Tudom hogy egy tanya fejlettségét nem a szint adja meg, de mégis kíváncsi lennék nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban, hányas szinten kezdtetek th10-re lépni?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5097) dragonfx válasza sutyesz96 (#5096) üzenetére


dragonfx
veterán

én 115

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5098) sutyesz96 válasza dragonfx (#5097) üzenetére


sutyesz96
őstag

Maxoltál mindent? Hőseid hanyasok?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5099) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék 2.profilt létrehozni. De hogy működik ez? Pc-n csináltam 1 új várost amikor telón betölteném megkérdezni hogy erősítsem meg a törlést a jelenlegi városomra. Na most ha lépkedek a 2 email címem között és elfogadom a törlést ugye nem veszik el végleg az accountom? A játékon belül természetesen bevan állítva hogy mentse a goggle profilomba a játékot.

(#5100) Hunmugli válasza Dinasti (#5099) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia!

Bevallom, próbáltam a topik keresőjét használni, mert kb 5x leírtuk már, ez hogy megy, de nem találtam elég értelmes és tömör szöveget.. Szóval:

Alapvetően elmented a falud google fiókhoz (ez számomra örök kérdés, asszem google+, de minden szolgáltatás egy email-címhez van kötve, szóval mondjuk csak simán így: egy e-mail címre mented a falud), és véletlenül biztos nem tudod törölni.

Ha mind2 falu el van mentve, akkor bármikor be tudsz velük lépni bármelyik eszközödről. A játék azonban mindig figyelmeztetni fog, nehogy az ő lelkükön száradjon, ha elveszik. Vagyis: ha zöld a kis konzol ikon a beállításokban, akkor egy emailre el van mentve az a falu. Nem árt észben tartani, melyikre!

Váltás: disconnect (katt a konzolra), "OK", type in: CONFIRM, magától újratölt, immár a másik faluval. Utána próbáld ki, vissza tudod-e hozni a régit, ha igen, akkor bármikor bármelyik falud elérheted gépről és telefonról is. Ez később rutin-művelet lesz.

Ui.: kérdezni szabad, keresőben az account és a google szavakkal érdemes próbálkozni, de csak saját felelősségre. Sok sikert, ha mégis elrontanál valamit, bármit, legrosszabb esetben ott a support. (Amihez legrosszabb esetben az ingame-ID-ket kell tudnod (profil fül, név alatt.))(Erre nem lesz szükség, csak a lelki békéd miatt írom, nyugodtan fotózd le.) Sok sikert, kérdezz nyugodtan :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.