Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) sutyesz96 válasza Hunmugli (#5100) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ehhez kapcsolódóan..

Ez a módszer gondolom iOS-en nem megoldható? :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5102) Dinasti válasza Hunmugli (#5100) üzenetére


Dinasti
senior tag

Köszi a részletes választ! :R

(#5103) yimm válasza sutyesz96 (#5101) üzenetére


yimm
aktív tag

Sajnos nem :(

(#5104) Hunmugli válasza sutyesz96 (#5101) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Elvileg megoldható 2 gamecenter accounttal, csak ott nem a coc beállításaiban kell átlépned, hanem telefon settingsben. És ezután még újra is kell töltened manuáliusan a cocot. Szóval megoldható, csak az androidos verzióhoz képest nagyon macerás :(

Dinasti: Nincs mit, gondolom akkor sikerült megoldani :)

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5105) sutyesz96 válasza Hunmugli (#5104) üzenetére


sutyesz96
őstag

Azt már próbálgattam, akárhányszor indítottam újra, illetve léptem át másik accountba ugyanúgy a régi falumat dobta be folyamatosan.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5106) Hunmugli válasza sutyesz96 (#5105) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Lévén nincs Apple eszközöm, nem tudok ebben segíteni. Gondolom az új ID-n nem volt mentés. és nem egy th1-et rakott rá, hanem meghagyta a nagyfalut. (Ez nem azt jelenti, hogy az mind2 helyre el lenne mentve.) Google-n és toutube-on próbálkozhatsz kereséssel, utóbbit nagyon ajánlom, persze angolul.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5107) yimm válasza sutyesz96 (#5105) üzenetére


yimm
aktív tag

Nekem is van 2 falum, és nekem sem jött össze ez a ki be lépkedes.

(#5108) zeorsdfd válasza yimm (#5107) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

A lényege a több accountnak, hogy ahány falu annyi google (play) accountotkell létrehozni. A játékon belül lehet ezután accountot váltani, így betöltni a hozzátartozó falut.

[ Szerkesztve ]

(#5109) yimm válasza zeorsdfd (#5108) üzenetére


yimm
aktív tag

Droidon működik nekem is. Az IOS-en nem lehet megoldani ezt az account váltást 1 készüléken.

(#5110) dragonfx válasza sutyesz96 (#5098) üzenetére


dragonfx
veterán

nem. fal majdnem max. hős 23/20

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5111) sutyesz96 válasza dragonfx (#5110) üzenetére


sutyesz96
őstag

20as hősökkel szerintem elindulok én is, falak maradnak 9en egyelőre.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5112) dragonfx válasza sutyesz96 (#5111) üzenetére


dragonfx
veterán

falból már alig van a 10es fal azért faxa ám.
a másik angyfalun csak 9es van körbe meg a középső körbe a 12est csinálóm de xart se ér 30+os heroes átmegy rajta

nekem még 3.5 nap.:)
van 4200 gemem rakom tele a tárolokat.:)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5113) Lootolok válasza dragonfx (#5112) üzenetére


Lootolok
tag

Falakbol mar a mai frissitesen jott tovabbi 25 fal lerakasat nyomom, hosok 45/44/20. Aq45 ha minden jol megy, hetvegen indul, es rogton kesz is lesz, mert nem koltottem semmi boostra, igy most van meg 1006. Bk45 is igy lett kesz most vasarnap. Elinditottam, es legemeltem. Masra ugy sem kell mar a zold cucc :)

(#5114) dragonfx válasza Lootolok (#5113) üzenetére


dragonfx
veterán

én a kicsivle felééptme th10re de kemény ám.
de legalább nem állnaka builderke de le kellett jöjjek masterba.
a naggyal az ad.re huzom.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5115) Lootolok


Lootolok
tag

Na, megvan a 45/45/20as hos csapat.
Ennyi volt, nincs tobb elerendo komoly cel :)

Most elindulok titan2-bol felfele, meglatjuk, mire jutok.

(#5116) Lootolok


Lootolok
tag

Tegnap este sikerult felmenni legendbe :)
Meglatjuk, meddig maradok.

(#5117) dragonfx válasza Lootolok (#5116) üzenetére


dragonfx
veterán

grat.
nem tudom nekem ellaposodott a játék unalmas.rakoma 12es falat de minek??? lufi ellen értelmetlen....
nincs miért játszani.
mindig ugyanazoka sablon támadások.
kéne valami ujjitás dehát xarnak rá.
a kicsivel tolom friss th10ként egész jó lallonozni már sikerült th11et is 2*ra verni.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5118) sutyesz96 válasza dragonfx (#5117) üzenetére


sutyesz96
őstag

Még idén ki fogják dobni a th12-t szerintem. :K

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5119) Dawe1989


Dawe1989
csendes tag

Sziasztok kollegám véletlenül hard reset után th7 profiljára rámentett a bevezető után és th1 ről kezdte ùjra talákoztatok ilyennel van rá megoldás hogy vissza hozzuk neki a th7 profilt? Androidròl van szó

Hungarians [HUN] Crew-ba tagokat keresünk ha érdekel keress privátban :)

(#5120) dragonfx válasza sutyesz96 (#5118) üzenetére


dragonfx
veterán

Remelem mert maskepp lerakom.mar minden full amit szeretnek. A heroes van. Meg maradvanyfalak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5121) Hunmugli válasza Dawe1989 (#5119) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia, androidon minden megoldható. Elvileg kötelező elmenteni a játékállást email-címre, mindig ezzel kezd a játék. Ezt halandó nem tudja törölni, vagyis a hard reset sem. Alapvetően 2 dolgot tehet a kollégád:
-visszaemlékezik a pontos email-címre, mert ha több is volt a telóján, akkor lehet, hogy másikra mentette a faluját. Mindegyikről próbálja meg betölteni a játékállást, így: coc->settings->konzol[mentés] ikon->kiválaszt egy emailcímet, tapp, majd ha felkínálja a régi falut, OK és CONFIRM beírása.
-ha ez megmagyarázhatatlan okból nem vezet eredményre, akkor a kollégád elfelejtett egy email-címet, de pánikra semmi ok, a support tud neki segíteni. (Gyorsan válaszolnak, azt hiszem egy kódot fognak küldeni és leírnak minden teendőt.)

Végezetül itt egy link, amiben nem célzottan neked, de elég sok mindent leírtam, lehet, hogy hasznát veszed. Sok sikert és kérdezz nyugodtan :)

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5122) Dawe1989 válasza Hunmugli (#5121) üzenetére


Dawe1989
csendes tag

Köszönöm szépen a választ holnap próbálom még neki bütykölni a telóját ezt a Confirm fiók váltást ismerem van 3 címe is... de egyik sem az ami volt :D

Hungarians [HUN] Crew-ba tagokat keresünk ha érdekel keress privátban :)

(#5123) dragonfx


dragonfx
veterán

Full unalom lett a jatek.mar total nem motival. 😔

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5124) yimm válasza dragonfx (#5123) üzenetére


yimm
aktív tag

Nekem is uncsi lett kicsit. Csak a dark-ra megyek, az elixír nem érdekel, az arany meg ha összejön , megy deff-re. Közel 3 hónapja folyamatosan tolom a hősöket AQ27 King25 el indultam, most AQ37re ébred, a King meg 34es. Lassan visszatérek War-ozni, háta akkor visszajön 1 kicsit a régi feeling.

[ Szerkesztve ]

(#5125) WhiteWalker válasza dragonfx (#5123) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én kb 2 hónapja ignoraltam...

(#5126) sutyesz96 válasza dragonfx (#5123) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én most th9 végén szenvedek, még kb 60 fal van hátra (potom 120 milla :DDD), meg a hősök 2 szint híján 20-asok. De közben szerintem elindítom a th-t, mert nyugdíjba vonulok mire ezek kész lennének. :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5127) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok !
Érdekelne hogy ha telefont váltok ! Akkor a játékot tudom folytatni tovább , vagy előről kell kezdeni ? Amit nem szeretnék mert van benne pénzem :( pl androidról ios-re?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#5128) Hunmugli válasza PsycHo88 (#5127) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia! (szerk.: röviden: folytathatod a jelenlegi karaktered)

A karaktert át lehet rakni, ez nem probléma. Ha marad a platform, akkor nincs semmi extra, felhő szinkornizálja (micsoda elírás, meghagyom ;] ) (persze csak ha el volt mentve, erről találsz fentebb írásokat, de szerintem tudod miről van szó.)

Ha váltasz, pl droidról IOS-re, akkor célszerű megtartani a csere idejéig (kb 5 perc) mind2 telefont, különben nagy eséllyel írni kell a supportnak. De ha android az alap, akkor a karaktert emulátorral gépről is menedzselheted, így megválhatsz a droidos telefontól.

Cserénél a link[a device] gombot kell használni, kapsz egy kódot, ezt beírod a másik platform készülékébe, és elmented az ottani felhőbe is. Célszerű nem szarakodni azzal, hogy a cél készüléken van egy másik karakter: ne legyen. (Vagy ügyesen csináld, ezt a kódolós bulit egyszer lehet eljátszani, szóval legyen üres felhő (ios gamecenter id account retek tudja mi) az iphone-n/ipadon. Vagy support.)

Nem nehéz, van rá millió YT tutorial (elvileg), és mint leírtam párszor, bármit elcseszel, ott a support (angol, de asszem van a 12 (?) nyelv mindegyikéhez is - ebben nem vagyok biztos.) és a fórum :K Sok sikert, kérdezni szabad.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5129) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Köszönöm !!!

Szóval össze dugom a 2 telefont és át másolom az adatokat !?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#5130) WhiteWalker válasza PsycHo88 (#5129) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Felho mentes van ember. Mit dugsz össze? :DDD
Nem Windows hogy copy paste oszt megvan a save mappa.
Be kell jelentkezni az új telon , letölti felhőből a mentést.

De a link device opció ami kell neked.

[ Szerkesztve ]

(#5131) Hunmugli válasza PsycHo88 (#5129) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Csupán praktikussági okai vannak a megtartásnak:

A "szülő" eszközön kapsz egy kódot, az ottani cocban. Ezt 1 percig (5???) írhatod be a fogadó eszközre. Szóval ezért kell mind2 eszköz, de ez pusztán praktikussági ok, nem előírás. Messengeren a világ másik feléről is fogadhatsz kódot (ha az kell, de miért kéne?). Akkor ott (fogadó eszköz) megjelenik a falud, amit elmenthetsz az üres iAppleGameCenterIDAccuontProfil retek tudja mibe, és a művelet többször már nem ismételhető meg: a karakter már linkelve van üzenetet kapsz.

Így 2 platformra van mentve a falu, de nem duplázódik, vagy ilyesmi. Pl amikor 2 ajtón mehetsz be a lakásodba, pont olyan... 2 kulcs van hozzá, 2 platformra. Szerintem nem olyan nehéz.... (coc->beállítások (jobb alsó sarok)->link->this is the old/new device->i want to transfer to an ios/droid device->kód kapása/beírása.) (a kód 4x5 karakter, kötőjelekkel elválasztva, pár percig tudod beírni. Kérhetsz újat, de ha már sikeresen linkelted az eszközt, akkor nem (de miért kérnél, hiszen elkészültél...))

Kérdés? :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5132) chris0000


chris0000
őstag

Hi.
H lehet újrakezdeni a játékot?thx.udv.

(#5133) Hunmugli válasza chris0000 (#5132) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Hello

telefon->settings->apps->coc->alk. adatok torlese->igen/ok
És amikor legközelebb belépsz a cocba, üres falu fogad. Ezt mentheted egy új emailcímre. Ha megkérdezi, hogy be akarod-e tölteni a régi állást, akkor nem akarod ;)

"Szabályosabb" módja tudtommal nincs, ha mégis, akkor azt angol fórumokon fogod megtudni (legalábbis tőlem nem :N )

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5134) chris0000 válasza Hunmugli (#5133) üzenetére


chris0000
őstag

Thx az infót. :R

[ Szerkesztve ]

(#5135) amigo1987


amigo1987
csendes tag

Egy idő után mint a többi játék unalmas

(#5136) dragonfx


dragonfx
veterán

En rauntam. Leszedem a termeloket azt annyi ha edzembe jut.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5137) kovimester válasza dragonfx (#5136) üzenetére


kovimester
aktív tag

Pedig most jönn a " biggest update ever in coc histori" xD

1 hónapja jönn a hajó xD

(#5138) dragonfx válasza kovimester (#5137) üzenetére


dragonfx
veterán

ja és ha nézed fb.t akkor tudod mi ez a htalmas frissités. :)) :C
balancing may update.
ami nekünk talán érdekes az a healspell7 és a freezespell6.

elbaxták a coc a clashroyal oltárán.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5139) ggeleven válasza dragonfx (#5138) üzenetére


ggeleven
őstag

Nem csak ennyi lesz az update. A hajós funkciókat és a újdonságokat direkt nem mutatják még meg.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5140) kovimester válasza ggeleven (#5139) üzenetére


kovimester
aktív tag

Semmi normálisat ne várj a hajótól.

Max lesz egy két új dolog. Pl a hog rider swim rider lesz mwg hasonló.

3 évet játszottam, de el ért arra hogy nem sokat számít már mi jönn mert maga a játék halot már.

(#5141) ggeleven válasza kovimester (#5140) üzenetére


ggeleven
őstag

3,5 éve nyomom én is, szóval nem kell bemutatni. :D De nem várok nagy világmegváltást. Inkább egy kis érdekesség lesz, de semmi komoly szerintem.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5142) kovimester


kovimester
aktív tag

Akkor nem szóltam :-)

(#5143) dragonfx válasza kovimester (#5140) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme is valami hajós baromság lesz. de szerintme ez már kései havonta kéne ujjitaniuk mert így leáll az érdeklődés.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5144) zeorsdfd válasza dragonfx (#5143) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Ha egy ~100 millió játékost bevonzó játékot fejlesztenék, akkor én azért olyan nagyon nem aggódnék, hogy "leáll az érdeklődés" ;]

(#5145) ggeleven


ggeleven
őstag

Néztétek már? :D Ez egy vicc lesz...szerintük komolyan el akarok kezdeni egy falut nulláról? :Y A tökömnek sincs kedve pöcsölni ilyennel komolyan. Mi hasznom lenne belőle? Gem mine? Így sem költöm semmire a nagy faluban. Pfff, ezzel eléggé befürödtek, pedig az lehetőségük megvolt, hogy megreformálják rendesen a játékot. :((( :W

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#5146) kovimester


kovimester
aktív tag

Swim Rider xD
Sajnálom hogy ez lett a játékból....

(#5147) kovimester


kovimester
aktív tag

Hát ez mi???? XD
Persze 3 eéves falum kidobom az ablakon xD. Perssszzzeeee. ....

(#5148) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

asd

Sajnálattal hallom, de végül is minden játékra ez vár. Mellesleg az "extra" funkciók ritkán jelentik egy játék végét. Csak a clash royale tartson ki még néhány évig ;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5149) dragonfx válasza kovimester (#5147) üzenetére


dragonfx
veterán

de most nem értema régit nem lehet továbbvinni?
gyakorlatilag csináltak egy B helyszínt és kész?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5150) kovimester


kovimester
aktív tag

Tovább lehet vinni azaz ha nincs kimaxolva ( ha igen ennyi volt kész vége)

Az uj 0ás base kevésbé add valamit. Ugyan az mint a sima minimális változtatásal. Van 3x3 támadásod 1 nap azért kapsz lóvét ha az kész 1 napig pihensz mert a támadásért nem kapsz semmit. ( ezt 160 gemért ujra tudod aktiválni)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.