Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) farkas 007


farkas 007
tag

?

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#2) róland válasza farkas 007 (#1) üzenetére


róland
veterán

Szerbia?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#3) farkas 007 válasza róland (#2) üzenetére


farkas 007
tag

itthon gondoltam...

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#4) farkas 007


farkas 007
tag

konkrétan bp-en

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#5) Eagl3


Eagl3
veterán

(#6) farkas 007


farkas 007
tag

???????

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#7) Foxi válasza farkas 007 (#6) üzenetére


Foxi
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy a billentyűzet topikban sikeresebb lenne a kérdés.

(#8) Ptech válasza farkas 007 (#6) üzenetére


Ptech
őstag

azt akarta mondani, hogy nem kellet volna új témát nyitnod, hanem először a _keresőt_ használni, 1ébként meg a linkent tipicban biztos gyorsabban tudnak neked válaszolni.

(#9) farkas 007 válasza Ptech (#8) üzenetére


farkas 007
tag

a kérdőjel az nem Ptech-nek szólt4
azért nyitottam, mert ide is mert sürgősen kellene, és oda megnem válaszolt senki, gondoltam ha van vkinek, ilyen címszóval könnyebben találok..

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#10) Rover623 válasza farkas 007 (#9) üzenetére


Rover623
félisten

Hétfőn megnézem, tok-e szerezni...
Lehet hogy van is...franciára tutira eméléxem...meg németre...

primus inter pares

(#11) farkas 007 válasza Rover623 (#10) üzenetére


farkas 007
tag

thanx!
nekem a teljes abc-s cirill kéne(ruszki)

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#12) Drótszamár válasza farkas 007 (#11) üzenetére


Drótszamár
őstag

Szia!

Mi is kerestünk egy csomó ideig a munkahelyemen, még az orosz nagykövetségen is érdeklődtünk... Ott asszonták matricákat ragasztanak a magyar biil-re.

Aztán végül sikerült szerezni, hogy hogy azt nem tudom, csak azt, hogy HP billentyűzet.

Leírom ami a dobozán van, hátha segít.

Vonakód, alatta: 352750-251
alatta: ASSY, KYBD, WIN (Russian) QTY: 1
alatta vonalkód
alatta: Product of china :D
Alatta vonalkód
alatta: CT: B77740AGARG06S

Van még rajta egy HP-s matrica
2004 Standard KEyboard PS/2
vonalkód (1P)DT527A mellette (30P)ACB mellette 0527

Remélem segít elindulni valamerre.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#13) farkas 007 válasza Drótszamár (#12) üzenetére


farkas 007
tag

thx!!!!!
megnézem
de lehet h jobban járok, ha megkérem havert h nézze meg kínában, épp kinn van...
ott minden szart csinálnak! :DDD
képzeljétek, még magyar menüs mobilt is lehet kapni.. :DD

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#14) Rover623 válasza Drótszamár (#12) üzenetére


Rover623
félisten

Létezik...ukrán nagykövetségre vittünk...;)

primus inter pares

(#15) farkas 007 válasza Rover623 (#14) üzenetére


farkas 007
tag

van valami hír?
igazság szerint nekem a mongol billentyűzet lenne a legjobb, ha esetleg tudnál szerezni matricát, akkor az is megtenné...

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#16) mynames


mynames
senior tag

Ne már...
Power of google!

[link]

(#17) farkas 007 válasza mynames (#16) üzenetére


farkas 007
tag

csak gondoltam, ha van vkinek elfekvőben...
nem szeretem az ilyen netes vásárlásokat, de ha nincs más lehet h az lesz belől, köcsögöm székem! :C

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#18) Skica válasza farkas 007 (#17) üzenetére


Skica
őstag

Megrendeléstől számított 3 hét, HP bill PS/2 3900.- Bruttó!

.: No Comment Grp:.

(#19) farkas 007 válasza Skica (#18) üzenetére


farkas 007
tag

sajna az nekem késő, pár napon belül kéne... :Y

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#20) Rover623 válasza farkas 007 (#15) üzenetére


Rover623
félisten

Raktáron jelenleg nem találtam...:U
De ha sürgős és olcsó megoldás kell, keress vmilyen öntapis raszterfólia jellegű fóliát és nyomtass matricakészletet...LETRASET volt a király...:C

primus inter pares

(#21) farkas 007 válasza Rover623 (#20) üzenetére


farkas 007
tag

köcke, lehet az lesz a megoldás, de akkor kell vennem vmi egyszerű billt, van vmi extra ocso:?

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

(#22) Moddingfan válasza farkas 007 (#21) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Tesco? Ott van egy csomó olcsó bilentyűzet (1000Ft körül), a célnak bármelyikük megfelel, de minden számtech és műszaki cikkeket forgalmazó boltban lehet kapni ilyen áron.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#23) farkas 007 válasza Moddingfan (#22) üzenetére


farkas 007
tag

asszem kínából hoz a haver mongol cirill billit vmi 3-400ft-ot kernek erte.... :DDD

egyszer azt mondták nekem : "úgy kinyírlak, hogy megdöglesz" - azóta sem láttam :D utálom a gyalogkakukkot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.