Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Chopper1 blogja

Hozzászólások

(#1) chopper1


chopper1
újonc

Az eggyik haverom mondta hogy írhatnák blogot,
. :R

(#2) chopper1


chopper1
újonc

Azért nem írtam eddig mert nem volt rá időm. :(

A suli után találkoztam pár spannal :) addig is nem unatkoztam, mert vissza kellet mennem hittanra :O utánna egyből haza mert tanulnom kellett a holnapi dogámra.

Holnap lenne nulladik órám de nem valószínű hogy bemegyek mert reggel 7 kor még alszok általában egyébként ez az óra csak felvételi előkészítő óra lenne.

Mennem kell mert hívnak :R Üdvözletem :R


(#3) chopper1


chopper1
újonc

Mégsem írtunk (dogát). :C

Suli után haverokkal voltam egy ideig majd mentem Széchenyibe, mások a Deákba nyiltnapra durván 1 órán belül vége lett .Azt vettem észre hogy jóval kevesebben voltak mint a Ganzban, mert ott is voltam (régebben). Még nem tom hova jelentkezzek mindenesetre ötleteim vannak.
Engem lenginkább a műszaki informatika érdekel de a többi szakmacsoportokról elmondottakat is meghallgattam, szerintem nem rossz.

Az eggyik haverommal (matth3w) akivel egy honlapot készítünk hát nem valami fényesen megy, de azt beszéltük meg hogy egy újat kezdünk nem tudom mi lesz belőle. :F

Amúgy zeneileg meghalgatom a technotol elkezdve kemény rockot is általában attól függ hogy mit hallgatok hogy milyen kedvem van.

most épp otthon gubasztok a számítógép elött és azon gondolkozok hogy milyen szar lessz a holnapi nap.

na megyek mert a családomból mások is ide akarnak kerülni a géphez meg más hirtelen nem jut eszembe.

üdv :R

(#4) chopper1


chopper1
újonc

Tegnap voltam bulin szerintem nem volt rossz, a haverok tanítgattak táncolni hát van még mit tanulnom habár páran a vége elött elmentek én maradtam végig :)

Más :
Ma délelött szakkörön voltam (makett) az eggyik haverommal szoktam oda járni szombatonként (matth3w) és lenn könyvtárban regeltünk egy új lapot a G-portalon, majd hazajöttem.

Most éppen egy filmet nézek amit a Gelka videtékából lett kikölcsönözve(Galaxis utikalauz stopposoknak).Szerintem jó film.

:R üdvözlet :R

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Chopper1 blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.