Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Atus85 válasza nubyy (#200) üzenetére


Atus85
aktív tag

Nekem csökkent update után a might. Szerintem a bosst jövő héten támadjuk meg. Mert kicsit legyünk többen. KB. 3szor olyan kevés életű boss kéne hogy legyen esélyünk. De hátha tudja valaki mennyire csökkent a boss élete.

[ Szerkesztve ]

(#202) nubyy


nubyy
aktív tag

Igaz ez a Tier2, de azert van HP rendesen... Ugy voltam vele, h a Succubus nem kell, arenan kivul ugysem jo nekem semmire, de a skillje elvileg mukodik erre is. Ugy nez ki olyan nagyon nem lottem melle a herokkal kedden, ugyanilyenekkel toltam en is:D Nyilvan low level kancsi amatorok voltak ezekhez kepest:D

Tier1

[ Szerkesztve ]

(#203) nubyy


nubyy
aktív tag

10 Shard, 1000XP es 70k gold ez az uj dungeon stage 1:D

Sry a duplaert, lejart a szerkesztes.

(#204) hey73 válasza Atus85 (#188) üzenetére


hey73
tag

Na akkor klánba betolnék 300 shardot így lekénne venni a határt...

Bár egy kicsit neki szongyolodtam mert 13 ból össz egy legendás a pumpkin duke igaz forumon sokan ennél rosszabb arányt is írtak most...

(#205) Atus85 válasza hey73 (#204) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ok. Levittem és köszönjük.

[ Szerkesztve ]

(#206) hey73 válasza Atus85 (#205) üzenetére


hey73
tag

jelentkeztem de fel kell venned

(#207) Atus85 válasza hey73 (#206) üzenetére


Atus85
aktív tag

Megvan.

(#208) hey73 válasza Atus85 (#207) üzenetére


hey73
tag

beadva kilépve....

fejleszthetsz ;)

(#209) Land


Land
veterán

A frissítés után a 8000. helyről visszaestem a 12500. helyre. Miért is?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#210) Atus85 válasza Land (#209) üzenetére


Atus85
aktív tag

Kevesebbet számítanak az épületek fejlettsége és többet a hősök. Asszem.

(#211) nubyy


nubyy
aktív tag

Kivancsi vagyok kijon-e meg iden az utolso patch 2. resze. Lenne megint 300 gem meg shard. Meg az uj dungeon, kezd mar kicsit unalmas lenni a jatek.

(#212) knajf


knajf
senior tag

30p es go whisky...

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#213) hey73 válasza nubyy (#211) üzenetére


hey73
tag

hát nubyy ha neked is shardokból kellene összeszedni a legendásokat lehet, hogy kevésbé éreznéd uncsinak :N Bár egy inkábbb stratégiai játéktól miért vársz pörgést ?

de ha az újítással kapok mindenféle jót akkor gyorsan jöhet :DD

knajf üdv nálunk

[ Szerkesztve ]

(#214) nubyy


nubyy
aktív tag

En is shardokat szedek most, skillhuzasra baromi sok kell, de 2 herot ledobni a sarokba eleg hamar unalmassa valik:D

Azert unalmas egy kicsit, mert tul egyszeru. Raidnel kb. mind1 hova rakom le az egysegeimet, 90%-ban 100% lesz a vege anelkul, h az elso par mp-t leszamitva raneztem volna. Forumon sokan sirnak, h nehezebb lett a raideles, szerintem most sokkal konnyebb mint patch elott, viszont kevesebb a loot mert sokan mielott kilepnek beletoljak falba, mert mar nem ad mightot. Kb. maradt a hero szintezes.
Raidre nem tudom ki mit hasznal, nekem eddig a Centaur jott be legjobban (ill. a shotgun dwarf, de arra meg nincs szukseg). Pont mikozben irtam ez talaltam egy jonak tuno raidet. Fullos army campek, 5db 100-105-os legandary hero. Vegre v.mi amire figyelni is kell. Nem. Ugyanugy, egysegek 1 sarokba lerak es onnantol ledaraltak mindent. Nah mind1, hero szintezessel elleszek meg sokaig:D
Am. tolja v.melyikotok a Clash of Clanst? Ott jobban bejon a raid mert nehezebb.

(#215) Atus85 válasza knajf (#212) üzenetére


Atus85
aktív tag

Knajf üdv. a klánban.

Számít a kerítés csak egy bizonyos ponton túl nem ad a might hoz, vagy az elején sem? Greentimus : akkor ezért csökkent a mightunk a frissítés után.

Ha még valaki szeretne csatlakozni a Whisky klánhoz jöhet nyugodtan.

(#216) nubyy válasza Atus85 (#215) üzenetére


nubyy
aktív tag

Egyaltalan nem ad mar mightot a wall. Erdemes azt csinalni, h van extra goldod es nem tudod most eppen mire kolteni mert foglalt minden builder, akkor felhuzni a falat amennyire csak tudod. Igy kissebb az eselye a raidnek, mert nem nyernek semmi goldot toled.

szerk: Nem emiatt csokkent a might. Amit eddig adott az elvileg megmaradt. Nekem is fel voltak huzva patch elott is a falak, de nekem magasabb lett a might nem alacsonyabb.

[ Szerkesztve ]

(#217) Atus85 válasza nubyy (#216) üzenetére


Atus85
aktív tag

Hát mondjuk ez érdekes. Hogy máshogy számolják a mightot annak aki később kezdte.

(#218) nubyy


nubyy
aktív tag

Boss HP a patch utan:

Tier 1 Boss - 26000000HP
Tier 2 Boss - 80000000HP
Tier 3 Boss -120000000HP

A fel-le valtozo might elvileg bug, jelentve van mar.

(#219) hey73 válasza nubyy (#214) üzenetére


hey73
tag

Hát személy szerint a clash of clans grafikája nem ragadott magával így nem is játszok vele.

Hát én spec. ha raidre megyek aranyért nekem mindig az én hőseimnél +10 hösökkel felszerelt helyekre kell mennem, leginkább ha tudok griffekkel megyek de 80 szintek alatt még egy rosszul felépített városra treant+hunter kombóvval is ráugrok.

Szerintem a kijelölt városok esetében a rendszer is ad plusz aranyat engem rendre nagy vesztességgel de kb 60 k aranyért legyaktak. Persze az is hihetetlen hogy a hasonló erős szomszédaimnál rendre csak pár ezer arany van fosztani.

Te milyen hőssel felszerelt városkat kapsz?

Eddig a might nem nagyon érdekelt de hogy írogatok róla így nézem: tegnap még 7400 körül volt de ma már volt 5500 most beállt 6300 körül.

A két főhösödnek mi a másodlagosa?

(#220) Land válasza hey73 (#219) üzenetére


Land
veterán

"ha raidre megyek aranyért"

Ez mit jelent?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#221) hey73 válasza Land (#220) üzenetére


hey73
tag

mivel elöttem is ezt a szót használták ezért használtam én is. Amúgy rajtaütést, támadást jelent másik játékos ellen

(#222) nubyy válasza hey73 (#219) üzenetére


nubyy
aktív tag

Secondary skillek sz@rok, probalom porgetni oket de eddig semmi ertelmeset nem adott.
1.
2.

Szerintem nem ad extra goldot (clash of clans igen, de ott jelzi eleg feltunoen). En is toltam mar le olyan varost, ahol volt 5k arany meg 6k elixir. De kivancsisagbol beprobaltam mert volt ott 5db 110-es legendary. 100% lett de kb. elbuktam majd az osszes egysegem, de megerte. Sok XP volt. En addig szoktam csak nezni mennyi resource van amig meg nincs a napi (jelenleg) 270k mindkettobol. Utana mar csak azt, h XP szempontjabol megeri-e letolni. Sok helyen azert latsz olyan keves goldot, mert amikor nincs szabad builder beletoljak falba v. csak toljak a magicet akkor is mikor nem kell. En is azt csinalom, inkabb "kidobom" igy, de legalabb raidnel nem nagyon kapnak semmit:D

Atlagban (patch ota) 95-105 kozotti full legendary, de neha befigyel egy jobb v. ritkan egy gyengebb.
Am. ha van idod probald ki a centaurt is. Griffin ill. dragon mintha ott sem lenne raid kozben. 2-3mp alatt szetkapnak egy army campet.

(#223) hey73 válasza nubyy (#222) üzenetére


hey73
tag

nekem a legerősebb hősöm 67 én ennél csak ritkán kapok gyengébbet leginkább 70+ rendelkezőeket kapok amúgy én a falak miatt választottam a griffeket mert azok átrepülnek felette míg a többi ott fennakadnak és ha nem egyszerre törnek át a falon vagy ne adj isten több falszabdalás van akkor az elég kellemetlen tud lenni.

Amúgy általában kb 200 k van nálam abból 60 k-t lehet elvinni de múltkor valaki visszatámadt akitől elhoztam sokat és ő csak 10 k-t tudott elvinni 100 % leveréssel. Innen gondolom, hogy ad valamennyi pluszt a rendszer.

Amúgy 54 griffet egy tökfej beinduló képessége + 3 első varázslat is üt

(#224) nubyy


nubyy
aktív tag

Kiprobalom Griffineket megint. Neztem oket regebben, de a Centaur jobban bejott. Falak torese nalam + pont, ugyis van ra achi:D

XP keves, de ezt nem lehetett kihagyni:D

[ Szerkesztve ]

(#225) Atus85 válasza nubyy (#218) üzenetére


Atus85
aktív tag

Zsír. Mikor verjük le az elsőt? Tiszta gyenge lett:)

(#226) nubyy


nubyy
aktív tag

Kinyirattam a Centaurokat, megnezem a Griffineket, bar ugy remlik azok hullanak mint a legyek. 1 ora es le is gyartja oket:D

Am. boss miatt probalom most jobban huzni a paladint, de sok ido mire 90+ lesz. Ugy remlik azt irtak forumon, h ott mar tudnia kene tankolni a Tier1-et.

Am. az ordinary meg elite heroknak is megy fel a lila csik ha utik? V. csak legendarynal van ez?

(#227) Land válasza nubyy (#226) üzenetére


Land
veterán

Erre én is kíváncsi vagyok
A Griffin nagyot üt, de kicsi a HP-ja. Védeni nagyon rossz. Centaur még csak 4-es szintű, 5-ösön lenne jó, sokaknak az van védeni is. Amúgy 3-as a Dragonom. Az már erősebbet üt, meg jobb a páncélja, viszont 5 helyet foglal 1 db belőle, plusz 5-ösre kellene húzni.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#228) nubyy


nubyy
aktív tag

Dungeonben neztem most csak meg, herot huzni ugyis ott fogok most sztem. Baromi gyorsan ledaraljak a dungeont, de buktam 10-et. Centaurral meguszom 5-6 veszteseggel, de herot huzni jobbnak tunik a Griffin. Raidelni viszont nem vinnem oket.

(#229) Land válasza nubyy (#228) üzenetére


Land
veterán

Csatázni akkor a Centaur a jobb? A falak miatt nem vittem magammal eddig.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#230) nubyy


nubyy
aktív tag

Toltam meg1 kort, 2 heroval ahogy huzni szoktam. Ebben a korben 47 Griffin gondolta ugy, h o nem szeretne tovabb elni. Ugyanebben a felallasban fele ennyi Centaurt bukok, pedig azok meg kapjak a cannonoktol is. Nalam maradnak a Centaurok, sztem egy probat meger, de ha neked jobban bejon a Griffin akkor told azzal. Nem lenyeg mit hasznalsz, addig amig sikeresek a raidek:D
Nalam az sem utolso szempont, h sokkal kevesebb ido legyartani egy Centaurt, igy mikor van idom tolni kb. 2x olyan gyakran tudok menni raidelni ill. dungeont tolni.

[ Szerkesztve ]

(#231) hey73 válasza nubyy (#230) üzenetére


hey73
tag

Mivel a tökfej csak a legendás nálam és druid is majd 350 zöld bigyó után vehettem meg valószínűleg más taktikával kell tolnom pl én 5 hőst rakom le először hogy tökfej képessége elő jöjjön és én inkább dungeonokba (első 3 ba) járok nekem ott kisebb a vesztességem velük mert gyorsak és a falakon se akadnak fennt. De ahogy változnak a hőseim és a tp igényem valószínűleg én is hasonlóan teszek mint te.

Igaz én óránként rátudok nézni 1* így nem zavar a hosszabb gyártás amibe a gyors dungeon körök és esetleg egy raid is belefér.

[ Szerkesztve ]

(#232) Land


Land
veterán

Veszegetem 150 Gemekért a hősöket, de a Legendeket nem nagyon akarja megadni. Szerencsejáték az egész.
Gondolom HB-ért esélytelen Legendás hős?!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#233) Land


Land
veterán

Van arról táblázat valahol, hogy a Troopok milyen gyorsan ütnek? A hosoknel ez egy hasznos infó.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#234) nubyy válasza hey73 (#231) üzenetére


nubyy
aktív tag

Engem foleg a gyartasi ido zavar, melo melett en is csak orankent 1x talan ha ranezek, de melon kivul tolom a dungeont ill. raidet amilyen gyakran csak tudom. En most spec. Dungeon 4-et szoktam tolni, ott mar egesz jo XP-t ad.

(#235) nubyy válasza Land (#232) üzenetére


nubyy
aktív tag

Elvileg lehet Legendary HB-bol, de v.mi 0.25% irtak forumon, nagyon nem eri meg. Kesobb pedig kelleni fog a HB eleg rendesen. Tartalekold inkabb.

(#236) hey73 válasza Land (#233) üzenetére


hey73
tag

Az egyik teszt accounton volt 15000 tp azt bedobáltam hát elittet is egyet kaptam a többi a zöld bigyó volt és sima hős volt.

Inkább rakd bele valamelyik hősbe és a magasabb szintű dungeonokból nyert több shardsból old meg a legendásokat... én is ezt teszem ;)

(#237) Land válasza hey73 (#236) üzenetére


Land
veterán

Én is így gondolom. Shardot amúgy alig kapok. Abból legenda nem lesz. :D

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#238) nubyy


nubyy
aktív tag

Olyan dungeont tolj amin van egy skull. Azok jobban dobnak. D2S1 az nagyon konnyu, D2S2 egy kicsit nehezebb de az is jol dob. V. csak nekem van makom abban a kettoben.

(#239) Herczi válasza nubyy (#238) üzenetére


Herczi
senior tag

Én is azokat szoktam nyomatni, de mostanában alig ad, régen többet adott sztem.

(#240) Land válasza nubyy (#238) üzenetére


Land
veterán

D2S1-> Ez a 2. Dungeon lenne?

Eddig 200 lángom van dungeon-ból, de vagy 30-40 Shardot kaptam eddig összesen.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#241) Herczi válasza Land (#240) üzenetére


Herczi
senior tag

Akkor neked tényleg szarul dobja, vagy nem a koponyásokra mész.

MOD: nekem most van 600, meg már vagy 300-at elosztogattam a klánokban.

Mondjuk ebből 300 a patch után jött.

[ Szerkesztve ]

(#242) Land válasza Herczi (#241) üzenetére


Land
veterán

Dungeon 3-ban a 0-7-et adó koponyásat sokszor megcsináltam, de túl nagy sikerem nem volt.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#243) nubyy válasza Land (#240) üzenetére


nubyy
aktív tag

Igen, keveset adnak (4 es 5), de 2 hero siman letolja. Nekem azok jol dobtak, kiszedtem onnan eddig vagy 1600-1700 shardot minimum.

(#244) hey73 válasza Land (#240) üzenetére


hey73
tag

Amit fórumon ajánlanak ill. nekem is bejött a dungeonokat érdemes váltogatni minden egyes járat után

Ha 100 % akkor is jobban adja és fél percen belül nem érdemes megcsinálni

Én csak az első kettőbe 4 halálkopponyásába tudok menni néha benézek 3 dungeonba is de napi 60 körülinél többet nem nagyon kapok

(#245) nubyy


nubyy
aktív tag

D4S1-et probaljatok ki, baromi konnyu dungeon, 1800XP meg 10 shard.

(#246) Land válasza nubyy (#245) üzenetére


Land
veterán

Akkor könnyű ha legendás hőseid vannak. Én elfekudtem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#247) nubyy


nubyy
aktív tag

Akkor ugy irom, h konnyebb mint a sima nem skull dungeonok elotte D4-ben. Itt bukok atlag 3-4 Centaurt tobbinel neha befigyelt 15-20 is. Am. 80 folott elkezd fogyni a Legendaryk elonye. Kissebb szinten nagyon nagy a kulonbseg, itt mar kezd kissebb lenni. 90 Executioner pl. siman le tudja csapni a 95-os Druidom ha bejon a stun skillje.

(#248) kecmec


kecmec
csendes tag

Ma szüret van.
Ismét nincs szerver 300gem-ért.
Ez ma már 700 lesz...

(#249) Land válasza kecmec (#248) üzenetére


Land
veterán

Kell a legendás hős. :C

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#250) vendingo


vendingo
veterán

Végre lett legend hősöm. :)
A sucubbus vagy mi a szösz jónak számít?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.