Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Black Ops 4 (PC, XO, PS4) topikban! Olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3493) BandiHUN válasza KaitouP (#3490) üzenetére


BandiHUN
veterán

Háát,inkább vágtak volna be egy dupla XP-t...
...Meg a rohadt SD-t ki a fenébe a DOM mellől.Még ha megy is,6-7 killel simán befaragok 200 alatti ponttal,meg nem is erre valók a mapok,HC-n mindenki kempel ezerrel,egy gyors TDM csak respawn nélkül.Eddig 2x láttam plantolást,abból az egyik én voltam,10 kör alatt.De az is csak úgy jött össze,hogy néha besokallom,hogy csak SD-be dob be/persze bevág elkezdett körbe(de miért???Hogy ne gyűljön ki semmi+legyen bukott köröm?),maradok,hátha utána DOM jön,ez be szokott jönni,csak a pofám húzódik,néha milyen nehéz egy jó DOM-ot találni...

Egyébként nekem bejönnek az új mapok is.Végre meglett az új shoti is az operation-ból,a MOG-12-ből is van egy vehető Mastercraft,de 1000cp-ért,és csak arra tehető fel,hát nem tudom.Pedig láttam csapattársnál élesben,jól néz ki.

Egyébként nem az volt,hogy ezzel a ládás mizériával jönnek majd +XP-t és Tier pontot adó fegyóvariánsok is?
Valamire most is kaptam először 5,majd 10%-nyi plusz tier xp-t,de fogalmam sincs,mi lehet az,mondjuk jó,dob a ponton...
De ruhából meg arcfestésből dunát lehet rekeszteni tényleg,annyi jött,tök jó cuccok is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.