Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

A laptopok tetszenek. Jövőre szeretnék venni ebben az árkategóriában (100-150k) 2-3 darabot.

(#2) tdream


tdream
csendes tag

November utolsó Hazai Pályáját a Radium Forman Limited Edition – Intel S19 névre keresztelt, középkategóriás gaming PC-vel indítjuk, amiért 64 bites Windows 10 Home operációs rendszerrel 484 990 forintot kérnek a pénztárnál.

Azért ez kicsit erős árazás...

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#3) Predatorr


Predatorr
őstag

A viccrovat nem változik. Vagy túlárazott valami, vagy még hulladék is, a vélhetően kamu adatokról nem is beszélve. Volt drága, „120kg” teherbírású, márkás székem, 1 év +2 hét alatt szétment 90kg alatt. Vettem 40e-ért (akciósan 65e helyett) egy 200kg terheset, akkora laprugócsomag van benne, mint az öklöm, böszme erős T tartóelem a támlának, tart, és kényelmes is.
A VGA-kat meg kenjék a hajukra, a TUF 4080 még nem is nagy, mégsem férbe kb. semmibe, főleg, ha nem akarjuk megtörni a gyújtókábelt (kanóc).
Néztem a „black friday” akciókat, szépen felvitték mindennek az árát, mindenhol. 3090-et pl. csak legalább 30%-kal drágábban lehetett kapni, mint 2 hete (most olyan 650e körül, miközben kicsit arrébb szórják 1100€ körül), pedig kifutott modell, de még a régi amd-ket sem árazták le. Rgadjon rajtuk az összes. :P

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) yerico válasza janeszgol (#1) üzenetére


yerico
senior tag

Azért a kategória akció nélkül erőteljesen a hulladék kategória, de ízlés dolga.

(#5) pusszycat válasza janeszgol (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én azt nem értem miért 2-3 darabot. Vagy lehet sok a gyerek.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#6) Predatorr


Predatorr
őstag

A hét vicce:

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#7) Trailblazer válasza Predatorr (#6) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez tényleg az, főleg a cikkben említett, 740k-s 4080 fényében.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#8) KISDUCK


KISDUCK
addikt

A radiumos pc-ben 2x256gb ssd? Ez most komoly? A beragadt szemetet így akarják drágán kiszórni?

(#9) DjFlanker válasza Predatorr (#3) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

"Vettem 40e-ért (akciósan 65e helyett) egy 200kg terheset, akkora laprugócsomag van benne, mint az öklöm, böszme erős T tartóelem a támlának, tart, és kényelmes is."
Megkérdezhetem hogy pontosan milyet?

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#10) nalaca000 válasza DjFlanker (#9) üzenetére


nalaca000
tag

Engem is érdekelne...

A világ egyik legnagyobb problémája, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg mindenben kételkednek!

(#11) zeroalbedo válasza nalaca000 (#10) üzenetére


zeroalbedo
csendes tag

Engem is ...

(#12) Piftuka válasza tdream (#2) üzenetére


Piftuka
veterán

Sajnos ez valóban nagyon drága ennyiért. A számítógépház látványos, de nem egy jól szellőző fajta, a konfigurációban felhasznált tápegység pedig kritikán aluli...

Nagyon örülök, hogy szűk 3 éve vásároltam, és építettem meg a jelenlegi számítógépemet! Egy jó ideig még biztosan nem fogom lecserélni.

"Aquila non captat muscas."

(#13) Piftuka válasza Predatorr (#3) üzenetére


Piftuka
veterán

" Vettem 40e-ért (akciósan 65e helyett) egy 200kg terheset, akkora laprugócsomag van benne, mint az öklöm, böszme erős T tartóelem a támlának, tart, és kényelmes is."

Ez nagyon jól hangzik!

Melyik az a szék? Kapható még?

"Aquila non captat muscas."

(#14) syberia válasza tdream (#2) üzenetére


syberia
veterán

Fél misi és a tápegység egy csifi ECO 🤣

https://howbad.info/

(#15) poirot válasza Predatorr (#3) üzenetére


poirot
senior tag

"Vettem 40e-ért (akciósan 65e helyett) egy 200kg terheset, akkora laprugócsomag van benne, mint az öklöm, böszme erős T tartóelem a támlának, tart, és kényelmes is."
----------------------------------------------------
Ez engem is érdekelne, még ha már nem is akciós.

(#16) ViZion válasza Piftuka (#13) üzenetére


ViZion
félisten

Engem is érdekelne, de félek, h kiderül, h még 2001-ben vette, amikor 100k volt a havi fizu. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) Avayasoft válasza janeszgol (#1) üzenetére


Avayasoft
tag

Euróban bármikor :)

(#18) Piftuka válasza ViZion (#16) üzenetére


Piftuka
veterán

Nyilván a termék ára is számít, de az érdeklődésemet elsősorban a 200 kg-s teherbírás, és a masszív laprugók miatt keltette fel.

"Aquila non captat muscas."

(#19) zebra_hun válasza ViZion (#16) üzenetére


zebra_hun
addikt

Engem is érdekelne :))

(#20) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mennyi kövér ember... :))

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#21) ViZion válasza pusszycat (#20) üzenetére


ViZion
félisten

nem vagyok kis darab, de a 120 kg-os széket 2-3 évente cserélni kell, vagy minimum gázrugó csere. Pedig elvileg nem is karcolom a paramétereit. Gyanítható, h kínai barátaink ezekre is azt írnak, ami nekik tetszik.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) ughhh


ughhh
senior tag

Synthwave Mester!
Jó cucc a Cooler Master CK530 V2? Cserélném a thor 300 rgb-t, hogy több legyen a hely az asztalon.

[ Szerkesztve ]

(#23) Piftuka válasza pusszycat (#20) üzenetére


Piftuka
veterán

Vagy csak "erőscsontú"... :) :P

"Aquila non captat muscas."

(#24) NandoXXL válasza ughhh (#22) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Tuti jó, tele van színes csillám fa.z leddel, vedd és vidd.

(#25) ughhh válasza NandoXXL (#24) üzenetére


ughhh
senior tag

A thor 300 rgb-t sima zöld világírással használom, a másiknál se lenne másképp.
Synthwave kolléga köztudottan keyboard megszálot, azér kérdeztem rá :)

(#26) Predatorr


Predatorr
őstag

Srácok, nem írhatok ide „reklámot”. :R A testtömeg meg izomból is állhat. Priv. elküldtem, aki érdeklődött. Még akciós a szék, csak már 43e.
Egyébként néztem a héten: 4080-ak már vannak 630e alatt, a 3090-ek 660-ról indulnak. Kollektíve hülyének nézik a gépet, a könbözetből már kapni elég nagy házat. :R

ViZion: 2022.11.08.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#27) DjFlanker válasza Predatorr (#26) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Írd meg nekem is lécci, nem kaptam még meg, köszi :R

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#28) Predatorr válasza DjFlanker (#27) üzenetére


Predatorr
őstag

Nem is érdeklődtél priv.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#29) Overload válasza Predatorr (#26) üzenetére


Overload
csendes tag

Nekem is elküldenéd, köszi.

(#30) ceia


ceia
őstag

Az olcsó Samsung monitor tetszik, ha csak nincs valami csúnya képhibája (ami egy teszten derülne ki) általános célra jó vételnek tűnik.
A Cooler Master billentyűzet akkor lenne jó, ha lenne numerikus padja. Én nem is értem, hogy tud valaki meglenni anélkül. Na és fekete színnel, és csík enterrel, de ne legyünk telhetetlenek.

        it's more fun to compute

(#31) Joci10 válasza Predatorr (#26) üzenetére


Joci10
őstag

Szerintem....
1. Ez nem lenne reklám. Csak a direkt reklámokat tiltják.
2. Nem szoktak szólni, ha ajánlót írsz (nézz szét a fórumban, tele van 'milyen .... vegyek?' témákkal). De ha egy átlag tévés hírt nézel, szinte mindenki 'reklámozza' a saját tévéjét, meg mindig van valaki, aki rákérdez, hogy mit vegyen.
3. A #6-ban már írtál reklámot (a negatív reklám is reklám).

(#32) Predatorr


Predatorr
őstag

1. Csak konkrét üzletet és típust írhatnék.
2. Már szóltak miatta régebben.
3. Nem írtam sem üzletet, sem típust.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#33) Joci10 válasza Predatorr (#32) üzenetére


Joci10
őstag

3. Ott a bolt neve a linkben, a konkrét típusról meg ne akarj meggyőzni, hogy az nem is az (ennél konkrétabban nem is lehetne megadni az árucikket, mint amennyire ott olvasható). :D
1. Az előző után nem értem a gondolatod. Ha a 3 nem az, aminek én látom, hanem az, aminek te, akkor itt is simán leírhatod, hogy pl. a Dűne: Imperium hatalmas akcióban volt most a Tesco-ban, mert 10ezer forntért meg lehetett venni 15+ezer helyett (jó, a társasjáték itt off, de élő példának elmegy) - vagy beraksz róla egy hasonló képernyőmentést, ahol hasonlóan látszik a bolt neve, és a 'nemkonkrét' termék az árával. Vagyis írásnál pl. csak annyit közölsz, hogy X dolog most hatalmas árengedménnyel beszerezhető Y-nál, ha valakit érdekel egy bizonyos fajta dolog (ha ez csak részben kapcsolódik a hír témájához, akkor offban), és nem fognak érte szólni. Persze, ha sok-sok témában ezt megemlíted, akkor már más a helyzet (mert akkor az már tényleg reklámnak számíthat), de amíg 1 alkalommal, a témához valamilyen módon köthetően megjegyzed, akkor a legszőrösebb szívű modi sem fog érte tiltani.
2. Direkt említettem, hogy pl. az OLED-es híreknél konkrét típusokat ajánlgatnak mindenkinek, de senkit nem büntetnek, mert nem direkt hirdetés. Direkt említettem, hogy vannak direkt (na jó, befejezem a 'direkt' használatát :D) vásárlási ajánló témák (igaz, konkrét boltot nem írnak le, hogy hol vedd meg, de egy kereséssel biztos megtalálja mindenki a legolcsóbb helyeket). Persze lehet, hogy régebben kaptál figyelmeztetést, de lehet, már a policy is megváltozott. Vagy más miatt kaptad (félreértettétek egymást).
Vagyis szerintem nem kell ennyire vaskalaposnak lenni. Bár ez csak saját vélemény, de nem hiszem, hogy a modik máshogy járnának el a fentebbi gondolatmeneteim ellenére. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.