Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Joci10 válasza Predatorr (#32) üzenetére


Joci10
őstag

3. Ott a bolt neve a linkben, a konkrét típusról meg ne akarj meggyőzni, hogy az nem is az (ennél konkrétabban nem is lehetne megadni az árucikket, mint amennyire ott olvasható). :D
1. Az előző után nem értem a gondolatod. Ha a 3 nem az, aminek én látom, hanem az, aminek te, akkor itt is simán leírhatod, hogy pl. a Dűne: Imperium hatalmas akcióban volt most a Tesco-ban, mert 10ezer forntért meg lehetett venni 15+ezer helyett (jó, a társasjáték itt off, de élő példának elmegy) - vagy beraksz róla egy hasonló képernyőmentést, ahol hasonlóan látszik a bolt neve, és a 'nemkonkrét' termék az árával. Vagyis írásnál pl. csak annyit közölsz, hogy X dolog most hatalmas árengedménnyel beszerezhető Y-nál, ha valakit érdekel egy bizonyos fajta dolog (ha ez csak részben kapcsolódik a hír témájához, akkor offban), és nem fognak érte szólni. Persze, ha sok-sok témában ezt megemlíted, akkor már más a helyzet (mert akkor az már tényleg reklámnak számíthat), de amíg 1 alkalommal, a témához valamilyen módon köthetően megjegyzed, akkor a legszőrösebb szívű modi sem fog érte tiltani.
2. Direkt említettem, hogy pl. az OLED-es híreknél konkrét típusokat ajánlgatnak mindenkinek, de senkit nem büntetnek, mert nem direkt hirdetés. Direkt említettem, hogy vannak direkt (na jó, befejezem a 'direkt' használatát :D) vásárlási ajánló témák (igaz, konkrét boltot nem írnak le, hogy hol vedd meg, de egy kereséssel biztos megtalálja mindenki a legolcsóbb helyeket). Persze lehet, hogy régebben kaptál figyelmeztetést, de lehet, már a policy is megváltozott. Vagy más miatt kaptad (félreértettétek egymást).
Vagyis szerintem nem kell ennyire vaskalaposnak lenni. Bár ez csak saját vélemény, de nem hiszem, hogy a modik máshogy járnának el a fentebbi gondolatmeneteim ellenére. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.