Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Hikvision


Hikvision
senior tag

Ritka sz*r halott topic :DDD

20 éve a PH-n.

(#352) róland válasza Hikvision (#349) üzenetére


róland
veterán

Jó, BlueSoleil megoldás, hogy állandóan (minden telepítésnél) regisztrálni kell a terméket, ha 5 MB-nál többet szeretnél átvinni rajta.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#353) cornel1984


cornel1984
csendes tag

Szevasztok!
Van egy bluetooth adapterem és mikor a gépbe bedugom a köv hibaüzenetet írja ki:
[kép]
Találkozott valaki ezzel a hibával, ha igen és tudja a megoldást kérem írja meg.
A BlueSoleil-t is feltelepítettem de három gépbe is kipróbáltam mindháromnál ezt írta ki.

Segítségetek előre is köszönöm!

Üdv Kornél

(#354) Hikvision


Hikvision
senior tag

Nemrég Szereztem egy Billionton 100m-es kis Antennás csodát,és amikor keres vagy kommunikál az eszközzel besípol a Hifi. Wajon mitől lehet?

20 éve a PH-n.

(#355) Laca 012 válasza Hikvision (#354) üzenetére


Laca 012
őstag

Hali!
Na ilyen kis csodát vettem én is...
A müanyag tok felét kitölti a panel, és az antennának nevezett müanyag pálcika közelébe sem ér a panelnek... Azon kivül, hogy útban van semmi értelme.Tehát legjobb esetben is jobb ha classII (10m-es) A cd-n lévő driver az x64-es vistávak olvashatatlan, csak xp-s gépen látszanak a file-ok...A softwaregyártó honlapjáról letölthető vista kompatibilis 3.2.2.8-as driver 5MB korlátos..(bluesoleil) elvileg 15 dolcsiért meg is vehetnéd, de azt írja, hogy töltsd le a korlátozott verziót és annak help-jében van a megvásárolási lehetőség.Ami ott is van (buy gomb), csak a hivatkozás ahová mutat az az explorer szerint nem elérhető... Tehát megvásárolni sem tudom a 2250Ft-os adapteremhez a 3-4000Ft-os drivert...A programhoz létezik 2 féle törés is (exe file csere és patch ), de csak xp-n megy...Vistán nem kap ip címet az adapter csatlakozáskor, tehát nem kommunikál....(törés után)
Na erre varrjatok gombot!
Ja! és én GPS-hez használnám...

[Szerkesztve]

(#356) mcs10


mcs10
tag

hali!

van olyan bluetooth adattároló vagy adapter aminek van alapból tárhelye?

tehát nincs pc a közelben csak a mobil meg a bluetotth adapter/tároló amire áttudom rakni a fájlokat pc segítsége nélkül?

van ilyen?

mcs10

(#357) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok!
amikor elindítom a gépet mindig ez jelenik meg hogy lehet ezt kiiktatni? előre is kösszi..
[link]

(#358) Jarod1


Jarod1
addikt

Megvan ki kell kapcsolni a frissítés keresést

(#359) Dtomi válasza Hikvision (#354) üzenetére


Dtomi
őstag

Hy ma vettem egy ilyen billionton 160m es hiperszuper adaptert amit az XPsp2 képtelen felismerni. Csak a rühes driver CD-vel amivel ugyan látja a telefont de a keretprogram kb. szart se ér. De mivel az XP nem látja nem ugrik elő bluetooth menü tehát semmit nem tudok állítani. Na ez mitől van. Mobtime kiírja hoigy rossz BT telepítése vagy nincs is csatlakoztatva bt. se küldeni se fogadni nem tok.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#360) Jarod1 válasza Dtomi (#359) üzenetére


Jarod1
addikt

Próbáld a Bluesoleil progit ki. ez használom én is mert az enyémhez is valami vacakot mellékeltek..

(#361) dagijoe78


dagijoe78
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy Canon Bluetooth-ot PC-hez 3000 Ft-ért! USB-s! telefonról tudok feltölteni a gépre! De a gépről telóra nem! Ez minden bluetooth-nál igy van? vagy csak nállam? A válaszokat várom E-mailben! dagijoe78@citromail.hu (MSN címem is de ritkán vagyok!)

Dag! j0E

(#362) shark300


shark300
tag

Helosztok!

Notebook modding kapcsán felmerült, hogy magába a gépházba építünk egy 1 GB-os tüskét, amit a Vista ReadyBoost-ként használhat. Mivel a már beépített USB HUB-nak 4 portja van, gondoltuk, beépítünk egy BlueTooth modult is (vagy egy infra modult, hiszen ''csak'' távirányítani kellene a notebookot). Kérdésem az lennne, hogy mivel ez egy fixen beépített modul, állandóan fogyasztja a wattokat, vagy ki is lehet kapcsolni?

Válaszotokat köszönöm!

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#363) HXY válasza shark300 (#362) üzenetére


HXY
addikt

Sztem a tálcán az Enable/Disable erre való...

(#364) shark300 válasza HXY (#363) üzenetére


shark300
tag

THX!

Csak még nem vettem meg, így nem tudtam, van-e ilyen opció.

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#365) jodamester


jodamester
tag

Sziasztok!
Sztereó bluetooth füleshez keresek bluet.adaptert. Olyan kéne ami winxp-vel együttműködik. Számítógépen keresztül zenehallgatásra és filmnézésre, skype-ra használnám (később telefonhoz is). Média-anyagok lejátszásához winamp-ot és mediaplayer classicot használok. Tudnátok-e olyan adaptert ajánlani, ami támogatja a felsorolt progikat.
Előre is köcce a helpet! :R

(#366) jodamester


jodamester
tag

:U

[Szerkesztve]

(#367) bezzeg


bezzeg
csendes tag

Sziasztok!
Volna egy kis gondom:)
Van egy ócsó BT usb adapterem.Tökéletesen működött ,de a gép újra install és persze a driver cs-sehol:( ISSC Bluetooth device volt ha jól emlékszem a dobozon talán ESXXXX szám volt.
Bluesoil cd volt hozzá az biztos.
Hobban tudnék hozzá drivert letölteni?
Elég ha leszedem a Bluesoleil_2.3_English_STD.zip -t az oldalról? Ebben benne van a driver is?

Köszi

(#368) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Van egy új Motorola V360 és egy Cellink bluetooth headszet külön mindegyik jó a telcsi kereskor nem talál semmit. Van rá valami trükk vagy marad vissza viszük gariba köszi

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#369) gabee69


gabee69
csendes tag

Sziasztok.Ha valakinek van Cellink bluetooth adaptere légyszi jelezze,hogy xp-vel jól működik-e.Samsung E-250-nel használnám. :( köszi

(#370) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Üdv. Az én kérdésem az: hogy tudnám notebookomról a bluetooth-t kikapcsolni. Nem törölni, kikapcsolni. (Op: XP) - Valamelyik másik fórumba is beírtam, de nem találom. Thx.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#371) F1DO


F1DO
senior tag

Üdv!

Hát bluetooth problémákból látom van elég. Én pont most vennék egyet telefonokhoz használni, és jól jönne valami tipp hogy mégis milyet vegyek?

(#372) F1DO


F1DO
senior tag

Segítségképp annyit írnék, hogy egy kölcsön kapott kütyüvel nekem is voltak problémáim, a PC felismerte meg minden, de csak a pc-ről tudtam a telefonra (SHARP GX17) küldeni file-okat, a telefonról pc-re nem. Na ezt a problémát, illetve feladatot a sharp gyári gx 17-es bluetooth kapcsolatra telepített windowsos programja oldotta meg hibátlanul.

Enélkül akárhogy bűvészkedtem 'simán' program nélkül nem ment a dolog.

(#373) kircipeti


kircipeti
senior tag

Upp!

Vettem egy Mytek MBT-33-as dongle-t:
[link]
Ajanlom mindenkinek, aki nem akar szivni az installalassal es a kesobbi hasznalattal. Jofajta Broadcom drivert adnak hozza cd-n es az ara is elfogadhato a cuccnak.

(#374) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok! hogy tudnám aktiválni a Bluesoleilt Vendég fiók bejelentkezése alatt?
Ugyanis ott szürke ne mműxik. :( előre is köszi

(#375) föccer


föccer
nagyúr

Hyz,

Bluetooth kérdés:

Ha pc-hez csatlakoztatva van egy BT adapter, akkor, hány eszköz csatlakozhat hozzá egyszerre??

Thx.

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#376) BullZeye válasza föccer (#375) üzenetére


BullZeye
veterán

föccer úgy tudom, hogy egy átlagos normális Bluetooth egyszerre 1 alkalmazással tud kommunikálni, és cask azok tudnak egyszerre többel (fogalmam sincs pontosan mennyivel) amelyiken külön fel van tüntetve hogy EDR . azaz 2,1 mbit el másol és több eszközzel kommunikál, ez egy új technológia viszonylag

(#377) BullZeye


BullZeye
veterán

Viszont nekem is lenne egy kérdésem O.o
Életembe nem használtam bluetooth-t még ezelött, és picit elbizonytalanodtam olyan téren, hogy nekem lesz ha minden igaz egy Sony Ericson v630i mobilom, ami támogatja a bluetooth 2.0t...ez szép és jó meg minden, viszont bnőmnek egy LG l600v mobilja lesz, ami sajna csak 1.2s bluetootht támogat :(
Tudom tudom a kérdés hülye, hisz adja magát a dolog hogy egy 2.0s USBs Bluetooth visszafelé kompatibilis az 1.1 és 1.2s bluetooth-t támogató telefonokkal...nah de mégis, nézegettem neten ilyen "kompatibilitási listákat" és v630i sorra ott van, és jelen van és írják hogy támogatja, viszont az LGl600v-t sajnos sehol nem írják >> és ez picit zavaró, mert most nem tom hogy is van ez :D

Ezt az USBs bluetootht néztük ki megvételre....relatíve olcsó, márkáról csak jót írtak, 100 méterre hat, EDR-es, jól nézki és pici! :)
http://www.bluetake.com/products/BT007SX/BT007SX_subS.htm

Szal kérdés röviden, akármilyen bluetootht veszek az tutira fog megfelelő szoftverrel kommunikálni bármilyen mobiltelefonnal, oda-vissza? :) a lehető leggyorsabban? :)

(#378) Pötyi válasza föccer (#375) üzenetére


Pötyi
őstag

Ne tudd meg, hogy a kérdés, amit feltettél, mennyire szó szerint értendő...

Nevezetesen az, hogy egy PC-hez hány eszköz csatlakoztatható...

Ugyanis a jóféle Apple szerkenytűkbe is csak egy BT adatpter van beépítve, oszt csodák-csodája, mégis tudsz csatlakoztatni hozzá egyszerre, egy időben BT billt, meg BT egeret is... :D

QNX is cool!

(#379) föccer válasza Pötyi (#378) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet kötekedni... :B Sík hülye vagyok a témához. Látszik, még kérdést sem tudok feltenni :)

BullZeye: Köcke

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#380) simonzé


simonzé
addikt

Segítség!!!
Jó régóta van egy noname USB bluetooth adapterem. A Blue Soleil nevű csoda járt hozzá. Ennek feltelepítése után felismeri ugyan a Motorola headetemet, meg a Nokia telefont, de névként csak egy betű-szám kombinciót ad meg. A Propertiesnél még a gyártót sem ismeri, nemhogy a tipust. Csak azt tudja , hogy ez egy heasdset/telefon.
Ja, a Win fel sem ismeri, ha csak bedugom. Előbb fel kell raknom a BlueSoleilt, aztán már látja , de nem műxik. :(
Mit tegyek? Hogyan tudnám működésre bírni a cuccot, egyáltalán fog-e valaha működni?
Ez a Blue Soleil jó dolog? Számomra egy használhatatlan, rendszertelen f*snak tűnik, de sajnos nem találtam univerzális Bluetooth drivert, amivel kiválthatnám.
Korábban volt egy D-link BT stickem, na az maga volt a tökély, de egy haverom megsütötte. :(

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#381) Jarod1 válasza simonzé (#380) üzenetére


Jarod1
addikt

Szia, kattints kettőt arra az ikonra amit talált( a betű-számosra) vagy jobb klick és párosítás. :C

(#382) simonzé válasza Jarod1 (#381) üzenetére


simonzé
addikt

Hej, de szép elmélet...
Próbáltam párosítani, de fél perc után mindig "pair devices failed" az üzenet. Valami tutira nem stimmel, mert az eszközt megtalálja, de sem a nevét, sem a gyártóját, sem más adatát nem ismeri fel, csak azt hogy headset, vagy telefon...

I don't fit in. I fit out.

(#383) Ala


Ala
tag

Hali!
Tegnap vettem egy BT-t de nm nagyon akar jó lenni.A bluesoleil progit vagy mit kell hozzá feltenni.Mástól is hallottam h ez az eszköz nincs a toppon.Tudnátok ajánlani egy másik bt ami használható is?

(#384) Jarod1 válasza simonzé (#382) üzenetére


Jarod1
addikt

ugyanazt a párosítókódot adod meg a telóban és a PC-ben is?

(#385) Ala válasza Ala (#383) üzenetére


Ala
tag

Igen.
Más is panaszkodott erre a típúsú eszközre

(#386) t256


t256
őstag

Üdv!

Nekem is van egy Noname BT USB adapterem és meglepő módon Én is a BlueSoleil nevű progit kaptam hozzá.
Samsung Z-230-al használom. ha PC Studio-val használom csoda, de működik. Már ha a PC Studio működik stabilan és nem fagy le.
Megpróbáltam a BlueSoleilban is az adatmásolást. Ami meglepett az az, hogy amit eddig ráraktam a telóra PC Studio-val azt nem látja a Soleil csak a gyári dolgokat.
Megpróbáltam egy háttérképet átmásolni Soleil-al a teló kiírja, hogy fájl fogadva, de nincs rajta. Szóval nem csinál semmit.

A telóm topicjában tájékoztattak róla, hogy ha az XP gyári USB driverjével telepítem az eszközt, akkor nem kell hozzá semmiféle progi egyszerűen windows-on belül tudok másolni.
Az Én BT adapteremet persze nem tudja telepíteni.
Tehát a kérdésem : Létezik valamilyen univerzális driver vagy valamilyen alternatíva ?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#387) cica-mica


cica-mica
csendes tag

Hali!
Nagy segítségre lenne szükségem van egy Bluetooth adapterem de nem tudom használni mert miután fel telepítettem a bluetooth Soliel is fel telepítette magát és nem engedi hogy le töröljem már mindent próbáltam aki tud segíteni írjon ide: gyongy26@freemail.hu de csak az írjon ki tudja a megoldást! köszi

(#388) szacsee


szacsee
nagyúr

Hali!
Szükségem lenne egy Bluetooth adapterre.
A követelmények:
Samu E250-el lenne a PC-hez kapcsolva
XP SP2 és Vista kompatibilitás
Gyors fájlátvitel!!
Bluetooth 2.0-ás szabvány.
A class 1 vagy a 2 a jobb?
Minőségi megoldások nevét kérném, ha lehet.
Ár nem számít, mivel olcsó húsnak híg a leve efekt...
Köszönöm előre is! :R

(#389) Bencexp


Bencexp
tag

k700 hoz milyen bt adapter lenne a legjobb?
vagy kábellel gyorsabb?
ha valaki tud írjon

kösssz :C

xp sp2-m van

Jako vážně?

(#390) t256 válasza szacsee (#388) üzenetére


t256
őstag

Jobban jársz egy adatkábellel! :DDD

Bencexp: Neked is a kábelt javaslom.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#391) ensium


ensium
csendes tag

Sziasztok!

A minap vettem egy Bluetooth dongle adaptert, és máris meggyűlt vele a bajom :((

Feltelepítem a drivert, a hozzáadott programot (BlueSoleil) minden tökéletesen működik (file átvitel, párosítás stb.) csak a távvezérlés nem. Egy Sony Ericsson V630i telefonom van, alapból volt benne 3 távvezérlési HID file (Desktop, presenter, mediaplayer) se azok, és se azok amiket én töltöttem rá nem működnek. Mikor kiválasztom az eszközt a gépet, kiírja a telefonom, hogy "A Bluetooth kapcsolat létrehozása sikertelen. Ellenőrizze a Bluetooth beállítását a másik eszközön:" stb... Látják egymást, és például filet tudok küldeni telefonról gépre, gépről telefonra is.

Mi lehet a baj, mit kellene beállítanom tudtok segíteni?
(A típusa: Concorde Bluetooth USB adapter 01-02-7350)

[ Szerkesztve ]

(#392) ensium válasza ensium (#391) üzenetére


ensium
csendes tag

Már megoldottam, egyszerűen nem raktam fel a BlueSoliel vagy mi programot.

(#393) Bencexp válasza t256 (#390) üzenetére


Bencexp
tag

Kössz!

Jako vážně?

(#394) R


R
aktív tag

Hi!

MSI BTOES (USB-s BT adapter)-hez tudnátok egy jó driver linket adni (WinXP SP2)?

Pls, help (a CD-je nincs meg).

(#395) Jarod1 válasza R (#394) üzenetére


Jarod1
addikt

Blusoleil.

(#396) Csigger válasza ensium (#391) üzenetére


Csigger
őstag

hello!
énis a minap vettem egy bluetooth adaptert, és a távvezérlést akarom vele szintén megoldani, egy SonyE K750i tipusú telfonommal!
akkor ezekszerint azt mondod, hogy nem kell ez a prgi? met nekem is ezt adták ozáá minidisken!
takarítsam le a gépről és már egyből menni is fog?
ha ezt letörlöm, hogyan tudok másolgatni bluetoothon keresztül a telefonra vmint vissza?

Apple and Android user

(#397) Csigger válasza Csigger (#396) üzenetére


Csigger
őstag

nos végül nekem is sikerült megoldani a dolgot!
nagyon frankó így a távvezérlés! egyszerűen csak a windows által feldobott drivereket telepítettem a hozzá adott progit letöröltem és már ment is! :C

Apple and Android user

(#398) deeeee


deeeee
csendes tag

Hello.
Nekem van egy bluetooth adapterem,ami win. xp-vel jól működött,de most vistám van,és mikor bedugom az usb-be,akkor azt írja ki hogy az usb eszközt nem lehet felismerni.Próbáltam drivereket föltelepíteni,de sehogy nem működik.Tudna valaki segíteni hogy mit csináljak hogy működjön?Köszi

(#399) Jarod1 válasza deeeee (#398) üzenetére


Jarod1
addikt

Bluesoleilt tedd fel!

(#400) jack982


jack982
aktív tag

Sziasztok!
Segítség kéne: amikor lekapcsolom a gépet, az usb bluetooth is lekapcsol, abbahagyja villogást stb. amikor bekapcsolom gépet nem kezdi el szokásos villogását, win se látja, szoval ugy néz ki nem kap áramot.
amikor kihuzom majd visszateszem bluetootht ujra rendben van minden, amíg ki nem kapcsolom gépet, akkor ujra eljátsza dolgot.
szoval tudna nekem valaki segíteni,hogy mit kell beállítani asus p5b biosában, hogy kikapcsolt állapotban is kapjon áramot a kütyü???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.