Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu

Hozzászólások

(#6051) Bluerainbow válasza bullseye (#6050) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

De de , csak lemaradt az ékezet. :K

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#6052) oriic válasza maross (#6047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én igazából azt sejtem az egész mögött, hogy pár hétig kisorsolgatja az eddig összegyűjtött bundle szökevényeket és egyéb olcsó cuccokat, aztán később majd már felajánlásokat fog kérni. Az emberek meg valszeg adnak neki mert már hallott innen-onnan a BlueGiftről. Csak aztán nehogy az legyen, hogy egy-egy értékesebb gifttel, vagy kulcs birtokában lelép majd.

Mert valjuk be, ez így most nem éri meg neki se hosszú, se rövid távon. Max like-ot kap, meg ha többen kezdik el látogatni az oldalt akkor hirdetések után egy kis aprót.

(#6053) Bluerainbow

Ha most elkezdem spammelni az oldalát az nagyon szemétség lenne? :D

szerk:

Hogy törölgeti a hsz-eket. De aranyos. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6053) Bluerainbow válasza Bluerainbow (#6035) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Ma újra feltettem a kérdést neki , most válaszolt. Mire ide belinkeltem már törölte az egyik hsz-ását , ami az volt amit Assimilator is irt fentebb , vagyis "Azokat a szinonimákat,szavakat és képeket, ami nem jogvédett, bárki szabadon használhatja. Hát nem döbbenet? Akkor miért ne azt használnánk, amiről a többségnek egyértelműen azonosítható, hogy miről is van itt szó!? ". Ezt a választ adja az én kérdésemre is.

orichalcos - pont erre gondoltam én is.
Ha pozitivan akarok állni a dologhoz , akkor azt mondom , talán létre akar hozni egy közösséget ott , esetleg egy fórumot , ki tudja.
Ha szkeptikusan , negativan állok hozzá , akkor átverés szagát érzem a levegőben.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#6054) bullseye válasza Bluerainbow (#6049) üzenetére


bullseye
addikt

Nem költ, mert szerverbérlésből él. És azt reklámozza ezzel... tuti nagyon hatékony.
Amúgy a szervers cége is remek lehet, úgy tűnik ismerősökkel húzatja az értékelését, meg esetleg hasonló sorsolásokkal. Igazi korrekt üzletembernek tűnik. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6055) maross válasza Bluerainbow (#6049) üzenetére


maross
veterán

Teljesen lenyegtelen ki nyeri meg a jatekot, reklambol jon be a penze. Minel tobben gyulnek az oldalra, annal jobb neki. Ahogy linkelték is, szerver hostinggal is foglalkozik, azaz sajat reszre nem sokba kerul egy oldal fenntartasa. A kodok kerulnek valamennyibe + a melo vele. A reklam resze lenne nagyon draga, de azt kibekkelte azzal hogy elcserelte a gerincét egy rinocerosz-arcborre rajta egy "szar alak" pecséttel, amit sajnos csak mi latunk.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6056) oriic válasza Bluerainbow (#6053) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ha pozitivan akarok állni a dologhoz , akkor azt mondom , talán létre akar hozni egy közösséget ott , esetleg egy fórumot , ki tudja."

De milyen közösséget? Azt ami már itt megvan? Évek óta. Egyszerűen csak mások hátán akar felkapaszkodni, ami szerintem egy sunyi mocskos arcátlan dolog. Ha az lett volna az oldala neve, hogy mittudomén SteamHUNGARYGifts, senki egy szót nem szólna érte... :(

Live-Die-Respawn

(#6057) Bluerainbow válasza oriic (#6056) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Hát igen , nem minden ember tartozik a gerincesek csoportjába.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#6058) bullseye válasza maross (#6055) üzenetére


bullseye
addikt

Ami azért volt remek ötlet, mert ha csak simán indít egy oldalt, és ide bejön reklámozni, de udvariasan, sokan átjárnának oda rendszeresen, mert miért ne, pörögne a Google hirdetés és mindenki boldog lenne. Így páran juszt sem megyünk, aki mégis, az remélhetően adblockkal, ő meg örülhet, hogy mennyire le van fedezve jogilag.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6059) bul07


bul07
nagyúr

És még profil képecskét is oroz (ez a here áll elég jellegzetes)
Zoli1222

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6060) cikasz válasza Bluerainbow (#6053) üzenetére


cikasz
őstag

Ez egy szar alak :(( A hozzászólásaiból is látszik. Egy senki... :(((

Nincs rá mód elvenni/vetetni tőle ezt a domaint?

orichalcos

Mi a garancia arra, hogy kiirja emberünk "XYZ" megnyert egy nagy értékű felajánlást (amit majd ő fog kérni a tagoktól) az nem az ő regje?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6061) GabN73 válasza Bluerainbow (#6053) üzenetére


GabN73
addikt

Ideje ellátogatnom Debrecenbe :) :B

(#6062) oriic válasza cikasz (#6060) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez meg a másik..

Most olvasom miket ír Bluerainbow-nak a szánalmas oldalán. Kb, a bicska kinyílik a zsebemben, de vissza kell fognom magam... :((( :((

" , de Magyarország-on az enyém volt az első ilyen kezdeményezés és ebben a formában ahogy ott mi csináljuk , nem igazán ismerek más ilyen jellegű oldalt"

Ezt sajnos nem tudom értelmezni, ilyen állítás nem bizonyítható, mivel az egész magyarországi internetet nem ismerheted. Nekem meg a grafika keresésekor jött az ötlet, mivel gift dobozokat kerestem. Írd be: gift png ;) Ha látsz benne fantáziát, akkor kialakíthatunk valami közös dolgot is itt az oldalon.

Live-Die-Respawn

(#6063) DeFranco válasza cikasz (#6060) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem Bluerainbownak is kijárna egy tempban üzletrontásért ;]

trololololo

(#6064) AxBattler válasza Bluerainbow (#6053) üzenetére


AxBattler
félisten

A fickó végig próbál terelni, mellébeszél, egy igazi kis pöcsfej. Ha nem lennének ilyen lazák nála a jelentkezés feltételei, ill. lenne felajánlás, senki le se...

Ne foglalkozz vele! :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6065) eami válasza cikasz (#6060) üzenetére


eami
addikt

korábban linkeltem az eljárást. az eljárási díj viszont 100k + üveg.

(#6066) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Én azt látom gondnak, amit előttem már írt valaki, ha majd egyszer már nem kapják meg a nyertesek a gifteket, vagy egy nagyobb felajánlás után lelép majd. Akkor aztán megy majd, hogy a "Bluegift egy átverés", amire ő majd magas ívben c@rik már, mert hátrahagyja a domaint, és kész, mi viszont ezzel megtaposott névvel élünk majd tovább. Vagyishát főleg Blue...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6067) oriic válasza Vertigo18 (#6066) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt mondtam én, és sajnos ez ellen meg nem lehet mit csinálni. :(

Live-Die-Respawn

(#6068) Bluerainbow válasza Vertigo18 (#6066) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Az a baj , hogy nekem nincs 100 000 + forintom erre. Kérni , gyüjteni szintén nem szeretnék.
Én ugy gondolom ha tényleg hirbe hoznának a kamu bluegiftel , itt a rengeteg hozzászólás a fórumba , ami megmarad.
Biztos vagyok benne , hogy olyanok is vetettek rá egy pillantást , akik nem játszanak amúgy. Alkalom adtán , lehet a vezetőség is kiállna melettünk. Másrészt , a BlueGift (az eredeti) itt marad , a PH-soknak szól , itt mindenki ismeri és tudja , ha történi valami azzal a bluegiftel , az nem a mi dolgunk .
Ezt pedig beteszem ide , hogy megmaradjon.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#6069) kervantas


kervantas
aktív tag

Jelentkezzünk sokan az összes sorsolására, a megnyert játékot meg ajánljuk fel itt freeben. :D

(#6070) etejedu válasza kervantas (#6069) üzenetére


etejedu
őstag

Amúgy androidos játékfelajanlás nincs? Szerintem nagyon menne. De nem akarok belepofázni. Ezt úgy általánosságban kérdem.

Ja és egy javaslat: ha megigényled a levédését a bluegiftre, onnantól kezdve mindenkinek törölnie kell ( kötelezhető!!!)( ha nem tesz eleget birságolható, kárigény elinditható ha ennek sem tesz eleget) az ugyanilyen elnevezésű honlap weblap akármilyét ; plusz bizonyítani kell ki volt előbb!
De tudom maniba kerül. Van ismim a szab. hivatalban megkérdem mit lehet tenni, hogy lehet féregteleníteni?!

(#6071) djculture válasza etejedu (#6070) üzenetére


djculture
félisten

Nem lehet levédetni mert a blue gift szófordulatot nem egy helyen komoly cégek használják évek óta (pl american express ).. Gyakorlatilag a csávó is ezzel védekezett, mert az a bizonyos kék masnival átkötött doboz mióta létezik a pc azóta létezik. Nem egy progiba bennevolt, már a steam-en is volt akciókkor ilyen díszítőelem, sőt officeba is volt a gépkapocs joe meg a többi hülyeség mellett ez a kék masnis doboz.

[ Szerkesztve ]

(#6072) Vertigo18 válasza djculture (#6071) üzenetére


Vertigo18
addikt

Akkor pereljük a steamet is! ;]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6074) BigBlue69 válasza Bluerainbow (#6073) üzenetére


BigBlue69
őstag

Jobban ránézve a listára ezek nagyobb gyöngyszemek mint 1-2 felajánlás. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#6075) Vertigo18 válasza Bluerainbow (#6073) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezek megint több 100 óra játékidő így egyben! :)

Köszi ismét! :R

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6076) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Lent.

...elmúlik...

(#6078) beteg válasza Bluerainbow (#6077) üzenetére


beteg
őstag

:C
Köszönjük!

Csak futni kell!

(#6079) föccer válasza Bluerainbow (#6077) üzenetére


föccer
nagyúr

It's free... :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6081) BioNiCMaN válasza Bluerainbow (#6080) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Szép! :R

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#6082) bul07


bul07
nagyúr

Aki a múltkor lemaradt az most pótolhatja
indiegala.com free Space Hack játék újra

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6083) djculture válasza bul07 (#6082) üzenetére


djculture
félisten

Sikerült .. de ahogy hallani ez az oldal is megy a levesbe a desurával együtt..

(#6084) Heavyrain válasza djculture (#6083) üzenetére


Heavyrain
őstag

Szerintem kevered az Indie Royale-al.

(#6085) djculture válasza Heavyrain (#6084) üzenetére


djculture
félisten

Ja tényleg :R Annyi indie nevű hely van már hogy bekeveredtem.

[ Szerkesztve ]

(#6087) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Középen.

...elmúlik...

(#6088) ruti


ruti
Közösségépítő

sziasztok, először itt kérdeznék körbe:
SOS kellene PC szervíz, aki villámcsapás másodlagos hatásától kárt szenvedett PC-ről tud adni szakvéleményt

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#6089) DeFranco válasza ruti (#6088) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nézz be ide: [link]

(#6091) alratar válasza Bluerainbow (#6090) üzenetére


alratar
addikt

Szép pakk!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6092) Assimilator


Assimilator
őstag

Questrun ingyen oldal kozepe korul, lefele (kartyas)

(#6093) Vertigo18 válasza Assimilator (#6092) üzenetére


Vertigo18
addikt

:R

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6094) alratar válasza Assimilator (#6092) üzenetére


alratar
addikt

Kösz!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6095) bullseye válasza alratar (#6094) üzenetére


bullseye
addikt

Minisorsolás: How to survive

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6097) vidaila


vidaila
aktív tag

Warframe 7-day Credit and Affinity Booster Packs
442E-5D9A-17DF-DB5B

Twitch Turbo
TJQ326PVQLZTRZL3

WildStar Standard Edition
3FNZ8XEEEBTG3YEHMF2M

World of Tanks Invite Code
RMSZR-ST3RB-E4K6A-UCE4W

SMITE Loki Pack
PCLK679FC57D50602

SMITE Xbox One Closed Beta
K3F7V-FK7RG-WGVGG-FGJWK-9HFJZ

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#6098) eami


eami
addikt

Amúgy hogy áll a készlet? Magam részéről már készítem a packot amivel bővíteni lehet így sale után :K de majd egyben ha lement a sale, hátha találok még valami érdekeset közösbe :)

(#6099) Bluerainbow válasza eami (#6098) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem valami jól. Egyre több olyan tag van aki kihasználja a steam weeklong sale-eket. Ott ugyanis mindig vannak 15-50 centes játékok , na abból felajánl teljes áron mert ugye gift . Amig van felajánlás addig sorsolunk , ha elfogyott ,lehúzzuk a rolót. Ha tudnátok milyen privátokat kapok... A másik bevett trend , hogy kiteszek egy sorsolást normál-ba , nincs rá jelentkező , kiteszem később free-be , egyből jelentkeznek rá. Nem vagyok benne biztos de nekem olyan érzésem van mintha egyesek direkt erre hajtanának.
Ruti pontosabbat is tud mondani , nekem már nincs kedvem leirni sem a véleményem.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#6100) eami válasza Bluerainbow (#6099) üzenetére


eami
addikt

Ezt szomorúan hallom. De nincs veszve semmi sem szerintem. Max újra ötletelünk egyet mit lehetne tenni :)
Érdekes a normal - free vonal. Én eddig 2x futottam bele olyanba, hogy korábban nem láttam hogy normálba lett volna pedig biztos eredetileg ott volt a helye.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.