Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu

Hozzászólások

(#6901) bul07 válasza Bluerainbow (#6896) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát sajnálom
Ismerem a Román egészségügyet nem lehet egyszerű a dolog

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6902) SityiSXT válasza Bluerainbow (#6896) üzenetére


SityiSXT
őstag

Együttérzünk veled, Blue.

(#6903) eami válasza Bluerainbow (#6896) üzenetére


eami
addikt

:( Kitartás!

(#6905) Vertigo18 válasza Bluerainbow (#6904) üzenetére


Vertigo18
addikt

Erre meg betol egy új sorsolást... :B :R

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6906) KaiotEch válasza bul07 (#6901) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát a magyar sem jobb.

Kitartást Blue! :(

(#6907) Bluerainbow válasza Vertigo18 (#6905) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Most korházban van , él , sőt ma jobban is érzi magát. Amig ez igy van és jut rá időm , sorsolok tovább. Ha valami rosszra fordul , vagy több időmet veszi el majd valami , csak akkor fogok szünetelni.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#6908) Vertigo18 válasza Bluerainbow (#6907) üzenetére


Vertigo18
addikt

NE vegye el tőle SEMMI sem az idődet azt javaslom! Mi meg pláne ne, főleg így, hogy mindenki megérti!

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6909) bul07 válasza KaiotEch (#6906) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát
A mi háziorvosunk Romániából jött a szülei rokonai ott vannak, és elég betegesek, amiket mesél, és saját tapasztalatból is mert kórházban saját maga is tapasztalta míg tanult
Ősszel Kolozsvárra kellet mennünk mert egy gerinc műtét után két nappal már ki akarták rakni a nagynénét mert még nem kaptak pénzt, és ezt így közlik a beteggel

Nem véletlen hogy tömegével vannak bejelentkezve a román-magyarok magyar címre hogy tudjanak jönni magyar kórházba, szomszédunk Nagyváradon villamos vezető, hozzá is vagy 10-20-an be vannak jelentkezve

Na de ez már nagyon off

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6910) AxBattler válasza Bluerainbow (#6907) üzenetére


AxBattler
félisten

Nagyon rendes Tőled az egész Bluegift-es dolog, de szvsz most rakj félre minden másodlagos dolgot, és foglalkozz azzal, aki/ami a fontosabb.

Kitartás. :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6911) bullseye válasza Bluerainbow (#6907) üzenetére


bullseye
addikt

Szurkolok nektek!

Ha kellemesen elvonja az agyad, akkor hajrá, de egyébként hagyd a fenébe most a sorsolásokat. Azért nem fogod később rosszul érezni magad, ha mi pár hétig nem kapunk ingyér játékot.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6912) alratar válasza Bluerainbow (#6896) üzenetére


alratar
addikt

Ahogyan azt már mások is írták. ne foglalkozz semmivel, csak a családdal s magaddal.
Lélekben veled vagyunk! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6913) Bluerainbow válasza bul07 (#6909) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nagybányán volt beutalva artériás problémákkal-gangréna-cukorbetegség-érszűkület. Kb 2 méter bypass-t kapott , az orvos 1 % esélyt adott a túlélésre. De túlélte. Ami érdekes , előtte nem adtunk pénzt ,mert megsúgták az ottaniak,hogy nem fogad el pénzt előtte , esetleg utána. Megpróbáltam utána , nem volt hajlandó elfogadni. Azt mondta , ő nem akarja ismerni ezt a nyelvezetet , ő nem a pénzért csinálja. Nem mellesleg a doki román volt , mi ugye magyarok , ennek ellenére nagyon tisztességes segitőkész voplt. Nacionalizmusnak semmi nyoma. 14 órás volt a műtét és a költsége kb 10000 € volt (a betegbiztositó teljes egészében állta). Aztán közben májcirrózist fedeztek fel nála , ami nagyon bonyolitja a helyzetet és nagyon súlyos az állapota emiatt. Hogy a bypass ne duguljon egy , alvadásgátlókat kellene kapjon , de azok nagyon kikészitik a máját , ettől hányik rosszul van , megy a hasa , 3 hete csak tegnap kezdett el normálisan enni. Folyamatosan kell adják a várt neki , már több mint 6 liter vért kapott. Felfekvési sebei is lettek , amik iszonyatosan fájnak , a mája miatt tele van a hasa és a lába vizzel , ami ki is fakadt és folyamatosan folyik.Hazaküldték Szatmárra , de az itteni orvosok sem hajlandók pénzt elfogadni. A körülmények hagynak maguk után kivánnivalót (itt Szatmáron) , de pénzt az orvosok nem hajlandók elfogadni , úgyhogy ilyen téren nem panaszkodhatom , sőt szerintem elég tisztességesen kezelik is. Nem mondom hogy nem lehetne jobb , de a körülményekhez képest elégedett vagyok.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#6914) bul07 válasza Bluerainbow (#6913) üzenetére


bul07
nagyúr

Én csak azt tudom amit a doki mond, hogy minden kezelés után jattolni kell
És hiába mutatkozik be orvosként nem érdekli őket
Az említett Kolozsvári kiruccanáskor 100e Ft-ot osztott szét az orvosok és a ápolók között, de ez a műtét is csak protekcióval ment
Persze biztos van olyan orvos is aki nem fogad el
De persze itt Magyarországon se megy máshogy csak nem ennyire nyíltan

Unokatestvére múlt héten halt meg rákban, Budapestre járt kezelésre(pontosan nem tudom miért de oda járt)

Hogy a szomszédba is olyan sokan vannak bejelentkezve az is biztos, és van a faluba más ilyen román ház is ahova sokan be vannak jelentkezve
A mi falunkba a házak 10-20% már románok(román magyarok, románok) tulajdonába van, bár most már megtorpanni látszik a lendület

De mondjuk az is igaz hogy romába egyes gyógyszerek árra sokkal alacsonyabb, Aspirint meg antibiotikumot Nagyváradon vesszük, mert itthon a 10szemes Aspirin 600-800Ft, a Acid Acetilsalicilic Richter 30szemes 4lei(280Ft)

Román magyar dologgal kapcsolatba nekem vannak negatív tapasztalataim, bár sok a pozitív is
Sokszor van hogy kérdezek magyarul, mondja hogy nem ért magyarul erre mikkor arrébb lépek magyarul oda szól a másiknak
De persze van segítőkész eladó is aki annak ellenére hogy nem érti segít
Szeretek átmenni vásárolni mert sok minden olcsóbb mint nálunk, édességek, üdítők, de a felvágatok valahogy nem annyira fűszeresek így azt nem szoktam venni
Kauflandból sok májkrémet szoktam hozni ismerősöknek mert olcsó 0,65lei a 100g májkrém, nálunk meg már majd 100Ft a 62g-os(ismerőseimnek ez is sokat számít)
Pepsit szoktam venni a 2.25l (2db 7.99) most is 6.99lei(490Ft) két üveggel, meg Coca Colát, és azt kell hogy mondjam hogy jobb íze van mint a magyarnak, Coca Colának főleg
Bár pont neked írom ezt aki nap mint nap látod :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6915) Bluerainbow válasza bul07 (#6914) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Gondolom az alacsonyabb bérek miatt alacsonyabb az árak is nálunk.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#6917) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~Cubetractor~

...elmúlik...

(#6918) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~Endorlight~

...elmúlik...

(#6919) Argos válasza Argos (#6918) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Aki nem akar a giveaway-el szórakozni, az szórakozzon ezzel egy kulcsért. ;)

...elmúlik...

(#6920) bullseye válasza Argos (#6919) üzenetére


bullseye
addikt

Én kiraktam a móka kedvéért, de nem vittem el, szóval ne ijesszen el senkit, ha még csak 1 megfejtő van.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6921) DeFranco válasza bullseye (#6920) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1

(#6922) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~Bell Ringer~
(Nincs lájk/megosztás, csak kattintgatni kell)

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#6924) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog


~Broadsword : Age of Chivalry~

...elmúlik...

(#6926) BioNiCMaN válasza Bluerainbow (#6925) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

:C :Y :R Ennyi. : :B

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#6927) bul07


bul07
nagyúr

GooCubelets
indiegala

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6928) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Megkérlek benneteket,hogy egy darabig ne tegyetek semmilyen felajánlást. Majd szólok ha újra lehet. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#6929) föccer válasza Bluerainbow (#6928) üzenetére


föccer
nagyúr

:(

Minden jót addig is.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6930) Robokutya


Robokutya
senior tag

Skacok nem tudtok olyan oldalról ahol háttérképeket lehet a steamhez nyerni? olyan oldal mint a steamgift csak képekre?

(#6931) Argos válasza Bluerainbow (#6925) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Szép csomag! :K

Kitartás Blue!

...elmúlik...

(#6932) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Bluegift szünet pár hétig.

Ennyi volt - hosszú szenvedés után végleg feladta a harcot édesanyám. Ma este csendesen elhunyt.
Sejtettem , hogy ez lesz , de mégis felfoghatatlan. A végsőkig harcolt és reménykedett.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#6933) föccer válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


föccer
nagyúr

Őszinte részvétem, részvétünk. :(

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6934) eami válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


eami
addikt

Őszinte részvétem :(

[ Szerkesztve ]

(#6935) Vertigo18 válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


Vertigo18
addikt

részvétünk! :(

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6936) alratar válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


alratar
addikt

Részvétem édesanyádért. :(

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6937) Robokutya válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


Robokutya
senior tag

(#6938) Assimilator válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


Assimilator
őstag

Oszinte reszvetem.

(#6939) Spet válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


Spet
addikt

Őszinte részvétem, kitartást neked és a családodnak.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6940) Argos válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Fogadd őszinte részvétem Blue!

...elmúlik...

(#6941) DeFranco válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon sajnálom. :(

(#6942) maross válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


maross
veterán

Sajnalom, kitartas.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6943) SityiSXT válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


SityiSXT
őstag

Sajnos tapasztalatból tudom, hogy milyen kevés ilyenkor bármilyen szó. Együttérzésem.

(#6944) AxBattler válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


AxBattler
félisten

Részvétem, nagyon sajnálom! :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6945) Hunbeast87 válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Fogadd őszinte részvétemet. :(

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#6946) GabN73 válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


GabN73
addikt

Részvétem :(

(#6947) arfer válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


arfer
aktív tag

Őszinte részvétem, sok erőt kívánok Neked és a családodnak a következő hetekhez, hónapokhoz, évekhez!

(#6948) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Vedd őszinte részvétem. :(

(#6949) shaddy1027 válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


shaddy1027
tag

Részvétem! :(

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#6950) SenorGrande válasza Bluerainbow (#6932) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Részvétem, kitartás!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BlueGift @ Logout.hu
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.