Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Ariadne válasza bogingrol (#550) üzenetére


Ariadne
őstag

No lássuk. Milyen 60 napról van szó? Jogszabályban ilyen nincs, ha javítják, 15 napra kellene törekedni, ha nem tudják, akkor ki kell cserélni ugyanolyanra, ha nincs, visszaadni a teljes vételárat. Ha nem tudják javítani/cserélni, akkor 3 napjuk van arra, hogy ezt közöljék veled. A pénz visszaadását az ő kis világukban csak maga az ügyvezető személyesen engedélyezhetné, de nem szokta, a jogszabályok nem nagyon zavarják őket. Mindenesetre tanulság, hogy csak pontos számlával szabad átvenni bármit is...

Nem tudom, melyik üzletben jártál, de az itt szereplő Roland [link], aki a Teréz körútiban dolgozik (most már Podmaniczky talán?), rendes srác és együttműködő, volt már problémás ügy, amit elintézett. A linken megvan a mailcíme, szerintem írj neki... Na az én nagy problémámat velük ő sem tudta megoldani, de ő volt az első fél év után, aki legalább megpróbálta. Szerintem érdemes hozzá fordulni, ha arról az üzletről van szó.

Egyébként pedig elvileg annyit tehetsz, hogy beírsz a vásárlók könyvébe, ha arra jársz, azzal lehet békéltető testülethez menni, de saját tapasztalatom alapján ez sem nagyon hatja meg őket. Mindenesetrea a bejegyzésre 30 napon belül kötelesek válaszolni, a jegyzőnél lehet felnyomni őket, ha nem teszik ezt meg.

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#552) bogingrol válasza Ariadne (#551) üzenetére


bogingrol
aktív tag

Koszonok szepen minden jo tanacsot.Alapjaba veve a baratnom vette meg az egeret es hat o is akar csak en rettenetesen joindulatu, es mivel azt mondtak neki nem lesz belole gaz igy megnyugodott, amugy nalunk is divat a csajokat a szamtek boltba hulyere venni es hulyenek nezni.
Nem fogom oket felnyomni sehol senkinek, az igazsag az hogy az oregem azt mondta mindig hogy ha baratot nem tudsz magadnak szerezni akkor ellenseget ne szerezz.Szal ennek fenyeben minden fele keppen megprobalok valami kulturalt megoldast talalni az ugyre, rajtam nem fog mulni.
Az egeszben leginkabb az zavart hogy mondtuk nekik hogy kulfoldiek vagyunk, es hat nem ket dinar felutaznunk Pestre.Hagytunk teloszamot is es a csako azt mondta napokon belul meg lesz az eger, baratnom baratnojenek a szamat megadtuk (jo mi?), azt mondta leirta es majd jelentkezni fog.es harom hete egy arva maria hang sem jott feloluk.Ma kaptam toluk egy levelet (javukra legyen mondva) de az elmult honapokban ez az egyetlen dolog amivel probaltak reagalni rank.Valamennyire azert jol esett.Egy ido utan az embernek mar ilyen kicsi is eleg.
Szoval koszonok meg egyszer mindent, es hat szeressetek egymast gyerekek :DDD

...majd lehet megirom mire jutottam veluk holnap.na joccakat

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#553) Ariadne válasza bogingrol (#552) üzenetére


Ariadne
őstag

Remélem sikerül békésen elrendezned a dolgot. Látok rá esélyt, hogy nem hajlandóak, de hátha szerencséd lesz... (Én is nyugis-együttműködő módon indultam, aztán ahogy telt az idő, és még mindig nem csináltak semmit, kicsit agresszívebb lettem... hátha neked még a nyugis fázisban megoldódik :) )

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#554) bogingrol válasza Ariadne (#553) üzenetére


bogingrol
aktív tag

...nem igazan birtam turelemmel , anyagilag es fizikailag.Ugy is mondhatnam megtortem, ugyhogy amikor folajanlottak az mx518-as helyett egy raptorM2-est, akkor beadtam a derekamat.Mondjuk penteken par szaz kilometer autokazas utan nem nagyon volt mar kedvem elni sem.Azert az is tuti hogy a raptort ossze sem lehet hasonlitani sem a razer sem a logitech egerekkel, szepen nez ki de hat kb ennyi jo tulajdonsaga van.Mindegy.Orulok neki hogy tobbet nem kell szaladgalnom, meg magyarazkodnom, az egeret meg majd valahogy eladom, aztan majd megprobalok megbizhatobb es korrektebb logitech mx-518 forras utan nezni.
megegyszer koszonom az jo tanacsokat

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#555) bogingrol


bogingrol
aktív tag

...nincs isten, elromlott a raptor is..... :O :O :O :O :W :W :W :W :W :( :(

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#556) Ariadne


Ariadne
őstag

Úgy tűnik, ezek után már lehetetlen lesz a Bluefish-nél vásárolni, a Bluefish Computers Kft.-t ugyanis felszámolják, amellyel jogutód nélkül megszűnik. Ugyanazon üzletnév alatt most az IT Megatrade Kft. nevű cég működik, amelynek a véletlenek furcsa összejátszása folytán éppen ugyanaz a két személy a tagja (tulajdonosa), mint a Bluefish-é volt. :U Meg a honlapjuk is ugyanaz persze.

Akiknek tartozott az eredeti kékhal, és ők nem kevesen vannak, most futhatnak a pénzük után, míg a két jómadár egy újabb cégben fialtatja a pénzét. Kiderítettem pár dolgot már az ügyleteikről, és erősen gondolkozom egy feltáró jellegű kis e-mailen valamelyik erre fogékony újság számára, nagyon érdekes sztori, a magyar társasági jog tehetetlenségét is jól jellemzi.

Szóval aki a kékhalálnál vett cuccot, annak elvileg a mostani üzletekben már nem rendezhetik a jótállási igényét, azokat ugyanis nem az a cég működteti... Aki meg ezután akar, tegyen belátása szerint, csak jelzem, hogy én valszeg több tízezer forintot fogok bukni a régi üzlet felszámolása miatt, egyszerű ex-vásárlóként. Szerintem nem éri meg ott vásárolni, ki tudja, meddig fog élni a következő cég, meg az az utáni, meg az az utáni... :( Igaz lehet a mondás, hogy fejtől büdösödik a hal. :DDD

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#557) szállitó


szállitó
senior tag

én már régota nem vásároltam itt nagy dolgot mert kb 2 éve az árak elszáltak a többi bolthoz képest viszont ha bementem valami apróságért (örs-kispest) mindig udvariasak voltak és probáltak segiteni ellentétben a magicomp-al ahol jók az árak de az eladók sajnos nem álnak a helyzet magaslatán videokártya vételnél a radeon 9200 és az asus 6200 es pl ugyanolyan jó és erös kártya volt az eladónak :)) :Y :))

(#558) nRu3 válasza Ariadne (#556) üzenetére


nRu3
addikt

belátása szerint, benzines kanna :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#559) chokeee válasza Ariadne (#556) üzenetére


chokeee
aktív tag

de akkor ez mit jelent? megmarad a Bluefish üzlet csak új céggel a háttérben, vagy mint olyan, hogy Bluefish számítástechnikai szaküzlet megszűnik?

gumiczuczli

(#560) Ariadne válasza chokeee (#559) üzenetére


Ariadne
őstag

Szerintem - de ez tényleg csak az én véleményem - a nevet is átmentik az új cégbe, mert az vásárlókat hozhat, akinek meg a régi üzlet tartozott, az szív, mert az biztosan megszűnik végleg és mindörökre. Rosszindulatú feltételezésem szerint túl sok hitelezőjük lehetett már, ezért ''váltottak'' céget a tulajdonosok. Mindenesetre a felszámolás mint olyan azt jelenti, hogy nincs annyi vagyona, amennyi minden tartozását fedezné, így a cég megszüntetésével próbál a felszámoló még némi pénzt összekaparni. A régi és az új cég tudtommal hivatalosan teljesen független egymástól. Csak olyan sok az a fránya véletlen hasonlóság köztük...

Szóval valszeg az egyes verzió, de ezt csak külső szemlélőként gondolom.

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#561) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én mulltkor voltam a mamutba és akkor még láttam, hogy még meg volt a kék hal bolt a saturn környékén.Viszont ami a nyugati környékén volt az tényleg megszünt , meg vmi más lett a helyén.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#562) Ariadne válasza Jégkokó (#561) üzenetére


Ariadne
őstag

A Teréz körútról ''átköltözött'' a Podmaniczkyra, legalábbis akkor ez volt a honlapjukon. De ez a Bluefish már nem az a Bluefish, pontosabban éppenhogy ugyanaz, csak hivatalosan nem. :(((

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#563) KrAt válasza Jégkokó (#561) üzenetére


KrAt
veterán

Kispesti is elköltözött :(

(#564) GOW


GOW
csendes tag

Én 2004 decemberében vásároltam egy Club 6600 GT-t a Teréz körúti üzletükben /akkor úgy örültem neki, mint majom a farkának!!!! :D /, de egy hónapja bemondta az unalmast!
A Teréz körúton nem találtam meg az üzletet, de kisebb utánajárással kiderült, hogy egy utcával odébb költöztek. Mentem is rögtön, nehogy elkezdjenek problémázni, hogy mindjárt lejár a garancia! A szervizben 2 srác volt, az egyik valamit bogarászott a pult mögött, rám se nézett, a másik meg kissé lesajnálóan elkezdett foglalkozni az ügyemmel. Majd azt mondta, hogy átveszi, 15 napon belül telefonál, hogy mikor mehetek érte, ha nem telefonálna, akkor meg menjek be, átvehetem a cserekártyát! Én már örültem, hogy átvették! Letelt a 15 nap, de nem csörgött senki. Hát bementem. A srác nem volt bent, aki átvette a kártyámat, viszont a másik egy kb 20 perc utánajárás után rájött, hogy miről van szó, majd átküldött az üzletbe, hogy ott kapom meg az új kártyámat. Átmentem. A Club 6600 GT AGP kártya helyett egy Inno!!! 7600 GT PCI-os!!! kártyát akartak rámsózni! Mondtam álljon meg a menet, én azzal mit csináljak?! AGP-s kártyájuk meg csak 9600-as volt, meg X800 GTO, ami azért nem ugyanaz! Az gyerek a pult mögött elkezdett telefonálgatni, majd újabb 10 perc után arra jutott, ha tudnék még adni nekik még 2-3 napot, akkor kapok egy 6600 GT AGP-t. Azt mondtam jó, de ha nem lesz itt a kártya, akkor kérem vissza a pénzemet! Azt mondták OK, én meg hazamentem, és elkezdtem kártyát keresgélni, hogy hova mehetnék, ha újat kell vennem. 3 nap múlva csörögtek, hogy mehetek a kártyáért, ami egy Asus 6600 GT AGP volt, nem Club, de azt mondtam, hogy legyen, nem akartam tovább húzni az időt normális vga nélkül.
Tehát október végén vittem be a kártyát, és most ketyeg végre egy jó kari a gépemben! Úgyhogy bár elintézték a garanciát, de nem volt egy könnyű menet!
És ezentúl csak 2 év garis cuccot veszek, mert nem gondoltam volna anno, hogy ha egy kari jó meg 1-1,5 évig, akkor azután még elpukkanhat!

(#565) Jégkokó válasza GOW (#564) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát nem tudom, de sztem sokkal jobban jártál volna a 7600 GT vel, nem is beszélve arról hogy sokkal ujabb minnt amit beadtál meg többet is ér, meg ha vettél volna mellé egy pci e alaplapot akkor lenne egy jó kis géped

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#566) GOW válasza Jégkokó (#565) üzenetére


GOW
csendes tag

Ja, ha vennék egy új lapot! Csak akkor cserélnem kellene a procit is biztosan /3200+ Barton/, meg lehet, hogy a ramokat is! Azt meg most legjobb esetben is csak hitelre tudtam volna megoldani! :( Vagy akkor a komplett gépet kellett volna legariztatnom velük, hogy hey, srácok, adjatok már egy új gépet ehelyett! :))

(#567) Jégkokó válasza GOW (#566) üzenetére


Jégkokó
veterán

Végülis még ha elfogadtad volna és utánna eladnád a kártyát az árából tudtál volna egy jobbat venni mint amit végülis adtak, mert a a 7600 nak olyan 37 ezer az ára mig a 6600 gt nek meg olyan 25 kb

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#568) Ariadne válasza Jégkokó (#567) üzenetére


Ariadne
őstag

Viszont ha a cég szabályosan, ahogy jogszabályi előírás alapján kötelező, visszaadta volna a teljes vételárat, azt vett volna belőle amit akar, és ott, ahol akar... Ne kényszerítsék már az embert mindenféle trükkökre, hogy használható kártyához jusson, mindezt azzal, hogy nem teljesítik a jogszabáylban előírt kötelezettségeiket. Aki Bluefishessel beszéltem eddig jótállási ügyekről, mind teljesen sötét volt a témához, még akkor is, ha az orra alá dugtam a jogszabályt. :(

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#569) bogingrol


bogingrol
aktív tag

Ezennel jo nagy bocsanatokat kerek minden kekhaltol.Koszonom szepen Ariadne -nak a jo tanacsot, szamomra nem vart kellemes fordulat kovetkezett be, az altala megadott szemelyel lebonyolitottuk a cseret , egyelore 1000000%-ig meg vagyok elegedve.Elnezest ha a post-olasaimmla barkinek kellemetlenseget okoztam. (de azert voltak dolgok amiken jogosan haborodtam fel :P )
Mindenkinek tovabbi jo forumozast , es ha garis problematok van , hallgassatok Ariadne -ra.

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#570) Ariadne válasza bogingrol (#569) üzenetére


Ariadne
őstag

:C Örülök, hogy sikerült! Eddig ő az egyetlen normális ember, akivel ott találkoztam, de teljes vételárat visszaadni ő sem tud sajnos, hiába a jogszabály (nem ő tehet róla)...

Azt viszont még mindig nem vágom, hogy a régi cégtől vásárolt cucc garanciális ügyintézését hogy végezheti most egy elvileg független másik cég - ennyi erővel az előző cég tartozásait is ki kellene fizetnie... :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#571) bogingrol válasza Ariadne (#570) üzenetére


bogingrol
aktív tag

...nem tudom...en mar szegeny embert meggyanusitottam, hogy biztosan tulajdonos, vagy resztulejdonos.Tenyleg hogy valaki ennyire rendes legyen...en nem akarok tulzasokba esni, de mikor megkaptam tole a mail-t hogy minden ok, az eger ki lett cserelve, majdnem sirtam oromomben :O :O :O egyszeruen nem vagom hogy miert csinalja ezt.Tenyleg le a kalappal elotte...
Na es persze neked is koszonom meg egyszer.Tenyleg koszonom, nagyon nagyon sokat segitett rajtam, rajtunk a tanacsod :R :R :R :DD :DD :C :C

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#572) Ariadne válasza bogingrol (#571) üzenetére


Ariadne
őstag

Szívesen, remélem nem lesz többet szükség rá. :DDD Csak a magam gondját nem tudom megoldani a kékhallal, illetve megoldom, de szépen kijátszottak, valszeg nem fogok tudni a pénzemhez jutni.........

Egyébként olvassák a topikot, biztos forrásból tudom. ;]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#573) Ariadne válasza bogingrol (#571) üzenetére


Ariadne
őstag

Szívesen, remélem nem lesz többet szükség rá. :DDD Csak a magam gondját nem tudom megoldani a kékhallal, illetve megoldom, de szépen kijátszottak, valszeg nem fogok tudni a pénzemhez jutni.........

Egyébként olvassák a topikot, biztos forrásból tudom. ;] Ennyi erővel regelhetnének is, és maguk oldhatnák meg a felmerülő problémákat, de nem teszik. Hmmm.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#574) cafat


cafat
tag

Milyen szemét dolog ez hogy ha megrendelek valamit a webáruházba, és pl szolnoki áruházukba szeretném átvenni akkor is kikell fizetni a házhozszállítási díjat.pfffff Akkor már inkább a házhozszállítást választanám.pfffff :(

(#575) Vigneau válasza cafat (#574) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezen most elhűltem. Nem szép dolog tőlük. :(

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#576) cafat válasza Vigneau (#575) üzenetére


cafat
tag

''FONTOS! Szállítási költség nélküli átvételt csak budapesti boltjainkban tudunk biztosítani. Vidéki üzleteinkben való átvétel esetében a vidéki házhoszállítás költségét felszámoljuk.''

(#577) Vigneau válasza cafat (#576) üzenetére


Vigneau
félisten

Ez mind szép is lenne, ha nem vidéki házhozszállítás, hanem vidéki üzletünkbe szállítás állna benne. Hiszen ez fedi a valóságot. Kissé mintha félrevezető lenne a szövegezés. Akkor vigyék is házhoz, ne a boltba kelljen menned érte. Vagy az még drágább lenne?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#578) nRu3


nRu3
addikt

Ez mekora parasztság, a vidéki üzletben nincs adott áru , a vevő mint hülye megrendeli saját költégére, normális üzletláncban az üzletek közti szállitás árufeltöltés az üzletek dolga kötelesége. Ha ezt is a vevőre háritják az már elég gáz és az nem mentség hogy webshopon kersztül veszi meg...................... :o

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#579) cafat válasza Vigneau (#577) üzenetére


cafat
tag

A házhozszállítás költsége megegyezik a vidéki boltba való szállítással, bruttó 2500Ft. Már nem azért de ki az aki a boltba kéri hogy hozzák el...akkor már hozzák házhoz és ennyiért már üzemeljék is be...jajj de inkább mégse..ilyenek inkább ne nyúljanak a gépemhez.. :DDD

(#580) Vigneau válasza cafat (#579) üzenetére


Vigneau
félisten

Itt csak az a bosszantó, hogy házhozszállítást van képük felszámolni - a semmire. Legközelebb hagyd a csudába őket.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#581) cafat válasza Vigneau (#580) üzenetére


cafat
tag

Most is hagyom őket a csudába....Miután elolvastam ezt meg sem rendeltem tőlük amit akartam. Eddig sem vásároltam a kékhalba mert mindenki csak rosszat mond róla, de most náluk lett volna a legolcsóbb notebook memória. De így hogy hozzászámolnak 2500magyar forintot így már nem olcsóbb...sőtt. Tehát erről ennyit.

(#582) Intelligencs válasza cafat (#576) üzenetére

Baz... Miért nem ezt írják inkább? :DDD

FONTOS! Szállítási költség nélküli átvételt csak taiwani és kuala lumpuri raktárunkban tudunk biztosítani. Magyarországi üzleteinkben való átvétel esetén a nemzetközi fuvarozási költségeket felszámoljuk.

Ekkora LOLer céget, eszem-faszom megáll! :Y

The Amiga, Born a Champion

(#583) Ariadne válasza nRu3 (#578) üzenetére


Ariadne
őstag

Azért adódhatott nekik ez így, mert franchise rendszerben működnek, vagyis a név közös, de független külön cégek vannak alatta - bár ettől még ugye működhetne az üzletek közötti szállítás... :U Így tényleg csak a név közös, de előny helyett inkább csak hátránnyal jár. Régen a bpi üzletek az Örs kivételével egy cég voltak, ma már azok sem, lásd feljebbi hozzászólásaimat (csődbe ment a cég, felszámolják, maradék vagyonuk 0 Ft körül van...).

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#584) Intelligencs válasza Ariadne (#583) üzenetére

És a magyar jogban semmi lehetőség arra, hogy az ennyire egyértelmű vagyonátmentéseket megakadályozzák? Hiszen még az üzletlánc nevét sem változtatták meg. Pofátlanság, a hitelezők meg futhatnak a pénzük után.

The Amiga, Born a Champion

(#585) Ariadne válasza Intelligencs (#584) üzenetére


Ariadne
őstag

Hát, nem sok sajnos. Bár azért valami lesz talán, remélem, de nem írom le, mi, mert ők is olvassák... :P

(Arról, hogy olvassák: legalábbis a cég részéről egy jogban abszolút járatlan hölgyike kapásból mailezett nekem, mikor leírtam itt, hogy felszámolják őket - ami teljesen nyilvános, sőt szvsz közérdekű... -, hogy nemisigaz, ők mindig mindenkinek korrektül intézik a jótállást. Eddig se tették, most ezután mint megszűnőben lévő cég, pedig már nem tehetik, kb. tilos... :DDD Mondjuk én vagyok az élő példa, hogy le se sz*rják a reklamálót, ha már kicsit bonyolultabb ügyről van szó és fizetniük kellene, nem tudom, mit várt. Válaszoltam, azóta sem írt vissza, hát ennyit a segítőkészségükről. :U )

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#586) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Hello
Rendelt vki az ebay.com-ról?
Milyen buktatók lehetnek benne?Nagyon jó áron leht megkapni ''új'' cuccokat.

[Szerkesztve]

(#587) Ariadne válasza Blackhole13 (#586) üzenetére


Ariadne
őstag

Ebay topikban valószínűbb, hogy válaszolnak... :DDD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#588) attyspocak válasza Ariadne (#583) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Név : BLUEFISH COMPUTERS Számítástechnikai, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. "fa"

Lakóhely, székhely, telephely : 1067 Budapest, Teréz krt. 47.

Megállapított adóhiány összege (Ft) : 345 818 000

Megállapított jogkövetkezmények összege (Ft) : 243 512 000

Igy azért nem nulla a vagyona, hanem több mint félmiliárd minusz.

Forrás: http://www.apeh.hu/feketelista/jelentos071030.html

[ Szerkesztve ]

(#589) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Én a soproni Bluefishban(Karti BT) szoktam vásárolni, eddig nem volt vele semmi gondom.

WOT: kissio

(#590) Calibos válasza attyspocak (#588) üzenetére


Calibos
addikt

Nem is tudtam hogy a Bluefish ekkora szarban van :F

(#591) kicsitomi88 válasza Calibos (#590) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Jogutodja a BIRDpc tehat azzal is nem kicsit vigyazni.

90 87.5 87.8 87.5

(#592) Calibos válasza kicsitomi88 (#591) üzenetére


Calibos
addikt

Hmmm, nem mondod :Y
Mi lett a nagy Bluefish-el :F

(#593) Brent


Brent
aktív tag

váci Bluefish is megszűnik állítólag...

(#594) Dr.Én válasza Brent (#593) üzenetére


Dr.Én
veterán

Na ennek utána járok hogy mi lesz a soproni bluefish sorsa, most akarok ott vásárolni uj gépet.

WOT: kissio

(#595) kicsitomi88 válasza Dr.Én (#594) üzenetére


kicsitomi88
őstag

En abban az uzletben egy csavart nem vennek. :(

90 87.5 87.8 87.5

(#596) Dr.Én válasza kicsitomi88 (#595) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem semmi bajom nem volt ezen boltal,ha valami behalt a gépben akkor kicserélték egyböl nekem, de ezek után már nem biztos hogy fogok vásárolni.A Bluefish környékén kb 4 szám.techbolt is van, majd lehet össze hasonlítom az áraikat és döntök.
UI: itt mindig betudtam a régi gép alkatrészeim jó áron.(föleg ezért vásárlok ott)

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#597) Tüzi

Hát nem tudom. Én a BlueFishben szoktam vásárolni, épp azért, mert mindig is korrektek voltak velem. Történt, hogy felmentem, és nem kérték el a bevizsgálásért a pénzt, hanem megnézték soron kívűl. A garit amikor kellett, szó nélkül, azonnal... Sose volt negatív élményem, pedig elköltöttem pár milliót ott. A garipapír pedig a számlán kívűl van, egy külön garijegyen :) Na mindegy...

Ja, Balatonról szoktam felmenni, mert itt aztán van minden, csak számgép bolt nem... Csodálkozok, hogy ide süllyedt a Blue, mert nemrég olvastam, hogy több mint 1milliárd forgalmat csináltak asszem 2006ban...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#598) attyspocak


attyspocak
aktív tag

Nos én is vettem ott gépet, amibe haza érve nem láttam az egyik HDD-t. Felhívtam a szervízüket, mire mondta az ember, nyissam fel a gépet ne féljek a gari vesztéstől. Kinyitva a házat láttam, hogy a SATA kábelt bedigták mindegyik HDD-be, de a tápot csak az egyikbe. ;)

(#599) Intelligencs válasza kicsitomi88 (#591) üzenetére

Ez tuti? Vmi forrás erre?

The Amiga, Born a Champion

(#600) Tüzi válasza Intelligencs (#599) üzenetére

Madárpc... Enyhe iróniát érzek :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.