Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Androidon nem okoz az gondot, ha több biztonsági szoftvert kipróbálunk.
A Windows nem mindig szereti.

(#202) tpeter77 válasza Mikulásbá (#199) üzenetére


tpeter77
addikt

sziasztok,
TS verzióm van, ami ugye 5 gépes. Eddig 1 laptop és 1 telefon van felcsatlakoztatva ugyanazzal a gmail címmel használom mindkettőt, ez eddig tiszta.
De a két másik telefonra és a PC-re hogyan lehet telepíteni a mostani licenszemet? Azokhoz másik emailcímet használunk. Mintha nem fogadná el a BD a licence kódot csak egy gépről.
Dashboardon kell felvenni a többi címet, vagy hol lehet ezt beállítani rajta? Eddig mindig 1 gépes licenszeim voltak és ez még új számomra...
üdv

[ Szerkesztve ]

(#203) #73959936 válasza tpeter77 (#202) üzenetére


#73959936
törölt tag

Nem igazán értem, amit írsz vagy kérdezel.

Vettél egy 5 eszközös liszenszet. A bitdefender regisztrációval létrehoztad a saját fiókod. Tök mindegy, hogy milyen klienst használsz levelezésre. Bejelentkezel a fiókodba és szépen kiválasztod azt, mire szeretnéd telepíteni a védelmet....

Ja: a fiókodban szépen aktiváltad a kódot amit kaptál ?

[ Szerkesztve ]

(#204) Mikulásbá válasza tpeter77 (#202) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Magába a programba-akár PC akár telefon-kell a BD fiókod adatait megadni.Tehát az ott regisztrált email-t és jelszót.Fiókhoz van kötve.

(#205) #73959936 válasza Mikulásbá (#204) üzenetére


#73959936
törölt tag

Ha a bejelentkezett fiókba indítja el a telepítést bármilyen eszközre semmit sem kell megadnia sehol már....

(#206) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Androidon nem okoz az gondot, ha több biztonsági szoftvert kipróbálunk egymás után hard reset nélkül?
A Windows nem mindig szereti.

(#207) tpeter77 válasza #73959936 (#205) üzenetére


tpeter77
addikt

igen, szívtam is vele az elején :) Mert ugye beregisztráltam a bitdefender oldalán, de kiderült, hogy az itteni, logout fórumon regisztrált emailcímemhez társították a kódot. De amire erre rájöttem....
A kódot ugyanis nem kérte a program, ha próbáltam megadni szólt, hogy ehhez a fiókhoz nem passzol a licensz.
Írtam az ügyfélszolgálatnak, és tájékoztattak róla, hogy melyik emailcímemhez van a licensz kód hozzárendelve.
Beléptem azzal, és úgy is lett. :)

Szóval, ha felrakom a PC-re és telefonra a vírusvédelmet, akkor mindig a regisztrált email fiókommal és jelszavammal kell belépnem?
Azaz a regisztrált névvel-jelszóval 5 gépre is enged a rendszer belépni?

(#208) #73959936 válasza tpeter77 (#207) üzenetére


#73959936
törölt tag

Igen, bár gondolom nem minddel egyszerre szeretnél... ;)

és nem, mert egyik eszközön sem kell külön belépned a fiókodba, hisz nem nagyon lesz miért.... :N

[ Szerkesztve ]

(#209) tpeter77 válasza #73959936 (#203) üzenetére


tpeter77
addikt

szia
hová lépjek be? Mert van ugye a my.bitdefender.com/dashboard és a central.bitdefender.com oldal.
A kettő nem azonos.
A Centrálban látszik mind a két gép amin fut a védelem, de a Dashboardon semmit sem látok?

A kapott licensz kódot úgy látom a centrálon kell megadnom.

(#210) #73959936 válasza tpeter77 (#209) üzenetére


#73959936
törölt tag

igen, a centrál az...

(#211) Poonkie válasza tpeter77 (#209) üzenetére


Poonkie
tag

Sziasztok,

Egy ideje én is Bitdefendert használok és a fórumot is követem de eddig nem szóltam hozzá, de hátha segíthetek:)

Sikerült regisztrálni a mobilt?

Üdv,
Poonkie

(#212) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

BD hosszabbításakor (WIN verzió) van kedvezmény?

(#213) tpeter77 válasza Poonkie (#211) üzenetére


tpeter77
addikt

Jaj, nem írtam be :B
Minden jól működik, egyelőre 3 gépen használom és mindegyik azt jelzi, hogy jövő februárban jár le a licensz, tehát szuper minden.

(#214) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Jelenleg milyen áron van az androidos verzió?
Mire jó a benne lévő VPN?

(#215) Poonkie válasza GEPESZ66 (#214) üzenetére


Poonkie
tag

A VPN szolgáltatással titkosított csatornán érheted el a tartalmakat. Ez a szolgáltatás hasznos ha pl. publikus Wi-fi-n kellene elérned bizalmas tartalmakat.

Érdemes megnézni a TS2018 árát, az 5 eszközt tartalmaz, ami lehet mobil is.

Üdv,
Poonkie

[ Szerkesztve ]

(#216) #61199872


#61199872
törölt tag

Valaki tapasztalt már olyat hogy nem működik rendesen a böngészővédelem?nekem a találatoknál nem jelennek meg ikonok.a beállított banknál sem nyílik meg védett böngésző.csak a vírusirtón belül.ez a böngésző hibája lehet?

(#217) Szellem. válasza #61199872 (#216) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Sajnos van ilyen! A webvédelemmel több probléma is van sajnos, de a románok nem nagyon csináltak még ezzel semmit!

Próbáld ki ezt a megoldást, hátha csak a késleltetett indulás okozza ezt a problémát:
Megnyitod a Klasszikus Vezérlőpultot azon belül a Felügyeleti Eszközök /Feladatütemező.

Feladatütemező Könyvtar a bal oldalon. Jobb oldalsó ablakban 2 Bitdefender bejegyzést találtok:
Bitdefender Agen Watchdog
Bitdefende AgentTask.
Egyenkén jobb egérgomb a bejegyzésre/ Tulajdonságok/Indítás fül, majd alul Szerkesztés.
A Feladat Megkezdését átállítod: Indításkor és utána alul OK nyomsz.
Megcsinálod ugyan ezt a másik bejegyzéssel is. Restart a gépnek. Majd ezt az egészet megcsinálod megint csak átállítod a Feladat Megkezdését :Bejelentkezéskor opcióra. Mind a kettővel ezt megcsinálod, majd OK és Restart. És lásd a BD ikon a tálcán azonnal megjelenik és használható a GUI is azonnal!

(#218) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tilos az Üzemeltető engedélye nélküli marketing vagy gazdasági tevékenység (tagok, vásárlók gyűjtése, szervezése, regisztrációra invitálása, ajánlattétel, felhívás, játék, kuponosztás, reflinkek elhelyezése, stb.), kérem ennek betartását, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#219) #73959936 válasza #61199872 (#216) üzenetére


#73959936
törölt tag

Ha chrome-ot használsz, akkor keress rá bővítmények között a bitdefender szóra. Találat a trafficlight. Tökéletesen működik (igaz angol nyelven) de csúnya zöld ikonok lesznek ott, ahol minden oké, sárga ha nem vizsgált oldal és piros a tilos... ;)

(#220) tpeter77 válasza Szellem. (#217) üzenetére


tpeter77
addikt

szia

Win7 esetében csak 1 bejegyzést látni:
Bitdefender Agent Watchdog
"C:\Program Files\Bitdefender Agent\WatchDog.exe" repair

Leírnád, hogy a másik bejegyzés milyen útvonalon és milyen fájlt indít el?
köszi.

(#221) Szellem. válasza tpeter77 (#220) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hello!

Elolvastad a hsz.-em? :) A Feladatütemezőben kell keresni őket!

(#222) tpeter77 válasza Szellem. (#221) üzenetére


tpeter77
addikt

Persze, arra fel írom, hogy Win7 esetében csak 1 tétel szerepel a Feladatütemezőben.

(#223) Liner


Liner
aktív tag

Sziasztok! Remélem kapok itt egy kis segítséget kifizettem egy a total securtyt és egy tune up-ot bank kártyával. A total secutityt azonnal fel is raktam és így a nano adblocker nano defender meg adwcleaner mellett valóba nem gondolom, hogy bármi bántana. Gépet használom kitűnően működik. A problémám az, hogy a tune up felrakása már nem egy egyszerű feladat legalábbis számomra. AVG vel irányították a gépemet remote controll ugye. Amhogy észrevettem itt is arra lesz szükség le is töltöttem egy team viewert van egy azonosítóm és egy jelszavam. kicsit szégyenlem magam de nem igazán tudok mihez kezdeni velük. Aki tudja, hogy megy a bitdefendernél ez a remote kontoll lenne olyan kedves és segítene nekem, hogy a megkapott azonosítót ás jelszót, hogy is használjam?

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#224) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

A BitDefender Internet Security-ben hol lehet megadni, hogy milyen fájlokat, mappákat hagyjon ki a keresésből?
Tehát van e olyan lehetőség, hogy kizárjak dolgokat az automatikus kereséséből?

Ha igen, hol melyik beállítási menüben tehetem meg?

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#225) net91


net91
senior tag

Aktualitását veszítette.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#226) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Kipróbáltam a 180 napos promos androidos mobil verziót.
Nem lehet megnézni a programon belül, hogy frissítette-e az adatbázist, mi a verziószáma.
A telefont újraindítva kiírta, hogy gond van a webvédelemmel, pedig zöld a pipa ennél a beállításnál.
A Bitdefender fiókba PC-n belépve nem határozta meg a telefon helyzetét, pedig a telefonon volt netkapcsolat, s a GPS-t is bekapcsoltam.

(#227) -Maujuri-

Sziasztok.
Esetleg tudna valaki segíteni?
6 eszközön van a bitdefender total security. Ebből 1 eszközön a mobilomon nem tudom használni a vpn-t. (-711) hibát ír ki.
Másik mobilon tökéletesen működik.

(#228) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Tudtok arról valamit, hogy mikor jelennek meg magyarul a 2019-es Windows-os termékek?

[ Szerkesztve ]

(#229) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

A BitDefender mai frissítése miatt a MEGŐRÜLÉS határán állok.
Minden weboldal Safepay módban indul el!

Hogy állíthatom vissza a normál állapotot?

Csak az internetbank oldalát használom Safepay-en keresztül, a többi normál módban szeretném.
Ráadásul duplán nyílik minden oldal meg: normál és biztonságos ablakban egyszerre.

Windows7 64 bit professional-t használok és a víruskeresőm egy Bitdefender Total Security 2019
Build: 23.0.10.31
Last product update: 2018.09.22

Segítsetek, kérek. Köszi.

(#230) tpeter77 válasza tpeter77 (#229) üzenetére


tpeter77
addikt

A újratelepítés megoldotta a hibát.

(#231) varek


varek
csendes tag

Tegnap telepítettem a Bitdefender Internet Security programot magyarul, de ma reggelre átváltott angolra.
A programban nemtalálom a nyelv kiválasztást valaki mondja már meg, hogy hol van ?

(#232) GEPESZ66 válasza varek (#231) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A 2019-es verzió még csak angol nyelven van!

(#233) atyca


atyca
senior tag

Üdv!
A BIS 2019 magyar localizációt megjelenésekor rátelepíthetem az angol verzióra,vagy tiszta install kell?
Hat hónapos promó verzió van a gépen.Ez újra telepíthető egy esetleges törlés után?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#234) GEPESZ66 válasza atyca (#233) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szerintem nem telepíthető rá.
A promó lejártáig újratelepíthető.
A magyar verzió a Bitdefender Facebook szerint még 1-2 hét.
Gondolkoztam, hogy megveszem, de egyenlőre most az Eset IS van újságos kóddal.
Egyáltalán érdemes pénzt adni érte?
Mennyire bugmentes a 2019-es verzió?
A KIS megvételén gondolkoztam még.

(#235) atyca válasza GEPESZ66 (#234) üzenetére


atyca
senior tag

Nekem semmi gondom vele.
Elötte a KIS volt fent,de miután nem tudtam,hogy csak a defender szivat letöröltem.(#86477)
Valamit elszúrtam,mert bár volt még 130 napom volume liszensz problémára hivatkozva nem engedte újra aktiválni reinstall után. :W
Úgyhogy jött a Bitdefender.
Szóval,ha felteszem a magyar verziót elvileg beaktiválja?

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#236) GEPESZ66 válasza atyca (#235) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A promó végéig szerintem igen.
Telepítettem korábban újra,s nem volt gond az aktiválással.

(#237) tpeter77 válasza GEPESZ66 (#234) üzenetére


tpeter77
addikt

olvasd el ezt mielőtt megvennéd.
[link]

(#238) Enkii86


Enkii86
csendes tag

Sziasztok.

Mától Magyar nyelven is elérhető a Bitdefender 2019 termékcsalád (Antivirus, Internet Security, Total Security és Family Pack).

(#239) GEPESZ66 válasza Enkii86 (#238) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A Bitdefender fiókból már a magyar 2019 jön le?
Érdemes az F-Secure-ról áttérni erre, nem bugos?

(#240) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Valahol olvastam, hogy ha lejár a fél éves licenc, lehet hosszabbítani.
Igaz-e?

(#241) Enkii86 válasza GEPESZ66 (#239) üzenetére


Enkii86
csendes tag

Nem bug-os. A 2019-es verzió angolul hetek óta fut nagyobb hibák nélkül, a magyart tegnap óta tesztelem de semmi fennakadás és felhasználói visszajelzések sem érkeztek hibákról. Hogy áttérsz-e az úgy látom, hogy inkább hit kérdése, de Internet vagy Total Security-vel prémium terméket kapsz nagyon jó áron. (Figyeld az akciót a https.hu oldalon). Éves licencelés van, de bármikor hosszabbítható a meglévő újabb egy évvel.

[ Szerkesztve ]

(#242) GEPESZ66 válasza Enkii86 (#241) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Felraktam az F-Secure-t váltva.
Egyenlőre tetszik.
2019.04.08-ig van még érvényes licencem.
Majd látom, hogy működik.
Állítólag erősebb védelme van, mint az F-Secure-nak, de bonyolultabb is.
Pl. nem találom a webvédelmet, ill. az SSL szűrés kikapcsoláásának a lehetőségét?
Valamint az Autopilot kikapcsolását ?
Korábban olvastam, hogy kilehet, de el van dugva.

(#243) Enkii86 válasza GEPESZ66 (#242) üzenetére


Enkii86
csendes tag

Védelem fülön online fenyegetés megelőzés menüpont alatt tudod kikapcsolni az SSL szűrést és a Web védelem is itt állítható. Még korai gratulálnom, de esélyes, hogy mégiscsak találtál egy BUG-ot :D
Az Autopilot kikapcsolható volt az angol verzióban, a frissítést követően én sem találom. Idő hiányában jövő héten ellenőrzöm majd.

(#244) GEPESZ66 válasza Enkii86 (#243) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Tehát a Titkosított webellenőrzés az SSL szűrés?

Még egy kérdés:
A program ablakán belül nem lehet a frissítések keresését elindítani?

[ Szerkesztve ]

(#245) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A WIN 10 Feladatkezelője azt mutatja, hogy a program összetevői kb. 450MB RAM-ot foglalnak.
A Security Service 438MB.
Nem sok ez egy kicsit?
Az Eset a másik gépen csak 50MB-ot mutat.

(#246) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#245) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A PC újraindítása után 250MB-ra csökkent, de ez is sok szerintem.

(#247) Enkii86 válasza GEPESZ66 (#246) üzenetére


Enkii86
csendes tag

Az. 150 Mb-nál soha nem evett nálam többet.
VPN vagy Safepay nem volt aktiválva?

(#248) GEPESZ66 válasza Enkii86 (#247) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szia!
A VPN nem volt aktiválva, viszont a Safepay-val megnyitottam egy banki oldalt.
A program ablakából indítottam el, s úgy írtam be a címet.
Viszont ezek után újraindítva volt a gép.
Teljes rendszervizsgálat még nem volt, lehet, hogy emiatt magas az érték?
Itt lehet olvasni egyébként erről, hogy másnál is létezik ez:
[link]
A programot a fiókomból telepítettem fel.
Esetleg letörlöm, s felrakom újra.
Ha nem a fiókomból telepítem fel, akkor honnan tudom letölteni a BD TS 2019-et.

(#249) #73959936 válasza GEPESZ66 (#248) üzenetére


#73959936
törölt tag

Ha jól emlékszem a rendszervizsgálat megjegyzi az ellenőrzött teljes rendszert, így elméletileg gyorsabban be is kellene töltődnie...Attól kezdve már csak a változásokat nézi....

Csak tipp: az általad jelzett értéknek is kisebbnek kellene lenni... :K

Szerintem máshonnét kb. semmi esélyed nincs a letöltésre és az aktiválásra....

[ Szerkesztve ]

(#250) Enkii86 válasza GEPESZ66 (#248) üzenetére


Enkii86
csendes tag

Megér egy próbát.

https://www.bitdefender.com/Downloads/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.