Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szellem.


Szellem.
nagyúr

2017 Decemberében elérhetővé váltak a Bitdefender vírusvédelmi termékek magyar nyelven a biztributor kft. jóvoltából és egyre többen használunk, használnak Bitdefender terméket, így ez a topik a Bitdefender termékek szakmai topikja kíván lenni.
Az összefoglaló, részletes információk a termékekről, esetleges akciók, promóciók, szerkesztés alatt.
A magyar nyelvű Bitdefender termékeket innen a https.hu weboldalról tudjátok letölteni amely a disztribútor hivatalos kiskereskedelmi oldala.
Aki pedig meg szeretné vásárolni innen a PH!-ról annak pedig van egy akciós 10%-os kuponkód amit be tud váltani vásárláskor:
10PH

(#2) Mikulásbá válasza Szellem. (#1) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én is váltottam,immár 2 gépen ketyeg a TS változat,még 2 okostelóra is megy majd-csak jönne már abból is magyarul.

(#3) Szellem. válasza Mikulásbá (#2) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Gondolom az is hamarosan el fog készülni. Azért nagy munka egy ilyen program honosítása. Főleg, ha több van belőle.

(#4) Mikulásbá válasza Szellem. (#3) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Kapnak rá 12 napot! :DDD
(akkor jár le a KIS a telókon)

(#5) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Leírtam az egynapi tapasztalataimat a Bitdefender Total Security 2018-ról.

(#6) Mikulásbá válasza Szellem. (#5) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én Chrome-ot használok,nálam rendesen benn van a bővítmény,aktív is.A másik laposon is.Ott robot módba tettem,anyusom nem egy szakértő,jobb lesz ez így neki.
Igazából én sem piszkáltam bele semmibe,a védett böngészőt állítottam be 2 bank honlapjára,de a gép tisztítását,optimalizálását még nem csináltattam meg a BD-vel.

(#7) Szellem. válasza Mikulásbá (#6) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Fura! Nálam minden másik böngészőbe beépült! Egyedül a Chromeba nem. De, meg se mukkant! Ráadásul mind a 2 gépemen ugyan ez a helyzet!
64 bites Chromeot használsz? Képet dobjál már be róla. Köszi.

(#9) Mikulásbá válasza Szellem. (#7) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

64 bites a Chrome

[ Szerkesztve ]

(#10) Szellem. válasza Mikulásbá (#9) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A Bitdefenderben letöltettem a beépülő modult és így aktív! Telepítéskor ezt nem tette meg!
De, most már jó!

(#11) #41473792


#41473792
törölt tag

kis B ikon jelentősen késleltetve jelenik meg a tálcán.
Ez csak win10-nél jelentkezik,win7-nél azonnal késleltetés nélkül aktív az ikon.

(#12) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Azt tudni, hogy meddig kerul ennyibe a termek?
(ugy latom akcios most)

koszonom
udv: sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#13) Mikulásbá válasza sfefe (#12) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

(#14) sfefe válasza Mikulásbá (#13) üzenetére


sfefe
őstag

Oo koszonom..:)

Kozben felraktam az IS-t 30napost kiprobalni eddig nem jol indul mert fiok letrehozasanal azt irja:
Nem tudtunk kapcsolodni a szerverhez.
Probald ujra stb.... Hat mar jo par probalkozason tul vagyok de semmi...

A bovitmenyre rakerdez engedem e persze engedem de nem muxik mert irja ra, hogy lehet hibas.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#15) Mikulásbá válasza sfefe (#14) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Akkor próbáld újra.
Kipróbáltam a rendszer takarítást,elég alapos.

(#17) nemesdaniel válasza Szellem. (#1) üzenetére


nemesdaniel
csendes tag

A Bitdefender disztribútor, a biztributor részéről igyekszünk nyomon követni a topicot. Kérdezzetek bátran!

A 10%-os https.hu kuponkód december 31-ig él a PH fórumtagoknak!

(#18) #61199872


#61199872
törölt tag

Üdv! be lehet állítani a riasztásnál hogy dobjon fel ablakot?

[ Szerkesztve ]

(#19) Submarine válasza #61199872 (#18) üzenetére


Submarine
senior tag

Sziasztok!
A free antivírust használtam pár évig. Sokáig nagyon szerettem (semmi cafrang, minimalista design, észrevehetetlen működés, de ha fa*ságba botlottam a neten rögtön belekönyökölt a gyomrába). De egy frissítés után szó nélkül elkezdte csekkolni a betolt pendrájvot, én meg 2 percig nem értetem mi fogja a gépet. Akkor úgy megharagudtam rá, hogy gyalultam.
Ez már pár hónapja volt, most átnéztem a rendszert mert gyanús volt a Win7 +90GB mérete, és leesett a z'állam mikor a Program Data-ból kiszedtem 35GB többségében .log filet, egy BDagent nevű mappából.
Szívemből sajnálom, de valami nem smakkol vele.
:O

(#20) Mikulásbá válasza #61199872 (#18) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Gondolom ha nem robot módban van,akkor igen.

(#21) Pano


Pano
addikt

Van aki használ 2018-as termékkel VPN-t és működik neki rendesen?

"A depressziósoknak van igazuk és azok a betegek, akik vidáman lubickolnak a szétrohadó világban."

(#22) Szellem. válasza Pano (#21) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Miért, mi a gondod vele?

(#23) Pano válasza Szellem. (#22) üzenetére


Pano
addikt

Nekem nincs, mert nem használok Bitdefendert :D
Csak sok helyen olvasni, hogy VPN-el nincs kibékülve és még mindig nincs kijavítva rendesen. Ha ez így van kipróbálnom is esélytelen, mert kb a munkám 70%-a válna esélytelenné.

"A depressziósoknak van igazuk és azok a betegek, akik vidáman lubickolnak a szétrohadó világban."

(#24) Szellem. válasza Pano (#23) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az, hogy kipróbálod nem jelent semmit. Ha meg gondod akadna, azt meg lehetne próbálni megoldani. Ha meg nem megy, akkor leszeded és visszaraksz mást!
Ez olyan kb. mint a linkelt processzor probléma. Random pörgeti a processzort és használhatatlan lesz a gép tőle. Nálam 2 gépen nem csinálja.
Azért nem szeretem ezeket a fórumokat meg híreket olvasni, mert mint a példám mutatja, közel sem biztos, hogy gond lenne nálam, nála, vagy másnál. Ha meg igen, akkor meg a próba idő alatt le kell szedni.

[ Szerkesztve ]

(#25) Pano válasza Szellem. (#24) üzenetére


Pano
addikt

Rendben, de attól még érdekelhet előtte mások tapasztalata, nem?:)

"A depressziósoknak van igazuk és azok a betegek, akik vidáman lubickolnak a szétrohadó világban."

(#26) Szellem. válasza Pano (#25) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Érdekelni érdekelhet, és nincs is ezzel semmi baj. Csak mások véleményére vagy tapasztalatára nem feltétlen kell adni. Élő példa... :R

(#27) sfefe


sfefe
őstag

Eddig a freet használtam tegnap felraktam a 30 napos IS verziót.
A freenel a memo használat kb25% volt most 33%.....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#28) Narxis válasza sfefe (#27) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az kellemetlen.

Thanos was right.

(#29) Szellem. válasza sfefe (#27) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Azt megkérdezhetem, hogy miért fontos a memoria használat? mennyi memória van a gépedben?
Azt ne felejtsük el, hogy a Free termékhez képest, ebben több a modul illetve a funkció! Nagyobb is a program, ergo több memóriát is fog fogyasztani!

(#30) Pano


Pano
addikt

Nagy kár, hogy csak dec 31-ig tart az akció. Ez alatt a pár nap alatt nem lehet eldönteni, h kell-e nekem avagy sem.

"A depressziósoknak van igazuk és azok a betegek, akik vidáman lubickolnak a szétrohadó világban."

(#31) Mikulásbá válasza Pano (#30) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Megveszed most akciósan és majd valamikor felteszed,akkor írod be a kapott kulcsot.Gondolom nem a vásárlástól ketyeg a kulcs. :U

(#32) Pano


Pano
addikt

x

[ Szerkesztve ]

"A depressziósoknak van igazuk és azok a betegek, akik vidáman lubickolnak a szétrohadó világban."

(#33) Pano válasza Mikulásbá (#31) üzenetére


Pano
addikt

Nem veszem meg amíg nem tudtam eldönteni, hogy meg akarom-e venni :D

"A depressziósoknak van igazuk és azok a betegek, akik vidáman lubickolnak a szétrohadó világban."

(#34) Szellem. válasza Pano (#33) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ment privát a megoldással! :)

(#35) sfefe válasza Szellem. (#29) üzenetére


sfefe
őstag

Nem azt mondtam, hogy fontos a memo hasznalat csak leirtam tenykent a "fogyasztast".
Bar mivel nincs sok a gepben meg fontos is lehet.:)
(nem mai gep az biztos, adatlapomon lathato a konfig)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#36) Szellem. válasza sfefe (#35) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A 4GB Ram elég átlagos felhasználásra. Az oprendszernek és vírusirtónak biztos! Szabad hely van még biztosan! Azt meg ugye az oprendszer szabályozza.
Mivel több a funkció a termékben a Free kiadáshoz képest, többet is eszik a memóriából. De, ez önmagában nem okoz lassulást!

[ Szerkesztve ]

(#37) Mikulásbá válasza Szellem. (#36) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Grat a kinevezéshez!

(#38) Szellem. válasza Mikulásbá (#37) üzenetére


Szellem.
nagyúr

:R
Köszönöm!

Na milyen a program eddig? Hogy szuperál?

[ Szerkesztve ]

(#39) Mikulásbá válasza Szellem. (#38) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Megy,nincs vele gondom.Reggel gép indítás után nem indult a program felülete a tálca gombról.Aztán vártam pár percet,akkor bejött.Tudom,hogy később tölt be,de már be volt,akkor sem indult elsőre.Apróság,nem hiba.

(#40) Szellem. válasza Mikulásbá (#39) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt jeleztem a supportnak! Nálam mind a két gépen később indul el a BD ikon! A védelem ettől még aktív, na de akkor is...

(#44) Pano


Pano
addikt

Sajnos továbbra sem szeretjük egymást a Bitdefenderrel. Nekem a böngészést érezhetően fogta (most nem hatalmas lassításra kell gondolni, de mondjuk a KAV-hoz meg a NOD-hoz képest jelentősen érezhetőbb.), ami nekem nem volt komfortos. Facebookomat ezzel a link checkinggel meg konkrétan többször legyilkolta. Mivel PHP alapú rendszereket tesztelek böngészőkben, nálam ez nem elfogadható.
Rendszert, programok használatát valóban nem fogja.

[ Szerkesztve ]

"A depressziósoknak van igazuk és azok a betegek, akik vidáman lubickolnak a szétrohadó világban."

(#45) Szellem. válasza Pano (#44) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én a linkchecker részt kikapcsoltam szándékosan, mert ugyan úgy mint nálad a Facebook meghalt! Pontosabban nem, de lassabb volt és sokat gondolkodott, amikor talált egy linket valamelyik postban!
Ez a része a korábbi verziókban sem működött jól!

(#46) borsodika


borsodika
őstag

Most, hogy már van egy ilyen topic is feltudom tenni a felmerült és eddig meg nem válaszolt kérdéseim :)

1.
Be van kapcsolva nálam a ransomware / safe file-s rész és többször meg is szivatott. Pl védi a Dokumentumok mappát is többek között, élő példa: A megvásárolt játékot feltelepítettem és mikor indítanám egy semmitmondó hibaüzenettel elszállt. 2 nap elteltével vettem észre a Bitdefenderbe a kis harang ikonnál, hogy automatikusan blokkolta a játékot mert hozzá akart férni a dokumentumok mappán belül a saját általa létrehozott mappába. Ahogy engedélyeztem a játék is indítható lett. Nem lehetne / Nincs rá valamilyen opció, hogy ne automatikusan blokkoljon mindent, hanem 1 popup-ba kérdezzen rá, hogy hopp van 1 app ami szeretne túrkálni a dokumentumok mappába. Mi legyen engedjük vagy ne? :)

2.
Másik példa, szintén ransomware / safe file-s rész: Be van állítva az adott felhasználói fiók asztalának a védelme is. Minden egyes alkalmazás, játék telepítésekor az adott telepítő elszáll mivel nem engedi a Bitdefender, hogy egy parancsikont hozzon létre magának az asztalra. Erre van valami finomhangolás, hogy rákérdezzen a Bitdefender, hogy létrehozhat-e az adott alkalmazás parancsikont magának?

3.
Van olyan menüpont ahol az egész Vírusírót ki lehet kapcsolni egy bizonyos időre, vagy ezt modulonként egyesével lehet csak?

Kiegészítő javaslat: Ha egy alkalmazást a karanténból visszaállítok akkor lehetne ott egy olyan gomb, hogy visszaállít és a kivételek hozzáadása. Mert jelenleg ha visszaállítok 1 file-t automatikusan 5mp-n belül vissza is teszi.

Hírtelen ennyi jutott most eszembe. :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#47) Szellem. válasza Pano (#44) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Itt is ugyan az a helyzet, mint az Eset-nél volt. Ha kikapcsolod az SSL vizsgálatot, akkor gyors a böngészés mint az álom!
Kipróbáltam. Egy órája kikapcsoltam és azóta repülnek az oldalak!

Viszont, ha kikapcsolod az SSL-t, de bekapcsolod a linkszkennert, akkor a linkszkenner nem működik. :)

[ Szerkesztve ]

(#48) Pano válasza Szellem. (#47) üzenetére


Pano
addikt

Nekem a nod eddig még nem fogta a böngészést.

Lassan már X-Aktát lehetne nyitni az ilyen jelenségektől, hogy mennyire másként viselkednek a termékek műs-más gépeken :D

"A depressziósoknak van igazuk és azok a betegek, akik vidáman lubickolnak a szétrohadó világban."

(#49) Mikulásbá válasza Szellem. (#47) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Hol kell kikapcsolni a BD-ben?

(#50) Szellem. válasza Pano (#48) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A 9-es és 10-esverziók esetében rendre ott volt a hiba. Ha beleolvasol a topikjába, mindenhol azt javasolták az ügyfélszolgálat kérésére, hogy kapcsolják ki az SSL szűrést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.