Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-22 21:43:51

LOGOUT.hu

#AKCIÓ hashtaggel kezdd a hozzászólást, ha akciós terméket ajánlasz (lehetőség szerint magyar, online, mindenki számára elérhető műszaki cikkek, használati tárgyak és egyebek akcióit linkeljük, helyi kisboltban árult sajtos pogácsa vagy parizer az menjen a spórolós topikba)
OFF, ha csak kommentelsz (például: vélemény termékről)
Az irányelv az, hogy első körben hazai webshopok akcióit linkeljük, amazon.de még oké (kiemelés nélkül) de az aliexpress és társai webshopok linkjei offba kerülnek vagy törlésre.
Tilos:
- reflink (referral code, stb.),
- önreklám,
- nepperkedés,
- adás-vétel-hirdetés (csak az önzetlen rendelésátadás lehetséges, ha még nem szállították le a terméket! Ha már nálad van a termék, az csak a Hardveraprón hirdethető!),
- kupon kunyerálás (itt lehet)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154718) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

- Kupon kunyerálás még mindig tilos, van erre megfelelő topik!

- Az ajánljatok bestbuy fogkefét, rádiót, gumimatracot stb. mindenféle specifikációk nélküli kérdések azonnal törlésre kerülnek. Szinte mindennek van topikja a PH-n, ott lehet érdeklődni.

- Általános kérdésekre használjátok az Azonnali kérdések órája topikot.

Hozzászólások

(#6878) sepsi0 válasza BReal (#6876) üzenetére


sepsi0
őstag

Vasaló Philips webshop 9499 ft - 35% kupon ingyenes szállítás....
Air Wick utántöltő, eurós boltban van kompatibilis utántöltő, ami szerintem nagyon jó 400+ ft-ért....
Mosószer, asszony csak Lenor vagy Ariel folyékony, ha erre tudtok jó árat, azt megköszönöm. :R

Azért köszönöm! ;)

OK a futó akciókban tényleg vannak jó árak, pl ez a DC papucs, nemrég vettük 7eft-ér,nagyon jó. [link]

[ Szerkesztve ]

(#6879) Azie válasza sepsi0 (#6878) üzenetére


Azie
őstag

minden mosószeres hullámnál promotálom a metro sajátmárkás loriluxát, de nem hallgattok rám. öblítőből meg ami épp akciós, én illat alapján választok. :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#6882) sepsi0 válasza sepsi0 (#6880) üzenetére


sepsi0
őstag

Basszus mellé nyomtam szerk közben, tegyétek légyszi offba... :R

(#6881) KaiotEch

Minden másban nekem ideális, ha kell fest, vakol, járólapozik, nagyon jól főz (én nem is kellenék idehaza). Szóval házias, nagyon jó anya,... Ennyi belefér, én sokkal rosszabb vagyok és már 15 éve elvisel. :B
Befejeztem, csak akciót rakok be már ma. :R

#6883) edk-
Sokkal jobb papucs, mint gondolnád. A Garagestore.hu-n vettünk DC cipőket a gyerekeknek 7eft körűl, na azok is nagyon jók, ahogy ez a papucs is, de nem muszály ezt venni, én lehet rendelek magamnak, csak kellene még valam 8eft körűl a kupon miatt...

[ Szerkesztve ]

(#6892) Silent77 válasza Azie (#6889) üzenetére


Silent77
veterán

Én pedig megsérteni nem akartam senkit. :B
Inkább az 5000ft-os amit évekig hordok, mint az.
Én kocsiba is használok papucsot, itthon egész lakásba.

Befejeztem, jöjjenek inkább az, akciók.
Nézni kéne valamit emagon.
2 felfújható ágy és egy papucs már kosárba, de papucs annyira nem kell.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6893) BReal


BReal
addikt

(#6896) Ance


Ance
őstag

Ha már papucs, én csak a Crocs-ot hordom, mert annak a talpa tart ki sokáig, a többiek nem bírják a csoszogós stílusom. Szóval a jelenlegit cserélném, mert 4 év után kezd eltűnni a talpa, főleg mióta a Balcsiparton is kőbűl van az út. Szóval akcióst tud valaki?

[ Szerkesztve ]

(#6901) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Kedvenc Philipses témánk:

A szokásos 35% akcióban szeretnék venni egy gőzölőállomást, azonban gőzöm sincs (*ba dum tss*), hogy melyiket válasszam. Ahogy nézem 35-160e Ft intervallumban mozog az áruk, elsőre feltűnő különbség a gőz mennyisége/nyomása, de nem tudom, hogy ezek milyen mértékben számítanak, jobb-e a 350g-nál az 500g, vagy a 6,7 barnál a 7,5 bar, valamint hogy van-e ezen kívül bármi egyéb érdembeli eltérés az egyes modellek között.
Van esetleg valakinek ezekkel tapasztalata? Megéri a drágább?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#6906) Ádám16


Ádám16
addikt

BB Napszemüveg akciót láttatok valahol?
polarizált lencse fontoss lenne, és a magyar elérhetőség (minél előbb szükségem van rá, elhagytam a mostanit)

(#6936) Saccco válasza Szila|H| (#6929) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyébként pont akciós a Soda Stream Spirit a Media Markt-ban 21.447Ft, ÁK 22.400Ft+szállítás.

Media Markt ÁFA Vakáció
"Válogass áfa- és féláfa kedvezményes háztartási kisgép ajánlataink között! (2019.07.24-07.29.)"

"1Az engedmény mértéke a fogyasztói ár 10,63%-a. 2Az engedmény mértéke a fogyasztói ár 21,26%-a.

Az ÁFA vakáció ajánlatok 2019.07.24-től 2019.07.29-ig, de legfeljebb a készlet erejéig valamennyi MediaMarkt áruházban és webáruházban, a megjelölt termékekre érvényes. Áruházi átvétellel leadott webáruházi megrendelés esetén az átvétel során további kedvezmény nem érvényesíthető. Az ajánlat más akcióval, a termék vételárát csökkentő egyéb kedvezménnyel nem összevonható. Áraink az áfát tartalmazzák. Csak háztartásban használatos mennyiségeket szolgálunk ki. A részletekről érdeklődj áruházainkban vagy a www.mediamarkt.hu oldalon!"

#akció

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6937) koxx


koxx
MODERÁTOR

#akció

Linket nem tudok adni, de a Lidlben 2490 ft az 5x27db-os Jar platinum mosogatogep kapszula. ~18.5Ft/db-ra jon ki, atlagosan 45-53Ft a boltokban.

[ Szerkesztve ]

(#6939) gzbotii


gzbotii
veterán

#Akció

..vagyis nem egészen akció, de hazai beszerzéssel nagyon jó ár, lehet rendelni vagy személyesen átvenni a Lurdyban - Mi Band 4 10.900Ft
Eddig többnyire 14-15.000-ért adta a többi webshop.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6942) -cobra- válasza koxx (#6937) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Köszi, de valószínű helyi akció lehet, mert elmentem a kecskemétibe, és ott 5000 volt (a kasszánál is).

(#6943) GZoli7 válasza Ádám16 (#6906) üzenetére


GZoli7
senior tag

A Trendmakert is megnézheted.
Folyton vannak akciók és ma reggel jött mail +10% HELLOSUMMER kuponkóddal. 07.29-ig.
Néhány olcsó Polaroidot már vettem tőlük, bevált.

(#6945) koxx válasza -cobra- (#6942) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A fene, azt hittem globális az akció. Akkor lehet csak vmi bentragadt készletet szórtak ki.

(#6985) cd930


cd930
aktív tag

PHILIPS kupont tud most valaki a MCPjul19 kuponon kívül?
Betettek két borotvát 50% kedvezménnyel, azt akcióznám még jobban.
A MCPjul19 kuponra sajnos ezt írja: "A kupon nem érvényes a promóciós termékekre és a kiegészítőkre."

20+ éve a Prohardveren

(#6986) cd930 válasza Morris (#6984) üzenetére


cd930
aktív tag

Sajnos megrendelni nem lehet, csakis személyes átvéttel van egyetlen példány a Euronics salgótarjáni üzletében.
Ha lehetne rendelni, már megtettem volna :DD
Aki arra lakik, csapjon le rá. Már ha még megvan..

(#6987) Mosqu!to :(
"A kupon akciós termékekre nem érvényes."

[ Szerkesztve ]

20+ éve a Prohardveren

(#7002) Ghard válasza rwin5 (#6999) üzenetére


Ghard
őstag

Ha valaki használtan visz vissza valamit, a bolt nem köteles a teljes vételárat visszatéríteni.
Az extremedigital is lehet, hogy féláron visszavette, most meg akciózza. Persze nem írja oda, hogy használt, egyszerűen a garancia időtartamát se tüntetik fel. Korrekt bolt, ismerjük már. :DDD

(#7005) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

#akció

Ma jártam a Gödi Vega Impex játék boltban, friss fotó.
Tricikli akció, 999Ft/ darab. Válogatni kell, raktári elfekvő készlet kiárusítás, van ami picit koszos, vagy futó rozsda akad rajta. Még úgy 35 darab van raktáron, ha jól értettem.

Árgép legolcsóbb ár itt.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#7006) Bibby


Bibby
addikt

Pólus center media marktban több Philips légtisztító is elég nagy akcióban van, az online árnál is sokkal olcsóbban.
Például Philips HU5930 65 ezer forintért, vagy Philips AC2729 88 ezer magyar forint.

#akció

Ελευθερια η θανατος

(#7013) Nikaré


Nikaré
őstag

Hi!
Bookline akció/kupon van/lesz mostanában?

[ Szerkesztve ]

(#7031) vasi89 válasza Mr.Csizmás (#7020) üzenetére


vasi89
addikt

pont ezaz, hogy a random rendeléseket nem véletlenül hagytam ki :D itt most a 4eurós akció miatt gondolkodtam el.

(#7033) Aethel


Aethel
aktív tag

#AKCIÓ
Soproni Tesco, 39 Ft az aprított paradicsom konzerv. Még egy teljes raklapnyi van kirakva, közel a lejárati dátum de hát ez nem igen romlik meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#7038) grafnet


grafnet
Topikgazda

Az ALDIs rollerról van valakinek tapasztalata?
Nemrég volt (lehetett) akcióban és még van "eldugva".
Felnőtteknek jó lehet?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#7047) SP!T


SP!T
addikt

Látott valaki valahol akciós trambulint? Valami nagyobb 2-4m közti kerti cuccra gondoltam. Köszi!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#7049) v13 válasza grafnet (#7038) üzenetére


v13
csendes tag

https://www.aldi.hu/hu/ajanlatok/ujranyitas-budapest-xiii-keruelet-petnehazy-utca-12-20190801/reszletes-oldal/ps/p/crane-aluminiumroller-rugos-felfueggesztssel/

#AKCIÓ

(#7055) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Gyógyszer akciókat hol lehet követni?

... online mindig csak a fix ár van.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7100) 6120 válasza D1Rect (#7097) üzenetére


6120
tag

Én pénteken majdnem megvettem teliáron, de kipróbáltam és nem volt annyira meggyőző. Jobbra emlékeztem...

Egyébként bé-tervnek: megveszed most rendes árában és ha majd lesz egyszer olcsóbban akkor elmész megint veszel egyet. És az új szerzeményt visszaviszed a régi blokkal. Az ikea 360napig cserél mindent, addig talán lesz family akcióban.

(#7107) csoki46 válasza Mr.Csizmás (#7103) üzenetére


csoki46
aktív tag

Bennem is vasárnap fogalmazódott meg az ötlet, hogy kellene egy marcus otthonra. Emlékeztem, a nem olyan régi 30k-s akcióra. Azt hittem, hogy jóval többet kell rá várni. Remélem 1-2 hónapon belül megint lesz :C

(#7117) #65537792 válasza Real_Necro (#7116) üzenetére


#65537792
törölt tag

Jól emlékszem, hogy amikor a lidlben szerszámos akció szokott lenni.....van hőlégfúvó is?

(#7118) Intruder2k5 válasza #65537792 (#7117) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem törvényszerű, hogy mindig. De talán egy ~2 hónapja láttam, akkor volt akcióban.

(#7125) Davee. válasza Real_Necro (#7121) üzenetére


Davee.
tag

Én még az előző akcióban vettem... és vagy én fogtam ki egy hibásat, vagy a Parkside gépek közül ez nem sikerült jól (több parkside gépem van itthon, mindegyikkel meg vagyok elégedve).

A múlt héten használtam először, Dremel vágókorongal, egy vékony lemezhez, kb 5 perc használat után tűz forró volt, és a max fordulata is leesett, amint kihűlt jó volt. Még ami feltűnt, hogy a fordulatot nem tartja, ha működés közben forgatom, hajlamos leesni majd visszaugrani a fordulat.

(#7127) grafnet válasza sumi4623 (#7126) üzenetére


grafnet
Topikgazda

A csabai ALDIban akciós, beragadt készlet: 30e

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#7131) djnice válasza sumi4623 (#7126) üzenetére


djnice
veterán

Ha halk és jó páramantesítő kell, akkor én ezt ajánlom, 5 év garral: [link]
Tavaly 46-ért akciózták.
Mi egy 40nm-es konyha-nappaliban használjuk, előtte kipróbáltam egy Tosot TDN20AX-et, de az 1 nap után tönkrement (elment belőle a gáz) és baromi hangos is volt.

(#7144) grafnet válasza PainKiller13 (#7143) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Igen. Tegnap voltam bent reggel.
Még láttam egyet a pénztár után, a kijárati részen akcióban.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#7150) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

#AKCIÓ
Váci úti tescoban a téli ablakmosó folyadékok ilyen -80-89%ban vannak. A nagy 200 ft.

[ Szerkesztve ]

(#7153) KoVee84


KoVee84
senior tag

Gorenje inox sidebyside hűtő
Gorenje NRS9182BBK
Nemtom miért ilyen olcsó, itthon 300 körül van
#akció?

[ Szerkesztve ]

(#7172) grafnet válasza Egon (#7171) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Holnaptól akciós "minden" multinál.
Igaz iskola táska típusúak, de biztosan találni olxat, ami jó erre is.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#7199) Vangelis


Vangelis
nagyúr

silderec 100 mg szokott akcióban lenni?
köcsög cukor miatt ki kellene próbálni, de kurva drága......

néha akciós az akció ,ha minden igaz :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7234) Beniii06 válasza Silent77 (#7233) üzenetére


Beniii06
őstag

Gondolom ismét volt valaki olyan élelmes(millió egy jelzőt lehetne írni rá), hogy végig generálta magának a random kártya számokat, mint a telekomos akciónál(az volt a szemetes zsáknyi termék 'akció' talán :F ) .
Ha az apróbetűt figyelmesen elolvasod, a coop lesz@rja az illetéktelen használatot, így nincs miért/kinek reklamálni. Egy kártyaszámra csak egy kupon érvényes, ha te nyomtatod ki, hanem akkor is. :W

szerk.: Köszi Mr.Csizmás az infót, de sajnos magyarok vagyunk, így ami ingyen van azt is szakadásig visszük, ha nincs is rá szükség, akkor is. Most jöhetnek a "rohadjon rá az illetőre" kommentek jogosan.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#7237) zooliii


zooliii
tag

#akció

Bestmarkton, Aquában rekord olcsón kapható az 1*16 GB G.Skill Aegis 3000MHz memória.

[ Szerkesztve ]

(#7239) Beniii06 válasza Beniii06 (#7236) üzenetére


Beniii06
őstag

Kiegészítés:
2 kártyából 0 kupon, pedig aktívak a kártyák, még van rajta pont is. Úgy látom sikeres "akció" lesz ez is, legalább meg lett fejtve, hogy miért nem működik(másoknak sem). Jó, elengedtem a dolgot. :C

"Got any other secret weapons?"

(#7240) dugesz77


dugesz77
őstag

Aqua-nál készletkisöprés + ingyen kiszállítás sok mindenre. Nem nagy akciók talán az ingyen kiszállítás többet ér.
#akció

[ Szerkesztve ]

(#7242) Mr.Csizmás válasza Beniii06 (#7239) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alapvetően nem nagy akció, mert 20%-ot ad, ha pont 3k-t veszel, egy vásárlásnál egy váltható be - arra jó pl. hogy valami 2999 ft-os cuccot veszel, és melléteszel egy csokit, pl egy üveg ital, meg ilyenek. coop alapból is túláraz kicsit. :U szóval a grindelőknek sok sikert a beváltáshoz.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7243) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#7240) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

S10 fehér sufni áron 199k demó darab!
mate 20 150k
motorola pulse 2 fejes 5k
960GB Silicon Power SSD-SATAIII S55 meghajtó (SP960GBSS3S55S25) 33k

btw nem túl nagy akciók :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7244) abel.makrai


abel.makrai
csendes tag

A coop-os akciót szerintem meg se próbálja senki, 4 kártya van a családba, egyik sem működik, utána elkezdtem variálgatni a végét, bár nem más kedvezményét akartam elvenni, csak kipróbálni, hogy a rendszer rossz-e, de úgy sem, szóval vagy a rendszerük rossz, vagy már minden kártyán végig ment valaki és bezsebelte a kuponokat.

(#7245) sapphie


sapphie
csendes tag

(#7254) pohár válasza KaiotEch (#7252) üzenetére


pohár
félisten

ez a 16-os KIT, az 1×16GB még mindig akciós áron van (már ahol van készlet)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7255) myckie2 válasza Lackooo84 (#7250) üzenetére


myckie2
őstag

Mert a webshop és a bolt két külön cég. Az akciók sem ugyan azok sokszor. Szégyen az egész MediaMarkt.

[ Szerkesztve ]

(#7256) dugesz77 válasza Azie (#7247) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát igen elég durva ,hogy a sok 1-2-3% leértékeléseket egyáltalán ki merik írni és készletkisöprés néven ( a BF már nagyon elcsépelt :W ) "akcióznak". Talán a laptop akkuk/táskák amik valóban akciósak.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.