Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-22 21:43:51

LOGOUT.hu

#AKCIÓ hashtaggel kezdd a hozzászólást, ha akciós terméket ajánlasz (lehetőség szerint magyar, online, mindenki számára elérhető műszaki cikkek, használati tárgyak és egyebek akcióit linkeljük, helyi kisboltban árult sajtos pogácsa vagy parizer az menjen a spórolós topikba)
OFF, ha csak kommentelsz (például: vélemény termékről)
Az irányelv az, hogy első körben hazai webshopok akcióit linkeljük, amazon.de még oké (kiemelés nélkül) de az aliexpress és társai webshopok linkjei offba kerülnek vagy törlésre.
Tilos:
- reflink (referral code, stb.),
- önreklám,
- nepperkedés,
- adás-vétel-hirdetés (csak az önzetlen rendelésátadás lehetséges, ha még nem szállították le a terméket! Ha már nálad van a termék, az csak a Hardveraprón hirdethető!),
- kupon kunyerálás (itt lehet)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154718) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

- Kupon kunyerálás még mindig tilos, van erre megfelelő topik!

- Az ajánljatok bestbuy fogkefét, rádiót, gumimatracot stb. mindenféle specifikációk nélküli kérdések azonnal törlésre kerülnek. Szinte mindennek van topikja a PH-n, ott lehet érdeklődni.

- Általános kérdésekre használjátok az Azonnali kérdések órája topikot.

Hozzászólások

(#3061) Real_Necro válasza Mr.Csizmás (#3057) üzenetére


Real_Necro
veterán

De ahhoz egész csirke is volt, az akcióshoz meg csak 2 comb... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3062) Mr.Csizmás válasza Real_Necro (#3061) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akciós a kétszersült, ha diétázol :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3065) Igger


Igger
csendes tag

#akció

Gildan márkájú, festett mintás pólók igen jó áron. Nem lehet válogatni a minták között.
Meglepetés lesz amikor megérkezik. Ingyen hozzák, ha 6db-ot rendelsz! Ha valamelyik nem a stílusod, lenne, tuti van egy elvetemült haverod, akinek pont az.
Pluszban ha feliratkozol a hírlevélre, akkor küldenek egy kódot, amely 1€-t még levon a végösszegből.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3069) vtechun válasza xXxian (#2935) üzenetére


vtechun
veterán

engem is érdekelne egy hasonló paraméterű medence akció :) konkrétan 3,66 méteres, 1 méter mély már bőven elegendő lenne

(#3078) 8


8
senior tag

Aréna tesco, 2x200ml tejszín, reggel volt még belőle bőven

#akció

Szerk: a hűtőnél a natúr activia joghurtok mögé rejtettem pár csomaggal haveromnak, de úgy néz ki nem megy érte, szóval aki kapja marja

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3079) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Nekem még megvan az Lufthansa Worldshop-os 10€ kedvezményem, mert Fire tv-re akartam ellőni, ami akkor elfogyott.
Most van, viszont 15€ a szállítás mindenre, anno asszem ingyenes volt...

Mire érdemes szerintetek elsütni? Igazából nem kell semmi, csak égeti a zsebem a tudat. :B
Lehet számítani termék vagy szállítás akcióra, vettetek onnan valamit azóta?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#3088) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Akciós cipők valahol extra BB?
Lányomnak kellene valami koptatni való, de hóvégi csóróság van :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3094) Vangelis válasza MADcat (#3090) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ránézek.

De van néha jó kis akció máshol is :)

E-magot is meg lehet... hátha.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3106) Real_Necro


Real_Necro
veterán

#akció

Färgstark lámpa Örs Vezér téri Ikeában 9990Ft helyett 3490Ft a leértékelt áru részlegen.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3116) Chuck Norris válasza Mr.Csizmás (#2787) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

ALCATEL IDOL 4 PRO ismét kapható.

#akció (???)

(#3124) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nem akció, csak érdekesség: csendben megjelent a málnás Raffaello néhány hazai boltban, pl Groby-kban.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3138) #92006144


#92006144
törölt tag

Több alkalommal is volt így-úgy linkelve az alza #akció, de közben esett a processzor ára, így ismét megteszem:

Ryzen 5 2600 + Division 2 gold +ww-z játékok együtt: 48000 forint szállítással együtt ONLINEFIZETEK kuponkóddal.

Ilyen RX 570-et vettem 43000-ért, és 13000-ért tudtam eladni a játékokat (10+3), bár azóta szerintem már telítődött a játék kupon piaca, de még így is bőven jó ár mindegyikért. Bányászott, megkímélt, nem dohányzó garázsban tartott női tulajtól, stb kártyák is kb ennyiért (30000) mennek...

(#3139) KaiotEch
Nekem mondod, már platform-ot cseréltem :DDD Bár az am4 lapot még nem adtam el, úgyhogy rendeltem én is procit.

[ Szerkesztve ]

(#3173) Real_Necro válasza d@vee (#3162) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sima Mach3-ról váltottam tecsó akciós Philips R2D2-re meg van egy Xiaomi Soocas is. Arcra nekem bejött, pengével fél napot "nyerek", de az elektromos praktikusabb. Pengét így már régóta nem használok.
Vettem most oneblade-et is, de ez szerintem testre, "fegyverzetre" az igazi, de arra eddig a legjobb, pedig van már pár céleszköz a fiókban.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3179) Aksomatic válasza Real_Necro (#3173) üzenetére


Aksomatic
senior tag

És be lehet most húzni valahol a OneBlade-t akciósan?

(#3202) 8


8
senior tag

azért az durva, hogy az utolsó akciós hozzászólás két napja volt...

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3209) Zsoleszhun válasza 8 (#3202) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Indítókábel 12V 2,2m 390Ft

ha már egy használatot kibír akkor #akció

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#3220) Joe123 válasza Zola007 (#3219) üzenetére


Joe123
aktív tag

Lidl-ben vettük amikor akciós volt, az teljesen ok. Aldis kb. ugyanaz.

(#3221) csaba17


csaba17
senior tag

#akció
a déli pu-nál lévő cba-ban akciós kb minden húsvéti édesség:
70g-os boci tejcsoki nyúl 69ft, 40g-os boci tojás 59ft, kis nestlé tojás 19ft, ezen kívül manner kis csokinyuszik is vannak 200ft-ért talán 100g-os csomagban.
ezekből van még rengeteg de akad más is.

[ Szerkesztve ]

(#3236) Ciccuka válasza csaba17 (#3221) üzenetére


Ciccuka
veterán

Emag villám

#akció

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3241) szjoci válasza Wajk (#3240) üzenetére


szjoci
őstag

+1
Ilyen traktort 10eFt körül vettünk a tescoban pár éve (16e-ről volt leértékelve). Nagyjából az akciózott ára a reális ára.

(#3264) rankesz


rankesz
veterán

Rufusz computernél akciózzák a LG 29UM59A-P Monitort, a 69900-as árral is árukereső legolcsóbb, de kuponnal még lejön + egy tizes...


Érdemes még megnézni a főoldalon lévő többi kuponos akciót is hatha van BB.

#akció

[ Szerkesztve ]

(#3267) fjudors válasza tope (#3266) üzenetére


fjudors
aktív tag

én aldiban szoktam venni, kérdés, mennyi van akción kívül..valamilyen szinte mindig van

(#3271) Laox


Laox
aktív tag

Váci úti Tescoban ezek 30%-os akcióban vanna, illetve még van néhány termék ezen az osztályon ugyanígy.




#akció

(#3272) grafnet válasza Laox (#3271) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Persze a Szarvasi nem akciós! :(((

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#3290) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Charles Vögele üzletekben állítólag már 80% akció van kiplakátolva.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3296) andrás47 válasza vince (#3295) üzenetére


andrás47
senior tag

Eléggé silány minőségűek a mostani készletek náluk, máshol ugyanezek eredeti áron is jóval olcsóbbak, mint itt most akciósan.

[ Szerkesztve ]

(#3297) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Rendeléshez kaptam kuponokat:

smartoptika.hu SPRING35 RayBan/Oakley/Guess/Retro napszemüvegekre -35%
(nem néztem utána mennyire jó bolt)
06.30-ig érvényes

yves-rocher.hu 04CP2K19 12400 Ft feletti vásárlás esetén 4500Ft kedvezmény +ingyenes szállítás
05.31-ig érvényes

Nem tudom, hogy egyszer használatos kódok-e, aki kapja marja.

#akció

(#3302) HKorn válasza kurtuzov (#3297) üzenetére


HKorn
addikt

Huncut nagyon, mert úgy néz ki, hogy a már akciósakra nem érvényes, viszont az összes Oakley akciós :D

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#3306) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Aki még nem pörgött volna rá, elindult a digi mobil az év végéig havidíj nélkül, korlátlan mobilnettel. Van topikja is.
Azért nem írok akciót mert nem mindenhol elérhető de ahol van ott bb :D

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#3307) w.miki válasza Exelsior24 (#3303) üzenetére


w.miki
veterán

engem is érdekel...
illetve jó-e ez a Philips, vagy ha lesz a Lidl-ben egy akciós nyíró, akkor az is van olyan minőség, mint ez?

(#3306) Zsoleszhun: de csak meglévő Digi-s kötheti :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3309) Real_Necro válasza Exelsior24 (#3303) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem van mindkettő. A bodygroomon van borotva fej, az jobban képes lenyírni, a oneblade tényleg inkább "sövénnyíró". Ugyanakkor ha nem a simaság a lényeg, hanem megelégszel 1mm-el, akkor szerintem a oneblade jobb. A legkisebb fésűt felrakva megvágni sem fogod magad amit egyébként nekem fej nélkül már mindkettővel sikerült. ;)

Voegele témához:
Pár hete még 50%os akció volt Vecsésen. Asszonynak találtunk pólókat meg szoknyát nyárra. A mostani széria már kínai gyártmány, korábban meg arab térségből jöttek a ruháik... szvsz vegyes a minőség és a mostanit leszámítva mi sem sűrűn vásároltunk már ott.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#3324) BReal


BReal
addikt

Emag további kuponos akciók:

Oral-B Pro 600 Whitening Pack 9500 Ft (11000 Ft (akciós), egyébként 13000
Philips FC9330/09 porszívó 25500 Ft (32000+szállítás)

(#3325) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

JBL T450 vezetékes fejhallgató 7.590 Ft (ÁK 9.990 Ft-tól)
Soundmagic P11S fejhallgató 3.790 Ft (ÁK 4.040 Ft-tól)
#akció

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3326) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Auchan kiárusítós piros szigeteket érdemes figyelni, elkezdték kirakosgatni a neten rendelt, de visszaküldött/át nem vett termékeket. Lehet ki vannak bontva, de a teljes értékű termékek, és garancia a vásárlás dátumától él. Valamint minimum 30% kedvezménnyel kell kirakják őket.
Ma a maglódiban vettem egy LG 34UM69G-B monitort, ÁK szerint ~98e, 63-ért hoztam el. Voltak pl kávéfőzők is (valami Dolce Gusto-s, meg Philips-DeLonghi-Jura automaták), mind 30% kedvezménnyel, ha valakit érdekel, írok pontos típust/árat.

#akció

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#3335) szekra


szekra
őstag

Parkl - ingyen parkolás május 30-án [link]

"...A Parkl ezért május 30-án, most csütörtökön a fővárosi zárt téri és az országos utcai parkolási szolgáltatását is ingyenessé teszi egy egyszeri parkolás erejéig, de felhasználói fiókonként maximum 2000 forintos keretösszegig."

#akció

(#3336) LógaGéza válasza lamazonia (#3330) üzenetére


LógaGéza
addikt

Sajna a DG már nem volt ott, de a többi:

Krups EA810570 fekete - 73.436Ft - ÁK ~90
Jura Impressa E60 Arome G3 - 146.993Ft - ÁK ~220e
Philips HD8652/59 - 62.303Ft - ÁK ~140e

Ami még érdekes lehet:
Gorenje MO 17 MW Mikrohullámú sütő - 12.593Ft - ÁK ~16e
Orion OM-2018 mikró - 11.893Ft - ÁK ~18e

Képek itt: [link]

#akció #auchan

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#3337) sirály69 válasza LógaGéza (#3336) üzenetére


sirály69
őstag

Csak a Maglódi-ban van ilyen akció?

Szerver Hosting Debrecenben

(#3340) Mr.Csizmás válasza Vangelis (#3338) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nóta nyóc, es nyóc van szintén újra, 150-ért magentáéknál.

csak halkan akció.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3343) Hansomester válasza sirály69 (#3337) üzenetére


Hansomester
tag

Régen, mikor még HTG manager voltam az Auchanban, akkor úgy volt, hogy egy áruház megkapta ezeket a termékeket, csak abban a hónapban nem számított a teljesítmény, mert ez nem volt készleten és más vonalkodokon is ment ki. Kvázi ingyen pénz volt és iszonyatos statisztikákat lehetett vele durrantani.
Akkoriban úgy csináltuk, hogy egy listával kiálltam a szemétdomb közepére, jött a vásárló és kérdezte, hogy ez mennyi, az mennyi és mondtam az árakat.
Totál káosz votl az egész, de fél nap alatt kikopott az egész, olyan szart is elvittek amire sosem lesz szüksége senkinek :)
Azóta nem tudom mi változott, de valszeg maradt az, hogy egyedi akció.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#3365) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Niceboy RAZE 2 vertigo boombox, 13k @9:00 30db

#akció

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3375) d@vee válasza Sakic19 (#3374) üzenetére


d@vee
őstag

Valszeg ilyen nagyon akciós és pár darabos terméknél nincs az a 20 perces foglalásos dolog.

Ja

(#3397) takacs tamas


takacs tamas
csendes tag

egész kellemes [finish mosogatószer] leárazás az ediginél #akció

a mai világban bármi megtörténhet

(#3417) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Srácok valahol van esetleg zajszűrős nagyon jó minőségű jack-es fejhallgató illetve sportfüles(agybadugós) akcióban?

(#3430) #65537792


#65537792
törölt tag

Tud valaki most valahol akciót laptopra 75ezer + - 10ezer, netezésre/filmezére? :R

(#3444) naga


naga
senior tag

Akció# Shopmark Interspar Lego Pizza furgon
3299Ft AK 4990Ft
Máshol is lehet még, de ma van akció utolsó napja.

(#3445) 8 válasza szekra (#3335) üzenetére


8
senior tag

#akció parkl.net
Volt már, de a kép még nem

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#3448) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Nem akció, csak muziker.hu kupon amit emailben kaptam vásárlás után:

HUFthx6000100000 ... 6.000Ft-os kedvezmény 100.000Ft feletti vásárlás esetén
HUFthx250050000 ... 2.500Ft-os kedvezmény 50.000Ft feletti vásárlás esetén
HUFthx100020000 ... 1.000Ft-is kedvezmény 20.000Ft feletti vásárlás esetén

(#3456) pachito


pachito
őstag

Bb hűtőszekrény valaki? Volt/várható valami nagyobb akció mostanában?

(#3459) BReal


BReal
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.