Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#3286) petipetya válasza petipetya (#3250) üzenetére


petipetya
nagyúr

Végül is a Trespass Clip bélelt télikabát levehető kapucnival lett a nyerő. Eredetileg M-et akartam egy angol oldalról, ám előtte még akartam nézni idehaza a kabátot a fashiondays-ről, majd vissza akartam küldeni. Viszont az S akkora, mint a tavalyi másik márkából az M, így szerencsém volt. Persze a leírásban szereplő fickó paraméterei és a rajta lévő M alapján tudtam, hogy nekem az S kell ebből.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3293) Sefter válasza oszy (#3288) üzenetére


Sefter
veterán

Nekem kb 20 éve volt Trespass télikabátom.
Nagyon jó volt, minőségre is! Következőnek is azt akartam, csak eltűnt a márka...(szerintem valami jobb fajta kínai cucc)

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#3326) tomazin


tomazin
veterán

trespass kabátok kaphatóak itthon boltban? méretet felpróbálnám mielőtt berendelem.

(#3358) st6969 válasza petipetya (#3250) üzenetére


st6969
őstag

Köszi a tippet, én ezt rendeltem, ami a képen is van, EMAG-tól. Még mindig kapható és még mindig "akciós". De szerintem ez óriási kamu akció. 47k helyett 10k. Meg van 128k helyett 23k. Hagyjuk már :N
Ennek ellenére a cucc érzésre jó, nem tűnik gagyinak. Fogalmam sincs, hogy teljesít majd télen (télikabátként árulják), hozzászólások alapján "jó meleg", ami elég relatív. Nekem vannak kétségeim. De ennyit mindenképpen megér, részemről ajánlott.
Amúgy kerestem erre a Trespass márkára külföldi oldalakon is, hát szintén 10-15k között mozognak az árak, fölé írva valami rettenet magas ár, áthúzva. Ez csak megerősíti, hogy vélhetően kamuakcióval állunk szemben :))

(#3783) petipetya válasza XP NINJA (#3781) üzenetére


petipetya
nagyúr

Trespass Clip bélelt télikabát
Ez használatban van.

Trespass Darrel enyhén bélelt dzseki
Ez úton van tavaszra

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3796) petipetya válasza Drughi (#3795) üzenetére


petipetya
nagyúr

Trespass Clip bélelt télikabát
S-M-L

"nincs rá lezsóidő"

(#4019) petipetya válasza benjoe1 (#4015) üzenetére


petipetya
nagyúr

Trespass Clip

Ebben idén még csak melegem volt, 0 fok alatt is. Érezhetően 0 és -10 fok közé tervezték, persze ez csak a személyes véleményem. Vízálló, szélálló, védi a nyakat és a derekat egyaránt, de a hosszított stílus ellenére nem széles. A szív feletti külső zsebben könnyedén elfér a tepsifon is.

Viszont ez inkább túrázós jellegű, tehát bőrkesztyű és chelsea bakancs nem megy hozzá.

"nincs rá lezsóidő"

(#4248) benjoe1


benjoe1
aktív tag

A Trespass termékekről mi a véleményetek?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#4257) petipetya válasza benjoe1 (#4248) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itteni ajánlásra vágtam bele ebbe a markába, és elégedett vagyok vele. Igaz, csak két cuccom van tőlük.

Trespass Clip bélelt télikabát
Ez használatban van. Érezhetően 0 és -10 fok közé tervezték, persze ez csak a személyes véleményem. Vízálló, szélálló, védi a nyakat és a derekat egyaránt, de a hosszított stílus ellenére nem széles. A szív feletti külső zsebben könnyedén elfér a tepsifon is.

Trespass Darrel enyhén bélelt dzseki
Még nem hordtam, mivel tavaszra vettem egy műbőr dzseki helyett (amely ősszel folyton rám rohadt, a fém cipzárja pedig egyaránt csesztette a dzseki/ruhám ujjainak végét és a kezeimet).

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4407) gingerbalm


gingerbalm
aktív tag

Szintén EMAG, a Trespass férfi polárfelsők [link] is remek áron vannak, appon és kártyával fizetve nincs szállítási költség, ha nem jó, ingyen elviszi a futár, mert emag-forgalmazásúak. A divat10 levesz belőle még 10%-ot, így pl. a Tadwick polárpulcsi valami 3200-ba jött ki, nagyon finom anyag, kellemes és meleg. Viszont a számozással valamit eltoltak, apukámra (185 centi, 105 kilós, kicsit pocakos, és XL-XXL-es cuccokat hord) végül az M-es méret lett a tökéletes, az XL-es rém pacuha volt, majdnem kétszer belefért volna. :D (többet rendeltünk a Tadwickből, de minden XL-es visszament és mindből az M-es lett a jó, tehát nem egyet szabtak vagy számoztak el, és nagyjából két méretet kell visszafelé számolni a Tadwickeknél)

[ Szerkesztve ]

(#4421) petipetya válasza w.miki (#4420) üzenetére


petipetya
nagyúr

😁

Anyaghasználatra ugyanolyannak tűnik, mint a Trespass Darrel. Tavaszra és kora őszre jó, azonkívül melegebbre van szükség.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4437) jmuranyi válasza petipetya (#4421) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia, megrendeltem egy Trespass Rockwell-t az emagról.
Kíváncsi vagyok, hogy bírja a mínuszokat...

(#4478) jmuranyi válasza petipetya (#4441) üzenetére


jmuranyi
tag

Megjött a trespass rockwell kabát, az emagról.
Forgalmazza: emag. egy fashiondays-es dobozban érkezett... :)
A kabát rendben van, jó meleg, az anyaghasználat
tartósnak ígérkezik, idővel majd kiderül...
Én még 20% akcióval vettem, ma már 30%-ot ír a honlap,
szóval most még jobb vétel... :D

(#4483) Peterhappy válasza hangyász2 (#4480) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én két Trespass pulcsit vállaltam a minap, de még nem érkezett meg. Az eddigi visszajelzések miatt tartok is tőle - igaz én a Crucial-ra lőttem.

10%-os kedvezmény mellett...

~1500 forinttal lett volna kevesebb, ha ma rendelem meg.

(#4506) Peterhappy válasza gingerbalm (#4407) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tegnap megjöttek az emagos Trespass pulcsik. Én crucial-ra lőttem, jófélék. Jó minőségűek, jó anyagúak, szép a színük (szürke és oliva) , a méret is rendben van.
Én 181cm és 85kg vagyok, S-est rendeltem, picit passzentos (de épp kilóledobálós időszakomat élem, tavaszra, mikor már nem lesz rá szükség, épp jó lesz :D).

7K-ért a két darab, ingyen szállítással együtt, jó vétel volt. Köszi a tippet!

(#4516) musli26


musli26
tag

Nekem is megjött a Trespass felső (Tadwick polárpulóver).
Átlag XL-s hordók(más fajta)M-s rendeltem teljesen jó.
Mondjuk 13k nem ér. :N
Ilyen áron jó. :DD
Köszi a tippet!

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#4517) Aidan85


Aidan85
aktív tag

Helló,

fashiondays-nek küldtetek már vissza árut? Mennyit szüttyögtek a bevizsgálással?
Trespass kabátot rendeltem, de az XL-es nagy lett. Kedden érkezett vissza hozzájuk, és annyi jött, hogy hamarosan értesítenek.

(#4626) petipetya válasza w.miki (#4624) üzenetére


petipetya
nagyúr

Trespass Darrel

Nekem az M-es kabát/dzseki méretemre S-es kellett belőle.

"nincs rá lezsóidő"

(#4707) petipetya válasza petipetya (#4257) üzenetére


petipetya
nagyúr

Trespass Darrel dzseki:
2 napja ebben járok, mivel a Trespass télikabát már az utcán is kezdett rám rohadni. A dzseki a coolheat-nak köszönhetően meleg volt a reggeli 1 fokban is, ugyanakkor nem vált szaunává a tegnapi 10 fokban sem. Egyszóval eddig remek átmeneti dzseki, csak egy belső zsebet hiányolok belőle, de tudok élni anélkül is. Linkek a válaszként írt hozzászólásban.

"nincs rá lezsóidő"

(#4780) petipetya válasza musli26 (#4778) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tapasztalatom alapján vízlepergető, igaz eddig csak ma ért benne gyenge eső, amióta két hete áttértem a dzsekire. A gyártói oldala alapján a legkülső réteg poliamid anyag, amelynek a nedvszívása gyenge, illetve esőkabátokat is készítenek belőle.

Nyilván nem ér a Trespass Clip télikabát 2000 mm-es vízállóságának nyomába, de a Darrel dzseki ide a városba megfelelő védelmet nyújt arra az időre, amíg ázunk benne. Emellett szélálló is, és bent tartja a meleget.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4811) Peterhappy válasza hangyász2 (#4809) üzenetére


Peterhappy
őstag

Elfelejtették most hozzáigazítani az árakat - legalábbis a hetek óta kosárban lévő
Trespass Darrel kabát esetében, amely most kb. kétezer forinttal többe kerülne, mint az elmúlt hetekben bármikor...

(#5440) petipetya válasza -secret- (#5438) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kövérít a kalkulátor, nekem például M-et ír 175/70-el :D A Trespass is ilyesmi méret, és annál is az S kellett a télikabátból + dzsekiből, azok jók hosszra és szélességre (nem tág, nem szűk).

Alapesetben pedig M kell (póló, pulcsi), szóval nincs törvényszerűség.

"nincs rá lezsóidő"

(#6471) petipetya válasza hangyász2 (#6470) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Suburra vagy Gomorra sorozatban láttam ilyet valamelyik cigón :) A Trespass Darrel valahogy emberibb kinézetű.

"nincs rá lezsóidő"

(#8755) Thoty válasza xeno204 (#8754) üzenetére


Thoty
senior tag

emag-on is van pár, a Trespassok pl. jó árban vannak 30%-os kuponnal
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9090) xeno204


xeno204
aktív tag

(#10315) jmuranyi válasza Horec (#10311) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia, februárban vettem egy ilyet:
https://www.emag.hu/trespass-rockwell-vizlepergeto-enyhen-belelt-dzseki-majkratr0011-barna-xl-majkratr0011-peat-xl/pd/DSQRY6BBM/?ref=fam#XL
és most ősszel egy másikat:
https://www.emag.hu/trespass-shoulton-vizallo-belelt-dzseki-fekete-s-majkratr0006-black-s/pd/DN15Y6BBM/
(szintén XL, csak az most nincs raktáron)

A Rockwell az DLX, nem Trespass logó van rajta.
Kimosva még nem voltak, és a DLX-es érezhetően strapabíróbb(nak tűnik).
Az első 14 eFt volt, a második 11 eFt.

Az értékelésem az, hogy ha nem tudsz rá szánni többet, és most kell,
akkor meg lehet venni, egy darabig tartani fognak.
(Engem azért zavar az a kék zipzár azon a kabáton, amit linkeltél.)

(#10365) yuing


yuing
őstag

Vannak egész jó kabik Emagon.

Pepe Jeans piros 10.190 Ft a kék kicsit drágább.

Pepe Jeans zöld 12.490 Ft

Geographical Norway több kivitelben 10.490 Ft

Only&Sons fekete 10.890 Ft

Trespassok is 10k körül, de a tegnap olvasottak után nem ajánlanám. :P

[ Szerkesztve ]

(#10650) MADcat válasza mert_csokis (#10649) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Trespass az milyen márka? Vállalható?

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#10672) istnag


istnag
addikt

Trespass Baldwin vízálló, bélelt téli kabát (s,m) - 11.399 Ft.
[link]

Nem ismerem a márkát, de ennyiért megérheti.

(#11313) w.miki


w.miki
veterán

Emag oldalán lehet valahogy készletértesítőt kérni?
XL-es Trespass, Oskar vízlepergető kapucnis télikabát kellene

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#11714) Thoty


Thoty
senior tag

emag-nál a ruhákra milyen garancia vonatkozik?
Trespass kabátnak az ujjánál, hónalj környéken elengedett a varrás.
A leírás alapján 10eFt alatti ruhákra is lenne 2 év szavatosság, de sehol sem látom, hol tudnám visszaküldeni, listából kiválasztani nem lehet.

(#12030) Talala


Talala
senior tag

Emagon akciós Super Mario-s Levis pólók, 3200,-.
Vannak egyéb ruhák is egész jó árban.

Trespass milyen minőséget képvisel?

(#13115) Thoty válasza oszy (#13110) üzenetére


Thoty
senior tag

Köszi,
van itt valami ajánlott szélálló téli kabát amit érdemes megvenni?
Egy Trespass Blustery-t váltana, amivel csak az a bajom, hogy varrásnál elengedett és gazdaságtalan a javítása.
Thx

(#15001) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok!
Trespass mint márka az ilyen minőséget képvisel? Találtam egy szimpatikus [parkát].
Szél/víz álló, pihével töltött, jókat írnak róla. Van valakinek tapasztalata a márkával? VAgy esetleg hasonló paraméterekkel merre érdemes nézelődnöm?

[ Szerkesztve ]

(#15383) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok!

Tavaly úgy emlékszem akcióban/kuponnal többek vettek [Columbia Delta Ridge] kabátot. Mára mik a tapasztalatok?
Ezt vagy [Trespass Highland] parkát nézegetem. Amazonon illetve a márka honlapján is elég jó véleménnyel vannak erről is.
Olyan ~30 mit érdemes még nézni emag kínálatból szerintetek?

Más,
Emagról kuponnal vásárolva, visszaküldés esetén a kupon elveszik?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.