Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) fero02 válasza moha bácsi (#4700) üzenetére


fero02
veterán

Isten éltessen koma!

(#4703) KYZRR


KYZRR
őstag

Üdv!
Lenne egypár eladó cuccom:

[link]

Alku van, legjobb lenne a személyes átvétel Békéscsabán, Gyulán, vagy Eleken.
Csere csak Battlefied 3 Premiumra :)

Üdv.: Marco. :R

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#4704) gabo9201


gabo9201
senior tag

A fájl áthelyezés mestere :DDD

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#4705) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Hal ló!

Van itthon egy nagy dög villanymotor ami ki van fingatva. A rezet szeretném lebányászni, :DDD a forgórészről úgy ahogy jön is, de az állórészről nagyon nehéz lefejteni, eléggé fogja még a szigetelő festék. Ezt mivel tudom leoldani egy kicsit?

Üdv!

Ui.: Nem vagyok rézbőrű rezesbanda, de minek dobnám ki ha jó pénzt kapok érte. :U

(#4706) tááo válasza Stylewars_kp (#4705) üzenetére


tááo
csendes tag

estét!

Stylewars-kp: Az állórészben általában a tekercseket műgyantával rögzítik, impregnálják, hogy ne tudjon remegni, mozogni a tekercs. Ha leégett akkor az egyik oldalon lapos vágóval levágtuk a tekercs fejet és egy tüskével kiütöttük béléspapírral együtt a tekercset. Ha nem akart megindulni akkor un. disznó perzselővel kiégettük a horonyból. Ekkor leég a gyanta és a zománc is a huzalról a béléspapírral együtt így lényegesen könnyebben hozzá lehet férni a rézhez. :)
U.i.: ne is dobd ki mert 1200 Ft kilója a réznek. :K

Moha bá: Boldog születésnapot! (talán nem volt még)

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#4708) BaKeSZ87 válasza moha bácsi (#4707) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Boldog születésnapot! :R

(#4710) tááo


tááo
csendes tag

Bázz, a viasat6-on női góllövő verseny van. Persze a kamera mintha kicsit közel lenne a gyephez mintha nem is a gólokat akarná mutatni inkább a góllövők hátsóját. :C

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#4711) Devid_81 válasza moha bácsi (#4709) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Boldog szuletesnapot! :)

...

(#4712) Dani_kp válasza moha bácsi (#4709) üzenetére


Dani_kp
őstag

Sok boldog születésnapot! ;)

Képet most nem linkelek, mert nem otthon vagyok, itt meg olyan lassú a net, hogy 5 perc mire behozza a topikot is :D .

https://ingatlan.com/33821564

(#4713) Dani_kp válasza Dani_kp (#4712) üzenetére


Dani_kp
őstag

Csak, hogy ne a levegőbe beszéljek :Y :D .

Csak úgy pirít az SDSL internet :D . Mondjuk, ha abból indulok ki, hogy 1 hónapja nincs net, ahhoz képest nem is rossz teljesítmény :D:DDD .

https://ingatlan.com/33821564

(#4714) littlelion21 válasza tááo (#4710) üzenetére


littlelion21
addikt

Még csak most fedezted fel...? :))
Minden EB-meccs szünetében van.

moha bácsi: boldogat! :)

Dani_kp: uhh, honnan vagy?

[ Szerkesztve ]

(#4715) KYZRR válasza littlelion21 (#4714) üzenetére


KYZRR
őstag

Arad, ha nem tévedek. :) Ja ne, az a szervernek a helye. :W

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#4716) benzol


benzol
aktív tag

moha bácsi: még éppen ma... :DDD Boldogságos születésnapot!

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#4717) Undoroid válasza moha bácsi (#4707) üzenetére


Undoroid
őstag

Isten Éltessen Moha Bácsi!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#4718) tááo válasza littlelion21 (#4714) üzenetére


tááo
csendes tag

Mivel gyakorlatilag a labdarúgás full hidegen hagy, számomra már az is meglepő, hogy egyáltalán észre vettem. :) Most is csak a csatornák kapcsolgatása közben tűnt fel véletlenül. :K

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#4720) public73


public73
aktív tag

szerelem... ;]
[link]

de ahogy elnézem nem volt hűséges típus! :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4721) Stylewars_kp válasza tááo (#4706) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Orosházán most 1400 FT/kg! A sárgaréz pedig 800!

(#4722) Geby válasza Stylewars_kp (#4721) üzenetére


Geby
tag

Hely de képben vannak, tán Önök is szakmabéliek ?

(#4724) Zodicus válasza moha bácsi (#4723) üzenetére


Zodicus
senior tag

Nagyon jo! :)

(#4725) littlelion21


littlelion21
addikt

Szakértő...ez csak nekem új? :F

(#4726) Geby válasza littlelion21 (#4725) üzenetére


Geby
tag

...ha jól emlékszem akkor réges rég még cikkeket is írt, meg mintha benne lett volna a nagy ph stábban a kezdetekben, csak aztán dobbantott külhonba.....ez a szint amit Te ne fogsz egyhamar megugrani. :D

(#4727) littlelion21 válasza Geby (#4726) üzenetére


littlelion21
addikt

nem baj, a VIP úgyis sokkal jobban hangzik... ;]

(#4728) tááo válasza Geby (#4726) üzenetére


tááo
csendes tag

estét!

Geby: Ha jól nézem lassan te is itt vagy az oldalon tíz éve. :Y (Nekem még netem sem volt csak jóval később :D ) Már önmagában ezért is járna valami. :K

Plö.

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#4729) Undoroid válasza littlelion21 (#4725) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Főgóré!

EZT olvasd el! ;)

* * *

Tááo!

Te is itt vagy már egy ideje! :K Érdemes lenne már megereszteni az első szakmai hozzászólásodat is! :))

* * *

Uram!

Milyen az új kecó? :B

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#4730) littlelion21 válasza Undoroid (#4729) üzenetére


littlelion21
addikt

Köszi! :)
Ez a gépház-blog nekem nagyon kiesik. Nincs az valahol kiemelve?

(#4731) tááo válasza Undoroid (#4729) üzenetére


tááo
csendes tag

Vannak itt már szakértők, úgy hogy nem erőltetném. :N Meg ugye nekem sem kell mindenhez értenem. :N :)

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#4732) Stylewars_kp válasza Geby (#4722) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nem csak most lomtalanítom ki öreganyám házát....aztán már 400 kiló vasat adtam le az öregtől. :D

(#4733) Devid_81 válasza Undoroid (#4729) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szia Uram, es a tobbiek!

Sikerult vegul elkoltozni, de nagyon az utolso idore maradt minden.
Mondjuk ezt mar megszokhattam Londontol, hogy annyira nem egyszeru am itt sem az elet.
Itt mindenre igaz, ha jo ugyinezohoz kerulsz akkor a kezedben van minden percek alatt, ha nem akkor szivoznak, szemetkednek, pocsolnek.
Par napja Bankbol kertem kimutatast, kellett az egyik projecthez, odaloktem a kartyat, adtak a papirt.
2 nappal kesobb kellett egy friss, bementem, odaloktem a kartyat, aszondja alairas...mondanom sem kell soha az eletben nem irtam ala ketszer ugyan ugy.
Fel oraig bizonygattam, hogy a kibaszott kartyam az enyem, minden papirom nalam volt, minden ID, es nem hitte el a k.baszott rusnya k.rva, hogy az enyem a cucc, mert nekik nem igy szerepel az alairasom...jelzem csak egy kimutatast kellett volna neki csinalni.
De sorolhatnam meg, haziorvosi reghez a doglott kutyam halotti bizonyitvanyat is be kellene mutassam...igy 2 nap utan meg tudtam egyezni soron kivul egy dokival, hogy fogadjon...nem csodalkoznek rajta ha elkerne vagy 50 fontot, de akkor felboritom a sajat rendelojeben a mai napon....stb.stb.
Lassan megyek, mivel odebb kerultem a melohelytol buszoznom kell, azt az utat amit gyalog 40 perc alatt megtennek, "lecsereltem" egy kenyelmes 38 perces buszozasra.
Magyarazat egyszeru mint a tejberizs, az a busz ami 7-10 percenkent jar, en arra tegnap is 24 percet vartam a megalloban.
Elottem egyetlen busz el nem ment, ennyi ido alatt legrosszabb esetben is 2-ot kellett volna lassak...stb.stb.

Esetleg kivancsi vagy-e meg valamire nagy Uram? :DDD

...

(#4734) Geby válasza Devid_81 (#4733) üzenetére


Geby
tag

Ez az !!! Látom arrafelé is összedőlt a BKV vagy LKV vagymi, meg amarafelé sem lesz tejfel az élet.

(#4736) Geby válasza moha bácsi (#4735) üzenetére


Geby
tag

Nekem semmi, nem jártam már vele vagy 10 éve.....öröm bodottá'

(#4738) fero02


fero02
veterán

Apró pénzért érdekelne-é vkit:

- 2 db akku cserére szoruló szünetmentes (PCM KIN-325A, KIN-625A (1.5k, 2k)
- Genius ColorPage-HR6X scanner (2k)
- HP Deskjet 656C nyomtató (1k)

(#4739) Dani_kp válasza littlelion21 (#4714) üzenetére


Dani_kp
őstag

Hajdúszoboszló :D .

Hivatalosan nincs is net ebben a házban. Van itt egy modem belemegy egy koax kábel és kijön belőle egy telefonkábel, mert ezen keresztül van vezetékes telefon.
De van rajta egy RJ45-ös csati, mondom kipróbázzuk próba szerencse, hátha bejön :D s lám van internet, bár k*rva lassú...de olcsó húsnak (jelen esetben ingyen :DDD ) híg a leve :D .

https://ingatlan.com/33821564

(#4740) littlelion21 válasza Dani_kp (#4739) üzenetére


littlelion21
addikt

Ahol jól megy... ;] :D

(#4741) Zodicus válasza Devid_81 (#4733) üzenetére


Zodicus
senior tag

Üdv!

Mennyiért sikerült találni szobát (lakást?) és merre felé?

(#4742) Stylewars_kp válasza Dani_kp (#4739) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Akkor most nosztalgiázol Danikám...mint a régi szép időbe amikor még csak nálunk volt net meg a hivatalba. :D Olyan lassú volt, hogy elindítottunk egy zenei album letöltését ebéd után és esti vacsorára...jobb esetben lejött. :D

(#4743) tááo válasza Devid_81 (#4733) üzenetére


tááo
csendes tag

Devid:Bizonyára szépen keresel ha ötven font ide, két három pár font oda. :)
Egyébként most mi a munkád? (ha publikus) :)
Moha bá: Erről az jut eszembe mikor ide ért Csabára is az intercity akkor még elöl hátul vezetőállásos áramvonalas szerelvények jártak most lepukkant V43-sok cibálják a büfékocsi nélküli szerelvényt (megnövekedett menetidővel) lényegesen borsosabb árért. :F

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#4745) Devid_81 válasza tááo (#4743) üzenetére


Devid_81
nagyúr

taao & Zodicus es mindenki mas:

Most 450-et fizetek egy large double roomert.
Ami itt annyit takar, hogy tenyleg egeszen nagy dupla szoba.
Ez sajat tippelesem szerint 3x5 meter lehet, ilyen szobat itt harom reszre vagnak es kiadjak 3db single roomnak, szoval tenyleg egeszen ertelmes a dolog.
Sajnos meg mindit ugyanott rohadok, mosogatok mint egy mosogato robot...baromi unalmas es az angolom az eletben nem fog fejlodni ertelmes szintre, mivel mi csak automatanak vagyunk fenntartva, de ez jellemzo minden ilyen kategorias melora.
Szal ilyen 930-950 fontokbol kell gazdalkodni, ebbol minusz a szoba, minusz busz berlet (80 font egy honapban) es meg enned is kell amikor epp nincs melo, az megint elvisz egy szazast havi szinten.
Eddig egy 300-as szobaban laktam, es gyalog tudtam menni...de hat ez van, itt ritkan van az amit az ember akar.
Szoval jelen helyzetben egy kis "megenyhules" majd egy kis elfoglaltsag a jovohetre, de aztan 110%-os hatasfokkal keresem a melom melto utodjat.
Mert ez csak igy volt jo, hogy eddig volt, de mostanra mar ez fing, ezert kar az embernek itt sz.pni.

ui: New Malden a hely neve ahol most vagyok, halistennek a centertol messze.

[ Szerkesztve ]

...

(#4746) Zodicus válasza Devid_81 (#4745) üzenetére


Zodicus
senior tag

Milyen a környék?

(#4747) Undoroid válasza Devid_81 (#4745) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Uram!

Köszi a kimerítő választ!

Legalább meg vagy elégedve a kecóval, ha már ennyire "baráti" az ára?

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#4748) Dani_kp válasza littlelion21 (#4740) üzenetére


Dani_kp
őstag

:D :D :D

#4742 Stylewars_kp: ez rosszabb annál :D , ha meg akarsz/akarnék nézni egy 3-5 perces youtube videót, akkor 1-2 óra mire fullra betölt :D .

szerk.: de arra elég, hogy fellessek Ph!-ra és meglessem az email-emet :)) , illetve index-et vagy origo-t olvassak.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#4749) Devid_81 válasza Undoroid (#4747) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szia Uram!

Meg most fostekercs, csak egy agyam van...szerdan jon a szekrenyem, csak nem tudom melyik szerdan :W

Zodicus: emesztheto, feka nem igen, viszont sok a huzottszemu...parat en is huznek... ;]

...

(#4750) Morris válasza Devid_81 (#4749) üzenetére


Morris
veterán

agggyá' nekik a nevemben is! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.