Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10201) Geby válasza Devid_81 (#10200) üzenetére


Geby
tag

Gyűjtsed össze a szobádba egy kupacba, aztán majd mikor elég nagy lesz, akkor felrakod a képét ebayre és eladod konténerbe mint kitudja milyen cuccok.

(#10202) Devid_81 válasza Geby (#10201) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az a gond, hogy itt a szoba meretevel is vannak bajok, egy eroset nem tudok fingani, mert az nem fer el! :O

...

(#10203) Pacák


Pacák
senior tag

Madagaszkáron is nyomják ezerrel a Gangnam Syle-t. :D

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#10204) public73 válasza Devid_81 (#10202) üzenetére


public73
aktív tag

fingjál sok aprót, ne egyszerre töménytelent! ;] :C

(#10205) tááo


tááo
csendes tag

Ez mekkora... :F :Y :D

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#10206) ZetorGumi válasza Devid_81 (#10202) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Aztaku..... :DDD
Nem fér el? Akkor tedd ki az udvarra, ha másra nem is, biciklit nekitámasztani jó lesz.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10207) sanzi89 válasza tááo (#10205) üzenetére


sanzi89
addikt

Óh, milyen jót röhögtem, megnéztem vagy ötször, nagyon király. :D

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10208) Devid_81 válasza public73 (#10204) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Utoljara amikor teljesen kiengedtem akkor kozel 4bar nyomas lett a szobamban...mondanom sem kell milyen veszelyes az az emberi szervezetre vedooltozet nelkul :DDD

...

(#10209) Devid_81 válasza ZetorGumi (#10206) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sajnos panelban lakom,ha kiviszem az "udvarra" akkor konnyen meglehet,hogy mas betelepult szinesfemgyujto elviszi. :)

...

(#10210) Tybee21 válasza Devid_81 (#10209) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Ez segíthet a bajon... vagy nem :)

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#10211) public73


public73
aktív tag

URAK! :Y
a csudálatos szellemi kapacitásra lennék kíványcsi!
szóval: baj van Houston....
mégpedig:
volna nekem egy TP-LINK MR 3420-as routerem.
mivel a kibaszott házban nincs megoldva a szélessávú internet, így kénytelen voltam lepaktálni a TRÉ HOMO nevezetű zsiványhordával, hogy horibilis összegért egy szájbahokizott lassú (össz-vissz 26GB adatforgalmi/monat, USB Stick), de annál labilisabb netet kúrjanak hozzám.... :W :(
nos a lassúsághoz már-már hozzá is szoktam volna, de az hogy minden nap 2-szer fagy a rúter ahhoz nem!
már volt szervízbe a stick, de 6 hét!!!! :Y :Y :Y szervizelés után kicseréltek valami a gecit benne...persze ruter nélkül is vannak gondok vele, ha csak simán a géphez csatlakoztatom, akkor is pár nap után szarakszik.
megnéztem az okosat és frissítettem a routert a leguccsó firmwire-ra, de a problémám most is fönn áll.
biztos, hogy a stickkel van a probléma, mert a routert nem kell kikapcsolnom, amikor gebasz van, csupán a sticket kell kihúznom és bedugdom újra!
viszon ezt a műveletet már kibaszottul unom.... :W
mi a faszt lehetne csinálni?
tudom...tudom... újra szervíz, de ha megint ennyit kell várni és ugyanilyen eredménnyel zárul, akkor inkább összetatposom az a szar sticket...
van ötlet, vagy tapaszatlat e térek valakinek?

(#10212) fero02 válasza Tybee21 (#10210) üzenetére


fero02
veterán

Pfú baszki, ettől hogy be tudtam rúgni annak idején. Kevert és vbk...tudtam tőle olyan színeseket ásítani, hogy... ;] :O :C

(#10213) fero02 válasza public73 (#10211) üzenetére


fero02
veterán

A stick direktbe van a routerba dugva, vagy esetleg van közte egy usb toldó kábel is?

(#10214) public73 válasza fero02 (#10213) üzenetére


public73
aktív tag

természetesen direktbe.

(#10215) ZetorGumi válasza Devid_81 (#10209) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Felétek is vannak ilyen szines egyéniségek? :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10216) BaKeSZ87 válasza Tybee21 (#10210) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Kevés undorítóbb dolgot ismerek. Több mint tíz éve nem ittam kevertet, nem véletlenül.

(#10217) Geby válasza public73 (#10211) üzenetére


Geby
tag

Tapasztalat ? A mobilnet nem olyan mint a kábelnet. Sokkal labilisabb. Hiába vagy órákig ugyanazon a helyen attól az még egyszer hol jó hol nem. Ez ilyen, sajnos meg kell szokni.

Ezek szoftveresen két részből állnak. Van egy Firmware része, ami vezérli az egész cuccot, meg van egy dashboard rész, amit feltelepít neked amikor először bedugod. Neked az Firmware érdekes, mert szoktak kiadni frissítéseket. Van egy ilyen oldal, ahova eddig, vagyis 1.5évvel ezelőttig felkerültek a frissítések, de ahogy nézem most leálltak.
Ahonnan még be lehet szerezni az a gyártó weboldala. Általában Huawei vagy ZTE cuccok ezek. Vagy pl 2 éve én a vodafone.uk -ról szedtem le frissítést mert ott volt talicskaszám.
A Dashboard frissítéssel vigyázni kell, mert ugye gyárilag valamilyen szoftvert felraknak, és ez nem egyezik meg a T-s szoftverrel. Végülis nagy katasztrófa nem szokott történni ha esetleg felülírod a gyári cuccal a jelenlegit. Létre kell hozni telepítés után egy default APN-t a szoftverben ami T esetén a 'net' vagy 'internet', aztán ennyi.
Jaigen, esetleg még a T-nél is körbe lehet nézni, hátha van náluk valami okosság felrakva.

Nem tudom te mit kaptál, mert ugye most is van a T oldalán vagy 10 fajta modem, azt hogy épp mit adtak azt nemtom. Esetleg megnézni hátha van ph! fóruma a cuccnak.

Nekem van olyan helyem ahol csak külső antennával volt bármilyen jel, szóval esetleg meg lehet próbálni azt is.

Én használtam Huawei E220-at, E270-et, E1750-et, meg most van itt két E352, ezek még be sem voltak dugva, csak itt porosodnak. Sajnos ilyen hosszú távú tapasztalataim nincsenek, hogy mit csinál egy napig a szutyok ha aktívan be van dugva. Mostanában meg mobilról osztom a 3g-t wifin tovább. Annál előfordult, hogy órákig ment, mert nem volt kábeles net. Ott teljesen rugalmas az is mikor 3G-ről EDGE-re vált meg vissza, csak sebességben érzed, de nem kell semmit csinálj.

[ Szerkesztve ]

(#10218) geza12


geza12
aktív tag

Estét!

Lenne egy pár PC-s cuccom eladó esetleg akit érdekel.

Winchesterek 1 , 2 (ha mindekttőt viszed ajándék mobile rack :D )

500wattos Noname Táp

2X512 DDR2 Ram

(#10219) ko9


ko9
addikt

Szép estét!
Nem tud valaki véletlen HD4650/4670, esetleg 2600XT VGA-t hibás állapotban? Vagy esetleg rá való hűtőt?
Bőven elég a gyári is :)

Köszönöm! :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10220) geza12 válasza ko9 (#10219) üzenetére


geza12
aktív tag

MSI 3870-et tudok Referenciát pici pénzért hibásat, de az gondolom nem passzolna rá.

(#10221) Tybee21 válasza BaKeSZ87 (#10216) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Ezzel én is így vagyok, kb. tizenéves fejjel ittam utoljára, amikor mindegy volt, de ma már rá nem vinne a lélek :B

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#10222) ko9 válasza geza12 (#10220) üzenetére


ko9
addikt

Meg tudnád mérni a furattávolságokat? Akkor kiderülhetne.

Szerk: Utánnanéztem, ott 53mm a furattávolság, 75,4mm az átló, az pedig nekem sok :( Nekem 43x43-as kellene.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10223) grozam


grozam
tag

:Y Srácok!

Időnként zöld pixeleket nyomat a monitorom. Vga vagy monitor baj van?

(takonypóc)

[ Szerkesztve ]

(#10224) grozam


grozam
tag

A kocka el van vetve

(#10225) BaKeSZ87 válasza Tybee21 (#10221) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

14 évesen ásítottam tőle egy nagyot :) azóta kerülöm az ilyen "minőségi" szeszes italokat. Najó még egyszer beleszaladtam de az "szilva ízű szeszes ital" volt, nem összekeverendő a pálinkával! Na az ugyan ezt eredményezte. Több ilyen nem lesz :D De tényleg. :)

(#10226) mezis válasza grozam (#10223) üzenetére


mezis
nagyúr

Hát... Vagy a VGA, vagy a monitor. :)) Próbáld meg ideiglenesen az egyiket cserélni. (Alaplapon nincs VGA ?

mezis

(#10227) mezis válasza Devid_81 (#10202) üzenetére


mezis
nagyúr

Ne a széltét, hosszát méregesd, hanem a belmagasságra figyelj, nehogy úgy járj, mint ez itt ! :DDD

mezis

(#10228) Devid_81 válasza mezis (#10227) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ilyen gond nincs, nem fer sem az a par gumiabroncs, sem a legzsak! :D

ZetorGumi: Itt azok a fajtak nem igen oshonosak. :N
Itt ez egy szemet vilag rajuk, mert a lakber borzalmas, csovezni nem lehet mert azonnal eltakaritanak...szal itt dolgozni kell, de azt meg nem tudnak :D :O

...

(#10229) ZetorGumi válasza Devid_81 (#10228) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Költözök oda de rögtön! :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10230) Tybee21 válasza BaKeSZ87 (#10225) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Jajjj, tudom miről beszélsz, nálam is akadtak bőven balesetek. Kb. 2 hete voltam nagyon beteg a csuda magna cum laudés mákpálinkától... meg is fogadtam, h többet nem iszok töményet, amit eddig még sikerült is betartani :DDD

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#10231) ErikSon válasza Tybee21 (#10230) üzenetére


ErikSon
csendes tag

Gyilkos!

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#10232) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Addig ok, hogy itt havazott, ez tokre megszokott (kb 3 eve volt az "elso ho" elotte 25 evig nem lattak ilyet)
De hogy otthon egy kis ho, es napi egy hsz...bezzeg szilveszterkor alig tudtalak titeket kovetni annyit irtatok :DDD

...

(#10233) Tybee21 válasza ErikSon (#10231) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Köszi! :B Ez ma délu. nekem is eszembe jutott, keresni is akartam vmi képet ide, de nem találtam, utána ráhagytam, mert inkább dolgoztam...

David - itt Bcsabán nem esett szinte semmi, csak a Dunántúlon :)

[ Szerkesztve ]

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#10234) Devid_81 válasza Tybee21 (#10233) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Akkor meg okotok sincs am erre a lazulasra! :) :U

...

(#10235) Pacák


Pacák
senior tag

Itt Budaörsön elég sok esett, tegnap este vízszintesen hordta a havat a szél. Reggel kicsit hiányos volt a buszmenetrend betartása... :D

Nuclear launch detected

(#10236) Devid_81 válasza Pacák (#10235) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De latom kaptok most majd meg hideget is egy marekkal, azert remelem kozel sem lesz olyan kemeny teletek mint a tavalyi volt! :U

...

(#10240) Tybee21 válasza moha bácsi (#10237) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Kissé férfiasak a vonásai, nem? :U

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#10241) ambushka


ambushka
aktív tag

Sziasztok.

Eladó lenne 2x2gb 1333mhz-s DDR3-as notebook ram pár Szarvason.

Érdeklődni priviben.

PSN ambushka8989

(#10242) littlelion21


littlelion21
addikt

a csávó elég konkrét volt, nem szarozott :D

(#10243) ZetorGumi válasza littlelion21 (#10242) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Jól tolja. :D 1800 napja regelt, és volt kb 20 hsz-e. :D
a hsz-einek egy huszada szidkozódás volt. :D Jó arány. :D

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10244) littlelion21


littlelion21
addikt

este 6 óra, a ph szokás szerint összef0sta magát.
már rá sem kell tekinteni az órára hogy tudjam mennyi az idő...

(#10245) tááo


tááo
csendes tag

Egy kisfilm a f@szbukról Tanulságos. :U

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#10246) Dani_kp válasza littlelion21 (#10244) üzenetére


Dani_kp
őstag

Most ültem géphez, de nálam is tetű lassú. Nagyon nehezen hozza be a fórumokat.
Ha jól rémlik nem túl rég lett valami bika rendszer alápakolva pont azért, hogy ne legyen lassú, nem? :F

https://ingatlan.com/33821564

(#10247) fero02 válasza Dani_kp (#10246) üzenetére


fero02
veterán

(#10248) Dani_kp válasza fero02 (#10247) üzenetére


Dani_kp
őstag

Úgy látszik gyorsan avulnak a dolgok...
A szoftveres részre meg annyit, hogy biztos nem könnyű egy jól működő adatbázist létrehozni...

https://ingatlan.com/33821564

(#10249) Devid_81 válasza moha bácsi (#10239) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ejj jofe'leseggecske!
Ezek meg itten edzenek kemenyen!
Ha mar sport! :)

...

(#10250) Devid_81 válasza Dani_kp (#10248) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jah meg a sok baj az apacsokkal, azok nem szaroznak! :DDD

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.