Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) Devid_81 válasza tááo (#9098) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Taaonak, es persze mindenki masnak:

Hogy csinalta a fotot?

WinXP, ennyi, vege van, nincs tovabb!

Mondtam, hogy vege van:

Macska:

Visssszamennnye!

Karacsonyfa tippek:

Csak egy vihar:

Csak egy naplemente:

Szerk: Fero: ha rolam ha nem, egy tartalmas hozzaszolasnak en is orulnek azon a forumon! :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#9102) tááo válasza Devid_81 (#9101) üzenetére


tááo
csendes tag

Devid: Nem rosszak bár szerintem ha 21.-én 999 fok lenne valszeg 22-én és 23-án is de az már kit érdekel.. :C :D

Morris: A nyáron beszélgettem egy mosógép szerelővel Ő azt mondta lehet, hogy a szakmája ellen beszél de a mai mosógépeket nem érdemes javítani 4-5 év oszt' hali. Legyen az bár mely márka. Egyedül a mostanában megjelent Samsung típusokat merné tiszta szívvel ajánlani. Azokra kb ugyan annyi idő garit is adnak.
Azért ha mákod van, nem nagy a probléma és olcsón megúszod.

Mobil WC:

Boltos:

Egy férfi bemegy a boltba. Meglátja a boltost és megkérdezi tőle:
- Maga itt az eladó?
- Igen.
- És mennyiért?

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#9103) Geby válasza Morris (#9088) üzenetére


Geby
tag

Szerelő telefonszám ment.

Nekem valami mikrohullámú sütő vajákolós szerelő kéne. Pörög-forog a tányér, megy a grillezős része. Ellenben a melegítés nem megy, mert folyamatosan kivág egy 1600Ft-os biztit, de nem igazán tudni, hogy mitől.

(#9104) fero02 válasza Geby (#9103) üzenetére


fero02
veterán

Mekkora a bizti (fizikailag)? :U

(#9105) BaKeSZ87 válasza Devid_81 (#9101) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Úgy csinálta, hogy valaki beállt vele szemben fekete pulcsiban, összeillesztették az ujjaikat egy harmadik ember meg csinált egy fotót a segédszemély melkasa elől.

(#9106) Geby válasza fero02 (#9104) üzenetére


Geby
tag

Na aztat nem tudom. Én nem láttam szétszedve a szerkezetet. Villanyász haver mondta, hogy látott már pár ilyen csodát. De amelyik kukaérett volt annak nem így nézett ki a belseje, hanem burkolat levétel után látni lehetett, hogy kár az időért. Méregetve elvileg minden jónak tűnik, de mégis eszi a biztit. Nem ártana egy tapasztaltabb szaki.

(#9108) Devid_81 válasza Geby (#9103) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nemes egyszeruseggel az alultervezett magnetron okozza a problemat.
Tele megy evek akar honapok alatt a zsiros-olajos kaja gozevel, mely tulkepp vezetove valik...es nincs az a biztositek utana ami kibirna, ugynis zarlatos a magnetron :)
A remek tervezes eredmenye, a regi mikrok elmennek 10 evet, az ujak 2-ot...talan kicsit tobbet ha szerencses vagy es csak a reggeli kavet melegited benne.

Szerk: (#9107) moha bácsi: Viki titka bolt itt van par helyen, multkor bementunk kivancsisagbol, hatha csak bugyiba-melltartoban rohangalnak a csajok, persze tevedtunk, de azert egy altag bugyit mar tudsz venni az asszonynak 50-70 font kozott.
Az eg vilagon semmi extra rajta, masfel gramm pamut, es a kinaiban is tanganak aruljak 2-3 font kozott.... :U :)

[ Szerkesztve ]

...

(#9109) Geby válasza Devid_81 (#9108) üzenetére


Geby
tag

Akkor ez egy régi típusú mikró, Samu, 29liter környéki, még az régi Elektroházban vettük a Baross utcán.

Osztán mit lehet neki csinálni ? Veszek magnetront a sarki ABC-ben ?

Hája, mi csak melengettük a cuccokat benne. A zsírosakat elég ritkán, lehet azért húzta ilyen sokáig. Ismerősék minden melengetéskor raknak a cuccra ilyen műanyag fedőt. Lehet nem hülyeség. Mikrót így sosem kell takarítani, csak a műanyag fedőt kiveszed aztán elmosod amikor dzsuvás lett.

[ Szerkesztve ]

(#9111) Morris válasza fero02 (#9097) üzenetére


Morris
veterán

kabbe :D

Devid_81: Nem megy. :( :O

[ Szerkesztve ]

(#9113) Devid_81 válasza Geby (#9109) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Azzal lehet a gond ami beloki a mikro hullamocskakat a dobozba, fogalmam sincs, hogy pl egy benzines atmosas mit okozna vele, soha nem probaltam csak tudom az elmeleti bajat, ambar lehet megprobalnam...de csak sajat felelosegre.
Amugy "sok" esetben tenyleg rettenet szutykos a belseje, azert sem volt a tietek rossz allapotban mert a melegitendo kajara odafigyeltetek, hogy mi keruljon bele, es hogyan.

...

(#9114) mezis válasza moha bácsi (#9110) üzenetére


mezis
nagyúr

Én most kaptam meg az E-bay-ről 2 db-ot (4 hét posta, de ingyenes). A WinXP-nél nem észleltem gyorsulást a 2x256-ossal szemben, de az UBUNTU Linux-nak határozottan jót tett. Nem kell írni a swap-re.

Sokkal kevesebb hő keletkezik a memória környéken ezekkel a 256-osokkal.

Biztos van még a kínai srácnak. Kéred a linkjét ?

mezis

(#9116) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Alairasomban szereplo radiot nem tudom valaha valaki probalta-e mar, en az elmult egy evben szinte soha...ma ujra, gondoltam hatha vannak ott meg jo zenek, hat jah meg mindig vannak, es latom egyre tobben szeretik 500-600 kozott az online hallgatok szama...egy evvel ezelott ez inkabb 200 koruli atlaggal volt...
Vegre valami fejlodik otthon, amugy ok nagyon regen fen vannak a vilaghalon...szoval jahra Sipi, verjed a fonokot ha azt akarod hallgassam a musorod! :R

...

(#9117) ZetorGumi válasza Devid_81 (#9116) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Verje a főnököt? :D
Lent, vagy fent? :DDD Mert nem mindegy, más-más reakciót vált ki a kettő. :DDD

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#9118) SipiBcs válasza Devid_81 (#9116) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem vagyok egy brutális alkat, úgyhogy kimarad.... mármint az ütlegelés! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#9119) Devid_81 válasza SipiBcs (#9118) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Pedig igazan meghallgatnalak musor kozben...(tudod amugy nem kivancsi rad senki sem) ejjj, most ezert kell hazamenjek jovo majus korul? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

...

(#9120) Geby válasza Devid_81 (#9119) üzenetére


Geby
tag

Nem lesz mostanában lakodalmad ? Innen meríthetsz ötleteket [link]

(#9121) fero02 válasza Geby (#9106) üzenetére


fero02
veterán

Tegyél be a bizti helyére egy 100 ft-os, aztán rohadjon meg az egész ahol van. :DDD

moha bácsi: miért nem inkább a 'zasszonyt "tuningolod"? ;] :DDD

(#9122) mezis válasza Geby (#9106) üzenetére


mezis
nagyúr

Óvatosan a méregetéssel ! A magnetron anódfeszültsége 2000 azaz kettőezer volt is lehet és az áramerősség is tartozik hozzá !

A magnetron anód körében volt egy kondenzátor is. (Legalábbis a 34 évvel ezelőtti szovjet mikrohullámú sütőben.) Az is lehet zárlatos.

mezis

(#9123) Pacák


Pacák
senior tag

Kis vidámság estére. :D

Nuclear launch detected

(#9124) Tybee21 válasza Geby (#9120) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Ezek a csecsenek jó készen vannak, tuti tudtak nagy partyit csapni... :DDD

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#9125) Devid_81 válasza ZetorGumi (#9117) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem azt irtam, hogy verje a fonoknek...hanem, hogy verje a fonokot! :D

...

(#9126) ZetorGumi válasza Devid_81 (#9125) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Honnan veszed, hogy nem "az" a főnök? :DDD

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#9128) public73 válasza moha bácsi (#9127) üzenetére


public73
aktív tag

nocsak!
készülőben a kis Edward? ;]

(#9129) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Komolyan mondom, hogy még az időkép is meg van hülyülve ezzel a buta maja világvége marhasággal :W

SipiBcs - lenyomoztalak most már facebookon, a pénteki partin nagyon gondolkozok, csak nem tudom rá lehetne-e venni a menyasszonyom :B

[ Szerkesztve ]

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#9130) fero02 válasza moha bácsi (#9127) üzenetére


fero02
veterán

Remélem vmi rendezvényt rittyentesz, ahol mindenkit megitatsz szesszel, jó bőven. Of korsz saját számládra... ;] :DDD

Gratula! :R

(#9131) public73 válasza fero02 (#9130) üzenetére


public73
aktív tag

így van, egy jó kis tejindító bulira mindenképp megjelenek én is!!!! ;] :DDD :C

(#9132) fero02 válasza public73 (#9131) üzenetére


fero02
veterán

Na, akkor ketten már tuti lennénk. Vagyis a szervezővel együtt hárman. :K

Ja meg Varoz is mondta, hogy szeretne már velünk egy közös bullert. Akkor gondolom nevenincs21 is eljönne trollkodni. :U ;] :DDD

(#9133) public73 válasza fero02 (#9132) üzenetére


public73
aktív tag

Varoz??? :Y
Veled??? :Y :Y
buliban??? :Y :Y :Y
te jó ég...na abból is egy kis utcai harc kerekedne szerintem...rednaaaa, rednaaaaa, reeeeeddnaaaaa!!!!! ;] :DDD

(#9134) fero02 válasza public73 (#9133) üzenetére


fero02
veterán

Nem velem, velünk! Többeknek a szíve csücske a kis vetítő mozi gépész mérnök csemete. :U

Az tényleg kicsi volna. :B 2 büdös nagy pofon közt egy hatalmas picsán rúgás, aztán gúúdbááj! ;] :DDD ;)

Közben pedig ezt mondanám. ;) :C

[ Szerkesztve ]

(#9136) fero02 válasza moha bácsi (#9135) üzenetére


fero02
veterán

Azt ugye mondanom sem kell, hogy ahogyan cseperedik és nővé fog érni, folyamatosan kell képekkel dokumentálnod és publikálnod számunkra!!! ;] :DDD

:R ;)

(#9138) public73 válasza moha bácsi (#9137) üzenetére


public73
aktív tag

baszki! :Y
lány és mesztelen!!!! ;]
itt ilyen tudod nem lehet, Te buta!!! :DDD

(#9140) fero02 válasza moha bácsi (#9137) üzenetére


fero02
veterán

Tiszta apja! :DD

mod: még szerencse, hogy van nekünk gefffry fóruma is! ;] :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#9141) public73


public73
aktív tag

aludjunk... :K
korán lesz 4 óra 50 perc.... :O :W

(#9142) SipiBcs válasza moha bácsi (#9137) üzenetére


SipiBcs
őstag

:R

Jó egészséget!! :C

Tybee: a nyomozással csak óvatosan!!! ;) Ha jöttök, akkor egy pacsira majd keress meg! Sokat nem ígérhetek, mert el leszek havazva, de valahol ott kóborolok majd! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#9143) littlelion21 válasza moha bácsi (#9127) üzenetére


littlelion21
addikt

akkor múlt héten jól láttam amit láttam... :))
Grat! :)

(#9144) SipiBcs válasza littlelion21 (#9143) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem lehet nem látni!!! :DDD

Ennyi pacalpörköltet nem tud megenni senki! :C

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#9145) BaKeSZ87 válasza moha bácsi (#9137) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Gratulálok! :C Ivászatban én is benne lennék :)

(#9146) Devid_81


Devid_81
nagyúr

moha bacsi gratula nektek!

ui egy kis ivaszatra hogy osszerezzent a banda! :D

...

(#9147) Tybee21 válasza SipiBcs (#9142) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Természetesen, ha arra jutok, akkor megkereslek! :)

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#9148) fero02 válasza BaKeSZ87 (#9145) üzenetére


fero02
veterán

Lófaxt! Te a vezetésben lennél benne! ;] :D

(#9150) ErikSon válasza moha bácsi (#9137) üzenetére


ErikSon
csendes tag

Gratula Nektek!

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.