Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) T. I.


T. I.
senior tag

Máris fotón a Nothing Phone (3)?

(#2) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Liteoknál sikerült az iPhoneok legrosszabb tulajdonságát átvenni. :C

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#3) Jappán


Jappán
tag

Nem úgy volt,hogy az ultra is sík kijelzőt kap :F :((

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#4) Fritz Teufel válasza LosBlancosRM (#2) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Az élekre gondolsz? Mert én igen, nekem az tűnt fel leginkább. Meg az Ultra ahogy Jappán írja, elvileg már sík kijelzővel jön. Jó, azt nem lehet tudni, hogy ez milyen verzió, lehet nem is a jóváhagyott.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#5) LosBlancosRM válasza Fritz Teufel (#4) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Igen, arra. Elvileg 2,5D lesz az Ultra, szóval ennyi erővel hajlított is lehetne. Viszont az oldala marad lekerekített, ami jó hír.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#6) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Micsoda szembetűtő dizájnváltás lesz az elmúlt 2 szériához képest!

Ohh wait… :DDD

(Hányszor hallottuk ezt az iPhonera is… :C )

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) LosBlancosRM válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Ha szerinted ott ciki ezt írogatni, akkor itt te miért teszed?

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#8) klaya86 válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


klaya86
senior tag

S24 ultra láthatóan 22u-hoz képest nem igazán változik megint, tovább laposodik a kijelző széle, kb ennyi. A sima és a plus viszont még csak 1 éves design.

(#9) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Maradok a 23 Ultránál úgylátom. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#10) Luck Dragon

Kifejezetten tetszik ez a formavilág .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) Danipicur2 válasza AuraSync (#9) üzenetére


Danipicur2
tag

Jó, azért nem lehet minden évben hatalmasat ugrani. Ez inkább azoknak szól, akiknek S21-t, S20-t, S10-t vagy neadjisten S9-t használnak :K S22/S23 Ultráról váltani szerintem felesleges.

(#12) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ugyan, egy tanult fórumtárs idebüfizte, hogy nem túl izgalmas a kinézete. Azonban más topikban elhangzott, hogy a formavilág egyfajta márkavédjeggyé vált ebben komoly igazság van, ezt be kell látni.

Mert lakni, muszáj.

(#13) RyanGiggs válasza Danipicur2 (#11) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Én is S21-ről gondolkodom hogy váltok S23-ra vagy S24-re a kisebb méret miatt! Ezek utóbbiak bő fél centivel rövidebbek, amik már nekem kényelmesebbek.

(#14) janeszgol válasza Hallosz (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem is az a formavilag, kinezet (plane a kamerasziget nelkuli hatlap) tetszik, amit a Samsung most kepvisel.
Az Apple-nek is az a celja, hogy megismerheto legyen a termeke. Ez brand.

Ciki, amikor also, meg kozepkategorias teloknak max a hatlap alapjan tudom megmondani, hogy micsoda. Neha meg ugyse. A csucsban az iPhone, a Samsung, a Sony azonnal felismerheto.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Fritz Teufel válasza janeszgol (#14) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Így kell brand-et építeni. Nem tanultam marketinget, de talán nem is kell hozzá felvenni fél évet a szakon, hogy az ember ezt magától is tudja. Az, hogy ez most tetszik-e valakinek, az meg ízlés dolga. Nekem az Apple és a Sony is jobban tetszik, de majdnem mindegy is, mert tokban hordom a telefonokat, nem látszik szinte semmi ebből.
A lapos kijelző viszont nálam vízválasztó volt és így szóba nem jöhetett az Ultra. Most az órával vagyok így, hogy az Ultra órában túl nagy, viszont a Watch meg szóba nem jöhet az íves kijelző miatt. A Galaxy Watch-ot is belevertem a fém ajtótokba az első héten és ott megmenekült a lapos kijelző. Meg hát nincs az a jellegzetes fénytörés az íveknél, ami az őrületbe kergetett már a telefonoknál is.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#16) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

22 ultránál tetszett ez a hátlapi kinézet, 23 ultránál már csak elment, de itt már az unalmas kategóriába esik.. :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#17) LosBlancosRM válasza Elit3Zotya (#16) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Még szerencse, hogy hetente cseréled a telefonjaidat. Jobban belegondolva, ez okozhatja a problémát.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#18) Elit3Zotya válasza LosBlancosRM (#17) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Akkor lehet ez miatt van jobb hasonlítási alapom, és én látom, hogy ez bizony már kezd kicsit unalmas lenni.. :)
Bár ha ténylegesen baromi jó lett volna az alap kinézet, ez nem lenne annyira szembetűni számomra sem..

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#20) Elit3Zotya válasza Sooo (#19) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Bár ha ténylegesen baromi jó lett volna az alap kinézet, ez nem lenne annyira szembetűni számomra sem..

Ízlésről kár lenne vitatkozni, elfáradt már sajnos kicsit ez a kinézet szvsz.. :R

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#21) LosBlancosRM válasza Elit3Zotya (#18) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Kényszeresen cserélgeted a telefonjaidat, muszáj, hogy meglegyen az összes S Ultra, meg minden más. Ha valaki nem így tesz, annak mitől lenne unalmas? Pl aki S10ről vált. Ez nem érdem, hanem kényszerbetegség, amitől minden unalmassá válik.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#22) janeszgol válasza Elit3Zotya (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem 10 év múlva sem lesz unalmas, mert nagyon kedvelem ezt a dizájnt.
Ott az eredeti iPhone kinézet, amit 10 évig vittek. Nekem az sem volt unalmas.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) Elit3Zotya válasza LosBlancosRM (#21) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ez nem kényszer, senki nem tart a fejemhez pisztolyt, csak szeretem az új és jó dolgokat.
Külön leírtam azt is, hogy nekem kicsit unalmas, és nem azt, hogy baj ha másnak meg nem az, ezt te találod ki magadban.
De mondom, ízlésről kár vitatkozni, csak leírtam a véleményem, nem gondoltam hogy ez is baj lehet..:R

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#24) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Milyen szép volt anno a Note széria (7-8-9-10), most meg ilyen batár nagy, éles sarkokkal... borzasztó

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#25) LosBlancosRM válasza Elit3Zotya (#23) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Senki se írta, hogy más kényszerít. Piásokat se kényszeríti senki. :D Fogadni mernék, hogy ez az unalmas designu telefon is meglesz. ;)

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#26) Elit3Zotya válasza LosBlancosRM (#25) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Fogadni mernék, hogy ez az unalmas designu telefon is meglesz

És majd tovább adom az elfogulatlan tapasztalatom, pl neked is.. ;)

Piásokat se kényszeríti senki.
Mindenkinek van valami szokása, lehet te meg nyomod a cigit, mégsem néznélek le miatta. :)

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#27) N.otorious válasza Danipicur2 (#11) üzenetére


N.otorious
senior tag

S8-am van még :D

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28) kakuk.tamas válasza janeszgol (#14) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De azért a lónak is van ……. A Samsungnál az utobbi időben minden mobil ugyanúgy néz ki, főleg hátulról. Legyen az S széria, vagy az A széria közepe-teteje.
Valami változtatást csak csinálhatnának, mert oké, hogy jól néz ki, de egy dupla annyiba kerülő mobil kicsit tűnjön ki a középkategóriától.

Szerintem.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#29) LosBlancosRM válasza Elit3Zotya (#26) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nem nézlek le miatta, csak nem lehet szebben leírni. Én pl nem vennék olyan telefont ami nem tetszik csak azért, hogy elmondhassam magamról, hogy nekem a legújabb van. 🤷🏻‍♂️

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#30) LosBlancosRM válasza kakuk.tamas (#28) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Ezt ugye leírod majd az iPhoneos cikkekhez is?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#31) Elit3Zotya válasza LosBlancosRM (#29) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Én pl nem vennék olyan telefont ami nem tetszik csak azért, hogy elmondhassam magamról, hogy nekem a legújabb van.

Modern dolgok érdekelnek, hogy pl mit fejlődik a kamera, a kijelző, a hardver, de ha neked csak addig jutott el az agyad, hogy erre tudtál következtetni, akkor nincs miről tovább társalogni veled, ne haragudj.. :R

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#32) kakuk.tamas válasza LosBlancosRM (#30) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mert nem így van? Egy A54 1:1- ben S23 kinézetre.

Az Applenél nincs középkategória tudtommal. Amíg volt, addig meg elég szembetűnő volt a különbség.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#33) janeszgol válasza LosBlancosRM (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Inkabb ez, mint a te kenyszerbetegseged, az allando kotekedes a neten.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) janeszgol válasza kakuk.tamas (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Ebben egyetertek. Samsunggal nehez vaganykodni, meg kitunni. (Most nem rossz ertelemben veve.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) kakuk.tamas válasza janeszgol (#34) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

S szériát nem is vennék belőle (habár snapival már tetszetős), de egy Fold 5-re lehet benevezek majd. Egyre többet nyomkodom a SES-ben. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#36) janeszgol válasza kakuk.tamas (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

En is olyat szeretnek majd par ev mulva.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) AuraSync válasza janeszgol (#36) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Munkatársamnak Fold 3-ja van. Fél év után megdöglött benne a belső kijelző a hajtásnál.
Ingyen cserélték neki igaz, de kösz nem amíg ilyen sérülékeny. :K

Ja és a hajtásnyom valami undorító napfényben még akkor is ha megy a kijelző. Ez sokkal nem lett jobb az 5-ben sem.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#38) kakuk.tamas válasza AuraSync (#37) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ez tart vissza engem is leginkább. ( belső kijelző milyensége)
Olyan bétatesztelősnek érzem még a Foldokat, de annyira tetszik… :O
Igazából azt se tudom mire használnám, de egyszerűen olyan “must have” érzésem van amikor nyomkodom, mintállat. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#39) LosBlancosRM válasza Elit3Zotya (#31) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nyugtathatod magad nyugodtan.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#40) LosBlancosRM válasza kakuk.tamas (#32) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Sima mi, ha nem közép? Az a csúcs, a pro meg a csúcsok csúcsa? :DDD

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#41) LosBlancosRM válasza janeszgol (#33) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Amennyi marhaságot képes vagy összehordani, ne lepődj meg ha valaki "felkérdez".

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#42) janeszgol válasza LosBlancosRM (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

Most is csak kotekedsz. Ertelmes hozzaszolast meg nem lattam toled.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#43) LosBlancosRM válasza janeszgol (#42) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Ellentétes vélemények kinyilvánítása nem kötekedés. Max az alacsony intelligenciájú emberek szerint. Második mondatodhoz annyit, hogy bagoly ne mondja már...

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#44) kakuk.tamas válasza LosBlancosRM (#40) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A sima meg a Pro iPhone-ok mióta is néznek ki ugyanúgy?
Elég szembetűnő köztük is a különbség. :U
És teljesítményben sincs akkora különbség köztük, mint az A54 és S23/24 között.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#45) janeszgol válasza LosBlancosRM (#43) üzenetére


janeszgol
félisten

Latod. Neked nem velemenyed van, hanem kotozkodesed. Egy ertelmes mondatot nem olvastam meg toled.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) Luck Dragon válasza kakuk.tamas (#32) üzenetére

Egy A54 1:1- ben S23 kinézetre.
-Ebben igazad van, de messze most a legszebb a dizájn amit alkalmaznak , kár lenne még lecserélni .Persze ez szubjektív tudom mi a szép .
Bár a pletykák szerint változni fog amint a cikkben is látható és szerintem ez is jól néz ki. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#47) odani


odani
tag

2023-at írunk. Nem tökmindegy, hogy néz ki egy mobiltelefon? ... Ki az, aki a kinézet alapján dönt? ... A mobilok dizájnjának a témája egy gumicsont.

(#48) Luck Dragon válasza odani (#47) üzenetére

Sokan választanak dizájn és szín alapján .
Mert nem értenek hozzá, nem értik a specifikációkat . Csak azt látja , hogy neki ez a méret komfortos , színe megfelelő , árba belefér .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#49) joey04 válasza Hallosz (#12) üzenetére


joey04
titán

ez így van csak sajnálom, hogy nem az s20 ultra maradt az alap :(

többieknek: ne etessétek már. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) hegedus001 válasza AuraSync (#37) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Azóta is hálát adok az égnek, hogy amikor nyertem egyet, azonnal el is adtam 400 pénz ért :))

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.