Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Beat Saber

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-07 11:26:20

LOGOUT.hu

Minden ami Beat Saberrel kapcsolatos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Sati1984 válasza pimpi001 (#150) üzenetére


Sati1984
tag

A "csúnyaság" véletlenül nem a videojel streamelése miatt van? Szerintem semmiképp nem lesz pont olyan éles, mintha a helyben renderelné a Q2, viszont ha tisztább képet szeretnél, akkor a Virtual Desktopban a streamelés bitrátáját lehet állítgatni. Én ha jól emlékszem 50 MB/s környékén találtam meg azt a pontot, ahol nekem tökéletesen játszható.

Van egyébként egy dedikált 5 GHz-es routered, amit csak a wireless PCVR-ra használsz? Mert ha azon a routeren megy át a játék is, ami a többi eszközt is kiszolgálja, akkor a bitráta növelésével akár szaggatást is tapasztalhatsz...

barcalaci84 nagyobb expert ebben, mint én, én egyelőre csak találgattam :)

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#152) barcalaci84 válasza pimpi001 (#150) üzenetére


barcalaci84
őstag

Ha Virtual desktopot használsz akkor tök mindegy mit állítasz az ODT-ben :) Annak az airlinknel van jelentősége...(és egyébként link sharpeninget kell állítani...
Bitraten tudsz állítani meg felbontáson...
Bitraten én 80 alá semmikep se mennék :)Hevc -cel...
A steamvr settings meg ne bantsd...

(#153) pimpi001 válasza barcalaci84 (#152) üzenetére


pimpi001
tag

Ezer köszi... amugy epp most irtam a masik topikba is akkor ott ne irj valaszt. Ezer köszi... sajna most indult a diablo 3 uj szezonja szoval pár napig nemfog menni a quest..... :Y :Y

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#154) pimpi001


pimpi001
tag

Tegye fel a kezet akinek tetszik az uj ostV... ..

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#155) pimpi001


pimpi001
tag

Meghogy folyamatosan rezeg hat kiidegel :W :O

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#156) fatal` válasza pimpi001 (#155) üzenetére


fatal`
titán

A csíkokra rezeg a kockák között. Az effekt jól néz ki, de a folyamatos rezgés kurva idegesítő. :DDD

De jobban zavar a modok hiánya, mivel így még a custom songokat se tölti be.

(#157) Márton válasza fatal` (#156) üzenetére


Márton
nagyúr

mármint pcvr? Mert oda nem kell mod a custom songhoz.
Vagy már igen :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#158) fatal` válasza Márton (#157) üzenetére


fatal`
titán

De, csak türelmetlen voltam, mert rohadt lassan tölti be a songlistát.
Illetve néhány pálya így sem hajlandó betölteni, gondolom a custom dolgok miatt.

(#159) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

ModAssistantról lehet tudni valamit? Mert msot nem lehet használni custom song módot. :o

We are only Stardust...

(#160) fatal` válasza Jinxb1rd (#159) üzenetére


fatal`
titán

Frissítés volt, de nem vágta haza a modokat. Telepítsd újra őket az install gombbal és működik.

De a custom songok nagy részéhez nem kell semmilyen mod (1-2-t leszámítva, ami nem működik bizonyos modok nélkül).

(#161) Jinxb1rd válasza fatal` (#160) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Egyelőre alapból az a gond, hogy a modAssistant be se akar töltődni. :F Mintha nem érné el a szervert.

We are only Stardust...

(#162) fatal` válasza Jinxb1rd (#161) üzenetére


fatal`
titán

Nekem betölt, igaz kicsit lassabban, mint szokott. Lehet, hogy érdemes lenne újrahúznod a gamet.

(#163) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Quest 2-es stand alone verzióhoz manapság megoldható valahogy a custom song használata?
VAgy külön meg kellene vennem a PC verziót is ahhoz, hogy az egyedi muzsikák működjenek?

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#164) fatal` válasza Aby_2014 (#163) üzenetére


fatal`
titán

Moddolható. De nincs mindig minden mod a legutolsó verzióhoz. Developer mode kell és keress rá a BMBF-re.

A PC verziót könnyebb moddolni sokkal és sokkal gyorsabban is jönnek az updatek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Beat Saber
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.