Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) Dtomka válasza Gainka (#27196) üzenetére


Dtomka
veterán

Azzal a ... már én is "összefutottam", kár, hogy nem élőben... Így vigyorogna: :DDD
;)
HC szerveren történt? Mert ott ha van admin pikk pakk repülnek az "e" félék...
Nem volt még téma, sem linkelve...:
Különálló battle royale móddal még idén megjelenik a Battlefield 6

[ Szerkesztve ]

(#27202) Astroboy válasza Dtomka (#27201) üzenetére


Astroboy
őstag

"...mert a Battlefield 5 hagyományos multiplayer módja nem vált annyira népszerűvé, mint arra a DICE számított volna..."

Pfff és ezen majd biztos segít egy újabb bukta báttlerojál - ezeket a f@szokat te jó Isten.
Nem azért nem vált oly népszerűvé a multi mint az előző BF-eknél mert annyira megváltoztak volna a gamerek multis szokásai, hanem mert kiadtak egy félkész bughalmazt amit bétában ingyé' teszteltünk nekik, majd utána javítások / tartalom helyett 20 patch-el tovább rontottak az amúgy is amatőr munkájukon.

Egyedüli jó hír amit ma olvastam, hogy a DICE L.A. besegít ezeknek az ipari nyomorékoknak a BF6 készítésében, ami azért ad némi reményt mivel a BF4-et is Ők hozták rendbe anno.

(#27203) Dtomka válasza Astroboy (#27202) üzenetére


Dtomka
veterán

Egyetértek!
Olyan sok dolgot változtatni akartak, és azokon a jól bevált dolgokon...is, mely a BF sorozatot híressé és népszerűvé tette.
pl: járművek száma
Ez jó hír, köszi az infót! :)
Reméljük, hogy segítségükkel a köv rész sokkal népszerűbb\játszhatóbb és csalómentesebb lesz a következő rész!

(#27204) #54774016


#54774016
törölt tag

Sziasztok!
Mi van azzal a dologgal, hogy egyszer felröppent hogy a fejlesztők közül valakinek köze van az engine owning brutális multihack programhoz? Kacsa volt anno, vagy volt azóta új hír ezzel kapcsolatban? Mondtak azóta valamit arról, hogy miért nem hatékony az anticheat?

Pedig nagyon jó játék lenne, csak be kéne fejezni és kellene még több pálya.

[ Szerkesztve ]

(#27205) qukesz válasza #54774016 (#27204) üzenetére


qukesz
senior tag

Hidd el sok játékost nem érdekelné mennyi pálya van csak ezek a gyökerek takarodnának el.
Kerüljenek egy szerverre aztán harcoljanak egymás ellen. :C

+1 a jó játék mellé.

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#27206) Dtomka válasza #54774016 (#27204) üzenetére


Dtomka
veterán

Mi sem tudjuk és nem értjük, miért hagyja a DICE\EA a csalókat érvényesülni a játékban.

Én az említett cég\kiadó helyében "felvásárolnám" a legjobb cheat progit gyártó embert.
Általuk és miattuk létezhetne ha nem is csalómentes, de egy sokkal "csalómentesebb" játék.

GTA V -tel játszottam pár évvel ezelőtt, ~1,5-2 évig nap mint nap, és a szinte mindennap csalókkal találkoztunk
Idővel bekerültem a PH Crew-ba, így a csalóknak esélyük sem volt érvényesülni :)
Anno készítettem 1 videót amikor 2 cheater összecsap... látványos volt és félelmetes.
Miért félelmetes? Mert 0 esélyem volt ellenük... és aki korábban 2x leszedett, az szembeszállt a szerver másik csalójával. Érdekes volt, és kicsit hihetetlen is.
Tudom, lehet kamunak tünik.. de pmben átküldőm a "videót" ;)
Remélem a GTA VI ban már nem lesz ennyi ... lenne miből ezen a téren fejlesztőnek ezen a téren változtatniuk.


Az online játékoknak ilyennek kellene lenniük, 0 csalás. Egyik játékos a másik ellen, semmi trükk, "csak" az ügyesség, tudás, reflex, taktika...
Minden ember mely csal, bármilyen téren az életben azt még féregnek sem nevezném, nemhogy embernek. Ez a véleményem!

Ja, és a játék már ~1 éve be van fejezve, frissítés már nem fog érkezni, sem új pálya.. és skinek? Esélyes, hogy igen :D

[ Szerkesztve ]

(#27207) #54774016 válasza qukesz (#27205) üzenetére


#54774016
törölt tag

Igen, az jó ötlet lenne! Valamelyik korrektebb cég meg is csinálta.

(#27208) #54774016 válasza Dtomka (#27206) üzenetére


#54774016
törölt tag

Én attól tartok, hogy a bf6 is hasonló lesz. Semmi okuk változtatni és nem is nyilatkoztak ilyesmit. Pedig csak néhány dolgot kéne visszahozni. Anticheat, ban lista, voteban rendszer, ...

(#27209) bul07 válasza Dtomka (#27201) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát leszek bajban ha a 6-os sokkal nagyobb gépigényt akar majd

Röhej ami VGA fronton megy
2017 decemberébe vettem 1050Ti, erre ilyenek olvasni hogy újra gyártják
És nem is kicsi pénzért adják őket

2017 végén 56690Ft-ért vettem, de hogy most 95390 Ft ugyan az[link] :Y

Tényleg érik egy konzol de nagyon

PC játékosnak ez be fog tenni ha sokáig így marad

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27210) Gainka válasza Dtomka (#27201) üzenetére


Gainka
őstag

:D
Javarészt hc-ra járok igen ott van admin, de a breakthrough normal szerveren a jó szerintem.

(#27211) zebra_hun válasza Dtomka (#27206) üzenetére


zebra_hun
addikt

"Minden ember mely csal, bármilyen téren az életben azt még féregnek sem nevezném, nemhogy embernek."

Tetszik a hozzáállásod ;) El kell, hogy keserítselek, több csaló lesz benne, mint eddigiekben összesen. Ilyenek a mai emberek, és jól írtad, az életben is. Érték előállítás nélkül valaki hátán élősködni. Ezek az életben is paraziták, van belőlük dögivel.

(#27212) Dtomka válasza #54774016 (#27208) üzenetére


Dtomka
veterán

Szerintem lesz változás, legalábbis nagyon remélem.

#27209 bul07
Én sajnos most nem állok úgy anyagilag, de egy 3070\3080 vagy 6800 -ra cseréltem volna a 1070-et.
Egyetértek ami az vga szektorban történik az, nagyon durva.
Én konzolra nem fogok váltani, kitartok a PC mellett :K

#27210 Gainka
Jó döntés, de én leginkább conquestet és TDM -et játszom.

#27211 zebra_hun Köszönöm szépen, hogy egyetértesz a véleményemmel.
A következő rész alpa\beta véleményezésekor ki kell emelni, hogy egy "csalómentesebb" játékra vágyunk. Én így fogok tenni, és ha sokan így gondolják akkor talán az eredménye is meglesz.

(#27213) Góliát


Góliát
senior tag

Sziasztok!
A játék indításakor a menüig jutok és akkor bezárja a játékot, kilép az asztalra. Eddig jó volt és remek volt játszani. Most hogy mi lelte nem tudom. Nem tuningolok, ahogy betettem az alkatrészeket azóta úgy vannak. Másik játék elindul.
Driver csere, game repair megvolt és nem segített. :(((
Valakinek ötlet?
Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#27214) Dtomka válasza Góliát (#27213) üzenetére


Dtomka
veterán

A profile mappa törlését próbáltad? Illetve ha semmi nem segít akkor a végső az OS reinstall talán megoldás lehet, ha még nem tetted meg.

(#27215) A.C.E. válasza bul07 (#27209) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

Gyerekek nem hiszem el hogy 1050 ti vel maszatoltok....vegyetek már egy gtx 970 et minimum azzal is sokkal előrébb vagytok!

F.P.S. FOREVER!

(#27216) bul07 válasza A.C.E. (#27215) üzenetére


bul07
nagyúr

Linkelnél egyet újat üzletből :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27217) Góliát válasza Dtomka (#27214) üzenetére


Góliát
senior tag

A profile mappa törlését is próbáltam, de semmi változás. Mitől történhetett ez, hiszen ment a játék és csak úgy magától elromlott?! Mindig ugyan ott áll meg a játék és lép ki.

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#27218) #50433536


#50433536
törölt tag

BattlefieldV UNINSTALL.

Jól összedolgozott a csapatunk, nehéz meccs volt, de 250/0-ra megnyertük volna, amikor az admin Engine Owning turn ON üzenetet adott és öt perc alatt megfordította és 0/14-re elvesztettük a meccset.

A community server adminja volt a csaló:

[ Szerkesztve ]

(#27219) Aventador91 válasza #50433536 (#27218) üzenetére


Aventador91
őstag

csak pro játékos

(#27220) Gainka válasza #50433536 (#27218) üzenetére


Gainka
őstag

Van még ilyen, a FREE KILL 10X ha jol emlékszem ez a hc szerver neve, ott az admin nagy haverja Extreme nevezetü gyerek, 2 hét alatt vagy 50 et emelkedett a rank szintje, és minden féle modban minden map-on szerver első. :(((

(#27221) #54774016 válasza Gainka (#27220) üzenetére


#54774016
törölt tag

És ez a kibaxott Dice meg EA nem képes még az ilyen nyilvánvaló csalókat sem bannolni. A következő rész is egy romhalmaz lesz, érzem. Ezek magasról lexarjak hogy mi lenne jó a játékosoknak. Már a szégyen sem zavarja őket, hogy ekkorát buktak a bf5-el. Arrogáns buzi banda!

(#27222) LK válasza FollowTheORI (#27162) üzenetére


LK
addikt

Üdv! Régen még ott voltam a MOHAA, COD indulásánál. COD4 volt az utolsó amivel játszottam. Gondoltam rápróbálkozok a BFV-re, vagy a legújabb Cod-ra. Az ottani topicban is az a baj mint itt, hogy a szerverek tele vannak csalókkal. Most ezt félretéve érdeklődnék, hogy szerinted melyikbe érdemes belevágnom? Ezt ha kifejtenéd bővebben: "Mert nincs jobb és még csak hasonló multi sem a piacon, élményben." Miért jobb ez mint a cod? Válaszodtól függően további kérdések jöhetnek. :) Köszi! :DDD
( a másik topicban is azt mondták, hogy a csalással van a legfőbb probléma)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27223) Gainka válasza LK (#27222) üzenetére


Gainka
őstag

Le irnám én is véleményem. :D Nem rég mérgelt fel a bf5, elövettem a 4-et az 1-et, de vissza vagytam az 5-re valahogy a régiek mar régiek. Régen "Cod-os" voltam és is, de a Battlefieldekben sokkal több a lehetöség sokkal nagyobb élményt nyujt. A kezdöknek azt szoktam mondani nem kell azzal foglalkozni aki több száz orát töltött már a játékkal mert annak egész más véleménye van rola. Egy kezdönek egy váóó, mig akinek 1000 orája van az rá unhatott stb.. Codosabb hangulatra itt is van lehetöség, 1-2 olyan map ahol a gyalogos lövölde van elötérbe helyezve illetve a tdm, viszont a concuest és a breaktrought-ban rengeteg a lehetöség. Én azt ajánlom csinálni kell mindent egyszerre, nagyon idegesitö mikor gyalogosan meg tankkal pro vagy de repölöhöz fingod nincs, és a másik hogy igy nehezebben is unsz rá, + ott vannak még a kasztok stb stb.. Szoval BF!! :D

[ Szerkesztve ]

(#27224) FollowTheORI válasza LK (#27222) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ha CoD-hoz képest kell mérni, akkor mindenképp a járművek használata, szabadságfoka, és integrálása a játékmenetbe talán a legnagyobb különbség. Nem csak a ténye, hanem a hogyanja is.
Meg azért a gyalogos fegyvernemek közötti különbségek is valahogy jobban előjönnek. Tehát nem az van hogy ugyanazon a sarkon, fedezék mögött kempelsz LMG-vel, sniper fegyverel, vagy géppuskával is, és majdnem ugyanazon a távolságon lövöldözöl minddel, csak quick scope meg reflexeken múlik az egész nagyrésze. Ehhez képest azért ezek között játékmenetben is lehet sokkal eltérőbben "valóságosabban" játszani.

És az egész együtt egy sokkal háborús filmesebb élményt ad, a lehetőségek és a játszótér is sokkal nagyobb és a lehetőségek is, meg ezek integráltsága a játékmenetbe.

Persze ezt nehéz így szavakba önteni, mert ki mit ért a szavak alatt néha mást jelenthet kissé vagy nagyon.

De mindenképp ezt a háborús/akciófilmes élményt emelném ki járműves és többféle fegyvernem között. :)

Meg a csapatjáték/egyéni játék és sikeresség aránya is máshol van teljesen.

És a fentebbi változatosság és több lehetőség miatt, én sokkal kevésbé érzem ismétlődönek vagy unalmasabbnak a játékmenetet is, hiába játszok ugyanazokon a pályákon sokadjára is. Szinte nincs két egyforma kör vagy szitu.
A CoD ennél sokkal szűkebb, és számomra kevésbé változatos játékmenetileg is. Hamarabb unható is (számomra).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27225) LK


LK
addikt

Köszi mindkettőtöknek, ránézek az összefoglalóra is. Végiggondolom, hogy érdemes-e várnom a BF6-ra ill. majd kérnék tippet a kezdésre, induló pack, videók, szerverek, játéktípusok. Pl. jó kezdéshez mit érdemes venni, minek érdemes utánanézni. Mondjuk az összefoglaló után okosabb leszek gondolom.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27226) LK válasza LK (#27225) üzenetére


LK
addikt

Hát nincsen túl sok az összefoglalóban, de ha jól látom, hogy 3. éve játszotok vele, elég jó a szavatossága a játéknak. Lehet, hogy akkor a 6. részbe kéne inkább belevágnom. Nem tudom, eléggé lement-e az ára. Gondolom kijön a 6. mindenki átmegy majd oda.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27227) zebra_hun válasza LK (#27226) üzenetére


zebra_hun
addikt

A 6 még a holdon van :) pár ezer Ft az 5, 2 napig nem cigizik az ember, megvan az ára.

(#27228) Gainka válasza LK (#27226) üzenetére


Gainka
őstag

Nyugodtan kezd el az 5-öt, a 6-ot rá ér 2-3 honappal késöbb frissitések javitások elsö beszámolok stb... Szoval van egy éved, az meg nem kevés.

(#27229) NomAd_82 válasza LK (#27226) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Csak nem a hajókát cseréltük le? :D :D :D
En is ezzel tolom már a harmadik hete. Csatlakozz :)
Én csalóval ezalatt a két hét alatt kb 5-6 alkalommal találkoztam de olyankor kilépek es választok más módot.

(#27230) LK válasza NomAd_82 (#27229) üzenetére


LK
addikt

Még nem,csak szemrevételezem a játékokat. Ránéztem egy gameplayra most, és mindenki ajnározta,hogy mekkora pro az illető. Látszott, hogy néha amikor elfelejtette palástolni az akaratlan mozgást,a fal mögül kilépőket sorban lelőtte. Bátran rohant,soha nem lepték meg, pontosan tudta ki hol van :DDD Régi szép codos emlékek. Killcam-ban látszik minden. De hogy erről valaki még videót is rakjon fel.... Honnan vetted? (Ezt privátban is írhatod) Van vmi starter kit? Kár, hogy nem lehet ingyenesen kipróbálni a multit 1 hétig pl. Ha tetszik, meg is venném.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27231) bul07 válasza LK (#27230) üzenetére


bul07
nagyúr

Én a helyedbe előfizetnék egy hónapra és végigtesztelném a benne foglalt játékokat rengeteg FPS, és utána lépnék ha úgy alakul
BF3-BF4-BF1-BF5
Star Wars Battlefront széria
TitanFall széria
Meg rengeted sok játék

Origin AccessEA Paly
4€/hó vagy éves 25€

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27232) LK válasza bul07 (#27231) üzenetére


LK
addikt

Köszi,meggondolom.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27233) NomAd_82 válasza LK (#27232) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Talán én is ezt ajánlanám, mert lemondható bármikor. Utólag lehet jobb lett volna nekem is.
Én megvettem a playit store ban, 6500 ft volt, teljesen 0-ról kezdtem.
Jobban bejön mint a battlefront 2, mert ott magas szinten egy csomó skill már ki van húzva a próknak és szétaláznak.
Itt szépen a mezei kis puskámmal is tudok érvényesülni :D

(#27234) Dtomka


Dtomka
veterán

Ti tudtátok, hogy készül az alábbi játék?
Gyönyörűen fest a Budapest második világháborús ostromát bemutató magyar játék
Sajna nem kimondott fps lesz, pedig de jó lenne.. :)

[ Szerkesztve ]

(#27235) RoliHero


RoliHero
tag

Egy átlagos TDM kör...Imádom a Battlefield összes részét, de lassan élvezhetetlen az ilyenek miatt...Fogalmam sincs milyen frusztrációját éli ki itt játékban az ilyen nyomorult.

Normális ember ha az élet bármely területén csal akkor az eredményt nem lehet igazán élvezni, ennek így mi értelme? :)

MSI B450 Tomahawk Max* Ryzen 7 5800X*RX6700XT Nitro+* Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz* Acer Nitro VG271UP

(#27236) anubis6 válasza RoliHero (#27235) üzenetére


anubis6
aktív tag

Duzzad az e-pénisz gondolom.. :DDD
A kezét törném el az összesnek én is :U

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#27237) RoliHero válasza anubis6 (#27236) üzenetére


RoliHero
tag

:D :D

MSI B450 Tomahawk Max* Ryzen 7 5800X*RX6700XT Nitro+* Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz* Acer Nitro VG271UP

(#27238) Dtomka válasza RoliHero (#27235) üzenetére


Dtomka
veterán

In game képeket az msi afterburnerrel fogsz tudni készíteni, ezt csak azért tanácsolom, mert 2021-ben eléggé leoltják akik ilyen képeket osztanak meg a fórumokon.
Amikor sok sok évvel ezelőtt gyerekként csalást használtam (pl god mod - doom, quake, dike nukem 3d), single játékban... tudtam és éreztem, hogy ez így már tul könnyű és semmi értelm sincsen.
De online játékokban sosem tettem és nem is fogom. De oly sok kretén kö... g és gyökér ... kortól és talán nemtől függetlenül teszi tönkre mások játékélményét.
Nem csak a kezét még a lábait is eltörném az összes csalónak, hogy ott szarja össze magát... ahol van.

[ Szerkesztve ]

(#27239) RoliHero válasza Dtomka (#27238) üzenetére


RoliHero
tag

Okés legközelebb úgy csinálok képet, egyszerűbb is mint telefonnal :)
Remélem a következő részben lesz valami normális csalás elleni rendszer.

MSI B450 Tomahawk Max* Ryzen 7 5800X*RX6700XT Nitro+* Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz* Acer Nitro VG271UP

(#27240) LK válasza Dtomka (#27238) üzenetére


LK
addikt

Itt a játék gyártója is hibás, hogy nem tesz jogi lépéseket a csalásokat áruló illetve letöltéseket lehetővé tevő oldalak ellen. Rákerestem, és 87 oldalt dobott ki rögtön. Elment a kedvem a játéktól :U
A másik, hogy a sok gyökérnek nem jut eszébe, hogy palástolja a wh-t? Hogy néha azért meghalna? Hagyna teret másoknak?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#27241) Dtomka válasza RoliHero (#27239) üzenetére


Dtomka
veterán

OK ;)

& #27240 LK

Közben vígan játszanak...
Battlefield V Cheater - Muhib1771

(#27242) bul07


bul07
nagyúr

Most 15€ a játék(Origin), már ha egyáltalán van még ember aki meg akarja venni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27243) csapee válasza bul07 (#27242) üzenetére


csapee
senior tag

Ez nem szado- mazo klub tesa. :D

Csapee

(#27244) bul07 válasza csapee (#27243) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát közel van hozzá

Az elmúlt pár napban hétben ha egy értelmes kört sikerült menni
Ahol se csaló nem volt, a balanc is rendben volt, és egyik csapat se volt kimagaslóan erősebb, és nem volt bug hiba se
Egyik pályán igazán jó csata ment erre nem beakadt a hang, és mindenfajta torz recsegés halottam csak, persze következő pályára megjavult de ott már megint sz@r volt a kör, de van olyan is hogy a pont húzásnak a hangja akad be és hallgathatom egész pálya alatt :(((

Már ott tartok hogy inkább megnézek bármilyen filmet századszor minthogy leüljek tolni pár kört

Lassan csak a heti feladatra járok fel

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27245) urbi73 válasza bul07 (#27244) üzenetére


urbi73
senior tag

Nálam ilyen hibák még soha nem jelentkeztek , pedig nekem sincs egy erőgépem .Viszont a csalók azok tényleg eltudják rontani a játékot .

-

(#27246) Locutus válasza urbi73 (#27245) üzenetére


Locutus
veterán

Másnál se, nyugi.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#27247) Astroboy válasza bul07 (#27244) üzenetére


Astroboy
őstag

Gyanúsak nekem a Te visszatérő hang bugjaid, mikor frissítettél utoljára hangkártya drivert?
Nézz rá játék közben a feladatkezelőre, fut valami nahimic sound nevű plugin azt lődd ki hátha...
Ja meg az Xbox game bar(3x) is automatikusan indul a játékkal, azt is kilőheted nyugodtan, bár a hangokhoz sok köze nem lehet engem irritál. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27248) sixpak válasza bul07 (#27244) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem tegnap volt egy parti, ahol nem volt hacker, felemelő érzés volt.
Napi 2 órát tolom, még be sem tölti a pályát, de már látom, hogy üvöltenek a chatbe a féreg csalók miatt, de már kezdem megszokni.
Egy biztos, az EA-nál mocskosabb patkány cég nincs a földön, a BF6-ra 0 vásárlót kívánok nekik. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#27249) bul07 válasza urbi73 (#27245) üzenetére


bul07
nagyúr

(#27247) Astroboy

Én nem tudom simán lehet hogy egyes hibák egyediek

De ilyenem is van, pár napos
Pálya betöltés, ennek nagyon nem így kellet volna indulnia(ha jól sejtem nem volt erre frissítés, de ma lövök megnézem) , ehhez nincs köze az én gépemhez
Kerestem is mi merre :)

Na meg hirtelen azt hittem hogy belőttem a csalást és ezért lett piros kockám :DDD (VGA driver friss)
[kép]

(#27248) sixpak

Hát igen
Csak az igazság az hogy sokan megint fel&@opják majd őket hogy milyen f@sza játékot csináltak, és hogy vegyék meg minél többen, megvesznek egy két felkapottabb videóst
Persze nem lehet mindenkinek jót összerakni, de 5 szerintem messze a legrosszabb rendes BF
(BF hardline-nak szerintem nem szabadott volna Battlefield névvel kijönni és akkor sokkal sikeresebb lett volna)

De én is megfogom venni a 6-ost(már ha ez lesz a neve), mert a COD rohangászós stílusához már öreg vagyok

Remélem visszatérnek a BF3-4 stílusához, rendes nagy pályák sokfajta járművekkel, mellette pár cső pálya a gyalogosoknak
Metro pályán is tudtam jókat szórakozni anno
Volt hogy arra mentem hogy ölés nélkül legyek az első a csapatomba, az nagyon fun volt

Amúgy a 5-ből a nagy összeomló dolgok is hiányoznak, még a BF1-ben is voltak ilyenek
Még a V1 rakéta se tarolja le az épületeket, csak amit amúgy is lehet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27250) Gyula84 válasza Astroboy (#27247) üzenetére


Gyula84
veterán

Nekem pl. nem rémlik hangbug :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.