Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bazzzs válasza Remi1234 (#50) üzenetére


Bazzzs
senior tag

A prémium szolgáltatás tartalmazza a China DLC-t is, viszont az előrendelt verzióknál tudomásom szerint nincs külön kód az első DLC-hez. Az alapjáték kódja olyan, hogy tarlmazza az első DLC-t is és a megjelenéskor minden további nélkül le tudod majd tölteni. Ha esetleg tévednék és neked olyan verziód van, amihez külön kaptál DLC kódot is, akkor bocsi, de tudtommal nem így van megoldva, azaz nem tudod továbbadni.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#52) Gabor1092


Gabor1092
tag

Sziasztok, nekem 2 kérdésem is lenne.
Az egyik hogy PS3-ra vettem meg a játékot és azt tapasztaltam hogy nagyon melegedik a konzol, és ez miatt többször is lefagy. PS3 super slimem van esetleg valami hűtő megoldás lehetne rá, ha igen akkor tudnátok linkelni párat?
A másik pedig hogy a fegyverek tulajdonságainál szerepel a HIP FIRE jelző, amire nem tudok rájönni hogy mi az, esetleg tudjátok?
A válaszokat előre is köszi, üdv
Gabor1092

(#53) Remi1234 válasza Bazzzs (#51) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nekem külön kártyán jött a China Rising, nem a lemezbe integrálva. Akkor megpróbálom eladni, ha meg nem megy odaadom valakinek.

@Gabor1092: nekem Boxom van, az is fagy mint a barom.. A hip fire elvileg a csípőből tüzelés pontosságát jelenti.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#54) Rigormortiis válasza Bazzzs (#51) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én a Deluxe verzához kaptam külön CR kódot.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#55) Rigormortiis válasza Rage47 (#48) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Egyetlen, szembetűnő tulajdonsága van a 3-hoz képest: hogy rondább (legalábbis 360-on).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#56) Def26 válasza Rigormortiis (#55) üzenetére


Def26
félisten

Ez jó meglátás. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#57) saltrock


saltrock
tag

Sziasztok!
Premium kódot hol lehet venni?
Store-on sokallom a 15k-t....
Köszi

(#58) Chereiose


Chereiose
addikt

Miért ilyen ronda a game 360-on??? Vicc, hogy rondább mint a 3....Vedd meg az X one-t azért mi?.... :W

(#59) Def26 válasza Chereiose (#58) üzenetére


Def26
félisten

Ja. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#60) boost


boost
addikt

Sziasztok, most váltottam BF3-ról BF4-re ( PS4) , és gondom van a pályaválasztással. BF3-ban gyors meccsnél lehetőség volt módot, és pályát választani(ahol háttérben mutatta, hogy kb milyen pályára számítsak), itt csak módot találok. Hol találok valami nagyképes bemutatást, hogy pontosan melyik pálya melyik a játékon belül?

Más: China Rising DLC nincs valakinek, aki vett prémiumot is?

[ Szerkesztve ]

(#61) boost


boost
addikt

pörgős topik.

(#62) Def26 válasza boost (#61) üzenetére


Def26
félisten

Várunk amíg rendbe rakják a szervereket. Én addig nem veszem meg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#63) saltrock válasza Def26 (#62) üzenetére


saltrock
tag

Én PS3-on játszom, szerencsére eddig nem tapasztaltam olyan nagy problémàkat, mint amiket olvastam a PC-s topikban. Bár vannak bugok, laggok. Egyébként tudjabvalaki, hogy mit tartalmazott az 1.03-as frissítés?

(#64) Def26 válasza saltrock (#63) üzenetére


Def26
félisten

Pc -sek mindig rínak. Nekünk koránt sem olyan vészes a helyzet. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65) Rigormortiis válasza saltrock (#63) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Boxon Dawnbreakeren gyakorlatilag mindig kifagy, ezért Flood Zone után mindig koccolok, ami különösen idegesítő, ha jó csapat jött össze.

Az meg külön vicc, amit a CR-al csinálnak. 3-án egyáltalán nem lehetett belépni, azóta is csak pár szerver fut, Air superiority pedig még kanyarban sincs.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#66) saltrock válasza Rigormortiis (#65) üzenetére


saltrock
tag

Ilyet szerencsére nem tapasztaltam. Nálam egyszer-kétszer viszont random kifagyott már a PS fullra... Kíváncsi leszek, h majd a CR miként működik PS3-on.. :)

(#67) Rigormortiis válasza saltrock (#66) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Viszont ahogy néztem emelték a szinthatárt, már 110-esek is rohangálnak.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#68) Def26 válasza Rigormortiis (#67) üzenetére


Def26
félisten

Én úgy tudom minden dlc hoz 10 szintet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#69) saltrock válasza Def26 (#68) üzenetére


saltrock
tag

Igen, erre tudok én is gondolni.
Ma ahogy nézem ismét felkínálta a frissítést. 1.04 immáron. Azt, hogy mit tartalmaz megintcsak nem tudom... :N

(#70) Rigormortiis válasza Def26 (#68) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Így igaz. Bár szerintem a CR pályái conquest módban közel játszhatatlanok, szerintem az eddigi legrosszabb bf dlc pályadesign szempontból. Air Superiority mód pedig még mindig nincs :(

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#71) -axxon-


-axxon-
tag

sziasztok!

most váltottam xbox-ra, eddig pc-n jáccotam a free változattal.
ott az elején kellett karaktert választani, de itt nem tudok.
hol, vagy hol kell ezt megtenni?
köszi

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#72) boost válasza -axxon- (#71) üzenetére


boost
addikt

szia, itt játékon belül választod majd ki, hogy éppen mi szertenél lenni, tehát nem szükséges előre kiválasztani. Akár meccsen belül többször is változtathatsz.

(#73) -axxon- válasza boost (#72) üzenetére


-axxon-
tag

és ezt hol vagy hogy kell megtennem?
mert eddig nem találom

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#74) boost


boost
addikt

elindítasz egy online (MULTIPLAYER) meccset, és amikor kiválasztod a térképen, hogy hova tegyen be, ott.

BF3 vagy 4?

[ Szerkesztve ]

(#75) -axxon- válasza boost (#74) üzenetére


-axxon-
tag

bf4
hogy hol tegyen le az oké, már megy)

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#76) boost


boost
addikt

sziasztok, kinek sikerült már összeszedni minden vackot,és elérni akellő pontokat a trófeához, vagy achivementhez? Hogy sikerült összeszedni 20ezer pénzt? :D Elakadtam egy cseppet. :)

(#77) -axxon-


-axxon-
tag

bf4, xbox 360 multiba ki lett unlockolva a taposó akna az enginernél.
hogy tudom használni? mert nem találom....

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#78) Bencus88 válasza boost (#76) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Megrendeltem a játékot, majd mehetne egy kis multi ;)

(#79) Def26


Def26
félisten

Egy kis hitbox... [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#80) Cypher7


Cypher7
tag

Sziasztok!

Olyan problémával kapcsolatban írok most, hogy valamiért bizonyos időközönként lefagy a Bf4 az X360-as konzolomon. Teljesen hektikus, mert nem tudom re produkálni, csak néha gondol egyet és lefagy... Biztosan nem a géppel van a gond, mert más játékoknál nem csinálja ezt. Van esetleg valakinek valami ötlete? Köszi előre is!

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#81) Rigormortiis válasza Cypher7 (#80) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez egy új feature ;] a prevgen verzióknál, leginkább Dawnbreakeren fagy, ezért ajánlott Rogue Transmissionös szervert keresni játékkezdésnél.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#82) Cypher7 válasza Rigormortiis (#81) üzenetére


Cypher7
tag

Akkor egy újabb lépcsőjét fedeztem fel a feature-nek, mert most már ahogy észrevettem az új "javítás" óta már a Lancing Dam pálya fagy és a Dawn Breaker nem. A következő ilyen akciónál választhatnának egy olyan pályát amit utálok. :D

''Ovatosan járj, és mindíg legyen veled egy tankhadosztály. Én ezt javaslom.''

(#83) Rigormortiis válasza Cypher7 (#82) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az a legfájóbb az egészben, hogy pont a városi pályákat imádom, csak már zsigerből összerándul a gyomrom, ha Dawnbreakert látok. Áh, anno mennyit nyomtunk Karkandon...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#84) @rglaaf


@rglaaf
veterán

1,303 gb
March 4 PS4 Game Update Notes
-Several crash fixes and stability improvements
-Various improvements for Spectator Mode
-Tweaked timing for how long the killfeed stays on screen
-Fixed an issue where the message "Joining Server" sometimes didn't appear when the user tried to join the server
-Added default player slots to server browser filters
-Fix for an issue on Silk Road where players could deform the terrain to create a big, water-filled hole
-Fix for a bug that occurred with the end-of-round camera if the player was in the bomber in China Rising
-Fix for an issue on Rogue Transmission where it was impossible to capture a flag while riding the quad bike
-Prevented players from interacting with an M-Com on Siege of Shanghai after it had been destroyed
-Fixed an issue where audio for disarming M-Coms could get stuck in an infinite loop
-Added minimap details for missing carriers in Rush on Paracel Storm and Hainan Resort
-Fix for an exploit that would allow players to shoot two tank shells with not enough delay between shots
-Removed a bug where squads would get split up when transitioning between Conquest and Air Superiority
-Fixed an issue where Defuse could get stuck in an unplayable state between rounds
-Removed a bug that would cause players to sometimes get stuck in the killcam after having been killed
-Fixed an issue with revive icon not being greyed out in-game on map and minimap, when the player died after getting revived in Defuse
-General improvements and bug fixes for the Battledash and Mission create screens
-Fixed a bug where red laser dots would get stuck on textures
-Zoom dispersion fix. When zooming in while firing the dispersion did not lower to the new max value
-Fixed a bug where the enemy health always displayed as full in the kill-cam
-Fixed an issue in Defuse so killed bomb carrier can’t plant a bomb in the next round without picking up a new bomb
-The MAV has been updated to prevent players from exploiting it
-Improved repair rates for vehicles with different base healths
-Tweaked volume balance and other ambience parameters on the majority of base game and China Rising maps
-Improved the track vehicles wheel friction so vehicles don’t get stuck at relatively minor hills
-Fixed an issue with faulty zoom levels that occurred when using click to zoom in. While sprinting and zooming, will mess up the zoom levels, from hip to zoom.
-Improved boat physics and handling, including implementation of a system that lets players push stuck boats back in the water

Weapon tweaks
-THe SRS bolt action time has been tweaked and the rate of fire has been lowered
-The GOL bolt action time has been tweaked
-The muzzle velocity for the MP7 has been reduced
-The MTAR21 muzzle velocity has been reduced
-Updated the handling of the 1x scopes for Type95B1, A91, SteyrAug, SAR21, QBZ951, FAMAS, UTAS, MTAR, L85A2, and F2000
-Updated rate of fire for the RGP7 and NLAW

PSN:BiZzare_0 ️

(#85) Def26 válasza @rglaaf (#84) üzenetére


Def26
félisten

Hát sajna ebben még semmi netcode... :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#86) Exorsized


Exorsized
tag

Caspien en voltam amikor nézem a mapot és elvileg 2 enemy-nek kellett volna előttem lenni , de csak 2 fegyver repült narancssárga felirattal és lelőttek mer nem volt hitboxuk :D

XONE : MrExoQt

(#87) Def26 válasza Exorsized (#86) üzenetére


Def26
félisten

Share gomb és rakd fel a videót.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#88) kenny123


kenny123
addikt

Megpusztult a topik? :(

X360 bf4hez keresek embereket, néha-néha játékra. Unom már hogy nyomi külföldiekkel vagyok egy squadban. GT: kekzarc22

yo

(#89) Polllen


Polllen
nagyúr

Üdv,

a ps3 és xbox360 verziók néznek már ki úgy, mint a bf3 ps3 és xbox verziók? Youtube-n amilyen videókat találtam multi gameplay-ről az nagyon kemény. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#90) Def26 válasza Polllen (#89) üzenetére


Def26
félisten

Mire gondolsz, hogy nagyon kemény?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#91) Polllen válasza Def26 (#90) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azóta beszereztem ps3-ra és arra gondoltam, h nagyon csúnya:)

Pc-n bf3-ztam, nyilván rossz alap, de ahhoz képest... Meg közelharcokban sokszor olyan érzésem van, mintha lagolna.

Ezt leszámítva tetszik a játék, legalább megtanulok normálisan lőni kontrollerrel, ofc közelharcot kerülve.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#92) Exorsized


Exorsized
tag

Üdvözlet! Tudom nem ide tartozik de hátha olvassa 1-2 olyan ember aki BF3-ban multizik még 360-on. Arra lennék kíváncsi mennyire vannak még európai szerverek meg azokon ember?. Köszi előre is!

XONE : MrExoQt

(#93) Exorsized


Exorsized
tag

Xbox 360 Game Update Jul 8 Patch Notes :

- Crash on Dawnbreaker fixed.

nah csak sikerült :D

XONE : MrExoQt

(#94) Bjørgersson válasza Exorsized (#93) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet jobb lett volna úgy hagyniuk azt a fos pályát. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#95) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Sziasztok!
Ha PS3-ra veszek használtan Battlefield 4-et akkor tudok majd online játszani?
Köszönöm!

(#96) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!
Multiban csak a parti kezdeténél lehet a fegyvereket személyre szabni, beállítani "X" gombbal vagy van lehetőség erre máshol is? Ha van rá lehetőség azt hol találom, hogy ne a parti elején keljen vele bíbelődnöm.
Box360-on játszom vele.
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#97) Exorsized válasza Petreszku (#96) üzenetére


Exorsized
tag

Battlelog itt pillanatok alatt megtudod csinálni és sok egyéb statisztika meg minden mi jó :D

XONE : MrExoQt

(#98) Petreszku válasza Exorsized (#97) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm a segítséget!

(#100) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Egy barátom X360-on nyomja a BF4-et, és olyan gondja van, hogy a régi, átültetett BF3-pályák (Second Assault) masszívan akadoznak - van köztük olyan, amit még egyszer sem tudott végigtolni, mert mindig kifagyott a játék.

Ez mitől van, illetve létezik rá gyógymód?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.