Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Laraxior válasza Algotis (#3249) üzenetére


Laraxior
titán

Kérd el atikáét, az övé úgy megy mint egy... M1128.... mi más ;] :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3252) Algotis válasza Laraxior (#3251) üzenetére


Algotis
addikt

Ő leszedi a lánctalpakat mielőtt beszáll, és kerekeket rak mindenhova :D
Csak ő Reactive helyett lánctalp-to-kereket használ :D

Androidos Outlookból küldve

(#3253) BlessedElroy válasza Algotis (#3249) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Pedig jobb mint Lara Herbieje. Az pattog mint kecskeszar a deszkán, nem szeretem.

Ízlések és pofonok...

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#3254) Algotis válasza BlessedElroy (#3253) üzenetére


Algotis
addikt

Honnan ez a hasonlat? :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#3255) SkyS1gn válasza BlessedElroy (#3253) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3256) Laraxior válasza Algotis (#3254) üzenetére


Laraxior
titán

Crysis Warhead :P
Asszem Psycho mondta.,..

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3257) - = Zk = - válasza Laraxior (#3256) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, Ő (Y)
meglepett anno, az tény :DDD :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3258) Algotis válasza Laraxior (#3256) üzenetére


Algotis
addikt

Jaboccs.

Androidos Outlookból küldve

(#3259) SkyS1gn válasza Laraxior (#3256) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jé tényleg :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3260) kriszpontaz válasza devilinsid3 (#3247) üzenetére


kriszpontaz
veterán

"#3244) sixpak: és neked mi közöd van, hogy hogyan viselkedek? vélemény kifejtés volt, saját dolgom akkor az is nem, hogyan állok az ilyen emberekhez.. vagy te már megszabhatod ezeket?"

Kb. mint ahogy TE is megszabod lassan ki hogyan is játsszon, vagy SZERINTED hogyan kellene, hogy a TE ízlésednek megfeleljen. (Persze aki téged kiszed egy bokorból az alapból kemper hero, pedig lehet hogy épp csak arra járt.)
Ez is csak egy vélemény kifejtés, nem flame.

Post closed. :D

Hogy ON is legyek, minden láncos akkor hajlamos elfarolni ha mindig teli gázzal mész (SHIFT), vagy rosszul méred fel az emelkedőt/lejtőt.Meg lehet fogni, ha akarod. A láncos is tud pattogni mint kecskeszar a deszkán, főleg Armored Shielden, ahol miden méteren egy kereszttöltés van egy nyomoronc kerítéssel. Repül mind mint a győzelmi zászló.

[ Szerkesztve ]

(#3261) stoon válasza KYZRR (#3242) üzenetére


stoon
őstag

készer is kértem szépen nem kaptam meg :DDD

#3240) gali777: arrol most ő tehet hogy nincs mindenkinek prémium? mert legtöbbnek még mindig csak alap game van!azon pedig nincs m1128! de lehetnének akkor t90 legendek meg m1a. legendek stb!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#3262) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Most jut eszembe, én meg ráhajtok a SKID LOADER-re, hátha az elsők közt leszek, mert úgy látom nem sok normálatlan van aki beleül és öl is vele :D. Pedig azt hittem nincs ember aki használja. ;] De mégis, egy Japán az élen :D, valamint ott egy magyar a 9. helyen OUTLAND3R7 néven :D. Csak 300 kill felett kell lenni és meg is lesz.

(#3263) Cris99 : ;] :DDD

Vagy, lehetnék 9M133 KORNET LAUNCHER legend :D.

[ Szerkesztve ]

(#3263) SkyS1gn válasza kriszpontaz (#3262) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Skid Loader legend ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3264) stoon válasza devilinsid3 (#3247) üzenetére


stoon
őstag

nem tank legenga vagy csak ph legenda :DDD ha nem vagy mindenki rólad beszél :DDD

javaslom adjul meg ph társunknak a ph észleged cimet :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#3265) kriszpontaz válasza stoon (#3264) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Vigyázz a helyesírásra, mert láttamozás lesz ;] .

[ Szerkesztve ]

(#3266) devilinsid3 válasza stoon (#3264) üzenetére


devilinsid3
addikt

még az "adjul"-t csak megértettem.. de ez a "észleged" ez mi ?

kriszpontaz: a saját ízlésem szerint játszanak? bocs, hogy leszólom azokat akik AA-vel ülnek kezdőn, kempelnek egy zászló mellett ami nem is az övék és csak ürítik a tárat anélkül, hogy ölnének :D tényleg ezer bocsánat, hogy vannak ilyen bajaim :D édes istenem.. megint itt tartunk? menj tdm-zni, hogy kússzon fel az acc. egy kicsit még.. mielőtt osztod az "eszet" ahogyan te mondanád

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3267) SkyS1gn válasza kriszpontaz (#3265) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hullámosvonal, elválasztójel, "ez mi" feliratokkal együtt :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3268) haly válasza stoon (#3264) üzenetére


haly
őstag

A ph megmondóembere. Ahányszor felüti a fejét, mindig vitát generál. Atika mi így szeretünk!

;]

Egyébként használ valaki MG36-ot? Mostanában igen rákaptam, közelre is jó, de középtávra a legjobb. Messze viszont lehetetlen lőni vele.

[ Szerkesztve ]

(#3269) @rglaaf válasza kriszpontaz (#3262) üzenetére


@rglaaf
veterán

azt biztos össze stat paddolta:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#3270) devilinsid3 válasza haly (#3268) üzenetére


devilinsid3
addikt

én megmondom, de te a választ még mindig nem mondtad meg a kérdésemre :D érdeklődöm, hogy muzsikál az a4tech, vagy még nagy a kezedre?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3271) SkyS1gn válasza kriszpontaz (#3262) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vagy, lehetnék 9M133 KORNET LAUNCHER legend

Az a szar? :D Van vele 3 killem de fogalmam sincs hogyan :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3272) kriszpontaz válasza devilinsid3 (#3266) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mondtam már mit csinálj az accuracyddal? Akkor legyen Accuracyd ha nőt látsz. ;]

(#3271) Cris99 : pont azért! :D

(#3267) Cris99 : ugye megmondtam hogy láttamozva lesz?

DEVILINSID3: LINK :DD

[ Szerkesztve ]

(#3273) @rglaaf válasza kriszpontaz (#3272) üzenetére


@rglaaf
veterán

adjátok csak neki a municiót ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#3274) devilinsid3 válasza kriszpontaz (#3272) üzenetére


devilinsid3
addikt

érdekes ebben a játékban senkit nem érdekel semmi, de ahhoz képest jönnek a report-k ilyen meg olyan körökről.. mikor meg megemlítem, hogy szar akkor jön, hogy nem számít :D jó vagy kriszpontaz.. csak így tovább, remélem a bf4t is megveszed és ott is ilyen jó leszel :D
mondjuk ahogy láttam mikor játszottál lehetnél CITV STATION legend :D legtöbbször ott ülsz a 3. ülésben :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3275) haly válasza devilinsid3 (#3270) üzenetére


haly
őstag

Érik a banán ;]

[ Szerkesztve ]

(#3276) gali777 válasza stoon (#3261) üzenetére


gali777
őstag

Arra próbáltam rávilágítani, hogy azért mert egy kevesebbek által használt járművel, csak egy pályán, csak egy oldalon tudunk játszani attól nem kéne elszállni.

(#3275) haly: Érne neked is, ha nem szerkesztetted volna a személyeskedést? :U :D

[ Szerkesztve ]

(#3277) kriszpontaz válasza devilinsid3 (#3274) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kár hogy nincs olyan, mert szívesen megcsinálnám, csak olyan pályára kell menni ahol játszol, hamar összejön :D.

Ja és már csak MIATTAD meg fogom venni a BF4-et, hogy ott is boldogítsalak. Nekem megér annyit.

Amikor rádírtam hogy ne fuss el, ne menekülj, akkor azt írtad vissza: "más dolgom van". Én végignyomtam minden kört, amin ott voltál, amit nem sajnos csak azért mert kidobott a game váratlan hibával, de volt olyan hogy nem érdekelt hogy nullázza a pontjaimat visszamentem végignézni hogyan is játszol hogy tanuljak tőled, de amikor egy csapatban voltunk sem láttalak sehol.

[ Szerkesztve ]

(#3278) devilinsid3 válasza haly (#3275) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem, anyám hozza a kacsát :( sajnos begyulladt a szemem, így néha félreírok dolgokat
jaj halyhun :D még megszerkeszti, azta :D szép volt :) .................

#3277) Godlike79: megnézhetjük.. de ha felmegyek mindig lelépsz a 3. halál után vagy sírsz, hogy a földön is öljelek meg

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3279) haly válasza devilinsid3 (#3278) üzenetére


haly
őstag

Ja, benne volt egy szerkesztés. Nekem ne érjen a banán ;)

Amúgy nem jösz fel játszani? Most valahogy megjött hozzá a kedvem :))

[ Szerkesztve ]

(#3280) devilinsid3 válasza haly (#3279) üzenetére


devilinsid3
addikt

mennék, de most fejeztem be 1,5 óra múlva esetleg, de tudom akkor te már party-zni mész a haverokkal :( marad a holnapi nap
azért jó vagy.. fel sem mered vállalni amit írsz :D jó vagány csávó lehetsz.. akkor minek írod le?

#3277) Godlike79 egy disable-s lav-ot javítottam mikor hátba akartál lőni, de Galii777 szólt, hogy szedjem le a jeteket, mert nyugodtan akar helizni.. ez volt az ok.. csak hogy tisztába tegyük a dolgokat

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3281) sixpak válasza kriszpontaz (#3260) üzenetére


sixpak
nagyúr

Arról nem is beszélve, hogy én nem szabtam meg neki semmit sem. :) Totális fogalomzavarban szenved és vagdalkozik a hülyeségeivel jobbra-balra.
Azon kevesek közé tartozom itt a topicban, akik még nem próbálták meg felhívni a figyelmét a normális emberi viselkedés alapszabályaira, de teljesen hasztalan volt mégis megtennem.
A leghalványabb fingom nincs róla, hogy miért élvezi ezt. A hozzászólásai alapján nekem úgy tűnik, hogy a BF a legjobb és egyetlen barátja. Esetleg még arra tudok gondolni, hogy molesztálják a suliban és ő az akinek mindig elveszik a szenyóját és ez vezetett ehhez a teljesen antiszociális viselkedéshez, amit itt tanúsít.
Ha így van akkor inkább sajnálatot érzek iránta és javaslom ha tényleg így van, akkor legközelebb üssön vissza. (Persze csak ha nem 60 kg.) :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3282) Algotis


Algotis
addikt

A skid loader az a pici markolo?

Androidos Outlookból küldve

(#3283) SkyS1gn válasza Algotis (#3282) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3284) KYZRR válasza devilinsid3 (#3266) üzenetére


KYZRR
őstag

Hát, mitnemondjak, ti sem repültök ki a helivel a base felől... :P

You can only die once, make sure it is worth it...

(#3285) kriszpontaz válasza devilinsid3 (#3280) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Erre mondanád te azt hogy utólag nem kell magyarázkodni. Mellesleg te is akkor TV-ztél minket amikor javítottunk, úgyhogy egál, annyi különbséggel hogy én (és a többiek) meghaltam, te meg Bunny Hoppoztál vagy 20 métert míg el nem tudtál bújni.

[ Szerkesztve ]

(#3286) devilinsid3 válasza KYZRR (#3284) üzenetére


devilinsid3
addikt

jaja :D kérdezd meg a klántársaidat :D svenssi elküldött, hogy miért ölöm meg annyiszor mikor "ki mertünk jönni" ha kijövök az a baj, ha nem az.. találj ki jobbat

(#3281) sixpak sajnos ma is elvették a szendvicsem :( leszel a bajátom?

#3285) Godlike79 mivel ledisable-ztem a tankot még jó, hogy javítani kellett :D tv rakéta rémlik? vagy még nem runoltad össze?

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#3287) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Most tényleg ez fog menni ezután is?

Jajj Pistike a bokorba hugyozott annyu most milesz... Feri meg elfoglalta a legjobb mászókát áááá :))

(#3288) VAN der BOSS átcuccolok a saját BF4 topicomba :DDD viszek hálózsákot, egy rekesz sört, 2 nimfo kurvát és kész ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3288) @rglaaf válasza SkyS1gn (#3287) üzenetére


@rglaaf
veterán

ez igy lesz ameddig..... bírd ki :P

PSN:BiZzare_0 ️

(#3289) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Már össze runnoltam. :D

(#3290) Winne válasza SkyS1gn (#3287) üzenetére


Winne
nagyúr

Engem már meg se hívsz? Ki is töröllek azon nyomban... -.-

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3291) SkyS1gn válasza Winne (#3290) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen? Mint Gyula? :DDD Hány kört kell fizetnem hogy legyen kivel homokozni battlelogon?

Winnie
Xirith
B1zarre
Gyula

meg a többiek.

Nincs olyan prémium hogy BF a dlckkel együtt meg 10kör a restibe hogy legyen kivel tolni? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3292) EczkE válasza SkyS1gn (#3291) üzenetére


EczkE
addikt

Gyere fel Szombathelyre és IRL Igyunk. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#3293) xavix13


xavix13
senior tag

Mi történt, kijavították a játékot? :D 142 új hsz. egy nap alatt.

Szerk.: write only, már leesett, elég volt 10 hsz-t visszaolvasnom :DDD

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3294) kriszpontaz válasza xavix13 (#3293) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kis naív :) :N .

Amúgy kár hogy a Skid Loaderhez nincs semmi unlock ( pl: fűkasza, gyökérfúró :) ).

[ Szerkesztve ]

(#3295) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Killing machine. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3296) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Hát senki nem armored killezik most? :O

Origin: BlessedElroy

(#3297) Algotis válasza BlessedElroy (#3296) üzenetére


Algotis
addikt

De! Én :D

Androidos Outlookból küldve

(#3298) DNS_65 válasza BlessedElroy (#3253) üzenetére


DNS_65
senior tag

És ha egymás ellen mentek, ált. ki huzza a rövidebbet, Lara vagy te? Hogyisvanez? :)
Ha te inkább sprut-os vagy ő meg 1128 akkor gondolom egymás ellen vagytok, vagy inkább együtt mentek és befoglaltok magatoknak megfelelő destroyert?

(#3299) Roleegsi


Roleegsi
tag

Sziasztok!

A Battlefield 4 előrendelésén gondolkodom, és azt szeretném kérdezni, hogy melyik verziót a legérdemesebb megvenni?
Standard (44,99 font), vagy Digital Deluxe (54,99 font)?

Amint olvastam mind a két verzió tartalmazni fogja az első DLC-t a China Rising-et.
Na most a Battlefiled 4 Beta-jához így is jogosult vagyok, hogy van Bf 3-am nem? Legalábbis Origin-en ezt olvasni ha a játékra rámegyek. Vagy ezzel most mi is van?

Meg mi az a Bonus In-Game Content? Mit is jelent ez?

És még egy kérdés: Egyik verzió sem adja azt, hogy az összes megjelenő kiegészítő ingyenes lesz hozzá? Mint Bf 3-nál a Premium Edition?
Mindegyiket külön meg kell majd venni, vagy van valami lehetőség?

Mit érdemes tehát ilyen esetben tenni?

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#3300) BlessedElroy válasza DNS_65 (#3298) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Én húzom többször a rövidebbet, de sztem jobban szereti ha vele vagyok, nem ellene :D
Más stílusban tankozunk. Nem is szerelek tankot, inkább aknákat szórok szét.

Origin: BlessedElroy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.