Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) zserbox válasza Dexter-2000 (#2599) üzenetére


zserbox
őstag

megkéseled azt akinek van ;]

(#2602) devilinsid3 válasza Audifan (#2594) üzenetére


devilinsid3
addikt

kár :(

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#2603) gali777


gali777
őstag

Világ csicskája a gyerek. Fejébe vette, hogy csalunk és arra ment el a kör neki, hogy hányszor tud lerammelni minket a heliben. Nagyon jó volt, hogy nem csak az ellenséges jeteket kellett figyelni, hanem még a sajátunkat is, hogy épp mikor rammel le... istenem az ilyen... A 12, 13 halálunkból 7-8-at neki köszönhetünk...

(#2604) Prosector válasza haly (#2583) üzenetére


Prosector
addikt

Sikerult a havernak ,ugyhogy problema megoldva.

(#2605) devilinsid3 válasza gali777 (#2603) üzenetére


devilinsid3
addikt

és felvett friend-nek :D

You
23:09
hi there
Fitz_Osberne
23:11
HI HUNGAIRAN CHETER CUNT, REPORTED...and now u can fuck off again to pissing east europe :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#2606) Csaber válasza gali777 (#2603) üzenetére


Csaber
senior tag

Ilyen ez én is simán elütöm ha máshogy nem megy de előtte azért megpróbálom lelőni , amúgy csak akkor lehet elütni a helist ha , a pilóta nem figyel ....

(#2607) emiki6 válasza devilinsid3 (#2605) üzenetére


emiki6
veterán

:W
De legalább higgadtan kezeled vagy legalább is úgy látszik. :) :R

Más1: fura, mikor haverommal ctf ezek, majd megjelentek te és gali + akit mág ismertek és összezavarjátok az erőviszonyokat.

Más2: panaszkodsz, hogy lopjuk a helit, de kihaltál belőle és haggyuk ott?!?
Ha meg tilos lenne odamenni a bázisra, akkor non combat area lenne. :K :P
Nem akarok vitát kezdeményezni előre szólok :R

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#2608) devilinsid3 válasza emiki6 (#2607) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát hogy higgadtan? :D a szerveren mondtam neki, hogy nyugodtan felvághatja az ereit :D nem vette a lapot és rammelt minket.. 2x meglepett utána már elhúztuk a helit és még úgy is alig tudott lerammelni :D vicces volt :) volt az ellen csapatból is ilyen rammer hozzáállású.. csak mikor 2.jára ki tvztük utána meg lelőtte gali rpg-vel megunta és hagyott minket :D csak kultúráltan stingerezett hátulról

#2606) Csaber:
miért rammeled le? le is lehet lőni a heliket.. nem kell belecsapódni bakker, az a legjobb mikor a jetesen látszik, hogy próbálkozik le akar lőni, jön heat seeker-el, beam scanning-el és még úgy sem megy, elszakad a cérna és rammel folyamatosan.. az ilyenek akkor menjenek mariozni, ha nem tudják elviselni, ha lelövik..
amúgy engem nem szokott érdekelni, szóval emiatt nem lépek le egy szeróról.. (csak úgy mondom, ha valaki ezzel próbálkozik) :)

emiki:
úgy nem zavar a "vehicle steal" ha kilövik belőle és úgy marad ott.. de úgy, hogy kezdőről alapjáraton kilőni belőle vagy csak úgy elhozni na az zavar..
volt pont ma du. egy olyan, hogy ledisable-ztem a helit, letette javítani, kiszálltam lelőttem és elhoztam :D ne tudd meg mit meg nem szenvedett mire le RAMMELT nem is lelőtt.. a másik amikor a csapattárs meg felrobbantja a gépet.. annyi esze nincs, hogy elhozná vagy valami, és ez bármilyen járműre érvényes

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#2609) gali777 válasza Csaber (#2606) üzenetére


gali777
őstag

Ja bocs, hogy nem arra figyelek mikor ramel le a csapattársam :D

emiki: miért zavarnánk össze?

[ Szerkesztve ]

(#2610) DEV_NULL válasza Csaber (#2606) üzenetére


DEV_NULL
őstag

"Ilyen ez én is simán elütöm ha máshogy nem megy de előtte azért megpróbálom lelőni..."

Ez remek! Derék hozzáállás, büszke lehetsz magadra.

(#2611) EczkE


EczkE
addikt

Aki a Dice Store-ból rendelt már pólót az jelezzen nekem majd, köszönöm! :)

Asszem mindenféleképpen!

(#2612) devilinsid3 válasza DEV_NULL (#2610) üzenetére


devilinsid3
addikt

na egy sorstárs :D nem csak engem zavarnak a rammer pilóták :D
a legszebb amikor 2 jet megy egymással szemben, ő is lő te is, de látszik rajta, hogy ő nem fogja elhúzni.. minden épp eszű pilóta aki nem akar rammelni elhúzza, de sokszor ezáltal ő disable le engem, mert én elhúzom, de ő azalatt lő engem.. fantasztikus az ilyen hozzáállás a játékhoz amúgy

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#2613) Dexter-2000 válasza EczkE (#2611) üzenetére


Dexter-2000
őstag

én

Szépnapot!

(#2614) EczkE válasza Dexter-2000 (#2613) üzenetére


EczkE
addikt

Mekkora méretben rendeltél?

Asszem mindenféleképpen!

(#2615) Dexter-2000 válasza EczkE (#2614) üzenetére


Dexter-2000
őstag

L

Szépnapot!

(#2616) EczkE válasza Dexter-2000 (#2615) üzenetére


EczkE
addikt

Az nagy. :D Én S-ben gondolkodok, de jó lenne tudni, hogy centiben mekkora a póló. És most még akció is van, csak nem tudom meddig. :F

Asszem mindenféleképpen!

(#2617) Bjørgersson válasza EczkE (#2616) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lesz az nagy?! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2618) EczkE válasza Bjørgersson (#2617) üzenetére


EczkE
addikt

Szeretem ha feszül. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#2619) Gyula84 válasza devilinsid3 (#2608) üzenetére


Gyula84
veterán

Ilyen nekem is volt kiszáll manus javítani leszedem a többi csapattárs meg sz@rrá lövi rpg vel és annak őrül ,hogy kiszedtek egy üres helit ami a mienk is lehetett volna :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#2620) DEV_NULL válasza Gyula84 (#2619) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Ne is mond... Ez még bosszantóbb mikor Te magad lövöd ki a heliből a pilótát és a gunnert is ha van.

(#2621) Winne válasza devilinsid3 (#2612) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez amolyan férfiassági próba, mint a filmekben a két autó egymással szemben, hogy ki húzza el először. Hát nem érzed? :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2622) devilinsid3 válasza Winne (#2621) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát én inkább elhúzom :D ha beleszállok mind a ketten meghalunk így meg had örüljön a kis köcsög :D utána úgy is kifordulom :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#2623) SkyS1gn válasza EczkE (#2616) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én egy rohadt fehér Frostbite-osra várok de nemigen lesz újra...

XL-esbe van CQ-s!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2624) Winne válasza SkyS1gn (#2623) üzenetére


Winne
nagyúr

Apropó mit mondtál délután, mi volt annak a gyereknek a neve, akit csalónak véltél? Nem valami nico...?

Majdnem 4500-ig elmentem még este, 600 kill kb. egy szabadnap. Lassan nyugdíjazhatom ezt is végre. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2625) Roleegsi


Roleegsi
tag

Sziasztok.

Mi a sz@rt lehetne már tenni ezzel a játékkal, hogy ne ba***on fel a plafonig minden egyes nap. Olyat tudnék káromkodni, hogy még az is elszégyenli magát aki nem is olvassa...
A jó büdös .............................................................. Ma már kb. 4-5x fordult elő, hogy valami hibával kidob játékból, és ez a ........................................... sz@r nem írja jóvá sem a killeket, sem amiket unlockoltam az idő alatt!!!! A problémám kb. !!!!KÉT SZINTLÉPÉS!!!! miatt van, ugyanis nem keveset játszottam 2000 ticketes szerveren, és így buktam egy csomó időt... Hogy szakadt volna a fejük ...........................
Mi a szart csináljak, hogy ez ne legyen????? Mert ez már tényleg több a soknál!!!!!
Mit csináljak ezzel a szarral??? Mert félő egyszer beverem a képernyőt már úgy felb@sz ez a ............................................................................................. játék!!!

Bocs, hogy itt tombolom ki magam, de hol máshol tegyem???
Valakinek volt már ilyesmi? Nem elég, hogy néha megtelik a memória, és újra kell indítani, most még ez is. Random kidobál, és amit gyűjtöttem, azt úgy néz ki buktam is!!

Battlefield 3 és CS GO acc: Roleegsi

(#2626) lacos001


lacos001
senior tag

Ez a Magnum meg a Rex kiváló...........Most igy 450 óra után lőttem is velük! ;]

(#2627) Dexter-2000 válasza EczkE (#2616) üzenetére


Dexter-2000
őstag

mekkora vagy? én 19x cm és pont megfelelő.
szerintem mehet az L-es

Szépnapot!

(#2628) Mappa válasza - = Zk = - (#2566) üzenetére


Mappa
addikt

:D jó volt, főleg az 8 kill a lépcsőnél még a medic pakkot is kidobtam az ellenségre hátha agyon nyom valakit :DDD mindent kilőttem/kidobtam magamból ott, abba a pillanatban.

ez a rex kis pisztoly is szépen adja, amolyan magnumosan :U

Gyula kösz neked is bár nem tudom mit :DDD :P

nem kötelező megadni

(#2629) gali777 válasza Roleegsi (#2625) üzenetére


gali777
őstag

Nem tom mi lehet a probléma, de ha kidob a játék, ne menj vissza a szerverre amíg vége nincs a körnek. Ha megvárod a kör végét akkor megkapod az addig megszerzett pontjaid, de ha visszamész akkor nullázodik. Viszont ha akkor se kapod meg, ha nem mész vissza az érdekes.

(#2630) SkyS1gn válasza Winne (#2624) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Valami nicolaus volt...

Csak nem összefutottál vele? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2631) kriszpontaz válasza Mappa (#2628) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én néha túlpörgetem az egeret és vagy dobok egy medic packot, vagy egy ammo packot az ellenségnek pisztoly helyett :D.

(#2632) Mappa válasza kriszpontaz (#2631) üzenetére


Mappa
addikt

én szigorúan gombokat nyomok :D sosem jó fele görgetek egérrel azt előkapok egy hegesztőt, akkor cumi - ezért sosem használom.

nem kötelező megadni

(#2633) eugabesz válasza Mappa (#2632) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem speciel az oldalsó egérgombon van....csak ne felejteném el mindig.. :W

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#2634) Mappa válasza eugabesz (#2633) üzenetére


Mappa
addikt

az nekem a késelés ;)

nem kötelező megadni

(#2635) emiki6 válasza Mappa (#2632) üzenetére


emiki6
veterán

Én is, de ha pisztoly kell, akkor medikit, ha dephi kell akkor néha gránát... :(

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#2636) t256


t256
őstag

Én hasalás helyett nyomok időnként ugrást. Jobb shift az ugrás mellette a '-' a guggolás.
Mondjuk én bal kezes vagyok, máshogy van minden beállítva.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#2637) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

valaki kés?
esetleg valaki akar nekem cédulát adományozni? :U

Szépnapot!

(#2638) Winne válasza SkyS1gn (#2630) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem az volt, csak hasonlított a neve és mindig egy pillanat alatt kilőtt amikor meglátott M60-al. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2639) kriszpontaz válasza Mappa (#2632) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Vagy amikor javítanék, és belepörgetek a tankba még egy RPG-t is :D.

(#2640) gali777 válasza kriszpontaz (#2639) üzenetére


gali777
őstag

Az akkor gáz, ha helit akarsz javítani :D plusz ráadás ha még redline-ba is vagy :D

(#2641) Laraxior válasza kriszpontaz (#2639) üzenetére


Laraxior
titán

:K dobtam mar alá gránátot is :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2642) emiki6 válasza Dexter-2000 (#2637) üzenetére


emiki6
veterán

Majd délután :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#2643) Winne


Winne
nagyúr

Akikkel együtt játszom általában, azok közül nincs valakinek indíttatása, hogy összerakjon egy csapatvideót? :U

@(#2637) Dexter-2000: ezt komolyan mondod? Mióta játszom nem voltam knife only szerveren és csak akcióbökködéseim vannak, kb 4500. Azért ehhez csak nem kell paddolni..

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2644) EczkE válasza Winne (#2643) üzenetére


EczkE
addikt

Milyen videóra gondoltál konkrétan?

(#2623) Cris99: Neked is van pólód? Mintha rémlene.

(#2627) Dexter-2000: Én 183 vagyok. Jó lenne ha valahol meg lenne adva centiben is hogy mekkorák a pólók.

Asszem mindenféleképpen!

(#2645) Csaber válasza DEV_NULL (#2610) üzenetére


Csaber
senior tag

Nézd úgy , nem direkt ütöm el ahhoz , hogy le tudd lőni közel kell menni és úgy lőni , ellenkező esetben simán elmenekül , így bizony megesik hogy nekimegyek de , úgy jó 80% megadja nekem az ölést ha el is ütöm , én béna vagyok repcsibe , ha én bármit széttudok vele lőni esetleg meg is ölni , az az ellenség szégyene hogy ,én olyan sokáig a levegőbe maradtam

[ Szerkesztve ]

(#2646) SkyS1gn válasza Winne (#2643) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Úgy gondolod hogy több szemszögből? Meglehet oldani csak ahhoz fel kell töltögetni gameplayeket.

De lehetne ilyen cinematic bevágásokat hogy Winnie, TV rocket legend, infantry PWNER vagy akármi...

B1zarre - Copter rocker

SkyS1gn - Dominator of Air... mittomén :D

-meg végre vaami közös clantagot is berakhatnánk :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2647) raggg válasza EczkE (#2644) üzenetére


raggg
senior tag

Én 185 vagyok, nem kifejezetten vékony (80-90 kg között valahol) és én M-es pólót/inget hordok.

ragklaatPS

(#2648) EczkE válasza raggg (#2647) üzenetére


EczkE
addikt

Hm, én pont vékony vagyok. :D Akkor lehet S-es méretet rendelek. :D Köszi a segítséget! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#2649) Winne válasza SkyS1gn (#2646) üzenetére


Winne
nagyúr

+ @(#2644) EczkE : arra gondoltam, hogy mindenki, aki vesz fel videót, kivág jeleneteket, ezeket elküldjük annak, aki ért a vágáshoz, vagy effekteléshez és összerakunk valami kis videót. Sztem kétféle kategória lehet:

1. komoly, normális videó (infantry, air, amolyan wtf killek)

2. ökörködés (ebbe belefér, hogy 5-en ráfutunk valakire defivel, vagy hegesztővel kergetünk valakit gyalog, bármi ilyesmi)

A végén meg stáblista. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2650) EczkE válasza Winne (#2649) üzenetére


EczkE
addikt

Ilyenbe benne lennék szívesen, bár én pont nem játszom veletek, de videózni szoktam. A vágás még megy, effektezést még nem próbáltam. Meg ahogy elnézem nálam mindenkinek 2x erősebb gépe meg jobb nete van, szóval a vágás renderelés, feltöltés szentháromságot másra bíznám. :D

Mondjuk a saját szemszögből felvett videót azt még megvágnám meg minden, azzal nem lenne gond. :N

Asszem mindenféleképpen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.