Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Balatoni horgászat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) HEBI


HEBI
senior tag

Gyerkek holnaptól nem leszek egy hétig. Megyek az északi partra. Ha az ember szeretne horgászni, de nincs engedélye meg ilyenek és szeretne egyetlen héten keresztül horgászni, mondjuk Alsóörsön, akkor mit lehet tenni, hogy ez legális legyen? Honnét lehetne szerezni valami infót? Ötlet?

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#2) HEBI


HEBI
senior tag

Senki? Mert lassan lefekszem?

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#3) Don Vittorio válasza HEBI (#2) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Érvényes éves állami engedélyed van? Mert akkor annyi az egész, hogy megkeresed a helyi horgászegyesület kirendeltségét vagy a legközelebbi horgász boltot, és veszel napijegyet (drága) vagy hetit (ha van). Ha nincs országos évesed, akkor ne is álmodj horgászatról...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#4) Wodka


Wodka
csendes tag

Gyerekkoromban evekig horgasztam a Balaton mellett, de EGYSZER SEM lattam ellenort kozelrol. Sot meg tavolrol sem. Kb 10 eve nem horgaszom (sajnos nincs ra idom), tehat azota nem tudom mennyiben valtozott a helyzet, de regen semmi ellenorzes nem volt. Engedelyem persze volt, meg a mai napig emlekszem a vizsgara, amit akkor kellett letennem, amikor 10 eves voltam.
Horgaszat RULEZ!
Felgyorsult vilag SUXX!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Balatoni horgászat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.