Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) sirály12 válasza KillHates (#7450) üzenetére


sirály12
őstag

A P4G már rég leszedtem, nagyon nem tetszik. :(
Valamit majdcsak kitalálok erre.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#7452) KillHates válasza sirály12 (#7451) üzenetére


KillHates
nagyúr

Próbáld meg az Extreme-t. Sokkal több mindent be lehet állítani rajta.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7453) sirály12 válasza KillHates (#7452) üzenetére


sirály12
őstag

Közben lehet megoldottam.

Felraktam a vista battery saver-t és mióta ez fut, ha lehúzom a gépet a töltőről, akkor kikapcsolja az aerot, és nem lép ki aZ NHC. :)
Remélem így is marad.

U.i.: csak annyit értem el vele, hogy 2-ből 1 szer nem áll le. :O

[ Szerkesztve ]

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#7454) lúzer válasza sirály12 (#7453) üzenetére


lúzer
veterán

helyette RMCLOCK, az is szuper

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7455) strebacom


strebacom
senior tag

Sziasztok kérnék egy gyors véleményt Fujitsu Amilo Pro 3405- ról, nagyon jó áron tudnám venni az egyik havertól és persze megkimélt szép állapotban(alig használta 1 éves), de ezt a laptopot nem ismerem ezért egy kis tanácsot kérnék.......Elöre is nagyon köszi.... :R :R

(#7456) doddencs válasza strebacom (#7455) üzenetére


doddencs
senior tag

Még újonnan sem...

(#7457) kali válasza strebacom (#7455) üzenetére


kali
legenda

hát, max annyi pénzért vedd meg, amennyit amúgy sem sajnálnál csak úgy kidobni az ablakon...

(#7458) spyduck válasza strebacom (#7455) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ezt most benézte az előbbi 2 kolléga mert az amilo pro 3405 és 3505-ös gép elég jó. Szervízes ismerős is mondta, h ezeket nem szokták visszahozni, ráadásul csöndesek és nem melegednek, nekem is van és agyon van nyúzva mégis tökéletes, zsanérok erősek. Mennyiért szereznéd és milyen felszereltségű?

(#7459) kali válasza spyduck (#7458) üzenetére


kali
legenda

nem ránézésre és nem is hallomásból szoktam ilyesmit írni. több darabbal is találkoztam, aminél a bios folyamatosan rendetlenkedett, csak többszöri indításra ismerte fel a hardvereket. több bios verzió is kipróbálásra került, de mindig előjött az említett hiba. azóta a cég visszaadta a szóban forgó típusú - amúgy ingyen kapott - notikat...
a szervíz szerint tipikus hiba ennél a soroztnál...
(ez csak a 3405 sorozatra igaz, a 3505 passz!)

(#7460) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nos. Akkor egy notis kérdés:

Adott egy proci, aminek a szorzója 13 és 533-as fsb-vel megy. Meddig lehet levenni neki a feszültséget és az órajelet, hogy a lehető legkisebb fogyasztást kapjam?

(#7461) spyduck válasza juliabrilke (#7460) üzenetére


spyduck
nagyúr

Flerakod az NHC progit és ott csak az órajaleket állítod, a szorzót ő állítja magának. Sztem 7-800MHz alá nem érdemes venni.

(#7462) juliabrilke válasza spyduck (#7461) üzenetére


juliabrilke
addikt

Igen, én is úgy gondoltam, hogy olyan 2x1 Ghz környékén menne. IGazából az lenne a lényeg, hogy minél kevesebb feszültséget kapjon alacsonyabb órajelen és drasztikusan csökkenjen a fogyaztás.

(#7463) spyduck válasza juliabrilke (#7462) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az a helyzet, h én szenvedtem vele sokat és +10 percet bírtam belőle kisajtolni, lehet vmit rosszúl csináltam. Feszültséget kéne levenni de azt meg nemtom hogyan kell. NHC-vel le lehet de csak egyes notikon engedélyezi.

(#7464) juliabrilke válasza spyduck (#7463) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerencsére nekem nem notihoz kell, hanem egy asztali alaplaphoz, ezért nem fontos, hogy mennyi időt bír (csak a fogyasztása) Régebben én is használtam notinál porgramot erre, de egyszerűen nem ugrik be a program neve. :W

(#7465) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Már csak az a kérdés, hogy egy 2 magos 1730Mhz-es proci kihajtja-e rendesen mondjuk a 8600-as kártyákat. (csak 1 MB cache van benne, nem a 2 MB-os verzió)

(#7466) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Üdv biztos emlékeztek rám nekem van ECS G 732 az egyik ismerősömnek is ez van és nincs hozzá 2.5 ös winyója viszont van neki egy pc 200 gb os sata 2 es winyója ha venne hozzá egy külső házat usb keresztül botolna? így azon lenne a rendszer lehetséges ? azért kérdem mert én se vagyok otthol az ilyen témában :((( itt biztos van profi a témában :DDD

(#7467) INMOTEP


INMOTEP
őstag

:W

[ Szerkesztve ]

(#7468) ABE válasza INMOTEP (#7466) üzenetére


ABE
őstag

Tudtommal nem nagyon lehet USB-s vinyóról bootolni.

[ Szerkesztve ]

(#7469) Rick4 válasza ABE (#7468) üzenetére


Rick4
félisten

asszem vista tud bootolni, meg van itthon egy xp usb stick edition-öm, az lehet hogy bootol.. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7470) moonman


moonman
titán

hp nx9420-ason page down billentyű alatt eltört a kis műanyag olló. most hirtelen nincs 14ezer teljesen új billentyűzetre, egy gomb miatt amúgy se szívesen cserélnénk.

vattudú? :)

(#7471) moonman válasza Rick4 (#7469) üzenetére


moonman
titán

nem oprendszertől függ, ha a bios tud usb-to-ide emulációt és usb buszról bootolni, akkor gond nélkül mennie kell.

(#7472) INMOTEP válasza moonman (#7471) üzenetére


INMOTEP
őstag

és azt hol nézem meg a biosban ? hogy kell lenni kiirva

(#7473) Dufresne válasza INMOTEP (#7472) üzenetére


Dufresne
addikt

Ahol a boot sorrendet tudod állítani ott általában írják, hogy usb-s eszközről is tud boot-olni a gép vagy sem.

(#7474) spyduck válasza juliabrilke (#7465) üzenetére


spyduck
nagyúr

Régen csináltunk egy ilyen topikot, h az x1950-es VGA-t melyik proci képes kihajtani, az x1950pro az majdnem egy 8600gt teéjesítménye az x1950pro javára, nézegesd: [link]
De amúgy nagyobb proci kéne.

(#7475) INMOTEP válasza Dufresne (#7473) üzenetére


INMOTEP
őstag

ok majd megnézem még valami kivettem ma a procit a laptopból és nincs rajta hőelvezető paszta ha így használom leéghet ? amúgy bekapcsolom és nagyon hamar felmelegszik de egy ponton tul már nem melegszik a gép a gyári hűtés van rajta és a ventilátor is jó :DDD de a proci azt nem tudom hogy gyári e mert semmi írás nincs rajta :((

(#7476) Dufresne válasza INMOTEP (#7475) üzenetére


Dufresne
addikt

Proci valszeg gyári. Hűtőpaszta meg nemárt rá, vagy inkább ajánlott tenni rá:)
Leégni nem ég, mert hamarabb kikapcsol a gép, egyfajta beépített védelem.

(#7477) INMOTEP válasza Dufresne (#7476) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nagyon úgy méz ki hogy nem foG működni usb röl a botolás de még nem próbáltam ki ha végül is nem fog működni milyen más megoldás van rá hogy winyot köthessek a gépre mivel sajnos már hdd keret nélkül vásároltam vagy esetleg nem tud valaki Ecs g 732 eshez hdd keretet vagy más néven Gericom Masterpiece szóval az kellene ami a képen van csatlakozóval
de nem sok esélyt látok rá hogy valahol volna eladó de hátha

(#7478) INMOTEP válasza INMOTEP (#7477) üzenetére


INMOTEP
őstag

A képen nem nagyon látni de réz tűk álnak ki a csatlakozóból és azok mennek a notebookba még ha valaki tudna maga csatlakozót is az is elég volna

[ Szerkesztve ]

(#7479) INMOTEP


INMOTEP
őstag

ja igen Még ezeké a szériáké jó bele ECS A928, G730, G731, G732, G732E, G736 vagy
Gericom Masterpiece

(#7480) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Ave!
A problémáma a következő: [link] Amikor zene hallgatás közben futott le a hibaüzenet, akkor nem tudom, hogy ezt írta-e ki, de amikoe újra akartam rakni az XP-t, akkor már ezt írta ki telepítés közben. Szerintem a memóriámmal van baj, de szeretném megkérzeni a Ti véleményeteket is! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7481) moonman válasza moonman (#7470) üzenetére


moonman
titán

probléma megoldva, notebookstore-ban volt elfekvőben egy bill, kicserélte a srác - re5tecp! :)

(#7482) ronson


ronson
őstag

[link]

Valaki tudna segitani, hogy az FF és az IE is mért a linken látható módon jeleníti meg a ph-t.

Két gépen szűz és használt xp-n és vistán is ez megy. Most FF3 és IE7 próbálva is dettó.

Egyedül Operával tudom böngészni a PH-t. Kb. 2 hónapja tart ez a jelenség.

(#7483) Dufresne válasza INMOTEP (#7479) üzenetére


Dufresne
addikt

Sztem hívd fel a szervizeseket akik a Gericom gépeket csinálják, ők csak tudnak segíteni ilyesmiben.

(#7484) strebacom válasza spyduck (#7458) üzenetére


strebacom
senior tag

Köszi az ár 50k körül lenne, de igy amiket olvastam nem merem megvenni...50k-ból veszek egy 4870-et....most járt le a gari májusban..de tényleg kurvára megkimélt állapotban van hisz akié most az nem is ért hozzá..csak zenét hallgatott rajta.... :F :R

(#7485) spyduck válasza moonman (#7481) üzenetére


spyduck
nagyúr

Mennyiért csinálta?

(#7486) spyduck válasza (Darkwood) (#7480) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ez a kékhalál. Vagy driver vagy hardveres hiba. Próbálj új drivereket leszedni hozzá. Ha 2 ram van benne próbáld meg úgy, h kiszeded vmelyiket.

(#7487) spyduck válasza ronson (#7482) üzenetére


spyduck
nagyúr

Mennyi hely van azon a partíción amelyiken az oprendszer van? csak mert ugyan ezt csinálta annó a koleszunkban a gép amikor a windowsnak 150 vagy kevesebb mb-ja volt.

(#7488) strebacom válasza spyduck (#7486) üzenetére


strebacom
senior tag

Fáj a szivem érte..... :K

(#7489) ronson válasza spyduck (#7487) üzenetére


ronson
őstag

Az nem lesz gond most a vista mellett is van 17gb szabad hely a rendszer partición.

De mind két gépen csinálja én igazából a Vodafone mobil netre gyanakszom, mert csak az ami közös a két rendszerben Huawei E220 modemmel. Bár elképzelni se tudom ott mi lehetne a hiba.

(#7490) ronson válasza ronson (#7482) üzenetére


ronson
őstag

Nem tudom,miért a notis kérdésekben tettem fel a kérdésemet. :F Most vettem észre.

Pedig már mondták, hogy tök részegen ne vezessek. :D

(#7491) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!
Régebben egyszer feltettem már a kérdést-úgy rémlik nem nagyon volt rá válasz.Most tényleg aktuális a dolog.
Belekerült az A1667G-mbe 2gb memória (ddr1)
A VGA; ATI X700
Kérdés; H tudom megoldani h a memóriából a VGA 512mb-t "kapjon"? :U
Köszönöm! :R
Üdv

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7492) Kbali válasza runner 125 (#7491) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha a biosban nincs erre vonatkozó beállítás, akkor sehogy, mert automatikusan fogja kezelni.
Esetleg Catalist?

(#7493) zozi02


zozi02
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy nagyon fontos kérdése, hozzátok.a mai nap vettem egy fuji amilo pa2548-as gépet. Na most ezen ugyebár gyárilag vista van.... Nagyon nem szeretem a vistát ezért szeretném az xp-t feltenni. Van egy xp sp3 lemezem, integráltam bele sata drivereket is de semmi(sok asztali gépre raktam már fel ezt a wint gond nélkül), mikor a particionáláshoz ér akkor kiirja hogy a meghajtoban nincs lemez, nem a cd van megsérülve mert azt már próbáltam másikkal.Semmi ötletem nincs hogy hogyan lehetne xp varázsolni a gépre. Olvastam valahol hogy lehet xpt felrakni csak nagyon nehezen....
Kérem aki tud válaszolni a ne tartsa vissza! Előre is köszönöm

(#7494) Xaero88 válasza zozi02 (#7493) üzenetére


Xaero88
tag

irj "soulburn" -nek ö csinált má ilyet

(#7495) Xaero88 válasza runner 125 (#7491) üzenetére


Xaero88
tag

Az alkalmazás veszi le majd magának amennyi kell, a maximális határig.

(#7496) KillHates válasza zozi02 (#7493) üzenetére


KillHates
nagyúr

Milyen chipset-es a gép?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7497) KillHates válasza runner 125 (#7491) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem sehogy. Az X700-as videókártyának saját memóriája van. Szerintem nem állítható be mellé az alaplapi ramból memória.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7498) pocla


pocla
csendes tag

Csáo! Én 3 játék miatt akarok venni notebook-ot: WoW, Cs 1.6 és Fear: combat. Kb mennyit kéne költenem 1 uj laptopra hogy ezek menjenek rajta szépen?

[ Szerkesztve ]

(#7499) #34784256 válasza pocla (#7498) üzenetére


#34784256
törölt tag

Kb. 200 EFt-t.

(#7500) zozi02 válasza KillHates (#7496) üzenetére


zozi02
csendes tag

Chipkészlet NVIDIA® NForce 630M
elvileg ilyena chip benne

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.