Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12151) KillHates válasza gamer0101 (#12147) üzenetére


KillHates
nagyúr

Úgy ahogy Duree mondja! :K Én 3515-öst adtam el az egyik ügyfelemnek. Sajna nincsenek hozzá XP-s driverek, tehát kénytelen leszel megbarátkozni a Vista-val, ha az összes fícsörét akarod használni a notinak (webcam, cardreader, halk üzemmód kapcsolása, stb)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12152) KillHates válasza gamer0101 (#12150) üzenetére


KillHates
nagyúr

Semmi gond nem lesz. Merítsd le a gépet, majd estére hagyd fent a töltőn. Holnap este megint merítsd le és megint éjjel töltsd fül. Hétfőn már viheted és össze-vissza használhatod az akkuját. A fenti merítési macerát olyan 3 havonta érdemes megismételni. Így az akkuban lévő töltésszámláló mindig megfelelően tudja kalibrálni a töltési szint visszajelzését az akku állapotához. Magyarán jobb nem lesz az akkud tőle, de legalább megfelelően fogja mutatni a töltöttséget.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12153) gamer0101 válasza KillHates (#12152) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Oké, nagyon nagy köszi mindkettőtöknek! Lehet, hogy zargatni foglak még benneteket a kérdéseimmel, de ezért előre is bots! :B Kezdő vagyok, első laptopom... :U

(#12154) KillHates válasza gamer0101 (#12153) üzenetére


KillHates
nagyúr

Semmi gond ezért van ez a topic meg a PÜ. Használd egészséggel a szépséget! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12155) gamer0101 válasza KillHates (#12154) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Fel is merült az első kérdésem :D :

Szóval, most az a helyzet, hogy 21%-on van az akku, viszont szeretnék még ma este megcsinálni néhány dolgot a gépen, mert hétfőn reggel megyek vidékre dolgozni és péntekig nem leszek itthon. A gépet viszem magammal, de van olyan DVD vagy akármi amit nem tudok, akarok magammal vinni, így ésszerűbb lenne itthon használni, megcsinálni amit szeretnék még.
Tehát a kérdésem az, hogyha teljesen lemerült, akkor hálózatra csatlakoztatást követően bekapcsolhatom-e ismét vagy valóban várni kell 12-16 órát? :U Köszönöm a választ! :R

Sorry tényleg az abszolút lúzerságomért, de sosem volt még notebookom, így teljesen tanácstalan vagyok néhány dologgal kapcsolatban... :B

(#12156) LuFee


LuFee
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Laptop vásárlás előtt vagyok, és dilemmám az, hogy adott egy Dell studio 1535, vagy 1537. Videokártya: Ati Mob. Radeon HD3450. A laptopon nincs S-video kimenet, enenk ellenére mindenhol azt olvasom, hogy van rajta. Ez adódhat abból,hogy a D-SUB csatlakozó egy PIN-je hordozza a Tv-jelet?

Kérdés: a Dell Studio 1535-ben és 1537-ben lévő Ati Hd3450 a külső D-SUB csatin keresztül TV (S-video) képes? :F

Köszönöm!

(#12157) KillHates válasza gamer0101 (#12155) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia! Nyugodtan bekapcsolhatod, attól még ugyanúgy fog tölteni. Ami szükséges lenne, hogy ha ma este eltikkadt a gép akkor egyhuzamban töltőn kellene hagyni reggelig. Hogy közben megy vagy nem az nem számít.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12158) KillHates válasza LuFee (#12156) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mostanában az szokott lenni, hogy összekeverik a HDMI kimenetet a TV-Out-al. Szerintem az új Studio-kon csak HDMI van. Megnéztem képeket a képeket a kulin és nincsen rajta SVHS :(
Még a fullos 1737-esen sincs.
[link] [link]

MOD. A SUB-D biztosan nem tud natív TV kimenetet. Ahhoz kell átalakító!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12159) gamer0101 válasza KillHates (#12157) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Oksi! Köszi a választ! :R Akkor megvárom míg teljesen lemerül, kikapcsol majd folytatom a munkát rajta töltés közben...

(#12160) KillHates válasza gamer0101 (#12159) üzenetére


KillHates
nagyúr

OKé, de a végén már sűrűn ments! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12161) flash-


flash-
veterán

helo!

fontos kérdésem van.lehet hogy lerágott csont,de fujitsu laptopokat nem ismerem.

Egy ismerős hivott ma hogy a Vadiúj Fujtsu Siemens amilo pi 3525 laptopjára nem tudja a winxp-t telepíteni,mert egy helyen megakad mindig. :((

ebben kéne segitség hogy mit lehet ilyenkor tenni.
nekem van ötletem.biztos valami sata hiba lehet.mondtam is neki hogy biosba kapcsolja ki a sata nativet vagy ilyesmit.de ő ilyet nem látott a biosba(én ezt csak a hp laptopokról tudom ott így kell beállitani) de nem is tuti hogy ez a baj.

szóval kérlek segitsetek fontos lenne ez most tényleg.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#12162) gamer0101 válasza KillHates (#12160) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Kinyuvadt...most raktam fel töltőre és majd most bekapcsolom...ha sikerül! :D Nemrég megszívatott: be volt dugva USB-n a kártyaolvasóm és abban meg benne volt a microSD a telómból. Újra kellett indítani valami telepítés után a gépet de az a bootoláskor - vagy Vista induláskor...fene tudja, de a töltőképernyő nem jött be - elszállt és újra-újra indult...azt hittem agyrákot kapok mire rájöttem, hogy mi a baja. Gondolom próbált arról bootolni, csak nem sikerült neki és restartolt "ijedtében"...meg rám hozta a szívbajt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12163) KillHates válasza flash- (#12161) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem ne is próbálkozzatok az XP-vel. Nem fogtok tudni hozzá szerezni rendes meghajtó programokat. Egy csomó extra dolog így elveszik. Előbb már leírtam.
Valóban SATA probléma, az nLITE programmal tudjátok beleintegrálni a WinXP boot CD-jébe. Letölteni meg vagy az Inteltől vagy az AMD-től tudjátok.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12164) KillHates válasza gamer0101 (#12162) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem az ASUS N10Jc-m csinálta, mégha az ÜRES!! SD-MicroSD adapter is benn volt az olvasóban. Aztán addig buzeráltam, míg jó nem lett.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12165) gamer0101 válasza KillHates (#12164) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Én egyszerűen miután kihúztam az USB-t megvártam míg újra restartol. Ekkor szépen betöltött és így biztos voltam benne, hogy a reader volt a ludas... :))

(#12166) tukko1


tukko1
aktív tag

Haverom vette egy Fujitsu Siemens v5555-öt! Nálam kiküldtük a képet egy fullhd-s 6-os samsung lcd-re dsubon keresztül, de max. 1600x1200-as felbontást tudtunk választani, de 1366 x 768-ba elég szép képet adot. Hazavitte rádugta az a HDready LG-re és neki csak 800x600-as felbontás van 8 bites színmélységgel! :O Mit lehet ilyenkor tenni? A dolgokat asztal/jobbklik/tuljadonságok/beállítások fülnél állítotuk xp-n!

(#12167) Soma01


Soma01
veterán

"Sziasztok!
A segítségeteket kérném, mert a HP NC6000-es (nem egy új darab) laptopomban szeretnék vinyót cserélni, de nem vagyok benne biztos, hogy a 160-as kompatibilis e vele. Hivatalosan amivel kiadták az a 80-as volt úgy tudom, de láttam már a neten hogy vannak akik raktak bele 160-ast is. Hogyan tudhatnám meg vásárlás előtt, hogy jó lesz e a gépbe?
A kipróbálás kiesik, meg az amúgy is evidens, e miatt nem írnék. Úgy kellene, hogy belerakom és megy."

Az XP szerint a mostani vinyó UDMA-5 módban van. Ez jó hír? Jelent valamit ez esetben?

Vezérlőm: Intel 82801DBM Ultra ATA Storage Controller.

Ata 133-at tud a chipset alapján. Ahogy kihámoztam.

(#12168) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Sziasztok!
Segítségeteket kérem, mert már az őrületbe kerget ez a gép!!! Egy Amilo Pa 3553-ról van szó. Nem lehet a monitor fényerejét állítani!!! Fn+F8/9-el lehetne, meg is jelenik a monitoron a jele, de egy tapottat se mozdul. Ebbe nem vagyok hajlandó beletörődni. Leszedtem már a catalystot is, hátha az, de nem segített. Az energia gazdálkodást (Vista van rajta-Home Premium) is átnyálaztam de semmi.....
HELP please!!!

(#12169) KillHates válasza gamer0101 (#12165) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az oké, de ha én kihúzom, tuti elhagyom :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12170) KillHates válasza tukko1 (#12166) üzenetére


KillHates
nagyúr

Rosszul ismerte fel, próbáljátok meg, hogy beállítotok arra az eszközre valami normál monitort.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12171) KillHates válasza Soma01 (#12167) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Bármilyen ATA (IDE) felületű merevlemezt fel fog ismerni és kezelni is fog a géped. Még akár a 250 GB-ost is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12172) KillHates válasza netmesterke (#12168) üzenetére


KillHates
nagyúr

Keresd meg a hotkey driver-t hozzá, amit launch manager-nek csúfolnak. Az rendeli majd hozzá az SM-Bus funkciókat a gombokhoz.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12173) jicsin72


jicsin72
csendes tag

Gondom: Lassan tölti be az oldalakat a netem a notebookon. Pl. google keresés esetén 3-4 másodperc mire megjelenik a lista, pedig 0.3 körül már megtalálta a találatokat.
Mikrohullámú net(semmi gond vele) - router - PC és Notebook
3 megás a netem és a kisebb procijú(1.4) asztali gép gyorsabb a core2-es(T5200) notimnál netezésnél.
A notin a win tűzfala van és NOD32 és spyware terminátor (mivel banki tranzakciókat ezzel végezzük ezért van ez a "sok" védelem lehet fölöslegesen?)
Megnéztem a hálózatot netezésnél és mindössze 3-5%-os, nem itt a gond.
Mi fogja a böngészést és mit lehetne csinálni?

(#12174) ako001


ako001
aktív tag

Sziasztok!
A segítségeteket kérném, mert van1 AsusC90s laptopom,amiben található TPM,valamint,ujjlenyomat olvasó.Ez utóbbi működéséhez a TPM-et engedélyezni kell a biosban.Amit be is kapcsoltam.A Biosban igy néz ki:
TCG/TPM support:yes

TPM enable/disable status(no state)
TPM owner status(no state) ezeket nem tudom,hogy mit jelentenek.

A problémám a következö,aTPM driver feltelepül ugyan de,ez még hiányzik:Intel(R) 82801GB/GR (ICH7 Family) LPC Interface Controller - 27B8.Amit találtam az sehogy sem akar feltelepülni.E miatt az ujjlenyomat olvaso sem müködik.Már kinlódok vele1 ideje,nekem nem sikerült,kérlek segitsetek.
A választ előre is köszi!

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#12175) KillHates válasza jicsin72 (#12173) üzenetére


KillHates
nagyúr

A notebook-od wlan-nal csatlakozik a router-re?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12176) KillHates válasza ako001 (#12174) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vista vagy XP van a gépeden?
XP alatt szoktak gondok lenni a TPM meghajtók kezelésével. Ezen némileg javít a Service Pack 3-as telepítése.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12177) Jámbor


Jámbor
tag

Üdv Mindenkinek!

Acer Travelmate 6492 1.8C2D T7100 2,5 GB RAM 160 GB HDD GMA X3100

A gep ujszeru allapotban (asztalon pihent 95%-ban).

14,1" Wide
1,8 Core 2 Duo T7100
2,5 GB RAM 667 MHZ DDR2
Intel GMA X3100 videovezerlo (358 MB megosztott memoria)
160 Gb SATA HDD
Wifi b/g/n-draft, Bluetooth 2.0 + EDR
DVD+-RW DL
3 USB, VGA, S-video, Firewire, 4in1 kartyaolvaso, Soros port, PCMCIA/ Smartcard, infra
Trackpad, trackpoint
Magnezium haz
1.3 webkamera
XP Home-mal, Vista business licensz is megvan
Garancia Oktoberben lejart.
Táska, egér, papirok
3 oras akksi

Megér ez 95-100k-t használtan?

Soha ne mondd, hogy soha.

(#12178) jicsin72 válasza KillHates (#12175) üzenetére


jicsin72
csendes tag

igen

(#12179) ako001 válasza KillHates (#12176) üzenetére


ako001
aktív tag

XP sp3 van most,de a hozzáadott vista-val sem müködött.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#12180) KillHates válasza Jámbor (#12177) üzenetére


KillHates
nagyúr

Megéri! Nagyon jó gép. Szeretni fogod!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12181) Jámbor válasza KillHates (#12180) üzenetére


Jámbor
tag

Köszi a sógornőm nevében, neki lesz. :R

Soha ne mondd, hogy soha.

(#12182) KillHates válasza ako001 (#12179) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor sajna lövésem sincsen... Esetleg a driverek közül hiányozhat még valami? SM-bus driver fent van? (gondolom igen, mert sok lenne a felkiáltójel az eszközkezelőben)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12183) ako001 válasza KillHates (#12182) üzenetére


ako001
aktív tag

igen minden fent van,kivéve ez:Intel(R) 82801GB/GR (ICH7 Family) LPC Interface Controller - 27B8.Azthiszem ez pedig pont az ami miatt nem müködik,már letöltöttem vagy 5öt,de nem volt jó 1sem.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#12184) Soma01 válasza KillHates (#12171) üzenetére


Soma01
veterán

Köszönöm!
Így már nyugodtabban veszem meg azt a vinyót.

A Samsung nagyon gáz márka vinyó téren? WD-t ajánlottak, de itt Debrecenben nem találtam csak Samsungot (elfogadható áron 14e, WD 20e fölött a 160-as)

(#12185) KillHates válasza Jámbor (#12181) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha megvettétek, akkor pucoltasd ki a hűtőrendszerét a gépnek. Tudok egy helyet ahol gyorsan (megvárható) megcsinálják.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12186) Kain


Kain
senior tag

Hi skacok kéne egy kis help.Hoztak hozzám egy Sony notit /Model PCG-4F1L,TX650/ h rakjam ujra,én meg naival elvállaltam :).A lényeg az h nem tudom levadászni a driveeit a sony fosszar oldalárol,mert nincs ilyen tipus egyszerűen a kinálatban,googleban rákeresve már több találtalott adott a tipusra,de még igy sem találtam semmi hasonlót a kibaszott sony oldalán,a fosszar notinak meg az alján nincs gyári szám,csak model szám,szal még ugy se tudom beazonositatni h sn alapján,és nem nagyn tudom akkor honna lesz driver,szal ez ügyben kénék segitséget,vagy útbaigazitást.

(#12187) KillHates válasza Kain (#12186) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tolj fel egy XP-t vagy Pistát amit jónak találsz. Nyomd rá az Everest-et, az ki fogja írni milyen vasak vannak benne. Ez után már üssze tudod guberálni a netről a komponensek drivereit.
Sok sikert a szíváshoz... :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12188) tukko1 válasza KillHates (#12170) üzenetére


tukko1
aktív tag

Hol kel az xp-re beálítani valami normál monitort? Vagy úgy érteted dugjunk rá egy normál monitort?

(#12189) KillHates válasza tukko1 (#12166) üzenetére


KillHates
nagyúr

Dugjátok fel a TV-t. Minek ismeri fel? Ha valami standard TV-nek akkor a:
Az XP-n a megjelenés tulajdonságai-ban /beállítások/speciális/monitor/tulajdonságok/illesztőprogramok-ban a frissítés gombot kell megnyomni. Majd "nem, most nem" - tovább - telepítsen listából... (haladóknak) - tovább - ne legyen keresés... - tovább - pipa kivesz a kompatibilis mellől és itt válaszd ki a szabványosok közül amelyik neked tetszik (mondjuk a Digital képernyőpanel 1600x1200-at)

Hát nem egyszerű... :K

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12190) Kain válasza KillHates (#12187) üzenetére


Kain
senior tag

Meglesz úgy érzem :D

(#12191) KillHates válasza Kain (#12190) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha nagyon elakadsz akkor van egy DVD-nyi SONY meghajtó programom.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12192) Paladin1492 válasza Kain (#12186) üzenetére

Szia!

Hátha tudok segíteni, driver kérdésben. Egy spanyol oldalon találtam meg a notidnak az angol megfelelőjét.Remélem legalábbis.A SONY amerikai oldalán így keress rá VGN-TX650P, ezekkel driverekkel próbáld.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#12193) KillHates válasza Kain (#12190) üzenetére


KillHates
nagyúr

A www.ita.sel.sony.com -ot próbáltad már?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12194) civil74


civil74
csendes tag

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy meik VGA a jobb a notiban ATI hd 2600 vagy ATI hd 3470.

Köszi

(#12195) Paladin1492 válasza Kain (#12190) üzenetére

Vagy ezen az oldalon nézd meg,talán http://esupport.sony.com/LA/perl/swu-list.pl?mdl=VGNTX650FP

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#12196) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Megtaláltam a problémámra a megoldást amit a 11960hsz-ben vetettem fel!

Bios update történt, és most már nem csinálja azt amit csinált!

(#12197) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Azért ide írok mert laptopon történik a para és hátha másnak is volt/van ilyen gondja...

Szóval Haverom laptopján olyan történik,hogy firefoxozás közben 5 perc után a gép megeszi önmagát 3-400 megát zabál a ramból teljesen kifagy nem reagál semmire.
Nincs vírus,ezt több vírusírtó is igazolta.
Valami ötlet,hogy mi lehet a jelenség oka?

Előre is köszönöm!

Szerk.:Minden firefoxos konfigurálás el lett végezve a a tutorial szerint,szóval ez sem lehet gáz,a vinyók rendben vannak.

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#12198) KillHates válasza civil74 (#12194) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Itt megtalálod az összehasonlítási listát: [link]

Sok sikert!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12199) KillHates válasza Pocee (#12197) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali!

A cache-eket kiürítettétek? Néha szokott ez gondot okozni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#12200) KillHates válasza SG3rg0 (#12196) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, mindenre gondoltam, de arra nem, hogy BIOS frissítés oldja meg, hogy ne fogyjon el szufla a BIOS akkuból kikapcsolt állapotban...
Jó pap is holtig kanol....

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.